Büyük Karadeniz Turu 5 Gece 6 Gün - baytatil

Büyük Karadeniz Turu 5 Gece 6 Gün

Tüm Fotograflar ve Videolar için Tıklayın.

Büyük Karadeniz Turu 5 Gece 6 Gün

, Ankara Çıkışlı
 • Ana Kategori :
  Yurtiçi
 • Alt Kategori :
  19 Mayıs Turları, 23 Nisan Turları, Haftalık Turlar, Karadeniz Turları
 • Süre :
  6 Gün
 • Vize :
  Vizesiz Yurtiçi
 • Kapasite :
  44 kişi

Karadeniz bölgesini Kastamonu'dan Sinop'a, Samsun'dan Giresun'a ve Rize'den Batum'a çok geniş kapsamda hazırlanmış; tarihi yapıları, tüm kültür durakları ve doğal zenginliklerini harmanlayan özel ürünümüz sizleri bekliyor.. Baytatil farkını yaşayın...

0 dan başlayan fiyatlarla

Tur Seçenekleri

Büyük Karadeniz Turu 5 Gece 6 Gün Kalkış: Ankara Tur Tarihi : Süre : 6 Gün
Talep GönderBatum Konaklamalı

Ordu-Trabzon- Fındıklı-Arhavi-Batum-Çamlıhemşin- Ayder- Uzungöl-
Görele- Giresun- Samsun-Sinop-Kastamonu

Yarım Pansiyon
5 Gece 6 Gün

 

Biniş Noktalarımız

Kızılay Atatürk Bulvarı No:127 (Ofis Önü)

22:00

Aşti Karşısı

22:10

Bahçelievler Milli Kütüphane Yanı

22:15

Akköprü Migros Karşısı

22:20

Keçiören Fatih Köprüsü Altı

22:25

Aydınlıkevler Türk Telekom Önü

22:30

 

Tur Programı

1.Gün - Ankara’dan hareket; Gün: Gece Yolculuğu (550 km)

Saat 22:00 da Kızılay Ofis Önünden ve hareket noktalarımızdan misafirlerimizi alarak turumuza başlıyoruz. Gece boyunca 2 kaptanımızın idaresindeki lüks aracımızla gerekli dinlenme molaları sonrasında sabah saatlerinde Ordu’ya ulaşıyoruz.

2.Gün - Trabzon Ayasofya’sı ve Atatürk Köşkü Gezisi (290 km)

Karadeniz sahilini ayaklarımız altında seyredebileceğimiz Boztepe’de serpme kahvaltı ve kahve molamızdan sonra Trabzon’a hareket ediyoruz. Akçaabat’ta tüm ülkemizde bilinen ünlü Nihat Usta Restoranda öğle yemeği molası verdikten sonra Trabzon merkezdeki ünlü Ayasofya Camii/ müzesini gezdikten sonra Atatürk Köşküne geçiyor; köşkü geziyor ve ünlü Trabzon işi gümüş ziynetinin yapıldığı bir atölyeyi ziyaret ediyoruz. Konaklamak üzere Rize Pazar’a geçiyor ve akşam yemeği hizmeti de alacağımız otelimize yerleşiyoruz.

 

Sabah Kahvaltısı         :Boztepe de Serpme Kahvaltı
Öğle Yemeği                :Extra (Akçaabat Köftecisi Nihat Usta Resteurant)
Akşam Yemeği             :Otelde Açık Büfe veya Setmenü
Konaklama                   :Minerva Hotel,Greensuada

 

 

3.Gün - Laz Konakları- Serender ve Batum Gezisi (100 km)

Otelimizdeki zengin açık büfe kahvaltı hizmetinden sonra Fındıklı’daki Abu-Viçe veya Çağlayan Köyüne hareket ediyoruz. Burada Lazların mimarisini, yaşamlarını ve serenderlerini tanıma fırsatı bulacağız. Kahve molasından sonra Sarp sınır kapısına geçerek Gürcistan’a; Batum’a hareket ediyoruz. Batum’da dünyaca ünlü muhteşem Botanik Parkı gezisinden sonra merkeze gelerek turistik şehrin meydanlarını yürüyerek keşfediyoruz. Avrupa Meydanı, Tiyatro meydanı, Alfabe Kulesi ve Ali-Nino heykellerini gezerek renkli Batum’da serbest zaman sunuyoruz. Serbest zaman akabinde Batum’daki otelimize yerleşiyoruz.

 

Sabah Kahvaltısı                    :Otelde Açık Büfe
Öğle Yemeği                           : Extra (Rehberin Bilgisinde Yöresel Lezzetler)
Akşam Yemeği                        :Park Batumide Gürcü Gecesi Eğlence Dahil
Konaklama                              :Batum Şehir Merkezi 4* Oteller

 

4.Gün - Fırtına Vadisi-Ayder Yaylası- Zilkale- Palovit Şelalesi Gezisi (130 km)

Otelimizdeki zengin açık büfe kahvaltı hizmetinden sonra yurda dönerek; ülkemizin en önemli doğal yaşam alanlarından sayılan Fırtına deresine doğru yol alıyoruz. Çamlıhemşin’ de küçük araçlara geçerek ünlü Zil Kale’yi ve Palovit şelalesini ziyaret ediyoruz. Öğle yemeğinde derenin nefis Alabalığının tadına bakılabilir. Rafting molası sonrası ünlü Ayder yaylasına çıkarak Gelin tülü Şelalesinden dereye doğru yürüyüş yapıyoruz. Kahve molasından sonra akşam yemeğimizi tulum ve horon eşliğinde otelimizde alıyor ve konaklıyoruz.

 

Sabah Kahvaltısı                   :Otelimizde Açık Büfe
Öğle Yemeği                          :Extra Pınar Alabalık Tesisleri
Akşam Yemeği                      :Otelimizde Açık Büfe 
Konaklama                            :Naliya Butik Hotel,Dere Hotel,Green Suada

5.Gün - Uzun Göl -Karester Yaylası-Giresun Gezisi ( 350 km)

Otelimizdeki zengin açık büfe kahvaltı hizmetinden sonra ünlü Uzun Göl’e doğru yola çıkıyoruz. Yol üzerinde Rize Bezi alışverişi, Sürmene’de Çay ve Bıçak alışverişi için molalar yaptıktan sonra Haldizen deresini biriktirdiği doğa harikası Uzun Göl’e hareket ediyoruz. 

Dileyen misafirlerimiz serbest zaman süresi içinde Karester yaylasına çıkabilirler. Bölgenin en ünlü çalgısı Kemençenin imal edildiği ve memleketi sayılan Görele’yi ziyaret ettikten sonra ünlü dondurmasını tatmak için de zamanımız olacak. Konaklama ve Akşam yemeği 

Sabah Kahvaltı              :Otelimizde Açık Büfe
Öğle Yemeği                  :Extra (Yöresel Lezzetler)
Akşam Yemeği               :Otelimizde Açık Büfe
Konaklama                     :New Jasmin,Ramada Giresun,Amazon Arities

6.Gün - Samsun- Sinop Gezisi (550 km)

Otelimizdeki zengin açık büfe kahvaltı hizmetinden sonra vakitlice Samsun’a hareket ediyoruz. Samsun merkezindeki Atatürk Anıtındaki molamızdan sonra ulusumuzun bağımsızlığının simgelerinden olan Bandırma Vapurunu geziyor, bilgileniyor ve Sinop’a hareket ediyoruz. Sinop gezisinin unutulmazı birçok sanatçı-aydın ve fikir adamının ceza çektiği Tarihi Cezaevi Müzesi olacak.
Buradan limana yürüyerek kotra atölyelerini ve yöresel tatlarını deneyimleyeceğiz. Daha sonra Kastomunu'ya hareket ve Konaklama Kastamonu Otelimizde

 

Sabah Kahvaltısı              :Otelimizde Açık Büfe
Öğle Yemeği                     :Extra (Sinopta Mantı Menüsü)
Akşam Yemeği                  :Otelimizde Açık Büfe
Konaklama                        :Uğurlu Konakları,Gölköy Yaşam,İksir Resort

7.Gün - Kastamonu Gezisi ve Dönüş (260 km)

Otelimizdeki zengin açık büfe kahvaltı hizmetinden sonra Türkiye’nin en güzel kent meydanlarından Kastamonu kent meydanını ve Şerife Bacı Anıtını geziyor, Nasrullah Köprüsünü, Camiini, Münire Hatun Medresesini ve ünlü Pastırmacıları ziyaret ediyoruz. Vedat Tek Kültür merkezi gezimizde Şapka müzesini, Bebek Müzesini ve Oya müzesini de gezeceğiz. Öğle yemeği molasında gurmelerin tavsiyesi Nail ustada döner tadabiliriz. Sonrasında ise Ankara’mıza hareket ediyor ve Akşam saatlerinde turumuzu bitiriyoruz.Saat 23:00 da Ankara'ya varış ve turumuzun sonu

 

Sabah Kahvaltısı                  :Otelimizde Açık Büfe
Öğle Yemeği                         :Extra (Yöresel Lezzetler)
Akşam Yemeği                     :Extra (Dinlenme Tesisleri) 
             

Fiyata Dahil Olanlar

Lüks araçlarla ulaşım hizmeti,

Yarım pansiyon konaklama (kahvaltı-akşam yemeği) hizmeti,

4 veya 5 Yıldızlı Otel hizmeti,

Turdaki tüm şehir gezileri,

Baştan sona Profesyonel Türkçe Rehberlik hizmeti,

İlk Sabah Ordu Boztepe’deki Kahvaltı Hizmeti,

Seyahat Sigortası

Gün içinde Çay/Kahve/Su İkramları

Fiyata Dahil Olmayanlar

Müze- Ören Yeri Giriş ücretleri,

Palovit- Zilkale Transfer ücreti,

Uzungöl- Karester Yaylası transfer ücreti,

Kişisel Harcamalar,

Öğle yemekleri,

Ulaşım

Otobüsler: (25 - 46 Kişi Sayılarında Kullanılır)
*Mercedes Travego/Tourismo - *NEOPLAN Cityliner/Tourliner - *Temsa Safir/Maraton - *Man Fortuna
Midibusler: (17 - 24 Kişi Sayılarında Kullanılır)
*Isuzu Turkuaz - *Otokar Mega
Minibusler: ( 16’ya kadar Kişi Sayılarında Kullanılır)
*Vw Volt - *Mercedes Sprinter

Amazon Aretias Hotel

,

Genel Tanıtım

Giresun’un merkezine 7 km mesafede konumlanan Amazon Aretias Hotel, eşsiz Karadeniz manzaralı teras restoranı, kurumsal misafirler için ofis şıklığı sunan donanımlı toplantı salonu ve güler yüzlü personelleriyle hizmet veriyor. Giresun sahil şeridinde bulunan tesiste kuru temizleme, araba kiralama servisi, ortak TV alanı, kablosuz internet hizmeti gibi olanaklar da mevcut. Tesis, iş ve turizm odaklı seyahatler için ideal bir konaklama alternatifi sunuyor.

Genel Uyarılar

Amazon Aretias Hotel, odalarına giriş, saat 14:00'ten itibaren başlar. Odalardan çıkış saati ise en geç 12:00'dir. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Tesiste hizmet veren açık alanların kullanımı mevsim koşullarına bağlıdır.Aile odaları veya bazı özel odalar haricinde, diğer odalarda yapılacak 2 + 2 veya 3 + 1 konaklamalar, odada sıkışıklık yaratabilir ve verilen ilave yataklar sabit yatak konforunda olmayabilir. 

 

Ramada Giresun Piraziz

,

Genel Tanıtım

Güler yüzlü personelleri ve kaliteli hizmet anlayışı ile beğenilen Ramada Hotel Piraziz, Giresun’da yer alıyor. Muhteşem Karadeniz manzarası, tesisin terasından izlenebiliyor. Tesis plaja sadece 1 dakikalık yürüme mesafesinde bulunuyor. Modern şekilde dekore edilmiş odalarında konforlu bir konaklama deneyimi sunan tesis, misafirlerin ihtiyaçlarına yönelik hizmetler sunuyor. Hem iş hem turizm odaklı konaklamalara hitap eden Ramada Hotel Piraziz bünyesinde hizmet veren SPA merkezi, misafirlere dinlenip yenilenme imkanı sunuyor. SPA alanında hamam, sauna ve kapalı yüzme havuzu olanakları yer alıyor. Spor yapmak isteyenler tesis bünyesinde hizmet veren fitness merkezinden yararlanabiliyor. Ramada Hotel Piraziz, bisiklet ve araç kiralama servisleri ile misafirlerin çevreyi gezebilmesine olanak tanıyor. Tesiste hizmet veren bir toplantı salonu mevcut. Tesiste kuru temizleme, çamaşırhane ve ütü servisi gibi hizmetler de yer alıyor.

Genel Uyarılar

Ramada Giresun Piraziz, odalarına giriş, saat 14:00'ten itibaren başlar. Odalardan çıkış saati ise en geç 12:00'dir. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Tesiste hizmet veren açık alanların kullanımı mevsim koşullarına bağlıdır. Aile odaları veya bazı özel odalar haricinde, diğer odalarda yapılacak 2 + 2 veya 3 + 1 konaklamalar, odada sıkışıklık yaratabilir ve verilen ilave yataklar sabit yatak konforunda olmayabilir.

Naliya Otel

,

Genel Tanıtım

Karadeniz'in kıyısında yer alan Naliya Otel & Restaurant, Pazar ilçe merkezine 21 km uzaklıkta, Trabzon Havaalanı'na ise 130 km uzaklıktadır.Çamlıhemşin Naliya Otel Restorant geleneksel bir yapıya sahiptir. Yükseltilmiş ahşap odalarla hizmet veren Naliya Hotel, Fırtına Nehri'nin kenarında, Dikkaya Köyü'nde yer alır. Otel, 24 saat açık resepsiyon ve tesis genelinde ücretsiz Wi-Fi imkanı sunar. Odalarda TV ve ısıtma sisteminin yanı sıra nehir ve bahçe manzaralı balkon mevcuttur. Özel banyo, saç kurutma makinesi, duş ve ücretsiz banyo malzemeleri ile donatılmıştır. Alakart restoran, kara lahana dolması, tatlı su balıkları ve mısır ekmeği gibi yerel lezzetler servis etmektedir. Konuklar, yemeklerini yerken nehir manzarasının tadını çıkarabilirler. Oda servisi, çamaşırhane hizmeti ve emanet kasası sağlanmaktadır. Otel bünyesindeki tur masası, balıkçılık, yürüyüş ve rafting etkinlikleri konusunda yardımcı olabilir

Genel Uyarılar

Naliya Otel, odalarına giriş, saat 14:00'ten itibaren başlar. Odalardan çıkış saati ise en geç 12:00'dir. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Tesiste hizmet veren açık alanların kullanımı mevsim koşullarına bağlıdır.Aile odaları veya bazı özel odalar haricinde, diğer odalarda yapılacak 2 + 2 veya 3 + 1 konaklamalar, odada sıkışıklık yaratabilir ve verilen ilave yataklar sabit yatak konforunda olmayabilir.

İksir Resort Town

,

Genel Tanıtım

Tarihi İksir Hanım Konağı’nda bulunan İksir Resort Town, konforlu bir konaklama merkezi olmasının yanı sıra açık ve kapalı manejleriyle binicilik merkezi olarak da hizmet veriyor. Suyun enerjisiyle yenilenebileceğin kapalı havuzu, dinlendirici hamam, sauna ve masaj olanakları, spor severler için sunduğu fitness merkezi gibi olanaklarla sağlık ve konforu buluşturuyor. Tesisin donanımlı toplantı salonları ofis şıklığında bir atmosfer sunuyor. Binicilik eğitimlerinden ATV safariye, olta balıkçılığından bisiklet turuna, ahşap atölyesinden mantar toplama turlarına kadar 50’nin üzerinde aktivite olanağı sunan bölgede hem farklı deneyimler deneyebilir hem de tatiline renk katabilirsin. Minik misafirler için çocuk havuzu olanağının bulunduğu tesiste; çamaşırhane, ütü servisi, masa tenisi, bilardo, kütüphane ve ortak TV alanı gibi olanaklar da mevcut.  

Genel Uyarılar

İksir Resort Town, odalarına giriş, saat 15:00'ten itibaren başlar. Odalardan çıkış saati ise en geç 12:00'dir. Evcil hayvan kabul ediliyor. Tesiste hizmet veren açık alanların kullanımı mevsim koşullarına bağlıdır.Aile odaları veya bazı özel odalar haricinde, diğer odalarda yapılacak 2 + 2 veya 3 + 1 konaklamalar, odada sıkışıklık yaratabilir ve verilen ilave yataklar sabit yatak konforunda olmayabilir. 

Minerva Hotel

,

Genel Tanıtım

Rize’nin Pazar ilçesinde bulunan ve merkezi konumda yer alan Hotel Minerva Pazar, hem iş hem turizm odaklı konaklamalar için konforlu bir konaklama seçeneği oluşturuyor. Oda Kahvaltı konsepti ile hizmet veren tesiste misafirler dağ, deniz, dere ve şehir manzaralı odalarda konaklayabiliyor. Misafirlerine evlerindeki konforu sunmayı hedefleyen Hotel Minerva Pazar’da spor salonu bulunuyor. Tesiste hizmet veren a la carte restoranda, yöresel lezzetler ve dünya mutfağından farklı tatlar servis ediliyor. İhtiyaç duyan misafirlerin kullanımına yönelik toplantı salonu da tesis olanakları arasında yer alıyor.

Genel Uyarılar

Hotel Minerva Pazar, odalarına giriş, saat 14:00'ten itibaren başlar. Odalardan çıkış saati ise en geç 12:00'dir. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Tesiste hizmet veren açık alanların kullanımı mevsim koşullarına bağlıdır.Aile odaları veya bazı özel odalar haricinde, diğer odalarda yapılacak 2 + 2 veya 3 + 1 konaklamalar, odada sıkışıklık yaratabilir ve verilen ilave yataklar sabit yatak konforunda olmayabilir.

 

Gölköy Yaşam Resort

,

Genel Tanıtım

Dingin ve huzurlu bir ortamda doğayla baş başa bir tatilin kapılarını aralayan Gölköy Yaşam Resort, tertemiz havası ile öne çıkan bir doğa oteli. Kastamonu’nun Gölköy mevkiinde yer alan tesis, şehrin gürültüsünden ve stresinden uzakta keyifli bir tatil geçirmek isteyenler için oldukça güzel bir ortam sunuyor. Ev konforunda konaklama deneyimi vadeden Gölköy Yaşam Resort, 10 oda ile hizmet veriyor. Tesisin odalarında misafirlerin ihtiyaç duyabileceği olanaklar yer alıyor. Tesis Sadece Oda ve Oda Kahvaltı konseptleri ile misafirlerini ağırlıyor. Tesisin restoranında yöresel lezzetler ile zenginleştirilmiş güzel bir kahvaltı servis ediliyor. Öğle ve akşam yemeklerinde tesisin restoranına gelen misafirlere Türk ve dünya mutfaklarına ait lezzetler sunuluyor. Farklı aktivitelere olanak sağlayan Gölköy Yaşam Resort’un bahçesinde yetişkinler ve çocuklar için yüzme havuzu yer alıyor. Tesiste ayrıca tenis ve basketbol sahası ile at binicilik alanı bulunuyor. Misafirler burada ata binebilir.

Genel Uyarılar

Gölköy Yaşam Resort, odalarına giriş, saat 14:00'ten itibaren başlar. Odalardan çıkış saati ise en geç 12:00'dir. Evcil hayvan kabul ediliyor. Tesiste hizmet veren açık alanların kullanımı mevsim koşullarına bağlıdır. Aile odaları veya bazı özel odalar haricinde, diğer odalarda yapılacak 2 + 2 veya 3 + 1 konaklamalar, odada sıkışıklık yaratabilir ve verilen ilave yataklar sabit yatak konforunda olmayabilir.

Kastamonu Uğurlu Konakları

,

Genel Tanıtım

Kastamonu şehir merkezinde bulunan otelimiz Kastamonu Kalesine ve Şeyh Şaban-ı Veli Türbesine yürüyüş mesafesindedir.Uğurlu Konakları kompleksi, toplam 1,5 dönüm bahçe içinde yer alan 2 adet geleneksel Kastamonu evinden oluşmaktadır.Yol cephesinde bulunan ve Uğurlu Konağı olarak bilinen konağın,1850 ile 1860 yılları arasında yapıldığı tahmin edilmektedir. Konakların tefrişinde, geleneksel Kastamonu evinin dekorasyonu örnek alınmış, bu tarz, modern konaklama gereksinimleriyle uyum içinde yorumlanmıştır. Geniş sofalar, geleneksel Kastamonu evi sedirleriyle döşenmiş, doğal malzemeden yapılma tekstil ve el halıları kullanılmış, konakların tüm mekanları, Kastamonu’dan ve yakın çevresinden devşirilmiş özgün dekoratif malzemelerle süslenmiş ve dekore edilmiştir. Bitişik üç parselin birleştirilmesiyle oluşan geniş ve ferah bahçe mekanları, yaşı 50-60 yılı aşkın meyve ağaçlarının korunması ve çim ve çiçeklerle bezenmesinin ardından, misafirlerin huzur bulacağı, özellikle bahar ve yaz aylarında eşsiz bir keyif ortamı oluşturan bir cennet bahçesine dönüşmüştür. Mevsimine göre, bahçedeki ağaçlardan beyaz dut, kara dut, erik, vişne, armut ve ceviz yemek mümkündür. 

Balayı

Oda süslemesi

Genel Uyarılar

Kastamonu Uğurlu Konakları, odalarına giriş, saat 14:00'ten itibaren başlar. Odalardan çıkış saati ise en geç 12:00'dir. Evcil hayvan kabul ediliyor. Tesiste hizmet veren açık alanların kullanımı mevsim koşullarına bağlıdır.Aile odaları veya bazı özel odalar haricinde, diğer odalarda yapılacak 2 + 2 veya 3 + 1 konaklamalar, odada sıkışıklık yaratabilir ve verilen ilave yataklar sabit yatak konforunda olmayabilir.