İstanbul Çıkışlı Kıbrıs Turu 3 Gün

Tüm Fotograflar ve Videolar için Tıklayın.

İstanbul Çıkışlı Kıbrıs Turu 3 Gün

, İstanbul Çıkışlı
 • Ana Kategori :
  Yurtdışı
 • Alt Kategori :
  Diğer Şehirlerden Hareketli Turlar, İstanbul Çıkışlı Kıbrıs Turları, İstanbul Çıkışlı Turlar, Kıbrıs Turları
 • Süre :
  3 Gün
 • Vize :
  Vizesiz
 • Kapasite :
  44 Kişi

Kıbrıs, Altın Rengi Kumsalları,Gürme Tatları,Tarihi Yapıları,Gece Eğlenceleri, ve şansını denemek isteyenler için vazgecilmez bir destinasyon,İlkbahar ve Sonbahar en güzel mevsimi,İsteğiniz otelde kalabilme özgürlüğü ile baytatil farkıyla

1,729 TL dan başlayan fiyatlarla

Tur Seçenekleri

İstanbul Çıkışlı Kıbrıs Turu 3 Gün Kalkış: İstanbul Tur Tarihi : Süre : 3 Gün
Talep Gönder

 

KIBRIS TURU 3 GÜN
 
 
PC1992 İstanbul Sabiha Gökçen – Lefkoşa / 08.10 – 08.40
&
PC1923 Lefkoşa – İstanbul Sabiha Gökçen / 19.10 – 21.40
 
 
Beşparmak Dağları – Beylerbeyi Koyu – Bellepais Manastırı – St. Hilarion Kalesi – Mavi Köşk – Girne Kalesi – Lefkoşa – Makorios Sarayı – Boğaz Şehitliği – Barbarlık Müzesi – Magosa Surları – Kapalı Maraş – Barnabas İkon ve Arkeoloji Müzesi – Kral Mezarları
 
**** Uçuş Saatleri Örnek Olarak Belirtilmiştir Değişiklik Gösterebilir ****
 
 
**** Fiyatlar Her 9 Kişide Revize Edilerek Satışa Sunulmakta Olup Kontenjanlar Sınırlıdır ****

 

Tur Programı

1. Gün İstanbul Sabiha Gökçen – Lefkoşa

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’nda buluşmanın ardından Lefkoşa’ya keyifli bir yolculuk.  Lefkoşa’ya varışımızın ardından alanda sizleri karşılamak üzere tahsis edilen transfer aracımız ve görevli personelimizle birlikte Kıbrıs’ın incisi olan Girne’ye gitmek üzere harekete geçiyoruz. Girne’ye varınca ilk olarak otelimizde oda giriş işlemlerimizi tamamlayıp odalarımıza yerleşiyoruz. Dileyen misafirlerimiz otelin çeşitli aktivitelerinden yararlanabilir veya Girne şehir merkezine inerek alışveriş yapabilir ve Girne Tarihi Limanında keyifli zaman geçirebilirler. Akşam yemeğimiz otelimizde.

2. Gün Beşparmak Dağları – Beylerbeyi Koyu – Bellepais Manastırı – St. Hilarion Kalesi

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltımızın ardından dileyen misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek Beşparmak Dağları & Bellapais Manastırı & Girne turumuzu gerçekleştireceğiz. (200 TL) Girne dağlarının eteğinde bulunan ve eski bir Rum köyü olan Beylerbeyi Köyüne gidiyoruz. Orada 12.yy. da tamamlanan gotik mimarinin en güzel örneklerinden biri olan Bellapais Manastırını yemyeşil dokusuyla Beylerbeyi Köyünü görüp fotoğraf çekmek veya çay kahve içmek isteyen misafirlerimiz için verilecek molanın ardından, Beşparmak dağları üzerine kurulmuş üç büyük kuleden en batıda yer alan St. Hilarion Kalesi ziyaret edip, 1974 yılında, ilk kara harekâtının başladığı nokta olan Karaoğlanoğlu bölgesindeki Karaoğlanoğlu Şehitliğini ziyaret ediyoruz. Kıbrıs gezisinde mutlaka görülmesi gereken yerlerden biri olan Mavi Köşk’ü ziyaret ediyoruz. 1956 yılında Girne-Güzelyurt dağ yolu üzerine yapılmış olan 2 katlı ve 16 bölümden oluşan bu köşk, oldukça enteresan özelliklere sahip. Öncelikle köşkün öneminden biraz bahsedelim. Gidip gören herkesi büyüleyen bu köşk, Kıbrıs Cumhuriyeti’nin kurucusu Baş Piskopos Makarios’un avukatı İtalyan asıllı Rum Pablo Pavilides’e ait. Pavilidesi’in avukat olduğuna bakmayın. Zira kendisi yaşadığı dönemde Ortadoğu’nun en büyük silah kaçakçısı olarak bilinmekteydi. Girne’ye tam anlamıyla hâkim konumda bulunan Mavi Köşk ise, Pavilides’in iş ve özel yaşamının bir sentezi olarak işlev görmüş. Pavilides, bu köşkü hem kişisel zevklerini tam anlamıyla yaşamak hem de işini tam güvenli bir şatoda yapmak ihtiyacı duyduğu için yaptırmış. Mavi Köşk’ün büyülü hikayesini rehberimizden dinledikten sonra Rum ordusunun Türk ordusuna karşı kullanmış olduğu ağır silahların yer aldığı Açık Hava Müzesini ve ardından da yavuz çıkarma körfezini, barış ve özgürlük anıtını panoramik olarak görüyor ve adanın en sıcak dokusuna sahip Girne şehrine doğru gitmek için harekete geçiyoruz. Girne’de ilk olarak şehri korumak amacıyla inşa edilen tarihi Girne Kalesini ve içerisinde bulunan zindanlarını Arkeoloji Müzesini ve dünyadaki şuana kadar çıkartılabilmiş en eski 2300 yaşındaki ikinci Gemi Batığını görüyoruz. Daha sonra geçmişte ticari amaçlarla kullanılan ve adayı Ortadoğu’nun en büyük ticaret merkezine çeviren tarihi Girne Limanının kuşbakışı görüntüsünü aldıktan sonra Girne şehrinde serbest zaman verilecektir. Verilen serbest zamanda, dileyen misafirlerimiz Girne limanında kahvesini yudumlayabilir, Kıbrıs Evi olarak adlandırılan restoran da Kıbrıs mutfağına özgü yemeklerin tadına bakabilir, dileyenler de Girne çarşıda bulunan mağazalarda alışverişini yapabilir. Daha sonra otobüste buluşup otellerimize gitmek üzere hareket ediyoruz, otelde alınacak akşam yemeğinden sonra dileyen misafirlerimiz otel aktivitelerinden yararlanabilir veya ilerleyen saatlerde hareketlenmeye başlayan Girne restoran ve barlarında keyifli zaman geçirebilirler.

3. Gün Lefkoşa – Makarios Sarayı – Boğaz Şehitliği – Barbarlık Müzesi – İstanbul

Sabah kahvaltısının ardından dileyen misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek Boğaz Şehitliği & Cumhurbaşkanlığı Sarayı & Lefkoşa turumuzu gerçekleştirmek üzere (200 TL) otelden hareket ediyoruz. Lefkoşa şehri ile Girne’yi birbirine bağlayan Lefkoşa – Girne boğazı vadisini kullanıp adanın iç kesimine doğru ilerlerken Makarios’un Sarayının panoramik görüntüsünün ardından Kıbrıs’taki en büyük şehitlik olan Boğaz Şehitliğini ziyaret edip başkent Lefkoşa’ya geçiyoruz. Lefkoşa’da Binbaşı Nihat İlhan’ın eşi ve üç çocuğunun küvette katledildiği ev; Barbarlık Müzesini ziyaretin etmemizin ardından da adayı iki farklı bölgeye ayıran yeşil hat sınır çizgisinden kesitleri, Lefkoşa‘yı kasnak gibi saran Lefkoşa surlarını, Cumhurbaşkanlığı Sarayı’nı, şehre girişi sağlayan üç orijinal kapıdan biri olan tarihi Girne Kapısını gördükten sonra da Gazimağusa’ya doğru harekete geçiyoruz. Uçsuz bucaksız gibi görünen Mesarya ovasından geçip Gazimağusa bölgesine varıyoruz ve serbest zaman veriyoruz. Verilen serbest zamanda, dileyen misafirlerimiz Magosa Surları içinde kahvesini yudumlayabilir, Temel Reis olarak adlandırılan restoran da Kıbrıs ve Türk mutfağına özgü yemeklerin tadına bakabilir, Petek Pastanesi olarak adlandırılan yerde Kıbrıs’a özgü tatlıların tadına bakabilir, dileyenler de Magosa Surlar içinde mağazalarda alışverişini yapabilir. Serbest zamanın bitişinden sonra Lala Mustafa Paşa Camiyi, Venedik Sarayı kalıntılarını, ünlü Namık Kemal meydanı ve vatan şairi Namık Kemal’in Zindanını, hayalet şehir olarak günümüze kadar gelen Kapalı Maraş sınır gezisini tamamladıktan sonra, adada ilk kez Hristiyanlığı yaymaya çalışan St.Barnabasa hitaben inşa edilen bugünkü St Barnabas ikon ve arkeoloji müzesini ziyaret edip, Kral Mezarlarını panoramik gördükten sonra Kıbrıs turumuz burada son buluyor. Aracımız Ercan havalimanına dönüş transferimizi gerçekleştiriyor. Check-in işlemlerini yaptıktan sonra Ankara’ya keyifli bir yolculuk. Ankara’ya varışımızın ardından bir başka organizasyonda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

ÖNEMLİ NOTLAR & UYARILAR
Uçaklı turlarımızda katılım gösteren misafirlerimizin uçak biletleri GRUP PNR şeklinde düzenlenmektedir. Uçak biletleriniz elektronik bilet olup; Check-in işlemleri T.C. Vatandaşlık numarası taşıyan kimlikleriniz ile satın aldığınız turun uçuşunun yapılacağı havayoluna ait kontuara başvurularak gerçekleştirilmektedir. Bu nedenle turunuzun uçuşuyla ilgili bilet numarası veya PNR verilmemektedir. 
Satın alınan uçaklı turunuz için uçak saatlerinde yaşanacak herhangi bir değişiklik, bunların yanı sıra turunuzun rehber bilgilendirmesi turun başlangıç gününden 1 gün öncesinde rezervasyonlarınızda belirteceğiniz Gsm numaralarınıza SMS veya Kültür Turları departmanımız tarafından aranarak bildirilecektir. 
Uçaklı Kıbrıs Turuna katılan misafirlerimizin uçak kalkış saatlerinden en az 2,5 saat öncesinde ilgili şehrin havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminalinde Pegasus Havayolları ya da AnadoluJet Kontuarı önünde T.C Nüfus Cüzdanları ile birlikte bulunmaları gerekmektedir. 
Ailesi ile birlikte seyahat etmeyecek olan 18 yaş altı misafirlerimizin KIBRIS’ a geçişleri için NOTER den onaylı MUVAVFAKATNAME almaları gerekmektedir. Devlet memuru olan misafirlerimiz kurumlarından onay yazısı almaları gerekmektedir.
Turumuzda bulunan kişi sayısına göre araç tipleri tayin edilir.  
 
KKTC'ye Giriş Kuralları:
 
Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında; başta HES Kodu olmak üzere kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Baytatil sorumlu değildir.
 
Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; misafirlerin tesise girişi sırasında HES Kodu sorgusu yapılacaktır. Tesis, sorgulama sonucunda tanılı veya temaslı misafirleri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
 
Rezervasyon yapan tüm misafirler, hem kendi sağlıklarını hem de kamu sağlığını korumak için tesise giriş öncesinde, konaklama süresince ve tesisten ayrıldıktan sonra Sağlık Bakanlığı tarafından belirlenenler başta olmak üzere; Covid 19 kapsamında gerekli olan tüm tedbirleri uygulamaktan sorumludur. Sağlık problemi bulunan veya Covid-19 belirtilerine ilişkin şüphesi olan tüm misafirlerin, tesise giriş öncesinde sağlık kuruluşlarına başvurması gereklidir. Covid-19 sebebiyle misafirlerin uğradığı veya sebep oldukları zarardan kendileri sorumlu olup her ne sebeple olursa olsun, Baytatil sorumlu değildir.
 
Kıbrıs’a Girişlerde AdaPass Formu Doldurulması
 
Kıbrıs’a giriş yapacak 18 yaş üzeri misafirlerin 6 Eylül 2021 itibarıyla, ülke giriş kriterleri göz önünde bulundurularak, https://adapass.gov.ct.tr adresindeki yolcu formunu doldurmaları istenmektedir. Formu dolduran misafirlerin, oluşturulan AdaPass QR kodu ile adaya giriş yapmalarına izin verilecektir.  
Buna ilave olarak Health Pass QR kodlu aşı kartlarının girişte gösterilmesi gerekmektedir. İlgili siteden formu doldurmayan misafirler, Kıbrıs’a giriş yapamayacaklardır. 
 
Kıbrıs’a giriş yapacak olan 18 yaş üzeri misafirlerin 2 doz Covid-19 aşısı yaptırmış olması ve 2. doz aşılarının üzerinden en az 14 gün geçmiş olması gerekiyor. 
 
2. doz Covid-19 aşısının üzerinden 6 ay geçen misafirlerin Kıbrıs’a giriş yapabilmeleri için 3. doz aşılarını yaptırmaları ve 3. doz aşının üzerinden de en az 14 gün geçmiş olması koşulu aranıyor. 
 
Son 6 ayda Covid-19 geçirmiş olan misafirler, aşı zorunluluğu olmadan Kıbrıs'a giriş yapabilirler. Bu misafirlerin Covid-19 geçirdiğine dair belgeyi havalimanında ibraz etmeleri istenmektedir. 
 
Tüm misafirlerin uçuştan önceki 72 saat içerisinde yapılmış, borkodlu negatif PCR testi sonucunu, havalimanındaki yetkililere ibraz etmeleri gerekmektedir. Kıbrıs Ercan Havalimanı'na inişte, K.K.T.C tarafından tüm misafirlere ücretsiz olarak 2. PCR testi yapılacaktır. Bu testten sonra ortalama 30-45 dk. bekleme süresi bulunuyor. 
 
0-5 yaş aralığındaki çocuk misafirler için aşı ya da test zorunluluğu bulunmuyor. 6 -18 yaş aralığında olan misafirlerin ise uçuştan önceki son 72 saat içerisinde PCR testi yaptırmış olmaları ve negatif test sonucunu gösteren barkodlu belgeyi havalimanında ibraz etmeleri isteniyor. 
 
Kıbrıs’tan dönüşlerde çift doz aşı olmamış yetişkin misafirlerin ve 6-18 yaş arası misafirlerin uçuştan önceki 72 saat içerisinde PCR testi yaptırmaları zorunludur. 
 
Uyarı: Covid-19 tedbirleri kapsamında Kıbrıs’a giriş kuralları K.K.T.C resmi makamları tarafından belirlenmektedir. Kurallar, sıkça güncellenerek değişiklik gösterebilmektedir. Bu nedenle misafirlerin en güncel bilgileri, ülkenin resmi otoritelerinin yayımladığı kaynaklardan kontrol etmesi gerekmektedir.
 
Covid-19 Kapsamında Alınan Tedbirler
KKTC'ye hava-deniz yolları ve ada dışından gelip kara sınır kapılarını kullanarak giriş yapacak kişiler, yolculuk öncesi adapass.gov.ct.tr adresinden girerek KKTC YOLCUSU GİRİŞ FORMUNU doldurarak KKTC Yolcusu Giriş Formu’nun çıktısı alınacaktır.
AB, Birleşik Krallık, Türkiye’den gelen yolcular ve Adapassa sahip kişilerin doldurulacak formda belirtilen aşı belgesi yüklenmesi gereken yere QR kodlu aşı belgesinin ve PCR belgesi yüklenmesi gereken yere QR kodlu PCR sonuç belgesinin QR kodlarını tablet/cep telefonlarının kamerasından okutmak sureti ile yüklemesi zorunlu olacaktır.
 
KKTC Yolcusu Giriş Formu ile ülkeye giriş zorunlu olup KKTC Yolcusu Giriş Formunda gerekli olan belgelerin QR kodlarının kaydedilebilmesi amacıyla sadece tablet/kişisel cep telefonlarından kullanılabilecektir.
 
Siteye giriş yapan;
-KKTC vatandaşlarının “ADAPASS”
 
-TC vatandaşlarının “HEALTHPASS”
 
-AB vatandaşlarının “GREENPASS”
 
-UK vatandaşlarının “NHS QR Kodlu Evrak” . Eklenen evraklar,ülkeye girişte kontrol edileceği nedenle kişilerin beraberinde getirmesi gerekmektedir.
 
-Diğer ülke vatandaşlarının geçerli aşı kartları ve/veya PCR test sonuçlarını  uygulamada belirtilen bölüme eklemeleri gerekmektedir.  Eklenen evraklar,ülkeye girişte kontrol edileceği nedenle kişilerin beraberinde getirmesi gerekmektedir.  
 
Bu uygulama 18 yaş ve üzeri için zorunlu olacaktır.
 
A) ÜLKE RENKLERİ
Ülkeye ada dışı giriş kriterleri aşağıdaki belirtildiği şekilde olacaktır. Kriterlerde belirtilen ülke renkleri her hafta güncellenecektir.
 
Ülkelerin renk kodları ile ilgili güncel tablo ve giriş kriterleri komitemiz tarafından yayınlanmasından sonraki ilk Pazartesi gününden itibaren uygulanacaktır.
 
1 B) ÜLKE RENKLERİNE GÖRE UYGULANACAK KURALLAR
 
 
KOYU KIRMIZI;
 
Son 14 gün içerisinde bu ülkelere seyahat geçmişi olan kişilerin, ülkeye girişi yasaktır.
KKTC vatandaşları, son 72 saat ve adaya girişte negatif PCR test sonucu ve 14 gün karantina şartı ile Ülkeye giriş yapabileceklerdir.
Milli Eğitim ve Kültür Bakanlığı tarafından bildirilecek öğrenci belgesi ibraz edecek veya yeni öğrenci kaydı yapacak Koyu Kırmızı Ülkelerden gelecek kişiler 14 gün süre ile karantinada kalmaları koşuluyla ülkeye giriş yapabileceklerdir.
Halihazırda çalışma izni bulunan (eş ve çocukları dahil) ve ülkemize gelmeyi talep eden çalışanlar 14 gün süre ile karantinada kalmaları koşuluyla ülkeye giriş yapabileceklerdir.
 
KIRMIZI;
 
AŞILI veya HASTALIĞI GEÇİRMİŞ;
Yolculuk öncesi Son 72 saat negatif PCR sonucu.
7 Gün Karantina
AŞISIZ;
Yolculuk öncesi son 72 saat negatif PCR sonucu.
10 Gün karantina
 
Bu ülkelerden gelecek kişilere aşılı olup olmadığına bakılmaksızın tüm giriş kapılarında Covid-19 testleri uygulanacaktır.
 
TURUNCU;
 
AŞILI veya HASTALIĞI GEÇİRMİŞ;
Yolculuk öncesi Son 72 saat negatif PCR sonucu.
Karantinasız giriş
11.10.2021 tarihinden itibaren gelecek kişiler ülkeye girişte son 72 saatlik negatif PCR test sonucunu ibraz etmeden ülkeye giriş yapabilceklerdir. Ancak bu kişilere ülkeye girişte PCR/Antijen testi yapılacaktır.
AŞISIZ;
Yolculuk öncesi son 72 saat negatif PCR sonucu.
5 Gün karantina.
 
Bu ülkelerden gelecek kişilerin sadece aşısız olanlara tüm giriş kapılarında Covid-19 testleri uygulanacaktır
 
YEŞİL;
 
AŞILI veya HASTALIĞI GEÇİRMİŞ;
Kısıtlama yok.
AŞISIZ;
Yolculuk öncesi son 72 saat negatif PCR sonucu. Karantinasız Giriş.
 
Bu ülkelerden gelecek kişilere kapılarda Covid-19 testi uygulanmayacaktır.
 
C) GENEL KURALLAR;
 
AŞILI KİŞİ: Aşı programını tamamlamış. Son dozdan 14 gün sonrasından itibaren.
SINOVAC: 2 DOZ
BIONTECH: 2 DOZ
SINOPHARM: 2 DOZ
COMIRNATY (Pfizer/Biontech): 2 DOZ
VAXZEVRIA (Astrazeneca/Oxford): 2 DOZ
COVID-19 Vaccine Janssen / Johnson and Johnson: 1 DOZ
SPUTNIK V: 2 DOZ
MODERNA: 2 DOZ
 
Kişiler yukarıda belirtilen aşılardan iki dozunu farklı aşı ile olmaları halinde aşılı kişi olarak değerlendirilecektir.
Covid-19 hastalığını geçirmiş ve üzerinden 6 ay geçmiş kişilerin 1 doz aşı yaptırmaları halinde aşılı kişi olarak değerlendirilecektir.
 
Hastalığı geçirmiş kişi: Seyahat öncesi 30-180  gün arasında pozitif PCR testi sonucu ibraz etmesi.  Bu kişiler aşılı kişi kapsamında değerlendirilecektir.
 
18 yaş altı çocuklar, aşılı ve yukarıda tanımda hastalığı geçirmiş ebeveynleri ile gelmiş oldukları ülke kategorisine göre, belirtilen PCR test kuralları (6 yaşını doldurmuş çocuklar)doğrultusunda ülkeye giriş yapabileceklerdir.
 
Yolcular son 10 gün içinde ayak bastıkları/ bulundukları ülkeler arasında en yüksek risk grubundaki ülkeye göre değerlendirileceklerdir.
 
K.K.T.C’ye girişlerde uygulanan Covid-19 protokol bilgileri için link üzerinden bilgi almanızı tavsiye ederiz. (https://saglik.gov.ct.tr/BULAŞICI-HASTALIKLAR-ÜST-KOMİTESİ-TARAFINDAN-ALINAN-KARARLAR)
Covid-19 protokolüne uygun olmayan misafirlerin bölgede yaşanacak her türlü süreçten bizzat kendisi sorumludur. Baytatil Seyahat Acentesi herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Uçaklı tur paketi satın alan misafirlerimiz yukarıda belirtilen maddeleri PEŞİNEN kabul eder.

Fiyata Dahil Olanlar

İstanbul Sabiha Gökçen – Lefkoşa – İstanbul Sabiha Gökçen Pegasus veya Anadaolujet gidiş dönüş uçak biletleri
2 Gece Seçilen Otelde Yarım Pansiyon Konaklama 
2 Sabah Kahvaltısı  
2 Akşam Yemeği 
Ercan-Girne-Ercan Gidiş Dönüş transferler 
 

Fiyata Dahil Olmayanlar

Otelde alınacak olan alkollü ve alkolsüz içecekler 
Tüm öğle yemekleri ve tüm yemeklerde alınan içecekler 
Tüm çevre gezileri 
Tüm kişisel harcamalar 
Ekstra belirtilen organizasyonlar 
Müze ören yeri giriş ücretleri  
NOT: Pasaport ile çıkış yapacak olanların Pasaport Harç Pulu (50 TL) misafire aittir. (Nüfus cüzdanı ile çıkış yapmaları tavsiye edilir) Sürücü Belgesi ile alana giden yolcu kesinlikle uçamaz.
4* Oscar Resort Hotel
Tur Tarihi
2 Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişi
Ekstra Kişi
1. Çocuk
2. Çocuk
3. Çocuk
22/01/2022
2,786 TL
2,758 TL
3,326 TL
3,293 TL
2,726 TL
2,699 TL
(0-2) 263 TL
(3-6) 1,649 TL
(7-12) 2,310 TL
(0-2) 2,758 TL
(3-6) 2,758 TL
(7-12) 2,758 TL
(0-2) 2,758 TL
(3-6) 2,758 TL
(7-12) 2,758 TL
29/01/2022
2,786 TL
2,758 TL
3,326 TL
3,293 TL
2,726 TL
2,699 TL
(0-2) 263 TL
(3-6) 1,649 TL
(7-12) 2,310 TL
(0-2) 2,758 TL
(3-6) 2,758 TL
(7-12) 2,758 TL
(0-2) 2,758 TL
(3-6) 2,758 TL
(7-12) 2,758 TL
05/02/2022
2,786 TL
2,758 TL
3,326 TL
3,293 TL
2,726 TL
2,699 TL
(0-2) 263 TL
(3-6) 1,649 TL
(7-12) 2,310 TL
(0-2) 2,758 TL
(3-6) 2,758 TL
(7-12) 2,758 TL
(0-2) 2,758 TL
(3-6) 2,758 TL
(7-12) 2,758 TL
12/02/2022
2,786 TL
2,090 TL
3,326 TL
2,495 TL
2,726 TL
2,045 TL
(0-2) 200 TL
(3-6) 1,250 TL
(7-12) 1,750 TL
(0-2) 2,090 TL
(3-6) 2,090 TL
(7-12) 2,090 TL
(0-2) 2,090 TL
(3-6) 2,090 TL
(7-12) 2,090 TL
19/02/2022
2,786 TL
2,090 TL
3,326 TL
2,495 TL
2,726 TL
2,045 TL
(0-2) 200 TL
(3-6) 1,250 TL
(7-12) 1,750 TL
(0-2) 2,090 TL
(3-6) 2,090 TL
(7-12) 2,090 TL
(0-2) 2,090 TL
(3-6) 2,090 TL
(7-12) 2,090 TL
26/02/2022
2,786 TL
2,090 TL
3,326 TL
2,495 TL
2,726 TL
2,045 TL
(0-2) 200 TL
(3-6) 1,250 TL
(7-12) 1,750 TL
(0-2) 2,090 TL
(3-6) 2,090 TL
(7-12) 2,090 TL
(0-2) 2,090 TL
(3-6) 2,090 TL
(7-12) 2,090 TL
05/03/2022
2,786 TL
2,090 TL
3,326 TL
2,495 TL
2,726 TL
2,045 TL
(0-2) 200 TL
(3-6) 1,250 TL
(7-12) 1,750 TL
(0-2) 2,090 TL
(3-6) 2,090 TL
(7-12) 2,090 TL
(0-2) 2,090 TL
(3-6) 2,090 TL
(7-12) 2,090 TL
12/03/2022
2,786 TL
2,090 TL
3,326 TL
2,495 TL
2,726 TL
2,045 TL
(0-2) 200 TL
(3-6) 1,250 TL
(7-12) 1,750 TL
(0-2) 2,090 TL
(3-6) 2,090 TL
(7-12) 2,090 TL
(0-2) 2,090 TL
(3-6) 2,090 TL
(7-12) 2,090 TL
19/03/2022
2,786 TL
1,811 TL
3,326 TL
2,162 TL
2,726 TL
1,772 TL
(0-2) 173 TL
(3-6) 1,083 TL
(7-12) 1,516 TL
(0-2) 1,811 TL
(3-6) 1,811 TL
(7-12) 1,811 TL
(0-2) 1,811 TL
(3-6) 1,811 TL
(7-12) 1,811 TL
26/03/2022
2,786 TL
2,090 TL
3,326 TL
2,495 TL
2,726 TL
2,045 TL
(0-2) 200 TL
(3-6) 1,250 TL
(7-12) 1,750 TL
(0-2) 2,090 TL
(3-6) 2,090 TL
(7-12) 2,090 TL
(0-2) 2,090 TL
(3-6) 2,090 TL
(7-12) 2,090 TL
3* Olive Tree Hotel
Tur Tarihi
2 Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişi
Ekstra Kişi
1. Çocuk
2. Çocuk
3. Çocuk
22/01/2022
2,660 TL
2,633 TL
3,060 TL
3,029 TL
2,560 TL
2,534 TL
(0-2) 263 TL
(3-6) 1,649 TL
(7-12) 2,237 TL
(0-2) 2,633 TL
(3-6) 2,633 TL
(7-12) 2,633 TL
(0-2) 2,633 TL
(3-6) 2,633 TL
(7-12) 2,633 TL
29/01/2022
2,660 TL
2,633 TL
3,060 TL
3,029 TL
2,560 TL
2,534 TL
(0-2) 263 TL
(3-6) 1,649 TL
(7-12) 2,237 TL
(0-2) 2,633 TL
(3-6) 2,633 TL
(7-12) 2,633 TL
(0-2) 2,633 TL
(3-6) 2,633 TL
(7-12) 2,633 TL
05/02/2022
2,660 TL
2,633 TL
3,060 TL
3,029 TL
2,560 TL
2,534 TL
(0-2) 263 TL
(3-6) 1,649 TL
(7-12) 2,237 TL
(0-2) 2,633 TL
(3-6) 2,633 TL
(7-12) 2,633 TL
(0-2) 2,633 TL
(3-6) 2,633 TL
(7-12) 2,633 TL
12/02/2022
2,660 TL
1,995 TL
3,060 TL
2,295 TL
2,560 TL
1,920 TL
(0-2) 200 TL
(3-6) 1,250 TL
(7-12) 1,695 TL
(0-2) 1,995 TL
(3-6) 1,995 TL
(7-12) 1,995 TL
(0-2) 1,995 TL
(3-6) 1,995 TL
(7-12) 1,995 TL
19/02/2022
2,660 TL
1,995 TL
3,060 TL
2,295 TL
2,560 TL
1,920 TL
(0-2) 200 TL
(3-6) 1,250 TL
(7-12) 1,695 TL
(0-2) 1,995 TL
(3-6) 1,995 TL
(7-12) 1,995 TL
(0-2) 1,995 TL
(3-6) 1,995 TL
(7-12) 1,995 TL
26/02/2022
2,660 TL
1,995 TL
3,060 TL
2,295 TL
2,560 TL
1,920 TL
(0-2) 200 TL
(3-6) 1,250 TL
(7-12) 1,695 TL
(0-2) 1,995 TL
(3-6) 1,995 TL
(7-12) 1,995 TL
(0-2) 1,995 TL
(3-6) 1,995 TL
(7-12) 1,995 TL
05/03/2022
2,660 TL
1,995 TL
3,060 TL
2,295 TL
2,560 TL
1,920 TL
(0-2) 200 TL
(3-6) 1,250 TL
(7-12) 1,695 TL
(0-2) 1,995 TL
(3-6) 1,995 TL
(7-12) 1,995 TL
(0-2) 1,995 TL
(3-6) 1,995 TL
(7-12) 1,995 TL
12/03/2022
2,660 TL
1,995 TL
3,060 TL
2,295 TL
2,560 TL
1,920 TL
(0-2) 200 TL
(3-6) 1,250 TL
(7-12) 1,695 TL
(0-2) 1,995 TL
(3-6) 1,995 TL
(7-12) 1,995 TL
(0-2) 1,995 TL
(3-6) 1,995 TL
(7-12) 1,995 TL
19/03/2022
2,660 TL
1,729 TL
3,060 TL
1,989 TL
2,560 TL
1,664 TL
(0-2) 173 TL
(3-6) 1,083 TL
(7-12) 1,469 TL
(0-2) 1,729 TL
(3-6) 1,729 TL
(7-12) 1,729 TL
(0-2) 1,729 TL
(3-6) 1,729 TL
(7-12) 1,729 TL
26/03/2022
2,660 TL
1,995 TL
3,060 TL
2,295 TL
2,560 TL
1,920 TL
(0-2) 200 TL
(3-6) 1,250 TL
(7-12) 1,695 TL
(0-2) 1,995 TL
(3-6) 1,995 TL
(7-12) 1,995 TL
(0-2) 1,995 TL
(3-6) 1,995 TL
(7-12) 1,995 TL
5* Vuni Palace Hotel
Tur Tarihi
2 Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişi
Ekstra Kişi
1. Çocuk
2. Çocuk
3. Çocuk
22/01/2022
2,993 TL
2,963 TL
3,526 TL
3,491 TL
2,933 TL
2,904 TL
(0-2) 263 TL
(3-6) 1,649 TL
(7-12) 2,963 TL
(0-2) 2,963 TL
(3-6) 2,963 TL
(7-12) 2,963 TL
(0-2) 2,963 TL
(3-6) 2,963 TL
(7-12) 2,963 TL
29/01/2022
2,993 TL
2,963 TL
3,526 TL
3,491 TL
2,933 TL
2,904 TL
(0-2) 263 TL
(3-6) 1,649 TL
(7-12) 2,963 TL
(0-2) 2,963 TL
(3-6) 2,963 TL
(7-12) 2,963 TL
(0-2) 2,963 TL
(3-6) 2,963 TL
(7-12) 2,963 TL
05/02/2022
2,993 TL
2,963 TL
3,526 TL
3,491 TL
2,933 TL
2,904 TL
(0-2) 263 TL
(3-6) 1,649 TL
(7-12) 2,963 TL
(0-2) 2,963 TL
(3-6) 2,963 TL
(7-12) 2,963 TL
(0-2) 2,963 TL
(3-6) 2,963 TL
(7-12) 2,963 TL
12/02/2022
2,993 TL
2,245 TL
3,526 TL
2,645 TL
2,933 TL
2,200 TL
(0-2) 200 TL
(3-6) 1,250 TL
(7-12) 2,245 TL
(0-2) 2,245 TL
(3-6) 2,245 TL
(7-12) 2,245 TL
(0-2) 2,245 TL
(3-6) 2,245 TL
(7-12) 2,245 TL
19/02/2022
2,993 TL
2,245 TL
3,526 TL
2,645 TL
2,933 TL
2,200 TL
(0-2) 200 TL
(3-6) 1,250 TL
(7-12) 2,245 TL
(0-2) 2,245 TL
(3-6) 2,245 TL
(7-12) 2,245 TL
(0-2) 2,245 TL
(3-6) 2,245 TL
(7-12) 2,245 TL
26/02/2022
2,993 TL
2,245 TL
3,526 TL
2,645 TL
2,933 TL
2,200 TL
(0-2) 200 TL
(3-6) 1,250 TL
(7-12) 2,245 TL
(0-2) 2,245 TL
(3-6) 2,245 TL
(7-12) 2,245 TL
(0-2) 2,245 TL
(3-6) 2,245 TL
(7-12) 2,245 TL
05/03/2022
2,993 TL
2,245 TL
3,526 TL
2,645 TL
2,933 TL
2,200 TL
(0-2) 200 TL
(3-6) 1,250 TL
(7-12) 2,245 TL
(0-2) 2,245 TL
(3-6) 2,245 TL
(7-12) 2,245 TL
(0-2) 2,245 TL
(3-6) 2,245 TL
(7-12) 2,245 TL
12/03/2022
2,993 TL
2,245 TL
3,526 TL
2,645 TL
2,933 TL
2,200 TL
(0-2) 200 TL
(3-6) 1,250 TL
(7-12) 2,245 TL
(0-2) 2,245 TL
(3-6) 2,245 TL
(7-12) 2,245 TL
(0-2) 2,245 TL
(3-6) 2,245 TL
(7-12) 2,245 TL
19/03/2022
2,993 TL
1,945 TL
3,526 TL
2,292 TL
2,933 TL
1,906 TL
(0-2) 173 TL
(3-6) 1,083 TL
(7-12) 1,945 TL
(0-2) 1,945 TL
(3-6) 1,945 TL
(7-12) 1,945 TL
(0-2) 1,945 TL
(3-6) 1,945 TL
(7-12) 1,945 TL
26/03/2022
2,993 TL
2,245 TL
3,526 TL
2,645 TL
2,933 TL
2,200 TL
(0-2) 200 TL
(3-6) 1,250 TL
(7-12) 2,245 TL
(0-2) 2,245 TL
(3-6) 2,245 TL
(7-12) 2,245 TL
(0-2) 2,245 TL
(3-6) 2,245 TL
(7-12) 2,245 TL
Girne Turu
Lefkoşa Magosa Turu

Ulaşım

Otobüsler: (25 - 46 Kişi Sayılarında Kullanılır)
*Mercedes Travego/Tourismo - *NEOPLAN Cityliner/Tourliner - *Temsa Safir/Maraton - *Man Fortuna
Midibusler: (17 - 24 Kişi Sayılarında Kullanılır)
*Isuzu Turkuaz - *Otokar Mega
Minibusler: ( 16’ya kadar Kişi Sayılarında Kullanılır)
*Vw Volt - *Mercedes Sprinter

Celebrity Hotel

,

Genel Tanıtım

Celebrity Hotel Kıbrıs, Girne bölgesinde bulunmaktadır. Celebrity Hotel denize sıfır konumuyla dikkat çekmektedir. Tesisin kendine özel kum plajı bulunmaktadır. 0 m uzunluğundaki sahilinde denizin tadını çıkartabilirsiniz.

0 m2 alanda kurulmuş olan Celebrity Hotel yarım pansiyon konseptiyle misafirlerimize hizmet vermektedir. Tesiste bulunan ala carte restaurant, kapalı restaurantta yemeklerinizi yiyebilirsiniz. Tatiliniz boyunca çocuklarınızın güvenli bir şekilde ağırlanabilmesi için bebek bakımı bulunmaktadır.

Keyifli vakit geçirmeniz için tesiste bar bulunmaktadır. Tesis içerisinde bulunan doktor, araç kiralama hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Odanızda bulunan merkezi klima/split klima ile oda sıcaklığınız ayarlanabilir.

Konum

Celebrity Hotel Ercan Havalimanına 37km, Girne merkeze 9km mesafededir.

Büyük Anadolu Girne Hotel

,

Büyük Anadolu Girne Hotel, Girne’nin en özel bölgelerinden birinde yer alır. Şehir merkezine 1 km uzaklıkta olan otelimiz, eşsiz bir manzaraya sahiptir. Misafirlerine, yanı başındaki çam ormanı, bir yanında deniz bir yanında dağ manzarası ile başka yerde göremeyeceğiniz bir fotoğraf sunar

Genel Tanıtım

Yeşilliklerle çevrili havuzu ile hoş bir atmosfer sunan Büyük Anadolu Girne Hotel, Kıbrıs’ın sevilen tatil merkezlerinden Girne’de misafirlerini ağırlıyor. Girne’de eğlence ve alışveriş noktalarına da yakın konumda yer alan tesis, avantajlı bir konaklama deneyimi sunuyor. Misafirlerin ihtiyaç duyabileceği imkanları bünyesinde barındıran Büyük Anadolu Girne Hotel, 70 odaya sahip. Tesis, modern şekilde döşenmiş odalarında hem iş hem turizm odaklı seyahat eden misafirler için konforlu bir konaklama deneyimi vadediyor. Büyük Anadolu Girne Hotel’de iş amacıyla seyahat eden misafirlerin kullanımına yönelik bir toplantı salonu hizmet veriyor. Dinlenmek ve kendiyle ilgilenmek isteyen misafirler için tesiste sauna yer alıyor. Tesisin kendine ait otoparkı bulunuyor. Misafirler tesiste hizmet veren Anatolia Restoran’da birbirinden güzel lezzetlerin tadına bakabiliyor.

Genel Uyarılar

Büyük Anadolu Girne Hotel, odalarına giriş, saat 14:00'ten itibaren başlar. Odalardan çıkış saati ise en geç 12:00'dir. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Tesiste hizmet veren açık alanların kullanımı mevsim koşullarına bağlıdır.
Aile odaları veya bazı özel odalar haricinde, diğer odalarda yapılacak 2 + 2 veya 3 + 1 konaklamalar, odada sıkışıklık yaratabilir ve verilen ilave yataklar sabit yatak konforunda olmayabilir.

Malpas Hotel

,

Malpas Hotel & Casino Çatalköy mevkisinde yer almaktadır. Konforu, eğlenceyi ve dinlenmeyi birleştiren otel,misafirlerine özel oda seçenekleri sunmaktadır.

Genel Tanıtım

Çatalköy'ün muhteşem manzarasına hakim Malpas Hotel, Kıbrıs'ın dillere destan güneşinin tadını çıkarmak isteyenler için eşsiz bir alternatif.

Konum

Çatalköy mevkiindeki tesis; Girne merkeze 7 km, Ercan Havalimanı'na ise 22 km mesafede konumlanıyor.

Plaj

Plaja 1,5 km mesafede konumlanan tesisin, belirli saatlerde plaja servisi bulunuyor. Tesisin iskelesi bulunuyor.

Balayı

Deniz manzaralı odaya upgrade
Odaya VIP uygulaması
Giriş günü odaya meyve sepeti ve şarap ikramı
Odada bornoz ve terlik
Gül yaprakları ile oda süslemesi

Spor/Eğlence

Tesiste yaz sezonunda soft animasyon ve tesisin belirlediği günlerde canlı müzik programı bulunuyor.

Spa/Wellness

Tesisin SPA ve wellness bölümünde; hamam, sauna, jakuzi, buhar odası ve masaj hizmetleri gibi olanaklar bulunuyor.

Genel Uyarılar

Deniz tarafı odaların tamamında iki kişilik yatak mevcut olup, 2 ayrı yatak verilmemektedir.
Diamond Odalar, ana binanın dışındaki ek binada yer alıyor.

Balayı paketinden yararlanmak isteyen çiftlerin, evlilik tarihinden itibaren bir ay içinde yapacakları konaklamalar için check-in sırasında evlilik cüzdanlarını göstermeleri gerekiyor.
Malpas Hotel odalarına giriş, saat 14.00'ten itibaren başlıyor. Odalardan çıkış saati ise en geç 12.00. Tesise evcil hayvan kabul edilmez. Tesiste hizmet veren açık alanların kullanımı mevsim koşullarına bağlı.

Aile odaları veya bazı özel odalar haricinde, diğer odalarda yapılacak 2+2 veya 3+1 konaklamalar, odada sıkışıklık yaratabilir ve verilen ilave yataklar sabit yatak konforunda olmayabilir.

Tesiste verilen Yarım Pansiyon Plus konaklamalar akşam yemeği ile başlar, konaklanan gece sayısı kadar akşam yemeğini içerir ve çıkış günü sabah kahvaltısı ile son bulur.

Konaklama yapılacak odanın, aile odası, süit oda (ve benzeri) gibi özel tip odalar olması halinde, konaklama yapacak misafirlerden herhangi birinin otelden erken ayrılması durumunda, ücret iadesi yapılmamaktadır.

Dome Hotel

,

Dome Hotel Denize sıfır konumu ile Girne Merkezde yeralmaktadır.Tesisimizden Girne Merkeze cok yakın konumu Oda Kahvaltı ve Yarım Pansiyon Konsepti Akdenizin Berrak Sularında yüzebilir yada manzara karşısında içeçeklerinizi yudumlayabilirsiniz

Genel Tanıtım

Girne Limanı'nda, adanın en gözde tesislerinden biri olan ve geleneksel misafirperverliği modern olanaklar ile buluşturan bir hizmet anlayışını benimseyen Dome Hotel, şehrin gürültüsünden uzak bir tatil imkanı sunuyor. 
Şehir merkezinde yer alan konumu ile avantaj sağlayan tesis içerisinde hem Kıbrıs mutfağından hem de dünya mutfaklarından lezzetlerin sunulduğu bir restoran bulunuyor. Kıbrıs’ın ünlü restoran ve gece mekanları ise tesise oldukça yakın konumda yer alıyor.

Spor/Eğlence

Tesiste animasyon ekibi veya faaliyeti bulunmuyor.

Spa/Wellness

Tesisin Spa / Wellness bölümünde; sauna ve masaj hizmetleri gibi olanaklar bulunuyor.

Genel Uyarılar

Tesiste hizmet veren açık alanların kullanımı mevsim koşullarına bağlı. Tesisin açık havada hizmet veren havuz, restoran, plaj, etkinlik alanı vb. mekanlar kışın kapalıdır.
Dome Hotel odalarına giriş, saat 14.00'ten itibaren başlar. Odalardan çıkış saati ise en geç 12.00'dir. Evcil hayvan kabul edilmez.
Aile odaları veya bazı özel odalar haricinde, diğer odalarda yapılacak 2+2 veya 3+1 konaklamalar, odada sıkışıklık yaratabilir ve verilen sofa bed sabit yatak konforunda olmayabiliyor.
Tesiste verilen Yarım Pansiyon konaklamalar akşam yemeği ile başlar, konaklanan gece sayısı kadar akşam yemeğini içerir ve çıkış günü sabah kahvaltısı ile son bulur. Oda Kahvaltı konaklamalar ise çıkış günü sabah kahvaltısı ile son bulur.
Konaklama yapılacak odanın, aile odası, süit oda (ve benzeri) gibi özel tip odalar olması halinde, konaklama yapacak misafirlerden herhangi birinin otelden erken ayrılması halinde ücret iadesi yapılmamaktadır.

Riverside Garden Resort

,

Riverside Garden Resort Kıbrıs Girne'de hizmet vermektedir.Otel, denize 2 km mesafede konumlanmıştır.

Genel Tanıtım 

Limon bahçeleri ve meyve bağları ile çevrili bir alanda kurulu olan River Side Garden Resort Hotel, etkileyici dağ ve deniz manzarasının yanı sıra, Girne'nin eğlence merkezlerine, casinolara ve bölgenin en güzel sahillerine de yakın bir konuma sahip. Ayrıca Girne merkeze ücretli servis bulunuyor.

Spor/Eğlence

Ranch Bar'da sezon boyunca 18.00-02.00 saatleri arasında müzik yayını, karaoke gecesi (belirli günlerde) ve ana restoranda her cumartesi canlı müzik düzenleniyor.
Ayrıca ücretli olarak scuba diving, jeep safari ve paraşüt gibi spor aktiviteleri de bulunuyor.
Aquapark 11.00-13.00 ve 15.00-18.00 saatleri arasında hizmet veriyor.

Spa/Wellness

Tesisin SPA ve wellness bölümünde; Türk hamamı, sauna ve masaj hizmeti gibi olanaklar bulunuyor.

Çocuk/Bebek

Tesiste; çocuk havuzu, çocuk kaydırağı, çocuk oyun parkı ve ücretli olarak çocuk bakıcısı bulunuyor.

Genel Uyarılar

Tesiste bulunan Aquapark 1 Mayıs-31 Ekim tarihleri arasında hizmet veriyor.
Tesiste casino bulunmuyor, misafirler tesise yakın mesafede bulunan Merit Crystal ve Merit Royal Hotel'in casinosunu kullanabilir. Casino'ya tesisin belirlemiş olduğu saatlerde ücretsiz servis hizmeti bulunuyor.
Riverside Garden Resort odalarına giriş saati 14.00'ten itibaren başlıyor. Odalardan çıkış saati ise en geç 12.00'dir. Tesise evcil hayvan kabul edilmiyor. Tesiste hizmet veren açık alanların kullanımı mevsim koşullarına bağlı.
Tesiste verilen Her Şey Dahil ve Yarım Pansiyon konaklamalar akşam yemeği ile başlar, konaklanan gece sayısı kadar akşam yemeğini içerir ve çıkış günü sabah kahvaltısı ile son bulur.
Konaklama yapılacak odanın, aile odası, süit oda (ve benzeri) gibi özel tip odalar olması halinde, konaklama yapacak misafirlerden herhangi biri otelden erken ayrılırsa ücret iadesi yapılmaz.

Deniz Kızı Royal

,

Denizkızı Royal Hotel Kıbrıs, Girne'de yer almaktadır.Denize sıfır konumuyla ilgi çeken otel,yarım pansiyon olarak hizmet vermektedir.

Genel Tanıtım

Bulunduğu bölgenin en güzel kumsalı olarak kabul edilen koyda bulunan Deniz Kızı Royal, güler yüzlü personelleri, damak tadınıza uygun lezzetlerin sunulduğu restoranı ve ev sıcaklığındaki odalarıyla misafirlerine eğlence ve huzuru bir arada sunuyor.
Alsancak mevkiinde konumlanan tesiste bazı akşamlar canlı müzik yapılıyor. Sabahları leziz bir kahvaltı ile güne başlayabileceğiniz tesiste, akşam yemeği için hazırlanan seçkin menülerin tadına bakabilirsiniz.
Vücudunuzu ve bedeninizi dinlendirirken tüm senenin yorgunluğundan arınabileceğiniz SPA merkezinde sauna, jakuzi ve masaj olanakları gibi hizmetler bulunuyor.
Deniz Kızı Royal, Girne şehir merkezine 9 km, Lefkoşa şehir merkezine 31 km ve Ercan Havalimanı'na 50 km mesafede konumlanıyor.

Spor/Eğlence

Tesiste, bazı akşamlar canlı müzik yapılıyor.

Spa/Wellness

Tesisin Spa / Wellness bölümünde; sauna, jakuzi ve masaj hizmetleri gibi olanaklar bulunuyor.

Çocuk/Bebek

Tesiste, çocuk bakıcısı bulunuyor.

Genel Uyarılar

Tesisin standart odalarında ilave yatak uygulaması yoktur. Tesis önünden merkeze ücretli olarak taksi veya dolmuşlar ile ulaşım sağlanabiliyor.
Deniz Kızı Royal odalarına giriş, saat 14.00 'ten itibaren başlar. Odalardan çıkış saati ise en geç 12.00 'dir. Evcil hayvan kabul edilmez.
Tesiste hizmet veren açık alanların kullanımı mevsim koşullarına bağlı. Tesiste açık havada hizmet veren havuz, restoran, plaj, etkinlik alanı vb. mekanlar kışın kapalıdır.
Aile odaları veya bazı özel odalar haricinde, diğer odalarda yapılacak 2+2 veya 3+1 konaklamalar, odada sıkışıklık yaratabilir ve verilen ilave yataklar sabit yatak konforunda olmayabiliyor.
Tesiste verilen Yarım Pansiyon konaklamalar akşam yemeği ile başlar, konaklanan gece sayısı kadar akşam yemeğini içerir ve çıkış günü sabah kahvaltısı ile son bulur.
Konaklama yapılacak odanın, aile odası, süit oda (ve benzeri) gibi özel tip odalar olması halinde, konaklama yapacak misafirlerden herhangi birinin otelden erken ayrılması halinde ücret iadesi yapılmamaktadır.

Oscar Resort

,

Oscar Resort Hotel, Girne şehir merkezine sadece 1,5 km uzaklıkta bulunan 4 yıldızlı bir Resort Oteldir. Kuzey Kıbrıs, Girne Turizm limanı yanında yer alan Otel, herkesin ihtiyaçlarını karşılamak için çeşitli konaklama türleri sunmaktadır.

Genel Tanıtım

Kıbrıs’ın Girne mevkiinde misafirlerini ağırlayan Oscar Resort, ilgili personeli ve Girne merkeze yakın konumu ile beğeniliyor. Konforlu ve huzurlu bir tatil deneyimi vadeden tesiste eğlenceli anlar sunan bir dalgalı havuz bulunuyor. Yüzmenin ve güneşlenmenin tadını çıkarmak isteyen misafirler tesiste yer alan büyük havuzda ya da tesisin plajında vakit geçirebilir.

Yarım Pansiyon konsepti ile hizmet veren Oscar Resort, SPA alanı ile misafirlere keyifle vakit geçirebilecekleri güzel bir alan sunuyor. SPA merkezinde sauna, masaj, hamam, şok havuzu ve jakuzi gibi hizmetler sunuluyor.

Dileyen misafirler çevreyi keşfe çıkmak için tesisten araç kiralayabilir. Ayrıca tesisin şehre ulaşmak isteyen misafirler için ücretsiz servis uygulaması bulunuyor.

Konum

Girne mevkiindeki tesis, Ercan Havalimanı' na 35 km mesafede konumlanıyor.

Plaj

Tesisin 30 m uzunluğunda kum plajı bulunuyor. Şezlong, şemsiye ve minder, plajda ve havuzda ücretsiz; havlu ise depozitolu.

Tesisin iskelesi bulunuyor.

Balayı

‣ Şarap,
‣ Meyve tabağı ikramı

Spor / Eğlence

Tesiste, yaz sezonunda soft animasyon ve haftada 1 gün canlı müzik mevcut.

Çocuk / Bebek

Tesiste; çocuk havuzu, çocuk oyun alanı, çocuk bahçesi ve 4-12 yaş arası çocuk misafirlere özel mini kulüp bulunuyor. Kulüp, haziran ve eylül ayları arasında hizmet veriyor.

Spa/Wellness

Tesisin Spa/Welness bölümünde; sauna, masaj, hamam, jakuzi, Kuaför (bay/bayan) ve güzellik salonu bulunuyor.

Genel Uyarılar

Girişte tüm misafirlerden oda başı 300 TL depozito alınır. Tesiste 21 ocak tarihine kadar dış cephe tadilat calışıması yapılıyor.
Cihaz başı kotalı internet Lobİ'de ücretsiz, diğer genel alanlarda ise ücretli. Tesis odaları halı kaplı. Tesiste kış sezonunda animasyon bulunmuyor.
Oscar Hotel odalarına giriş saati 14.00'ten itibaren başlar. Odalardan çıkış saati ise en geç 12.00'dir. Evcil hayvan kabul edilmez. Tesiste hizmet veren açık alanların kullanımı mevsim koşullarına bağlı. Tesisin açık havada hizmet veren havuz, dalgalı havuz, havuz bar, aqua restoran, aqua su kaydırakları, plaj, güneşlenme alanı, etkinlik alanı, su sporları, animasyon vb. mekanlar kışın kapalıdır.
Tesiste engelli odası bulunmuyor. Aile odaları veya bazı özel odalar haricinde, diğer odalarda yapılacak 2+2 veya 3+1 konaklamalar, odada sıkışıklık yaratabilir ve verilen ilave yataklar sabit yatak konforunda olmayabiliyor.
Tesislerde verilen Yarım Pansiyon konaklamalar akşam yemeği ile başlar, konaklanan gece sayısı kadar akşam yemeğini içerir ve çıkış günü sabah kahvaltısı ile son bulur.
Konaklama yapılacak odanın, aile odası, süit oda (ve benzeri) gibi özel tip odalar olması halinde, konaklama yapacak misafirlerden herhangi birinin otelden erken ayrılması halinde ücret iadesi yapılmamaktadır.

Vuni Palace Hotel Casino

,

Oscar Oteller Grubu zincirine ait Vuni Palace Hotel Kibris’in Turizm Merkezi Girne’de kurulmus 5 yildizli, muhtesem deniz manzarali ve modern yapisiyla 5 yildiz otel kategorisindedir.

Genel Tanıtım

Oscar group of hotels zincirine ait Vuni Palace Hotel Kıbrıs'ın turizm merkezi Girne'de kurulmuş 5 yıldızlı otel kategorisinde yer alıyor. Özel tasarlanmış peyzajı, içerisinde palmiyelerle süslü gezi yolları, Akdeniz iklimi özelliği taşıyan binbir çeşit bitki türleri, her türlü beklentiye hizmet veren yüzme havuzları Girne'nin deniz ve güneşi ile birleşerek konukları için özenle seçilmiş a la carte mutfakları ile her türlü damak zevkine uygun lezzetler sunuluyor.

Etkinlik ve Olanaklar

Doktor ve çocuk bakıcısı, talep edildiği takdirde çağırılıp ücretli olarak hizmet veriyor.

Balayı

Deniz manzaralı odada öncelik.
Oda süsleme
Odaya şarap ile meyve-tatlı tabağı
Spa kullanımlarında % 10 indirim.

Spa/Wellness

Tesisin Spa / Wellness bölümünde; kapalı havuz, sauna, hamam, buhar odası ve masaj hizmetleri gibi olanaklar bulunuyor.

Çocuk/Bebek

Tesiste çocuk oyun odası, oyun parkı ve ücretli olarak çocuk bakıcısı bulunuyor.

Genel Uyarılar

Tesis 3 binadan oluşuyor, Anabinada müsaitlik olmadığı için diğer 2 bloktan oda veriliyor.
Şehir merkezine Pazar günleri hariç, haftanın her günü 10.30 / 13.00 / 17.00 de ücretsiz servisi mevcut.
Tesisin Standart Odalarında 2 adet yatak mevcut olup, isteğe bağlı olarak (rezervasyon esnasında acenta veya tesise belirtmek koşulu ile), odaya tek kişilik açılır-kapanır ilave yatak konulabilmektedir. Tesisin Girne şehir merkezine belirli gün ve saatlerde ücretsiz servisi bulunuyor.
Vuni Palace Hotel & Casino odalarına giriş, saat 14.00'ten itibaren başlar. Odalardan çıkış saati ise en geç 12.00'dir. Evcil hayvan kabul edilmez.
Tesiste hizmet veren açık alanların kullanımı mevsim koşullarına bağlı. Tesiste açık havada hizmet veren havuz, restoran, plaj, etkinlik alanı vb. mekanlar kışın kapalıdır.
Aile odaları veya bazı özel odalar haricinde, diğer odalarda yapılacak 2+2 veya 3+1 konaklamalar, odada sıkışıklık yaratabilir ve verilen ilave yataklar sabit yatak konforunda olmayabilir.
Tesiste verilen Yarım Pansiyon konaklamalar akşam yemeği ile başlar, konaklanan gece sayısı kadar akşam yemeğini içerir ve çıkış günü sabah kahvaltısı ile son bulur.
Konaklama yapılacak odanın, aile odası, süit oda (ve benzeri) gibi özel tip odalar olması halinde, konaklama yapacak misafirlerden herhangi birinin otelden erken ayrılması halinde ücret iadesi yapılmamaktadır.

Grand Pasha Hotel Casino Spa

,

Grand Pasha Hotel Casino Kıbrıs, Girne'de bulunmaktadır.Yarım pansiyon şeklinde hizmet veren tesis,plaja ulaşım için misafirlere shuttle hizmeti vermektedir.

Genel Tanıtım

Beşparmak Dağları’nın benzersiz manzarası eşliğinde misafirlerini ağırlayan Grand Pasha Hotel & Casino & SPA, kalite ve konforu buluşturan unutulmaz bir tatil deneyimi için alternatif oluşturuyor.
128 odası bulunan tesisin odalarında; deniz, dağ veya kara manzarası bulunuyor. Bunun yanı sıra; LCD TV, saç kurutma makinesi, adaptör, su ısıtıcısı ve minibar gibi olanaklar yer alıyor.
Tesisin restoranında, usta şeflerin hazırladığı seçkin lezzetlerin tadına bakma fırsatını bulabilirsiniz. Irish Pub’ın geniş ve zengin içecek menüsüyle damak zevkinizi uygun içeceğinizi seçerek günün yorgunluğunu atabilirsiniz.
Tesisin SPA merkezinde büyülü bir yolculuğa hazır olun! SPA merkezinde yenilenerek ruhsal ve bedensel huzura kavuşmanın tadını çıkarabilirsiniz.

Balayı

Havlu süslemesi yapılmaktadır
Müsaitliğe göre deniz veya suit odaya up grade imkanı
İlk gün odaya meyve ve şarap ikramı
İkinci gün odaya ücretsiz kahvaltı ikramı
Spa kullanımında % 15 Balayı İndirim imkanı
Ücretsiz kapalı havuz, sauna, fitness ve hamam kullanım imkanı

Spor/Eğlence

Tesiste bazı akşamlar canlı müzik, bazı akşamlar ise piyano resitali yapılıyor.

Spa/Wellness

Tesisin Spa/Wellness bölümünde hamam, sauna, buhar odası ve masaj hizmetleri gibi olanaklar bulunuyor.

Çocuk/Bebek

Tesiste çocuk misafirler için; çocuk bakıcısı isteğe göre ücretli hizmet veriyor.

Genel Uyarılar

Tesiste hizmet veren açık alanların kullanımı (plaj, açık havuz vb.) mevsim koşullarına bağlıdır.
Balayı paketinden yararlanacak evli çiftler, evlilik tarihlerinden itibaren bir ay içinde yapacakları konaklamada, check-in sırasında evlilik cüzdanı gösterilmesi şartıyla yararlanabiliyor.
Grand Pasha Hotel & Casino & Spa 'da odalara giriş saati 14.00'ten itibaren başlıyor. Odalardan çıkış saati ise en geç 12.00. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Engelli odası ve tekerlikli sandalyesi mevcut.
Tesiste bazı özel odalar haricinde, diğer odalarda yapılacak 2+2 veya 3+1 konaklamalar, odada sıkışıklık yaratabilir ve verilen ilave yataklar sabit yatak konforunda olmayabilir.
Tesislerde verilen Yarım Pansiyon konaklamalar akşam yemeği ile başlar, konaklanan gece sayısı kadar akşam yemeğini içerir ve çıkış günü sabah kahvaltısı ile son bulur.
Konaklama yapılacak odanın, aile odası, süit oda (ve benzeri) gibi özel tip odalar olması halinde, konaklama yapacak misafirlerden herhangi birinin otelden erken ayrılması halinde ücret iadesi yapılmamaktadır.

The Arkın Colony Hotel

,

Şehir merkezindeki mağaza ve restoranların arasında yer alan bu zarif otel, 7. yüzyıldan kalma Girne Kalesi'ne 8 dakikalık yürüme mesafesinde ve Bellapais Manastırı'na 6 km uzaklıktadır.

Genel Tanıtım

Girne şehir merkezinin ortasında bulunan The Arkın Colony Hotel, Kuzey Kıbrıs`ın dağları ve Akdeniz`in uçsuz bucaksız maviliğinin arasında yer alıyor. Mimari olarak adanın geçmişinin kolonyal stilini, Osmanlı döneminin ihtişamı ile harmanlayan The Arkın Colony Hotel, bu kalabalık şehrin ortasında bir sükunet ve bolluk sığınağıdır.

Balayı

Odaya meyve tabağı ve şarap ikramı
Vazoda gül
Ücretsiz Spa-Wellness Center kullanımı
İlk gün odaya kahvaltı servisi
Müsaitlik durumunda suit odaya upgrade yapılacaktır
Balayı çiftine özel 30 dakika free masaj
Minimum iki gece konaklama yapan misafirler balayı paketinden yararlanabiliyor.

Spor/Eğlence

Tesis de animasyon ekibi veya faaliyeti bulunmuyor.

Spa/Wellness

Tesisin Spa / Wellness bölümünde; jakuzi, sauna, solaryum ve masaj hizmetleri gibi olanaklar bulunuyor.

Genel Uyarılar

Tesiste, Şubat 2019 a kadar dış cephe çalışmaları yapılıyor.
Balayı paketinden yararlanacak evli çiftler, evlilik tarihlerinden itibaren bir ay içinde yapacakları konaklamada, check in sırasında evlilik cüzdanı gösterilmesi şartıyla yararlanabiliyor.
The Arkın Colony Hotel odalarına giriş, saat 14.00 'ten itibaren başlar. Odalardan çıkış saati ise en geç 12.00 'dir. Evcil hayvan kabul edilmez. Tesiste açık havada hizmet veren havuz, restoran, plaj, etkinlik alanı vb mekanlar kışın kapalı.
Aile odaları veya bazı özel odalar haricinde, diğer odalarda yapılacak 2+2 veya 3+1 konaklamalar, odada sıkışıklık yaratabilir ve verilen ilave yataklar sabit yatak konforunda olmayabiliyor.
Tesiste verilen Yarım Pansiyon konaklamalar akşam yemeği ile başlar, konaklanan gece sayısı kadar akşam yemeğini içerir ve çıkış günü sabah kahvaltısı ile son bulur.
Konaklama yapılacak odanın, aile odası, süit oda (ve benzeri) gibi özel tip odalar olması halinde, konaklama yapacak misafirlerden herhangi birinin otelden erken ayrılması halinde ücret iadesi yapılmamaktadır.

Lords Palace Hotel SPA Casino

,

Lords Palace Hotel Casino Spa Kıbrıs, Girne'de yer almaktadır.Otel, 50000 m2 alanda kurulmuş olup misafirlerine tam pansiyon plus konseptiyle hizmet vermektedir.

Genel Tanıtım

Mayıs 2016’da faaliyete geçen 25.000 m² alana kurulu Lords Palace, misafirleri için her detayın düşünüldüğü, konfor ve teknolojinin ön planda tutulduğu 1 kral dairesi, 19 suit olmak üzere 250 oda ve 500 yatak kapasitesine sahip.
Şehrin merkezine yürüme mesafesinde olan otel, 470 m² 'lik alana sahip plajı ile yerli halkı ve yabancı turistleri ağırlıyor.

Etkinlik ve Olanaklar

Toplantı ve Organizasyonların Yeni Adresi
Tesis, sadece tatilini değil önemli kurumsal etkinliklerini de şık ve özenli bir hizmet ile hayata geçirmek isteyenler için de ideal adres olacak. Özel davet ve organizasyonlarınızda, misafirlerine yepyeni ve unutulmaz deneyimler sunacak.  
Balayında Romantizm ve Eğlence
Muhteşem manzarası ile Sky Bar’da Balayı çiftlerine özel C/In işlemleri ve hoşgeldiniz kokteyli ve meyve tabağı,  şık tasarımlı odaları, eğlence dolu olanaklarının yanı sıra balayı çiftlerine sunduğu özel paketler ve VIP set-up ı ile tesiste, çiftlerin en özel tatilini unutulmaz kılmak için gereken her şey mevcut.
Sky Bar'da her Çarşamba Akustik Canlı Performans ve her gece canlı DJ Performansı mevcut.

Balayı

Konsept Detayları

Meyve ve frozen eşliğinde Sky Lounge & Bar’da giriş işlemleri
Odaya balayı İkramları
Konaklama süresince bir sabah olmak üzere odaya özel ‘’Balayı Kahvaltısı’’ ikramı
Kömür Restorant’ta istenilen bir akşam yemek ikramı (Hafta içi günlerde geçerli olmak üzere )
Spa’ya rezervasyon yapıldığı taktirde ilk masajda %30 indirim
Küçük ikramlarla turn down servisi
Müsaitliğe göre ücretsiz geç çıkış imkanı
Müsaitliğe göre bir üst kategorideki odaya geçiş hakkı
Balayı çiftlerine özel fotoğraf çekimi 2 adet 15/20 baskılı fotoğraf hediye

Not: Minimum 4 gece satışlar için geçerlidir. Balayı çiftleri evlilik cüzdanlarını ibraz etmek zorundadır.
Balayı çiftlerinin evliliklerinin üzerinden geçen süre 30 gün ile sınırlıdır.

Spa/Wellness

1.000 m² alan üzerine kurulu SPA Wellness bölümünde; kapalı havuz,Türk hamamı, terapi odası, fitness center, bay-bayan kuaför, kese&köpük ve masaj hizmeti gibi olanaklar bulunuyor. Ayrıca özel uygulamalar, terapiler, yüz ve vücut anti-aging tedavileri ile çeşitli masaj hizmetleri sunuluyor. VIP odası ile siz değerli misafirleimize özel olarak masaj, hamam ve sauna hizmeti verilmektedir.
Fitness Center ve SPA Merkezi ise 08.00-20.00 saatleri arasında hizmet veriyor.

Etkinlikler

Kuşum Aydın ile yeni yıla eğlence dolu bir giriş yap!

Yeni yılda Kuşum Aydın’ın şarkıları ile benzersiz bir akşam yaşamaya ne dersin? Hemen kararını ver ve eğlence dolu bir yılbaşı gecesi için yerini ayırt! Çocuk misafirlerin de unutulmadığı gecede, limitsiz içecek servisi de bulunuyor.

Uyarı:
Gala programına katılım, konaklama ücretine dahil. 0 - 12 yaş aralığındaki çocuk misafirler gala programına katılamıyor. Çocuklar için ayrı bir oyun salonu ücretsiz olarak hizmet veriyor. Bebek misafirler için ücretli bakıcı hizmeti bulunuyor. Gala programı, yemekli olup, tesisin belirlediği limitsiz yerli alkollü ve alkolsüz içecek servis ediliyor. Oturma düzeni misafirlerin rezervasyon tarihine göre yapılıyor.

Genel Uyarılar

Lords Palace Hotel & SPA & Casino odalarına giriş, saat 14.00'ten itibaren başlar. Odalardan çıkış saati ise en geç 12.00'dir. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Tesiste hizmet veren açık alanların kullanımı mevsim koşullarına bağlı.
Tesiste engelli odası bulunuyor. Aile odaları veya bazı özel odalar haricinde, diğer odalarda yapılacak 2+1, 2+2 veya 3 kişilik konaklamalar, odada sıkışıklık yaratabilir ve verilen ilave yataklar sabit yatak konforunda olmayabilir.
Tesislerde verilen Tam Pansiyon Plus konaklamalar öğle yemeği ile başlar, konaklanan gece sayısı kadar akşam yemeğini içerir ve çıkış günü sabah kahvaltısı ile son bulur.
Konaklama yapılacak odanın, aile odası, süit oda (ve benzeri) gibi özel tip odalar olması halinde, konaklama yapacak misafirlerden herhangi birinin otelden erken ayrılması halinde ücret iadesi yapılmamaktadır.

Rocks Hotel Casino

,

Girne'nin kalbinde, şehrin tüm güzellikleriyle içiçe bir tatil geçirmek istiyorsaniz, Rocks Otel&Casino zengin imkanlarıyla size sıradışı bir seçenek sunuyor.

Genel Tanıtım

Girne’nin kalbinde şehrin tüm güzellikleri ile baş başa bir tatil geçirmek isteyenlerin adresi; Rocks Hotel Casino! Denize sıfır konumuyla dikkat çeken tesis, muhteşem manzaralı terası, yüzme havuzu ve daha fazlasıyla misafirleri için unutulmaz bir tatilin kapılarını aralıyor.
Birbirinden lezzetli yemeklerin hazırlandığı restoranları, özel içeceklerin sunulduğu barları ve havuz başında keyif yapabileceğiniz havuz barı ile eşsiz bir tatil deneyimi yaşatıyor. Tesisin restoranında güne lezzetli bir başlangıç yapmak tatilinize keyif katacak.
Tesisin SPA merkezinde hem ruhunuzu hem de bedeninizi dinlendirerek, yılın bütün stresinden ve yorgunluğundan arınma fırsatı bulabileceksiniz.

Balayı

Taze çiçek yaprakları ile oda süslemesi
Müsaitliğe göre deniz manzaralı veya suit oda upgrade
İlk gün odaya meyve ve şarap ikramı
İkinci gün misafir isteğine göre odaya kahvaltı
SPA kullanımında % 10 indirim

Spa/Wellness

Tesisin Spa / Wellness bölümünde; sauna, hamam ve masaj hizmetleri gibi olanaklar bulunuyor.

Genel Uyarılar

Standart Kara ve Standart Deniz Tarafı odalar  Casino Bloku olan B Blokta bulunuyor.
Tesiste Fitness Center, Sauna ve Türk Hamamı hizmeti vermemektedir.

Tesis restoranlarına akşam yemeği esnasında şort, mayo, kapri, terlik gibi plaj kıyafetleri ile girilemiyor. Bay misafirlerin akşam yemeğine pantolon (kot-kumaş) ve ayakkabı ile katılmaları isteniyor.
Balayı paketimizden yararlanacak evli çiftler, evlilik tarihlerinden itibaren bir ay içinde yapacakları konaklamada, check in sırasında evlilik cüzdanı gösterilmesi şartıyla yararlanabiliyor.
Rocks Hotel odalarına giriş, saat 14.00'ten itibaren başlar. Odalardan çıkış saati ise en geç 12.00'dir. Evcil hayvan kabul edilmez.
Tesiste hizmet veren açık alanların kullanımı mevsim koşullarına bağlı. Tesiste açık havada hizmet veren havuz, restoran, plaj, etkinlik alanı vb. mekanlar kışın kapalıdır.
Aile odaları veya bazı özel odalar haricinde, diğer odalarda yapılacak 2+2 veya 3+1 konaklamalar, odada sıkışıklık yaratabilir ve verilen ilave yataklar sabit yatak konforunda olmayabiliyor.
Tesiste verilen Yarım Pansiyon konaklamalar akşam yemeği ile başlar, konaklanan gece sayısı kadar akşam yemeğini içerir ve çıkış günü sabah kahvaltısı ile son bulur.
Konaklama yapılacak odanın, aile odası, süit oda (ve benzeri) gibi özel tip odalar olması halinde, konaklama yapacak misafirlerden herhangi birinin otelden erken ayrılması halinde ücret iadesi yapılmamaktadır.

The Savoy Ottoman Palace Hotel

,

The Savoy Ottoman Palace Casino Kıbrıs, Girne'de yer almaktadır. Otelin kendine ait özel kum plajı ve iskelesi bulunmaktadır.

Genel Tanıtım

Girne şehir merkezinde konumlanan The Savoy Ottoman Palace, şıklık, zarafet ve konforu buluşturan bünyesinde misafirlerine unutulmaz bir tatil vadediyor.
Her alanında Osmanlı kültürünün izlerini taşıyan tesis, geleneksel tatların sunulduğu restoranıyla tatilinize lezzet katıyor. Hamam, sauna, jakuzi ve masaj hizmetlerinin sunulduğu SPA merkezinde bedeninizi ve ruhunuzu dinlendirebilirsiniz.
Çocuk misafirler için bakıcı hizmeti bulunan tesis, Lefkoşa şehir merkezine 24 km ve Ercan Havalimanı'na 42 km mesafede konumlanıyor.

Balayı

 • Giriş gününde odaya şarap ve meyve sepeti ikramı
 • Odaya Vip Setup, Bornoz, terlik ve oda süslemesi
 • Misafirimizin talep ettiği bir gün odaya ücretsiz kahvaltı servisi.

Spor/Eğlence

Tesiste animasyon ekibi veya faaliyeti bulunmuyor.

Spa/Wellness

Tesisin Spa/Wellness bölümünde; hamam, sauna, jakuzi ve masaj hizmetleri gibi olanaklar bulunuyor.

Çocuk/Bebek

Tesiste çocuk misafirler için; çocuk bakıcısı bulunuyor.

Genel Uyarılar

The Savoy Ottoman Palace Hotel odalara giriş saati 14.00'ten itibaren başlar. Odalardan çıkış saati ise en geç 12.00'dir. Evcil hayvan kabul edilmez. Tesiste hizmet veren açık alanların kullanımı mevsim koşullarına bağlı. 
Balayı paketimizden yararlanacak evli çiftler, evlilik tarihlerinden itibaren bir ay içinde yapacakları konaklamada, check-in sırasında evlilik cüzdanı gösterilmesi şartıyla yararlanabiliyor. 
Aile odaları veya bazı özel odalar haricinde, diğer odalarda yapılacak 2+2 veya 3+1 konaklamalar, odada sıkışıklık yaratabilir ve verilen ilave yataklar sabit yatak konforunda olmayabiliyor. 
Tesislerde verilen Yarım Pansiyon konaklamalar akşam yemeği ile başlar, konaklanan gece sayısı kadar akşam yemeğini içerir ve çıkış günü sabah kahvaltısı ile son bulur.
Konaklama yapılacak odanın, aile odası, süit oda (ve benzeri) gibi özel tip odalar olması halinde, konaklama yapacak misafirlerden herhangi birinin otelden erken ayrılması halinde ücret iadesi yapılmamaktadır.