Diyarbakır Çıkışlı Kıbrıs Turu 3 Gece 4 Gün

Tüm Fotograflar ve Videolar için Tıklayın.

Diyarbakır Çıkışlı Kıbrıs Turu 3 Gece 4 Gün

, Diyarbakır Çıkışlı
 • Ana Kategori :
  Yurtdışı
 • Alt Kategori :
  10 Kasım Turları, 29 Ekim Turları, 4 Günlük Turlar, Balayı Turları, Diyarbakır Çıkışlı Kıbrıs Turları, Diyarbakır Çıkışlı Turlar, Erken Rezervasyon Turları, Erken Rezervasyon Turları 2, Kampanyalı Turlar, Kıbrıs Turları, Kurban Bayramı Turları, Lefkoşa Turları, Magosa Turları, Uçaklı Turlar
 • Süre :
  4 Gün
 • Vize :
  Vizesiz
 • Kapasite :
  44 Kişi

Güneyin sıcak havası, tarihi zenginlikleri, muhteşem otelleri ve casinoları ile KKTC, tatilciler için tam bir cennet. Kıbrıs'ın nefes kesen plajları, güneşin tadını çıkarmanız için mükemmel bir yer. Turumuz, her hafta cumartesi günleri Diyarbakır'dan direk uçuşla, 3-4 ve 5 yıldızlı otellerde ve yarım pansiyon konaklama  (sabah kahvaltı+akşam yemeği) , herşey dahil olarak düzenlenmektedir. Kıbrıs, Baytatil ile yaşanır.

11,999 TL dan başlayan fiyatlarla

Tur Seçenekleri

Diyarbakır Çıkışlı Kıbrıs Turu 3 Gece 4 Gün Kalkış: Diyarbakır Tur Tarihi : Süre : 4 Gün
Talep Gönder
 
 
KIBRIS TURU 4 GÜN
 
Her Hafta Cumartesi Çıkışlıdır
 

 

Life Hotel Girne 3 Yıldız

Girne Merkez Oda Kahvaltı

 

 

Altınkaya Hotel 3 Yıldız

Girne Merkez Yarım Pansiyon

 
 
 
 Oscar Resort Hotel 4 Yıldız
Girne Merkeze Yakın Yarım Pansiyon
 
 
 
Vuni Palace Hotel 5 Yıldız
Girne Merkeze Yakın Yarım Pansiyon
 
 
 
Vuni Palace Hotel 5 Yıldız
Girne Merkeze Yakın Herşey Dahil
 
PC1952 Diyarbakır – Lefkoşa / 19.15 – 20.40
&
PC1951 Lefkoşa – Diyarbakır / 17.25 – 18.40
 
 
 
Beşparmak Dağları – Beylerbeyi Koyu – Bellepais Manastırı – St. Hilarion Kalesi – Girne Kalesi – Lefkoşa – Makorios Sarayı – Boğaz Şehitliği – Barbarlık Müzesi – Magosa Surları – Kapalı Maraş – Barnabas İkon ve Arkeoloji Müzesi – Kral Mezarları
 
 
 
 
 
 
**** Fiyatlar Her 9 Kişide Revize Edilerek Satışa Sunulmakta Olup Kontenjanlar Sınırlıdır ****

 

 

Tur Programı

1. Gün Diyarbakır – Lefkoşa

Diyarbakır Havalimanı’nda Dış Hatlar Terminalinda saat 08:40 buluşmanın ardından Lefkoşa’ya keyifli bir yolculuk.  Lefkoşa’ya varışımızın ardından alanda sizleri karşılamak üzere tahsis edilen transfer aracımız ve görevli personelimizle birlikte Kıbrıs’ın incisi olan Girne’ye gitmek üzere harekete geçiyoruz. Girne’ye varınca ilk olarak otelimizde oda giriş işlemlerimizi tamamlayıp odalarımıza yerleşiyoruz. Dileyen misafirlerimiz otelin çeşitli aktivitelerinden yararlanabilir veya Girne şehir merkezine inerek alışveriş yapabilir ve Girne Tarihi Limanında keyifli zaman geçirebilirler. Akşam yemeğimiz otelimizde.

2. Gün Magosa -Kapalımaraş Turu

 Otelimizde alacağımız sabah kahvaltımızın ardından dileyen misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek Magosa & Kapalımaraş turumuzu gerçekleştireceğiz. (850  TL) rehberimizin daha önce belirtmiş olduğu saatte otel lobisinde buluşarak bizi bekleyen tur otobüsümüze geçiyoruz.

 Aracımıza yerleştikten sonra ilk olarak saat 10:30’da Gazimağusa şehrinin 6 km kuzeyinde yer alan 19.yy sonlarında ağaç ve toprak tabakasıyla örtülmüş halde keşfedilen ve 1952-1974 yılları arasında yapılan kazı çalışmalarıyla büyük bir kısmı gün yüzüne çıkarılan Salamis Antik Kenti’ni (Salamis Harabeleri) ziyaret ederek başlıyoruz. Ziyaretimizden sonra adada ilk kez Hristiyanlığı yaymaya çalışan St.Barnabas’a hitaben inşa edilen bugünkü St Barnabas ikon ve arkeoloji müzesini ziyaret edip, Kral Mezarlarını panoramik gördükten sonra otobüslerimize yerleşerek liman şehri olan Gazimağusa’ya doğru hareket ediyoruz.14.yy’da Lüzinyanlar tarafından inşa edilen şehrin ana girişlerinden biri olarak kullanılan Othello kalesini görüyoruz. Liman şehri olma özelliğinden dolayı surlarla çevrili olan kalenin içine doğru ilerliyoruz. Kale içinde Venedik Sarayı kalıntılarını, ünlü Namık Kemal Meydanı ve vatan şairi Namık Kemal’in Zindanını, Lüzinyanlar döneminde yapımına başlanan tüm Akdeniz dünyasının en güzel gotik mimarı yapısına sahip dünyada St.Nicholas katedrali olarak bilinen şuan ki adıyla Lala Mustafa Camisini gezdikten sonra serbest zaman veriyoruz. Verilen 45 dakikalık serbest zamanda, dileyen misafirlerimiz Magosa Surları içinde kahvesini yudumlayabilir, cafe ve restorantlarda Kıbrıs’a özgü Şeftali Kebabı, Piruhi, Kıbrıs köftesi, Hellim Böreği ve daha birçok lezzetli yemeğin tadına bakabilirler, dileyenler de Magosa Surlar içinde mağazalarda alışverişini yapabilir. Serbest zamanın bitişinde rehberimizin vereceği buluşma saatinde araçlarımıza binerek kale içine 5 dakika mesafede bulunan Gazimağusa’nın 1974 öncesi en önemli tatil bölgesi olup günümüze kadar kapalı durumda olan Kapalı Maraş’a (hayalet şehir) geçiyoruz. Ekim 2020 tarihi itibari ile bir kısmı açılmış olup büyük bir kısmı da birleşmiş milletler kontrolünde olan Maraş bölgesi adamızın iki yerli halkı içinde büyük önem taşımaktadır. Bu bölgede zamanın nasıl durduğuna şahit olacak, gördüklerinize çok şaşıracak, yaklaşık 50 yıl öncesine giderek zamanda yolculuk yaptığınızı hissedeceksiniz. Dünyanın en iyi sahiline sahip, altın kumsallarıyla ünlü bu bölgede vereceğimiz 2.00 saatlik deniz molasıyla Akdeniz’in serin sularında yüzebilir güneşin tadını çıkarabilirsiniz***(mevsim ve hava şartlarına göre değişiklik gösterebilir).Keyifli turumuzu deniz molasının ardından noktalayarak otellerimize dönmek üzere otobüslerimize yerleşerek saat 17:30 civarında yola çıkıyoruz.

*Bu turumuzda vereceğimiz deniz molası için misafirlerimizin otelden çıkmadan yanlarına mayo, terlik ve plaj havlularını yanlarına alması gerekmektedir. Otelde alacağımız akşam yemeğinden sonra dileyen misafirlerimiz otel aktivitelerinden yararlanabilir veya ilerleyen saatlerde hareketlenmeye başlayan Kıbrıs restoran ve barlarında keyifli zaman geçirebilirler.
 

3.Gün Lefkoşa–Girne Turu

                                                                

Lefkoşa Surları - Girne Kapısı -Venedik Sütunu -Lokmacı Sınır Kapısı - Büyük Han Selimiye Camii - Cumhurbaşkanlığı - Yeşil Hat Sınır gezisi - Barbarlık Müzesi - Girne’ye hareket- Boğaz şehitliği Makaryos’un Sarayı(panoramik) Girne yat limanı serbest zaman Beylerbeyi Köyü- Bellapais Manastırı
 

Sabah kahvaltısının ardından dileyen misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek, Lefkoşa -Girne Turu (850 TL) Mağusa hareketli turumuzda , bir günde başkent Lefkoşa ile turizm başkenti Girne’yi görme ve tanıma imkanı bulacağız. Kuzey Kıbrıs’ın kuru tarım yapılan eşsiz bucaksız Mesarya Ovası içerisinden ilerleyip başkent Lefkoşa’ya ulaşacağız. Her döneme ait eserleri görme fırsatını bulacağımız  Lefkoşa’da Yeşil Hat sınırından kesintiler ve Güney Kıbrıs’a ait bazı binalar da görebileceğiz. Eski yerleşim yerleri Surlar İçerisi’nde tarihi Girne kapısı görüldükten sonra panaromik olarak Mevlevi Müzesi, Dr. Fazıl Küçük müzesi ve Atatürk meydanında Venedik, Osmanlı ve İngiliz dönemine ait eserler göreceğiz. 24 Aralık 1963 gecesi Binbaşı Nihat İlhan’ın, eşinin ve çocuklarının katledildiği ev, günümüzdeki adıyla Barbarlık müzesinde yaşanan olaylara tanıklık edeceğiz. Alışveriş molasının ardından Kıbrıs, Barış Harakatı’nda 327 kahraman şehidimizin yattığı Ada’nın en büyük şehitliği olan Boğaz Şehitliği’ni ziyaret edeceğiz. Beşparmak Sıra Dağları’nın kuzey yamaçlarında il gotik mimari tarzında inşa edilen Fransızca’da  Barış Manastırı anlamına gelen Bellapais Manastırı’nı göreceğiz.

 

 

Tur fiyatlarına rehberlik ve ulaşım hizmeti dahil, öğle yemeği ve müze giriş ücretleri dahil değildir.
 

 

4. Gün Tam Gün Serbest Zaman ve Dönüş Yolculuğu

Sabah Kahvaltısı otelimizde. Dileyen misafirlerimiz otelde havuz ve denizin keyfini çıkarabilir . Dönüş yolculuğumuz için aracımız Ercan havalimanına dönüş transferimizi gerçekleştiriyor. Check-in işlemlerini yaptıktan sonra Diyarbakır'a keyifli bir yolculuk. Diyarbakır'a varışımızın ardından bir başka organizasyonda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

ÖNEMLİ NOTLAR & UYARILAR

Uçaklı turlarımızda katılım gösteren misafirlerimizin uçak biletleri GRUP PNR şeklinde düzenlenmektedir. Uçak biletleriniz elektronik bilet olup; Check-in işlemleri T.C. Vatandaşlık numarası taşıyan kimlikleriniz ile satın aldığınız turun uçuşunun yapılacağı havayoluna ait kontuara başvurularak gerçekleştirilmektedir. Bu nedenle turunuzun uçuşuyla ilgili bilet numarası veya PNR verilmemektedir. 

Satın alınan uçaklı turunuz için uçak saatlerinde yaşanacak herhangi bir değişiklik, bunların yanı sıra turunuzun rehber bilgilendirmesi turun başlangıç gününden 1 gün öncesinde rezervasyonlarınızda belirteceğiniz Gsm numaralarınıza SMS veya Kültür Turları departmanımız tarafından aranarak bildirilecektir. 

Uçaklı Kıbrıs Turuna katılan misafirlerimizin uçak kalkış saatlerinden en az 2,5 saat öncesinde ilgili şehrin havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminalinde Pegasus Havayolları ya da AnadoluJet Kontuarı önünde T.C Nüfus Cüzdanları ile birlikte bulunmaları gerekmektedir. 

Ailesi ile birlikte seyahat etmeyecek olan 18 yaş altı misafirlerimizin KIBRIS’ a geçişleri için NOTER den onaylı MUVAVFAKATNAME almaları gerekmektedir. Devlet memuru olan misafirlerimiz kurumlarından onay yazısı almaları gerekmektedir.

Turumuzda bulunan kişi sayısına göre araç tipleri tayin edilir.  

 

KKTC'ye Giriş Kuralları:

Aşı Şartı Kaldırılmıştır.

Fiyata Dahil Olanlar

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 

Diyarbakır>Lefkoşa>Diyarbakır, Pegasus veya Anadaolu Jet gidiş dönüş uçak biletleri

Seçilen Otelde 3 Gece Yarım Pansiyon Konaklama 

3 Sabah Kahvaltısı  

3 Akşam Yemeği (Sadece Life Otel Oda+Kahvaltıdır)

Havalimanı-Otel-Havalimanı Arası Transferler

Refakat Hizmetleri

Rehberlik Hizmetleri

Fiyata Dahil Olmayanlar

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 

Otelde alınacak olan alkollü ve alkolsüz içecekler 

Tüm öğle yemekleri ve tüm yemeklerde alınan içecekler 

Tüm kişisel harcamalar 

Ekstra belirtilen organizasyonlar 

Müze ören yeri giriş ücretleri  

4*Oscar Resort Hotel Yarım Pansiyon
Kıbrıs’ın Girne mevkiinde bulunmaktadır. Konforlu ve huzurlu bir tatil deneyimi vadeden tesiste eğlenceli anlar sunan bir dalgalı havuz bulunuyor. Otel denize yakın konumdadır. Otelin misafirlerine özel 30 metre uzunluğunda kum plajı bulunmaktadır. Plajda ve havuzda, şezlong, şemsiye ve havlu depozitoludur.
Tur Tarihi
2 Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişi
Ekstra Kişi
1. Çocuk
27/07/2024
22,857 TL
16,000 TL
27,857 TL
19,500 TL
22,857 TL
16,000 TL
(0-2) 500 TL
(3-6) 7,950 TL
(7-12) 7,950 TL
03/08/2024
22,857 TL
16,000 TL
27,857 TL
19,500 TL
22,857 TL
16,000 TL
(0-2) 500 TL
(3-6) 7,950 TL
(7-12) 7,950 TL
10/08/2024
22,857 TL
16,000 TL
27,857 TL
19,500 TL
22,857 TL
16,000 TL
(0-2) 500 TL
(3-6) 7,950 TL
(7-12) 7,950 TL
17/08/2024
22,857 TL
16,000 TL
27,857 TL
19,500 TL
22,857 TL
16,000 TL
(0-2) 500 TL
(3-6) 7,950 TL
(7-12) 7,950 TL
24/08/2024
22,857 TL
16,000 TL
27,857 TL
19,500 TL
22,857 TL
16,000 TL
(0-2) 500 TL
(3-6) 7,950 TL
(7-12) 7,950 TL
31/08/2024
22,857 TL
16,000 TL
27,857 TL
19,500 TL
22,857 TL
16,000 TL
(0-2) 500 TL
(3-6) 7,950 TL
(7-12) 7,950 TL
07/09/2024
22,857 TL
16,000 TL
27,857 TL
19,500 TL
22,857 TL
16,000 TL
(0-2) 500 TL
(3-6) 7,950 TL
(7-12) 7,950 TL
14/09/2024
22,857 TL
16,000 TL
27,857 TL
19,500 TL
22,857 TL
16,000 TL
(0-2) 500 TL
(3-6) 7,950 TL
(7-12) 7,950 TL
21/09/2024
22,857 TL
16,000 TL
27,857 TL
19,500 TL
22,857 TL
16,000 TL
(0-2) 500 TL
(3-6) 7,950 TL
(7-12) 7,950 TL
28/09/2024
22,857 TL
16,000 TL
27,857 TL
19,500 TL
22,857 TL
16,000 TL
(0-2) 500 TL
(3-6) 7,950 TL
(7-12) 7,950 TL
5*Vuni Palace Hotel Yarım Pansiyon
Akdeniz’in huzur veren kıyılarında , Kuzey Kıbrıs Girne’de, eşsiz doğa ve tarihin buluştuğu yer.Binbir çeşit bitkilerle yeşilin huzur veren büyüsünü içerisinde saklı, gün ışığıyla birlikte masmavi denizin doyumsuz manzarasını gözler önüne sermektedir.
Tur Tarihi
2 Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişi
Ekstra Kişi
1. Çocuk
27/07/2024
33,571 TL
23,500 TL
43,214 TL
30,250 TL
32,857 TL
23,000 TL
(0-2) 500 TL
(3-6) 7,950 TL
(7-12) 7,950 TL
03/08/2024
33,571 TL
23,500 TL
43,214 TL
30,250 TL
32,857 TL
23,000 TL
(0-2) 500 TL
(3-6) 7,950 TL
(7-12) 7,950 TL
10/08/2024
33,571 TL
23,500 TL
43,214 TL
30,250 TL
32,857 TL
23,000 TL
(0-2) 500 TL
(3-6) 7,950 TL
(7-12) 7,950 TL
17/08/2024
33,571 TL
23,500 TL
43,214 TL
30,250 TL
32,857 TL
23,000 TL
(0-2) 500 TL
(3-6) 7,950 TL
(7-12) 7,950 TL
24/08/2024
33,571 TL
23,500 TL
43,214 TL
30,250 TL
32,857 TL
23,000 TL
(0-2) 500 TL
(3-6) 7,950 TL
(7-12) 7,950 TL
31/08/2024
33,571 TL
23,500 TL
43,214 TL
30,250 TL
32,857 TL
23,000 TL
(0-2) 500 TL
(3-6) 7,950 TL
(7-12) 7,950 TL
07/09/2024
33,571 TL
23,500 TL
43,214 TL
30,250 TL
32,857 TL
23,000 TL
(0-2) 500 TL
(3-6) 7,950 TL
(7-12) 7,950 TL
14/09/2024
33,571 TL
23,500 TL
43,214 TL
30,250 TL
32,857 TL
23,000 TL
(0-2) 500 TL
(3-6) 7,950 TL
(7-12) 7,950 TL
21/09/2024
33,571 TL
23,500 TL
43,214 TL
30,250 TL
32,857 TL
23,000 TL
(0-2) 500 TL
(3-6) 7,950 TL
(7-12) 7,950 TL
28/09/2024
33,571 TL
23,500 TL
43,214 TL
30,250 TL
32,857 TL
23,000 TL
(0-2) 500 TL
(3-6) 7,950 TL
(7-12) 7,950 TL
3* Life Hotel Oda Kahvaltı
Tur Tarihi
2 Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişi
Ekstra Kişi
1. Çocuk
2. Çocuk
3. Çocuk
27/07/2024
17,142 TL
11,999 TL
19,714 TL
13,800 TL
16,428 TL
11,500 TL
(0-2) 500 TL
(3-6) 7,950 TL
(7-12) 10,249 TL
(0-2) 11,999 TL
(3-6) 11,999 TL
(7-12) 11,999 TL
(0-2) 11,999 TL
(3-6) 11,999 TL
(7-12) 11,999 TL
03/08/2024
17,142 TL
11,999 TL
19,714 TL
13,800 TL
16,428 TL
11,500 TL
(0-2) 500 TL
(3-6) 7,950 TL
(7-12) 10,249 TL
(0-2) 11,999 TL
(3-6) 11,999 TL
(7-12) 11,999 TL
(0-2) 11,999 TL
(3-6) 11,999 TL
(7-12) 11,999 TL
10/08/2024
17,142 TL
11,999 TL
19,714 TL
13,800 TL
16,428 TL
11,500 TL
(0-2) 500 TL
(3-6) 7,950 TL
(7-12) 10,249 TL
(0-2) 11,999 TL
(3-6) 11,999 TL
(7-12) 11,999 TL
(0-2) 11,999 TL
(3-6) 11,999 TL
(7-12) 11,999 TL
17/08/2024
17,142 TL
11,999 TL
19,714 TL
13,800 TL
16,428 TL
11,500 TL
(0-2) 500 TL
(3-6) 7,950 TL
(7-12) 10,249 TL
(0-2) 11,999 TL
(3-6) 11,999 TL
(7-12) 11,999 TL
(0-2) 11,999 TL
(3-6) 11,999 TL
(7-12) 11,999 TL
24/08/2024
17,142 TL
11,999 TL
19,714 TL
13,800 TL
16,428 TL
11,500 TL
(0-2) 500 TL
(3-6) 7,950 TL
(7-12) 10,249 TL
(0-2) 11,999 TL
(3-6) 11,999 TL
(7-12) 11,999 TL
(0-2) 11,999 TL
(3-6) 11,999 TL
(7-12) 11,999 TL
31/08/2024
17,142 TL
11,999 TL
19,714 TL
13,800 TL
16,428 TL
11,500 TL
(0-2) 500 TL
(3-6) 7,950 TL
(7-12) 10,249 TL
(0-2) 11,999 TL
(3-6) 11,999 TL
(7-12) 11,999 TL
(0-2) 11,999 TL
(3-6) 11,999 TL
(7-12) 11,999 TL
07/09/2024
17,142 TL
11,999 TL
19,714 TL
13,800 TL
16,428 TL
11,500 TL
(0-2) 500 TL
(3-6) 7,950 TL
(7-12) 10,249 TL
(0-2) 11,999 TL
(3-6) 11,999 TL
(7-12) 11,999 TL
(0-2) 11,999 TL
(3-6) 11,999 TL
(7-12) 11,999 TL
14/09/2024
17,142 TL
11,999 TL
19,714 TL
13,800 TL
16,428 TL
11,500 TL
(0-2) 500 TL
(3-6) 7,950 TL
(7-12) 10,249 TL
(0-2) 11,999 TL
(3-6) 11,999 TL
(7-12) 11,999 TL
(0-2) 11,999 TL
(3-6) 11,999 TL
(7-12) 11,999 TL
21/09/2024
17,142 TL
11,999 TL
19,714 TL
13,800 TL
16,428 TL
11,500 TL
(0-2) 500 TL
(3-6) 7,950 TL
(7-12) 10,249 TL
(0-2) 11,999 TL
(3-6) 11,999 TL
(7-12) 11,999 TL
(0-2) 11,999 TL
(3-6) 11,999 TL
(7-12) 11,999 TL
28/09/2024
17,142 TL
11,999 TL
19,714 TL
13,800 TL
16,428 TL
11,500 TL
(0-2) 500 TL
(3-6) 7,950 TL
(7-12) 10,249 TL
(0-2) 11,999 TL
(3-6) 11,999 TL
(7-12) 11,999 TL
(0-2) 11,999 TL
(3-6) 11,999 TL
(7-12) 11,999 TL
3.*Altınkaya Hotel Yarım Pansiyon
Tur Tarihi
2 Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişi
Ekstra Kişi
1. Çocuk
27/07/2024
19,857 TL
13,900 TL
23,571 TL
16,500 TL
19,285 TL
13,500 TL
(0-2) 500 TL
(3-6) 7,950 TL
(7-12) 11,250 TL
03/08/2024
19,857 TL
13,900 TL
23,571 TL
16,500 TL
19,285 TL
13,500 TL
(0-2) 500 TL
(3-6) 7,950 TL
(7-12) 11,250 TL
10/08/2024
19,857 TL
13,900 TL
23,571 TL
16,500 TL
19,285 TL
13,500 TL
(0-2) 500 TL
(3-6) 7,950 TL
(7-12) 11,250 TL
17/08/2024
19,857 TL
13,900 TL
23,571 TL
16,500 TL
19,285 TL
13,500 TL
(0-2) 500 TL
(3-6) 7,950 TL
(7-12) 11,250 TL
24/08/2024
19,857 TL
13,900 TL
23,571 TL
16,500 TL
19,285 TL
13,500 TL
(0-2) 500 TL
(3-6) 7,950 TL
(7-12) 11,250 TL
31/08/2024
19,857 TL
13,900 TL
23,571 TL
16,500 TL
19,285 TL
13,500 TL
(0-2) 500 TL
(3-6) 7,950 TL
(7-12) 11,250 TL
07/09/2024
19,857 TL
13,900 TL
23,571 TL
16,500 TL
19,285 TL
13,500 TL
(0-2) 500 TL
(3-6) 7,950 TL
(7-12) 11,250 TL
14/09/2024
19,857 TL
13,900 TL
23,571 TL
16,500 TL
19,285 TL
13,500 TL
(0-2) 500 TL
(3-6) 7,950 TL
(7-12) 11,250 TL
21/09/2024
19,857 TL
13,900 TL
23,571 TL
16,500 TL
19,285 TL
13,500 TL
(0-2) 500 TL
(3-6) 7,950 TL
(7-12) 11,250 TL
28/09/2024
19,857 TL
13,900 TL
23,571 TL
16,500 TL
19,285 TL
13,500 TL
(0-2) 500 TL
(3-6) 7,950 TL
(7-12) 11,250 TL
5*Vuni Palace Hotel Herşey Dahil
Tur Tarihi
2 Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişi
Ekstra Kişi
1. Çocuk
27/07/2024
35,714 TL
25,000 TL
46,428 TL
32,500 TL
35,000 TL
24,500 TL
(0-2) 500 TL
(3-6) 7,950 TL
(7-12) 7,950 TL
03/08/2024
35,714 TL
25,000 TL
46,428 TL
32,500 TL
35,000 TL
24,500 TL
(0-2) 500 TL
(3-6) 7,950 TL
(7-12) 7,950 TL
10/08/2024
35,714 TL
25,000 TL
46,428 TL
32,500 TL
35,000 TL
24,500 TL
(0-2) 500 TL
(3-6) 7,950 TL
(7-12) 7,950 TL
17/08/2024
35,714 TL
25,000 TL
46,428 TL
32,500 TL
35,000 TL
24,500 TL
(0-2) 500 TL
(3-6) 7,950 TL
(7-12) 7,950 TL
24/08/2024
35,714 TL
25,000 TL
46,428 TL
32,500 TL
35,000 TL
24,500 TL
(0-2) 500 TL
(3-6) 7,950 TL
(7-12) 7,950 TL
31/08/2024
35,714 TL
25,000 TL
46,428 TL
32,500 TL
35,000 TL
24,500 TL
(0-2) 500 TL
(3-6) 7,950 TL
(7-12) 7,950 TL
07/09/2024
35,714 TL
25,000 TL
46,428 TL
32,500 TL
35,000 TL
24,500 TL
(0-2) 500 TL
(3-6) 7,950 TL
(7-12) 7,950 TL
14/09/2024
35,714 TL
25,000 TL
46,428 TL
32,500 TL
35,000 TL
24,500 TL
(0-2) 500 TL
(3-6) 7,950 TL
(7-12) 7,950 TL
21/09/2024
35,714 TL
25,000 TL
46,428 TL
32,500 TL
35,000 TL
24,500 TL
(0-2) 500 TL
(3-6) 7,950 TL
(7-12) 7,950 TL
28/09/2024
35,714 TL
25,000 TL
46,428 TL
32,500 TL
35,000 TL
24,500 TL
(0-2) 500 TL
(3-6) 7,950 TL
(7-12) 7,950 TL
Lefkoşa Girne Turu
Magosa-Kapalımaraş Turu
Girne Tekne Turu
Girne Tekne Turu Sabah Başlayıp Saat 17:00 a kadar Sürmektedir Öğle Yemeği Menüsü 1 Adet İçeçek Dahildir Kişi Başı 450 tl dir Kültür turuna katılmak istemeyen misafirler için alternatif olarak hazırlanmıştır

Ulaşım

Ulaşım

 

 

 

Life Hotel

,

Life Hotel Girne Şehir Merkezine cok yakın konumu,Çağdaş yönetim kadrosu, güleryüzlü personeli ve turizm vizyonu ile misafirlerine aile sıcaklığı ile hizmetine devam etmektedir.

Life Hotel 2016 yılında tüm odaları, resepsiyon alanı, loby, bar ve restorantı ile baştan aşağı yenilenerek 4 yıldızlı otel konforuna ulaşmıştır. Çağdaş yönetim kadrosu, güleryüzlü personeli ve turizm vizyonu ile misafirlerine aile sıcaklığı ile hizmetine devam etmektedir.

KKTC üniversitelerine yakın konumu nedeniyle öğrenci, öğrenci ailelerine kolaylık ve indirim imkanı sağlayan Life Hotel, Girne merkezde yer alan konumu ile gerek tatil, gerek iş amaclı gelen konukları için de ideal bir adrestir.

Uptown Büyük Anadolu Girne Hotel

,

Büyük Anadolu Girne Hotel, Girne’nin en özel bölgelerinden birinde yer alır. Şehir merkezine 1 km uzaklıkta olan otelimiz, eşsiz bir manzaraya sahiptir. Misafirlerine, yanı başındaki çam ormanı, bir yanında deniz bir yanında dağ manzarası ile başka yerde göremeyeceğiniz bir fotoğraf sunar

Genel Tanıtım

Yeşilliklerle çevrili havuzu ile hoş bir atmosfer sunan Büyük Anadolu Girne Hotel, Kıbrıs’ın sevilen tatil merkezlerinden Girne’de misafirlerini ağırlıyor. Girne’de eğlence ve alışveriş noktalarına da yakın konumda yer alan tesis, avantajlı bir konaklama deneyimi sunuyor. Misafirlerin ihtiyaç duyabileceği imkanları bünyesinde barındıran Büyük Anadolu Girne Hotel, 70 odaya sahip. Tesis, modern şekilde döşenmiş odalarında hem iş hem turizm odaklı seyahat eden misafirler için konforlu bir konaklama deneyimi vadediyor. Büyük Anadolu Girne Hotel’de iş amacıyla seyahat eden misafirlerin kullanımına yönelik bir toplantı salonu hizmet veriyor. Dinlenmek ve kendiyle ilgilenmek isteyen misafirler için tesiste sauna yer alıyor. Tesisin kendine ait otoparkı bulunuyor. Misafirler tesiste hizmet veren Anatolia Restoran’da birbirinden güzel lezzetlerin tadına bakabiliyor.

Genel Uyarılar

Büyük Anadolu Girne Hotel, odalarına giriş, saat 14:00'ten itibaren başlar. Odalardan çıkış saati ise en geç 12:00'dir. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Tesiste hizmet veren açık alanların kullanımı mevsim koşullarına bağlıdır.
Aile odaları veya bazı özel odalar haricinde, diğer odalarda yapılacak 2 + 2 veya 3 + 1 konaklamalar, odada sıkışıklık yaratabilir ve verilen ilave yataklar sabit yatak konforunda olmayabilir.

Altınkaya Hotel

,

Altınkaya Girne Hotel, Kıbrıs'ın incisi Girne'de konforlu ve lüks bir konaklama deneyimi sunmaktadır. Otelin konforlu odalarında tatilin tadını çıkarabilir, açık yüzme havuzunda serinleyebilir ve lezzetli yemeklerin tadını çıkarabilirsiniz. Ayrıca konum olarak Girne'nin tarihi ve turistik yerlerine kolayca ulaşabileceğiniz Altınkaya Girne Hotel, konuklarına unutulmaz bir Kıbrıs tatili vaat ediyor.

Oscar Resort

,

Oscar Resort Hotel, Girne şehir merkezine sadece 1,5 km uzaklıkta bulunan 4 yıldızlı bir Resort Oteldir. Kuzey Kıbrıs, Girne Turizm limanı yanında yer alan Otel, herkesin ihtiyaçlarını karşılamak için çeşitli konaklama türleri sunmaktadır.

Genel Tanıtım

Kıbrıs’ın Girne mevkiinde misafirlerini ağırlayan Oscar Resort, ilgili personeli ve Girne merkeze yakın konumu ile beğeniliyor. Konforlu ve huzurlu bir tatil deneyimi vadeden tesiste eğlenceli anlar sunan bir dalgalı havuz bulunuyor. Yüzmenin ve güneşlenmenin tadını çıkarmak isteyen misafirler tesiste yer alan büyük havuzda ya da tesisin plajında vakit geçirebilir.

Yarım Pansiyon konsepti ile hizmet veren Oscar Resort, SPA alanı ile misafirlere keyifle vakit geçirebilecekleri güzel bir alan sunuyor. SPA merkezinde sauna, masaj, hamam, şok havuzu ve jakuzi gibi hizmetler sunuluyor.

Dileyen misafirler çevreyi keşfe çıkmak için tesisten araç kiralayabilir. Ayrıca tesisin şehre ulaşmak isteyen misafirler için ücretsiz servis uygulaması bulunuyor.

Konum

Girne mevkiindeki tesis, Ercan Havalimanı' na 35 km mesafede konumlanıyor.

Plaj

Tesisin 30 m uzunluğunda kum plajı bulunuyor. Şezlong, şemsiye ve minder, plajda ve havuzda ücretsiz; havlu ise depozitolu.

Tesisin iskelesi bulunuyor.

Balayı

‣ Şarap,
‣ Meyve tabağı ikramı

Spor / Eğlence

Tesiste, yaz sezonunda soft animasyon ve haftada 1 gün canlı müzik mevcut.

Çocuk / Bebek

Tesiste; çocuk havuzu, çocuk oyun alanı, çocuk bahçesi ve 4-12 yaş arası çocuk misafirlere özel mini kulüp bulunuyor. Kulüp, haziran ve eylül ayları arasında hizmet veriyor.

Spa/Wellness

Tesisin Spa/Welness bölümünde; sauna, masaj, hamam, jakuzi, Kuaför (bay/bayan) ve güzellik salonu bulunuyor.

Genel Uyarılar

Girişte tüm misafirlerden oda başı 300 TL depozito alınır. Tesiste 21 ocak tarihine kadar dış cephe tadilat calışıması yapılıyor.
Cihaz başı kotalı internet Lobİ'de ücretsiz, diğer genel alanlarda ise ücretli. Tesis odaları halı kaplı. Tesiste kış sezonunda animasyon bulunmuyor.
Oscar Hotel odalarına giriş saati 14.00'ten itibaren başlar. Odalardan çıkış saati ise en geç 12.00'dir. Evcil hayvan kabul edilmez. Tesiste hizmet veren açık alanların kullanımı mevsim koşullarına bağlı. Tesisin açık havada hizmet veren havuz, dalgalı havuz, havuz bar, aqua restoran, aqua su kaydırakları, plaj, güneşlenme alanı, etkinlik alanı, su sporları, animasyon vb. mekanlar kışın kapalıdır.
Tesiste engelli odası bulunmuyor. Aile odaları veya bazı özel odalar haricinde, diğer odalarda yapılacak 2+2 veya 3+1 konaklamalar, odada sıkışıklık yaratabilir ve verilen ilave yataklar sabit yatak konforunda olmayabiliyor.
Tesislerde verilen Yarım Pansiyon konaklamalar akşam yemeği ile başlar, konaklanan gece sayısı kadar akşam yemeğini içerir ve çıkış günü sabah kahvaltısı ile son bulur.
Konaklama yapılacak odanın, aile odası, süit oda (ve benzeri) gibi özel tip odalar olması halinde, konaklama yapacak misafirlerden herhangi birinin otelden erken ayrılması halinde ücret iadesi yapılmamaktadır.

Vuni Palace Hotel Casino

,

Oscar Oteller Grubu zincirine ait Vuni Palace Hotel Kibris’in Turizm Merkezi Girne’de kurulmus 5 yildizli, muhtesem deniz manzarali ve modern yapisiyla 5 yildiz otel kategorisindedir.

Genel Tanıtım

Oscar group of hotels zincirine ait Vuni Palace Hotel Kıbrıs'ın turizm merkezi Girne'de kurulmuş 5 yıldızlı otel kategorisinde yer alıyor. Özel tasarlanmış peyzajı, içerisinde palmiyelerle süslü gezi yolları, Akdeniz iklimi özelliği taşıyan binbir çeşit bitki türleri, her türlü beklentiye hizmet veren yüzme havuzları Girne'nin deniz ve güneşi ile birleşerek konukları için özenle seçilmiş a la carte mutfakları ile her türlü damak zevkine uygun lezzetler sunuluyor.

Etkinlik ve Olanaklar

Doktor ve çocuk bakıcısı, talep edildiği takdirde çağırılıp ücretli olarak hizmet veriyor.

Balayı

Deniz manzaralı odada öncelik.
Oda süsleme
Odaya şarap ile meyve-tatlı tabağı
Spa kullanımlarında % 10 indirim.

Spa/Wellness

Tesisin Spa / Wellness bölümünde; kapalı havuz, sauna, hamam, buhar odası ve masaj hizmetleri gibi olanaklar bulunuyor.

Çocuk/Bebek

Tesiste çocuk oyun odası, oyun parkı ve ücretli olarak çocuk bakıcısı bulunuyor.

Genel Uyarılar

Tesis 3 binadan oluşuyor, Anabinada müsaitlik olmadığı için diğer 2 bloktan oda veriliyor.
Şehir merkezine Pazar günleri hariç, haftanın her günü 10.30 / 13.00 / 17.00 de ücretsiz servisi mevcut.
Tesisin Standart Odalarında 2 adet yatak mevcut olup, isteğe bağlı olarak (rezervasyon esnasında acenta veya tesise belirtmek koşulu ile), odaya tek kişilik açılır-kapanır ilave yatak konulabilmektedir. Tesisin Girne şehir merkezine belirli gün ve saatlerde ücretsiz servisi bulunuyor.
Vuni Palace Hotel & Casino odalarına giriş, saat 14.00'ten itibaren başlar. Odalardan çıkış saati ise en geç 12.00'dir. Evcil hayvan kabul edilmez.
Tesiste hizmet veren açık alanların kullanımı mevsim koşullarına bağlı. Tesiste açık havada hizmet veren havuz, restoran, plaj, etkinlik alanı vb. mekanlar kışın kapalıdır.
Aile odaları veya bazı özel odalar haricinde, diğer odalarda yapılacak 2+2 veya 3+1 konaklamalar, odada sıkışıklık yaratabilir ve verilen ilave yataklar sabit yatak konforunda olmayabilir.
Tesiste verilen Yarım Pansiyon konaklamalar akşam yemeği ile başlar, konaklanan gece sayısı kadar akşam yemeğini içerir ve çıkış günü sabah kahvaltısı ile son bulur.
Konaklama yapılacak odanın, aile odası, süit oda (ve benzeri) gibi özel tip odalar olması halinde, konaklama yapacak misafirlerden herhangi birinin otelden erken ayrılması halinde ücret iadesi yapılmamaktadır.