Ankara Hareketli Kıbrıs Turu 2 gece 3 gün

Ankara Hareketli Kıbrıs Turu 3 Gün

Tüm Fotograflar ve Videolar için Tıklayın.

Ankara Hareketli Kıbrıs Turu 3 Gün

, Ankara Çıkışlı
 • Ana Kategori :
  Yurtdışı
 • Alt Kategori :
  29 Ekim Turları, Fırsat Turları, Kıbrıs Turları, Promosyon Turlar, Sömestre Yurtdışı Turları, Vizesiz Yurtdışı Turları
 • Süre :
  3 Gün
 • Vize :
  Vizesiz
 • Kapasite :
  44 Kişi

Kıbrıs, Altın Rengi Kumsalları,Gürme Tatları,Tarihi Yapıları,Gece Eğlenceleri, ve şansını denemek isteyenler için vazgecilmez bir destinasyon,İlkbahar ve Sonbahar en güzel mevsimi,İsteğiniz otelde kalabilme özgürlüğü ile baytatil farkıyla

1,295 TL dan başlayan fiyatlarla

Tur Seçenekleri

Ankara Hareketli Kıbrıs Turu 3 Gün Kalkış: Ankara Tur Tarihi : Süre : 3 Gün
Talep Gönder

 

KIBRIS TURU 3 GÜN
 
 
PC1881 Ankara – Lefkoşa / 09.55 – 11.10
&
PC1882 Lefkoşa – Ankara / 21.05 – 23.15
 
 
Beşparmak Dağları – Beylerbeyi Koyu – Bellepais Manastırı – St. Hilarion Kalesi – Mavi Köşk – Girne Kalesi – Lefkoşa – Makorios Sarayı – Boğaz Şehitliği – Barbarlık Müzesi – Magosa Surları – Kapalı Maraş – Barnabas İkon ve Arkeoloji Müzesi – Kral Mezarları
 
**** Uçuş Saatleri Örnek Olarak Belirtilmiştir Değişiklik Gösterebilir ****
 
 
**** Fiyatlar Her 9 Kişide Revize Edilerek Satışa Sunulmakta Olup Kontenjanlar Sınırlıdır ****

 

Tur Programı

1. Gün Ankara – Lefkoşa

Esenboğa Havalimanı’nda buluşmanın ardından Lefkoşa’ya keyifli bir yolculuk.  Lefkoşa’ya varışımızın ardından alanda sizleri karşılamak üzere tahsis edilen transfer aracımız ve görevli personelimizle birlikte Kıbrıs’ın incisi olan Girne’ye gitmek üzere harekete geçiyoruz. Girne’ye varınca ilk olarak otelimizde oda giriş işlemlerimizi tamamlayıp odalarımıza yerleşiyoruz. Dileyen misafirlerimiz otelin çeşitli aktivitelerinden yararlanabilir veya Girne şehir merkezine inerek alışveriş yapabilir ve Girne Tarihi Limanında keyifli zaman geçirebilirler. Akşam yemeğimiz otelimizde.

2. Gün Beşparmak Dağları – Beylerbeyi Koyu – Bellepais Manastırı – St. Hilarion Kalesi

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltımızın ardından dileyen misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek Beşparmak Dağları & Bellapais Manastırı & Girne turumuzu gerçekleştireceğiz. (100 TL) Girne dağlarının eteğinde bulunan ve eski bir Rum köyü olan Beylerbeyi Köyüne gidiyoruz. Orada 12.yy. da tamamlanan gotik mimarinin en güzel örneklerinden biri olan Bellapais Manastırını yemyeşil dokusuyla Beylerbeyi Köyünü görüp fotoğraf çekmek veya çay kahve içmek isteyen misafirlerimiz için verilecek molanın ardından, Beşparmak dağları üzerine kurulmuş üç büyük kuleden en batıda yer alan St. Hilarion Kalesi ziyaret edip, 1974 yılında, ilk kara harekâtının başladığı nokta olan Karaoğlanoğlu bölgesindeki Karaoğlanoğlu Şehitliğini ziyaret ediyoruz. Kıbrıs gezisinde mutlaka görülmesi gereken yerlerden biri olan Mavi Köşk’ü ziyaret ediyoruz. 1956 yılında Girne-Güzelyurt dağ yolu üzerine yapılmış olan 2 katlı ve 16 bölümden oluşan bu köşk, oldukça enteresan özelliklere sahip. Öncelikle köşkün öneminden biraz bahsedelim. Gidip gören herkesi büyüleyen bu köşk, Kıbrıs Cumhuriyeti’nin kurucusu Baş Piskopos Makarios’un avukatı İtalyan asıllı Rum Pablo Pavilides’e ait. Pavilidesi’in avukat olduğuna bakmayın. Zira kendisi yaşadığı dönemde Ortadoğu’nun en büyük silah kaçakçısı olarak bilinmekteydi. Girne’ye tam anlamıyla hâkim konumda bulunan Mavi Köşk ise, Pavilides’in iş ve özel yaşamının bir sentezi olarak işlev görmüş. Pavilides, bu köşkü hem kişisel zevklerini tam anlamıyla yaşamak hem de işini tam güvenli bir şatoda yapmak ihtiyacı duyduğu için yaptırmış. Mavi Köşk’ün büyülü hikayesini rehberimizden dinledikten sonra Rum ordusunun Türk ordusuna karşı kullanmış olduğu ağır silahların yer aldığı Açık Hava Müzesini ve ardından da yavuz çıkarma körfezini, barış ve özgürlük anıtını panoramik olarak görüyor ve adanın en sıcak dokusuna sahip Girne şehrine doğru gitmek için harekete geçiyoruz. Girne’de ilk olarak şehri korumak amacıyla inşa edilen tarihi Girne Kalesini ve içerisinde bulunan zindanlarını Arkeoloji Müzesini ve dünyadaki şuana kadar çıkartılabilmiş en eski 2300 yaşındaki ikinci Gemi Batığını görüyoruz. Daha sonra geçmişte ticari amaçlarla kullanılan ve adayı Ortadoğu’nun en büyük ticaret merkezine çeviren tarihi Girne Limanının kuşbakışı görüntüsünü aldıktan sonra Girne şehrinde serbest zaman verilecektir. Verilen serbest zamanda, dileyen misafirlerimiz Girne limanında kahvesini yudumlayabilir, Kıbrıs Evi olarak adlandırılan restoran da Kıbrıs mutfağına özgü yemeklerin tadına bakabilir, dileyenler de Girne çarşıda bulunan mağazalarda alışverişini yapabilir. Daha sonra otobüste buluşup otellerimize gitmek üzere hareket ediyoruz, otelde alınacak akşam yemeğinden sonra dileyen misafirlerimiz otel aktivitelerinden yararlanabilir veya ilerleyen saatlerde hareketlenmeye başlayan Girne restoran ve barlarında keyifli zaman geçirebilirler.

3. Gün Lefkoşa – Makarios Sarayı – Boğaz Şehitliği – Barbarlık Müzesi – Ankara

Sabah kahvaltısının ardından dileyen misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek Boğaz Şehitliği & Cumhurbaşkanlığı Sarayı & Lefkoşa turumuzu gerçekleştirmek üzere (100 TL) otelden hareket ediyoruz. Lefkoşa şehri ile Girne’yi birbirine bağlayan Lefkoşa – Girne boğazı vadisini kullanıp adanın iç kesimine doğru ilerlerken Makarios’un Sarayının panoramik görüntüsünün ardından Kıbrıs’taki en büyük şehitlik olan Boğaz Şehitliğini ziyaret edip başkent Lefkoşa’ya geçiyoruz. Lefkoşa’da Binbaşı Nihat İlhan’ın eşi ve üç çocuğunun küvette katledildiği ev; Barbarlık Müzesini ziyaretin etmemizin ardından da adayı iki farklı bölgeye ayıran yeşil hat sınır çizgisinden kesitleri, Lefkoşa‘yı kasnak gibi saran Lefkoşa surlarını, Cumhurbaşkanlığı Sarayı’nı, şehre girişi sağlayan üç orijinal kapıdan biri olan tarihi Girne Kapısını gördükten sonra da Gazimağusa’ya doğru harekete geçiyoruz. Uçsuz bucaksız gibi görünen Mesarya ovasından geçip Gazimağusa bölgesine varıyoruz ve serbest zaman veriyoruz. Verilen serbest zamanda, dileyen misafirlerimiz Magosa Surları içinde kahvesini yudumlayabilir, Temel Reis olarak adlandırılan restoran da Kıbrıs ve Türk mutfağına özgü yemeklerin tadına bakabilir, Petek Pastanesi olarak adlandırılan yerde Kıbrıs’a özgü tatlıların tadına bakabilir, dileyenler de Magosa Surlar içinde mağazalarda alışverişini yapabilir. Serbest zamanın bitişinden sonra Lala Mustafa Paşa Camiyi, Venedik Sarayı kalıntılarını, ünlü Namık Kemal meydanı ve vatan şairi Namık Kemal’in Zindanını, hayalet şehir olarak günümüze kadar gelen Kapalı Maraş sınır gezisini tamamladıktan sonra, adada ilk kez Hristiyanlığı yaymaya çalışan St.Barnabasa hitaben inşa edilen bugünkü St Barnabas ikon ve arkeoloji müzesini ziyaret edip, Kral Mezarlarını panoramik gördükten sonra Kıbrıs turumuz burada son buluyor. Aracımız Ercan havalimanına dönüş transferimizi gerçekleştiriyor. Check-in işlemlerini yaptıktan sonra Ankara’ya keyifli bir yolculuk. Ankara’ya varışımızın ardından bir başka organizasyonda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

ÖNEMLİ NOTLAR & UYARILAR
Uçaklı turlarımızda katılım gösteren misafirlerimizin uçak biletleri GRUP PNR şeklinde düzenlenmektedir. Uçak biletleriniz elektronik bilet olup; Check-in işlemleri T.C. Vatandaşlık numarası taşıyan kimlikleriniz ile satın aldığınız turun uçuşunun yapılacağı havayoluna ait kontuara başvurularak gerçekleştirilmektedir. Bu nedenle turunuzun uçuşuyla ilgili bilet numarası veya PNR verilmemektedir. 
Satın alınan uçaklı turunuz için uçak saatlerinde yaşanacak herhangi bir değişiklik, bunların yanı sıra turunuzun rehber bilgilendirmesi turun başlangıç gününden 1 gün öncesinde rezervasyonlarınızda belirteceğiniz Gsm numaralarınıza SMS veya Kültür Turları departmanımız tarafından aranarak bildirilecektir. 
Uçaklı Kıbrıs Turuna katılan misafirlerimizin uçak kalkış saatlerinden en az 2,5 saat öncesinde ilgili şehrin havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminalinde Pegasus Havayolları ya da AnadoluJet Kontuarı önünde T.C Nüfus Cüzdanları ile birlikte bulunmaları gerekmektedir. Pegasus Havayolları ya da AnadoluJet Kontuarına ait Ankara-Lefkoşa (Ercan) Uçağı ile K.K.T.C'ye uçuş sonrası, Ercan Havalimanına indikten sonra havalimanı çıkış kapısında Baytatil rehberleri tarafından karşılanıyoruz. 
Ailesi ile birlikte seyahat etmeyecek olan 18 yaş altı misafirlerimizin KIBRIS’ a geçişleri için NOTER den onaylı MUVAVFAKATNAME almaları gerekmektedir. Devlet memuru olan misafirlerimiz kurumlarından onay yazısı almaları gerekmektedir.
Turumuzda bulunan kişi sayısına göre araç tipleri tayin edilir.  
Uçaklı tur paketi satın alan misafirlerimiz yukarıda belirtilen maddeleri PEŞİNEN kabul eder.

Fiyata Dahil Olanlar

Ankara – Lefkoşa – Ankara Pegasus veya Anadolujet gidiş dönüş uçak biletleri
2 Gece 3 Gün Yarım Pansiyon Konaklama 
2 Sabah Kahvaltısı  
2 Akşam Yemeği 
Ercan-Girne-Ercan Gidiş Dönüş transferler 
Profesyonel kokartlı rehberlik hizmetleri

Fiyata Dahil Olmayanlar

Otelde alınacak olan alkollü ve alkolsüz içecekler 
Tüm öğle yemekleri ve tüm yemeklerde alınan içecekler 
Tüm çevre gezileri 
Tüm kişisel harcamalar 
Ekstra belirtilen organizasyonlar 
Müze ören yeri giriş ücretleri  
NOT: Pasaport ile çıkış yapacak olanların Pasaport Harç Pulu (50 TL) misafire aittir. (Nüfus cüzdanı ile çıkış yapmaları tavsiye edilir) Sürücü Belgesi ile alana giden yolcu kesinlikle uçamaz.
5* Jasmine Court Hotel and Casino vb.
Tur Tarihi
2 Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişi
Ekstra Kişi
1. Çocuk
2. Çocuk
3. Çocuk
03/02/2020
1,388 TL
1,180 TL
1,600 TL
1,360 TL
1,388 TL
1,180 TL
(0-2) 425 TL
(3-12) 925 TL
(0-2) 1,180 TL
(3-12) 1,180 TL
(0-2) 1,180 TL
(3-12) 1,180 TL
10/02/2020
1,388 TL
1,180 TL
1,600 TL
1,360 TL
1,388 TL
1,180 TL
(0-2) 425 TL
(3-12) 925 TL
(0-2) 1,180 TL
(3-12) 1,180 TL
(0-2) 1,180 TL
(3-12) 1,180 TL
17/02/2020
1,288 TL
1,095 TL
1,500 TL
1,275 TL
1,288 TL
1,095 TL
(0-2) 340 TL
(3-12) 840 TL
(0-2) 1,095 TL
(3-12) 1,095 TL
(0-2) 1,095 TL
(3-12) 1,095 TL
24/02/2020
1,288 TL
1,095 TL
1,500 TL
1,275 TL
1,288 TL
1,095 TL
(0-2) 340 TL
(3-12) 840 TL
(0-2) 1,095 TL
(3-12) 1,095 TL
(0-2) 1,095 TL
(3-12) 1,095 TL
02/03/2020
1,288 TL
1,095 TL
1,500 TL
1,275 TL
1,288 TL
1,095 TL
(0-2) 340 TL
(3-12) 840 TL
(0-2) 1,095 TL
(3-12) 1,095 TL
(0-2) 1,095 TL
(3-12) 1,095 TL
09/03/2020
1,288 TL
1,095 TL
1,500 TL
1,275 TL
1,288 TL
1,095 TL
(0-2) 340 TL
(3-12) 840 TL
(0-2) 1,095 TL
(3-12) 1,095 TL
(0-2) 1,095 TL
(3-12) 1,095 TL
16/03/2020
1,288 TL
1,095 TL
1,500 TL
1,275 TL
1,288 TL
1,095 TL
(0-2) 340 TL
(3-12) 840 TL
(0-2) 1,095 TL
(3-12) 1,095 TL
(0-2) 1,095 TL
(3-12) 1,095 TL
23/03/2020
1,288 TL
1,095 TL
1,500 TL
1,275 TL
1,288 TL
1,095 TL
(0-2) 340 TL
(3-12) 840 TL
(0-2) 1,095 TL
(3-12) 1,095 TL
(0-2) 1,095 TL
(3-12) 1,095 TL
30/03/2020
1,288 TL
1,095 TL
1,500 TL
1,275 TL
1,288 TL
1,095 TL
(0-2) 340 TL
(3-12) 840 TL
(0-2) 1,095 TL
(3-12) 1,095 TL
(0-2) 1,095 TL
(3-12) 1,095 TL
4* Adabeach Hotel
Tur Tarihi
2 Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişi
Ekstra Kişi
1. Çocuk
2. Çocuk
3. Çocuk
03/02/2020
1,271 TL
1,080 TL
1,435 TL
1,220 TL
1,238 TL
1,052 TL
(0-2) 416 TL
(3-12) 1,080 TL
(0-2) 1,080 TL
(3-12) 940 TL
(0-2) 1,080 TL
(3-12) 1,080 TL
10/02/2020
1,271 TL
1,080 TL
1,435 TL
1,220 TL
1,238 TL
1,052 TL
(0-2) 416 TL
(3-12) 1,080 TL
(0-2) 1,080 TL
(3-12) 940 TL
(0-2) 1,080 TL
(3-12) 1,080 TL
17/02/2020
1,171 TL
995 TL
1,335 TL
1,135 TL
1,138 TL
967 TL
(0-2) 331 TL
(3-12) 855 TL
(0-2) 995 TL
(3-12) 995 TL
(0-2) 995 TL
(3-12) 995 TL
24/02/2020
1,171 TL
995 TL
1,335 TL
1,135 TL
1,138 TL
967 TL
(0-2) 331 TL
(3-12) 855 TL
(0-2) 995 TL
(3-12) 995 TL
(0-2) 995 TL
(3-12) 995 TL
02/03/2020
1,171 TL
995 TL
1,335 TL
1,135 TL
1,138 TL
967 TL
(0-2) 331 TL
(3-12) 855 TL
(0-2) 995 TL
(3-12) 995 TL
(0-2) 995 TL
(3-12) 995 TL
09/03/2020
1,171 TL
995 TL
1,335 TL
1,135 TL
1,138 TL
967 TL
(0-2) 331 TL
(3-12) 855 TL
(0-2) 995 TL
(3-12) 995 TL
(0-2) 995 TL
(3-12) 995 TL
16/03/2020
1,171 TL
995 TL
1,335 TL
1,135 TL
1,138 TL
967 TL
(0-2) 331 TL
(3-12) 855 TL
(0-2) 995 TL
(3-12) 995 TL
(0-2) 995 TL
(3-12) 995 TL
23/03/2020
1,171 TL
995 TL
1,335 TL
1,135 TL
1,138 TL
967 TL
(0-2) 331 TL
(3-12) 855 TL
(0-2) 995 TL
(3-12) 995 TL
(0-2) 995 TL
(3-12) 995 TL
30/03/2020
1,171 TL
995 TL
1,335 TL
1,135 TL
1,138 TL
967 TL
(0-2) 331 TL
(3-12) 855 TL
(0-2) 995 TL
(3-12) 995 TL
(0-2) 995 TL
(3-12) 995 TL
4* Büyük Anadolu Hotel
Tur Tarihi
2 Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişi
Ekstra Kişi
1. Çocuk
2. Çocuk
3. Çocuk
03/02/2020
1,447 TL
1,230 TL
1,676 TL
1,425 TL
1,302 TL
1,107 TL
(0-2) 46,600 TL
(3-12) 1,035 TL
(0-2) 1,230 TL
(3-12) 1,230 TL
(0-2) 1,230 TL
(3-12) 1,230 TL
10/02/2020
1,447 TL
1,230 TL
1,676 TL
1,425 TL
1,302 TL
1,107 TL
(0-2) 46,600 TL
(3-12) 1,035 TL
(0-2) 1,230 TL
(3-12) 1,230 TL
(0-2) 1,230 TL
(3-12) 1,230 TL
17/02/2020
1,347 TL
1,145 TL
1,576 TL
1,340 TL
1,301 TL
1,106 TL
(0-2) 381 TL
(3-12) 950 TL
(0-2) 1,145 TL
(3-12) 1,145 TL
(0-2) 1,145 TL
(3-12) 1,145 TL
24/02/2020
1,347 TL
1,145 TL
1,576 TL
1,340 TL
1,301 TL
1,106 TL
(0-2) 381 TL
(3-12) 950 TL
(0-2) 1,145 TL
(3-12) 1,145 TL
(0-2) 1,145 TL
(3-12) 1,145 TL
02/03/2020
1,347 TL
1,145 TL
1,576 TL
1,340 TL
1,301 TL
1,106 TL
(0-2) 381 TL
(3-12) 950 TL
(0-2) 1,145 TL
(3-12) 1,145 TL
(0-2) 1,145 TL
(3-12) 1,145 TL
09/03/2020
1,347 TL
1,145 TL
1,576 TL
1,340 TL
1,301 TL
1,106 TL
(0-2) 381 TL
(3-12) 950 TL
(0-2) 1,145 TL
(3-12) 1,145 TL
(0-2) 1,145 TL
(3-12) 1,145 TL
16/03/2020
1,347 TL
1,145 TL
1,576 TL
1,340 TL
1,301 TL
1,106 TL
(0-2) 381 TL
(3-12) 950 TL
(0-2) 1,145 TL
(3-12) 1,145 TL
(0-2) 1,145 TL
(3-12) 1,145 TL
23/03/2020
1,347 TL
1,145 TL
1,576 TL
1,340 TL
1,301 TL
1,106 TL
(0-2) 381 TL
(3-12) 950 TL
(0-2) 1,145 TL
(3-12) 1,145 TL
(0-2) 1,145 TL
(3-12) 1,145 TL
30/03/2020
1,347 TL
1,145 TL
1,576 TL
1,340 TL
1,301 TL
1,106 TL
(0-2) 381 TL
(3-12) 950 TL
(0-2) 1,145 TL
(3-12) 1,145 TL
(0-2) 1,145 TL
(3-12) 1,145 TL
5* Malpas Hotel
Tur Tarihi
2 Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişi
Ekstra Kişi
1. Çocuk
2. Çocuk
3. Çocuk
03/02/2020
1,506 TL
1,280 TL
1,744 TL
1,483 TL
1,458 TL
1,240 TL
(0-2) 483 TL
(3-12) 1,078 TL
(0-2) 1,280 TL
(3-12) 1,280 TL
(0-2) 1,280 TL
(3-12) 1,280 TL
10/02/2020
1,506 TL
1,280 TL
1,744 TL
1,483 TL
1,458 TL
1,240 TL
(0-2) 483 TL
(3-12) 1,078 TL
(0-2) 1,280 TL
(3-12) 1,280 TL
(0-2) 1,280 TL
(3-12) 1,280 TL
17/02/2020
1,406 TL
1,195 TL
1,644 TL
1,398 TL
1,358 TL
1,155 TL
(0-2) 398 TL
(3-12) 993 TL
(0-2) 1,195 TL
(3-12) 1,195 TL
(0-2) 1,195 TL
(3-12) 1,195 TL
24/02/2020
1,406 TL
1,195 TL
1,644 TL
1,398 TL
1,358 TL
1,155 TL
(0-2) 398 TL
(3-12) 993 TL
(0-2) 1,195 TL
(3-12) 1,195 TL
(0-2) 1,195 TL
(3-12) 1,195 TL
02/03/2020
1,406 TL
1,195 TL
1,644 TL
1,398 TL
1,358 TL
1,155 TL
(0-2) 398 TL
(3-12) 993 TL
(0-2) 1,195 TL
(3-12) 1,195 TL
(0-2) 1,195 TL
(3-12) 1,195 TL
09/03/2020
1,406 TL
1,195 TL
1,644 TL
1,398 TL
1,358 TL
1,155 TL
(0-2) 398 TL
(3-12) 993 TL
(0-2) 1,195 TL
(3-12) 1,195 TL
(0-2) 1,195 TL
(3-12) 1,195 TL
16/03/2020
1,406 TL
1,195 TL
1,644 TL
1,398 TL
1,358 TL
1,155 TL
(0-2) 398 TL
(3-12) 993 TL
(0-2) 1,195 TL
(3-12) 1,195 TL
(0-2) 1,195 TL
(3-12) 1,195 TL
23/03/2020
1,406 TL
1,195 TL
1,644 TL
1,398 TL
1,358 TL
1,155 TL
(0-2) 398 TL
(3-12) 993 TL
(0-2) 1,195 TL
(3-12) 1,195 TL
(0-2) 1,195 TL
(3-12) 1,195 TL
30/03/2020
1,406 TL
1,195 TL
1,644 TL
1,398 TL
1,358 TL
1,155 TL
(0-2) 398 TL
(3-12) 993 TL
(0-2) 1,195 TL
(3-12) 1,195 TL
(0-2) 1,195 TL
(3-12) 1,195 TL
5* Acapulco Hotel
Tur Tarihi
2 Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişi
Ekstra Kişi
1. Çocuk
2. Çocuk
3. Çocuk
03/02/2020
1,565 TL
1,330 TL
1,847 TL
1,570 TL
1,508 TL
1,282 TL
(0-2) 500 TL
(3-12) 1,090 TL
(0-2) 1,330 TL
(3-12) 1,330 TL
(0-2) 1,330 TL
(3-12) 1,330 TL
10/02/2020
1,565 TL
1,330 TL
1,847 TL
1,570 TL
1,508 TL
1,282 TL
(0-2) 500 TL
(3-12) 1,090 TL
(0-2) 1,330 TL
(3-12) 1,330 TL
(0-2) 1,330 TL
(3-12) 1,330 TL
17/02/2020
1,465 TL
1,245 TL
1,747 TL
1,485 TL
1,408 TL
1,197 TL
(0-2) 415 TL
(3-12) 1,005 TL
(0-2) 1,245 TL
(3-12) 1,245 TL
(0-2) 1,245 TL
(3-12) 1,245 TL
24/02/2020
1,465 TL
1,245 TL
1,747 TL
1,485 TL
1,408 TL
1,197 TL
(0-2) 415 TL
(3-12) 1,005 TL
(0-2) 1,245 TL
(3-12) 1,245 TL
(0-2) 1,245 TL
(3-12) 1,245 TL
02/03/2020
1,465 TL
1,245 TL
1,747 TL
1,485 TL
1,408 TL
1,197 TL
(0-2) 415 TL
(3-12) 1,005 TL
(0-2) 1,245 TL
(3-12) 1,245 TL
(0-2) 1,245 TL
(3-12) 1,245 TL
09/03/2020
1,465 TL
1,245 TL
1,747 TL
1,485 TL
1,408 TL
1,197 TL
(0-2) 415 TL
(3-12) 1,005 TL
(0-2) 1,245 TL
(3-12) 1,245 TL
(0-2) 1,245 TL
(3-12) 1,245 TL
16/03/2020
1,465 TL
1,245 TL
1,747 TL
1,485 TL
1,408 TL
1,197 TL
(0-2) 415 TL
(3-12) 1,005 TL
(0-2) 1,245 TL
(3-12) 1,245 TL
(0-2) 1,245 TL
(3-12) 1,245 TL
23/03/2020
1,465 TL
1,245 TL
1,747 TL
1,485 TL
1,408 TL
1,197 TL
(0-2) 415 TL
(3-12) 1,005 TL
(0-2) 1,245 TL
(3-12) 1,245 TL
(0-2) 1,245 TL
(3-12) 1,245 TL
30/03/2020
1,465 TL
1,245 TL
1,747 TL
1,485 TL
1,408 TL
1,197 TL
(0-2) 415 TL
(3-12) 1,005 TL
(0-2) 1,245 TL
(3-12) 1,245 TL
(0-2) 1,245 TL
(3-12) 1,245 TL
4* Dome Hotel
Tur Tarihi
2 Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişi
Ekstra Kişi
1. Çocuk
2. Çocuk
3. Çocuk
03/02/2020
1,624 TL
1,380 TL
1,836 TL
1,561 TL
1,561 TL
1,327 TL
(0-2) 517 TL
(3-12) 1,114 TL
(0-2) 1,380 TL
(3-12) 1,380 TL
(0-2) 1,380 TL
(3-12) 1,380 TL
10/02/2020
1,624 TL
1,380 TL
1,836 TL
1,561 TL
1,561 TL
1,327 TL
(0-2) 517 TL
(3-12) 1,114 TL
(0-2) 1,380 TL
(3-12) 1,380 TL
(0-2) 1,380 TL
(3-12) 1,380 TL
17/02/2020
1,524 TL
1,295 TL
1,836 TL
1,561 TL
1,461 TL
1,242 TL
(0-2) 432 TL
(3-12) 1,029 TL
(0-2) 1,295 TL
(3-12) 1,295 TL
(0-2) 1,295 TL
(3-12) 1,295 TL
24/02/2020
1,524 TL
1,295 TL
1,836 TL
1,561 TL
1,461 TL
1,242 TL
(0-2) 432 TL
(3-12) 1,029 TL
(0-2) 1,295 TL
(3-12) 1,295 TL
(0-2) 1,295 TL
(3-12) 1,295 TL
02/03/2020
1,524 TL
1,295 TL
1,836 TL
1,561 TL
1,461 TL
1,242 TL
(0-2) 432 TL
(3-12) 1,029 TL
(0-2) 1,295 TL
(3-12) 1,295 TL
(0-2) 1,295 TL
(3-12) 1,295 TL
09/03/2020
1,524 TL
1,295 TL
1,836 TL
1,561 TL
1,461 TL
1,242 TL
(0-2) 432 TL
(3-12) 1,029 TL
(0-2) 1,295 TL
(3-12) 1,295 TL
(0-2) 1,295 TL
(3-12) 1,295 TL
16/03/2020
1,524 TL
1,295 TL
1,836 TL
1,561 TL
1,461 TL
1,242 TL
(0-2) 432 TL
(3-12) 1,029 TL
(0-2) 1,295 TL
(3-12) 1,295 TL
(0-2) 1,295 TL
(3-12) 1,295 TL
23/03/2020
1,524 TL
1,295 TL
1,836 TL
1,561 TL
1,461 TL
1,242 TL
(0-2) 432 TL
(3-12) 1,029 TL
(0-2) 1,295 TL
(3-12) 1,295 TL
(0-2) 1,295 TL
(3-12) 1,295 TL
30/03/2020
1,524 TL
1,295 TL
1,836 TL
1,561 TL
1,461 TL
1,242 TL
(0-2) 432 TL
(3-12) 1,029 TL
(0-2) 1,295 TL
(3-12) 1,295 TL
(0-2) 1,295 TL
(3-12) 1,295 TL

Ulaşım

Otobüsler: (25 - 46 Kişi Sayılarında Kullanılır)
*Mercedes Travego/Tourismo - *NEOPLAN Cityliner/Tourliner - *Temsa Safir/Maraton - *Man Fortuna
Midibusler: (17 - 24 Kişi Sayılarında Kullanılır)
*Isuzu Turkuaz - *Otokar Mega
Minibusler: ( 16’ya kadar Kişi Sayılarında Kullanılır)
*Vw Volt - *Mercedes Sprinter

Jasmine Court Hotel and Casino

,