Doğu Anadolu Doğu Karadeniz Turu 7 Gün

Tüm Fotograflar ve Videolar için Tıklayın.

Doğu Anadolu Doğu Karadeniz Turu 7 Gün

, Ankara Çıkışlı
 • Ana Kategori :
  Yurtiçi
 • Alt Kategori :
  Doğu Anadolu Turları, Erken Rezervasyon Turları, Erken Rezervasyon Turları 2, Haftalık Turlar, Karadeniz Turları
 • Süre :
  7 Gün
 • Vize :
  Vizesiz Yurtiçi
 • Kapasite :
  44 kişi

İçeriği itibariyle gerçek bir kültür turu hazırlamış olmaktan dolayı mutluyuz. Bilinmeyen tarihi, doğası ve mimarisi ile kombine Doğu Anadolu ve Karadeniz turumuz tam bir başyapıt... Meraklısına özel Baytatil farkıyla...

2,125 TL dan başlayan fiyatlarla

Tur Seçenekleri

Doğu Anadolu Doğu Karadeniz Turu 7 Gün Kalkış: Ankara Tur Tarihi : Süre : 7 Gün
Talep Gönder

 

Doğu Anadolu Doğu Karadeniz Turu

 

6 gece 7 Gün

 

 

ERZURUM – DOĞUBEYAZIT – IĞDIR – İSHAKPAŞA SARAYI – KARS – ANİ HARABELERİ – OLTU – TORTUM – ARTVİN – YUSUFELİ – BORÇKA - TRABZON – AKÇAABAT - SÜMELA MANASTIRI

 

 

Biniş Noktalarımız:

20.00 Kızılay Atatürk Bulvarı No: 127 Önü
20.05 Bahçelievler Milli Kütüphane Yanı
20.10 Aşti Karşısı
20.15 Akköprü Migros Karşısı
20.20 Keçiören Fatih Köprüsü Altı
20.25 Aydınlıkevler Türk Telekom Önü
20.35 Mamak Köprüsü Üstü

Tur Programı

1.Gün: Ankara’dan Hareket

Akşam Saat 20.00‘ da Kızılay Ofis Önünde buluşmamızın ve belirtilen noktalardan değerli misafirlerimizin alınmasının ardından yolculuğumuza başlıyoruz.

2.Gün: Erzurum–Çifte Minareli Medrese-Üç Kümbetler-Yakutiye Medresesi-Doğubeyazıt

Sabah saatlerinde tarihi Erzurum evlerinde ücrete dâhil kahvaltımızın ardından Erzurum şehir turumuza başlıyoruz. İlk olarak 23 Temmuz 1919 yılında Erzurum Kongresinin yapıldığı Kongre Binasını gördükten sonra kim tarafından ve ne zaman yaptırıldığı bilinmeyen Selçuklu Sultanı Aleaddin Keykubad’ın kızı Hüdavend Hatun adına inşa ettirildiği varsayılan Erzurum’un simgesi Çifte Minareli Medreseyi ziyaret ediyoruz. Daha sonra yürüyerek gerçekleştireceğimiz gezimiz sırasında Tarihi Erzurum Evlerini, Üç Kümbetleri, 1179 yılında Saltuklu Emiri Nasreddin Aslan Mehmet tarafından yaptırılan Ulu Camii ve Yakutiye Medresesini ziyaret ederek fotoğraflama imkanı buluyoruz. Meşhur Oltu Cağ Kebabının ve yöresel lezzetlerin tadına bakabileceğiniz öğle yemeği için vereceğimiz serbest zaman sonrasında 1535 yılında yaptırılan Osmanlı Kervansaray mimarisinin şaheserlerinden günümüzün ise ünlü Oltu taşının işlendiği ve ziyaretçilerinin alış veriş imkanı bulduğu Taşhan’ı ziyaret ederek alış veriş için serbest zaman veriyoruz. Serbest zamanımızın ardından Doğubeyazıt’a yola çıkıyoruz. Doğubeyazıt’a varışımızın ardından otelimize geçiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama Doğubeyazıt bölgesinde ki otelimizde.

 

Kahvaltı: Tarihi Erzurum evlerinde ücrete dahil serpme kahvaltı ücrete dahil
Öğle Yemeği: Erzurum şehir merkezinde rehberimizin tavsiye edeceği restoranlarda Oltu Cağ Kebabının tadına bakabilirsiniz. Ekstra olarak alınacaktır.
Akşam Yemeği: Otelimizde açık büfe veya set menü olarak alınacaktır ücrete dahil
Konaklama: Grand Ağa Otel-Tehran Butik Otel vb.
Rota: Ankara-Erzurum-Doğubeyazıt (1146 km)

3.Gün: Doğubeyazıt-Iğdır-İshakpaşa Sarayı-Çengilli Surp Astvatsatsin Kilisesi-Keçivan Kalesi-Kars

Otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltımızın ardından şehre hâkim bir noktada bulunan sarp kayalar üzerine kurulmuş; Kartal yuvasını andıran 116 odalı, türbesi, camii, surları, iç ve dış avluları, divan ve harem salonları, koğuşları ile bir bey kalesi olan İshak Paşa Sarayını gezmek için yola çıkıyoruz. Sarayın yapımını 1685'de Doğubayazıt Sancak Beyi Çolak Abdi Paşa başlatmış, saray onun oğlu Çıldır Valisi İshak Paşa ve torunu Mehmet Paşa tarafından 1784'te bitirilmiş, sarayın inşaatı 99 yıl sürmüştür. Türk mimarisinin en güzel örneklerinden olan İshakpaşa Sarayı gezimizi tamamlıyor ve Eski Urartu Röflesini gezip hakkındaki bilgileri aldıktan sonra Iğdır’a hareket ediyoruz. Öğle yemeğimizi Iğdır’da alıyoruz ve yemek sonrasında bölgede çok fazla kimse tarafından bilinmeyen Kiliseler gezisine başlıyoruz.  İlk durağımız Kağızman ilçesinin Tuzluca Köyünde bulunan ve adını Köyün ortasındaki Kilisenin çanlı olmasından alan günümüze kadar da bu şekilde ulaşan Çengili Surp Astvatsatsin Kilisesini geziyoruz. Çengiliden ayrıldıktan sonra Keçivan Kalesi’ne doğru yola çıkıyoruz. Eski sancak merkezi olan Kale, Evliya Çelebi 1640 yılında Doğu'ya gerçekleştirdiği seyahatinde (Geçivan-ı Dudman Kalesi) bahsettiği bir kaledir. Tek Kapılı şehir diye adlandırılan üç tarafı uçurumlu, kayalıklar üzerine kurulu kale giriş kapısındaki yüksek hisarları ve surlarıyla ayakta olup Saka Türklerinin hükümdarı Alp Er Tonga'nın hatırasını yaşatmaktadır. Keçivan Kalesinden ayrılıyor ve Kars’a doğru yola çıkıyoruz. Kars’ta Kümbet Camisi, Osmanlı Köprüsü’nü gezdikten ve fotoğrafladıktan sonra gün batımını çaylarımız eşliğinde Kars Kalesinden izliyoruz. Çay molamızın ardından telimize hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama Kars bölgesinde ki otelimizde.

 

Kahvaltı: Otelimizde alınacak açık büfe sabah kahvaltısı ücrete dahil
Öğle Yemeği: Iğdır şehir merkezinde rehberimizin tavsiye edeceği restoranlarda yöresel yemeklerin tatlarına bakabilirsiniz. Ekstra olarak alınacaktır.
Akşam Yemeği: Otelimizde açık büfe veya set menü olarak alınacaktır ücrete dahil
Konaklama: Simer Otel-Kale Otel-Ani Otel vb.
Rota: Erzurum-İshakpaşa Sarayı-Iğdır-Kars (204 km)

4.Gün: Kars-Ani Harabeleri-Bagnair Manastırı

Otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltımızın ardından Arpaçay’ın kenarında kurulmuş Ani Harabelerine doğru yola çıkıyoruz. Ermeni ve Selçuklu kültürünün en önemli yapıtlarının yer aldığı eserler arasında yapacağımız Ani Harabeleri Turumuzda; Katedral, Surp Kirkor, Surp Pirgiç (keveli kilise) göreceğimiz yerler arasındadır. Selçuklu eserlerinden Menücehr Cami, Ebul Muhammeran Cami, Sultan Sarayını geziyor ve Bagnayr Ermeni Manastırını görmek için kalıntıları, Ani'den birkaç mil batıda, Ala Dağ'ın yan tarafında bulunan Kozluca köyüne gidiyoruz. "Bagnayr" adı, "ateş sunaklarının mağarası" anlamına gelen eski bir Zerdüşt mabedi olabileceği kanaatine varabiliriz. Bagnair Manastırından ayrılıyor ve Ani harabelerinin kuzey yamaçlarında Oğuzlu Köyü sınırları içerisinde bulunan bölgenin en büyük Kiliselerinden bir tanesi olan Kızıl Kiliseye varıyoruz.  Hassan Gnt'uni tarafından inşa ettirildiğini varsayılan bu kiliseyi yaptıran Hassan Gnt’in Kral Smbat döneminde (890–914) Kars'ta valilik yapmıştır. Birçok yazıtı günümüze ulaşamayan kilisenin gezilmesi ile birlikte öğle yemeğimizi Ocaklı Köyünde yöresel tatlar şeklinde alıyoruz.  Öğle yemeğimizin alınması ile birlikte Kars şehir merkezine geri dönüyoruz. Kars Şehir merkezi turumuzda Ruslar döneminde inşa edilmiş 153 adet binadan birçoğunu göreceğiz. Göreceğimiz binalar arasında ( Birçoğu resmi kamu kurumuna aittir ) Vali Konağı, İsmet Paşa ve Fevzi Paşa İlköğretim Okulu, Hekim Evi (Opera Binası), PTT Binasını, Merkez Camii (Ortodoks Kilisesi), Fethiye Camii (Alexander Nevski Kilisesi), Tren Garı, Demir Köprü bulunmaktadır. Gezimizin ardından otelimize hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama Kars bölgesinde ki otelimizde. Akşam yemeğinden sonra dileyen misafirlerimiz Kars yöresine ait yöresel eşyaların satıldığı (Kars Kaşarı, Kars Hatırası Bebekler, Kars Balı... vs ) dükkânları gezebilir ve alışverişler yapabilirler.

 

Kahvaltı: Otelimizde alınacak açık büfe sabah kahvaltısı ücrete dahil
Öğle Yemeği: Ocaklı köyünde rehberimizin tavsiye edeceği restoranlarda yöresel yemeklerin tatlarına bakabilirsiniz. Ekstra olarak alınacaktır.
Akşam Yemeği: Otelimizde açık büfe veya set menü olarak alınacaktır ücrete dahil
Konaklama: Simer Otel-Kale Otel-Ani Otel vb.
Rota: Kars-Ani Harebeleri-Kars (95 km)

5.Gün: Boğaztepe Peynir Müzesi-Oltu Kilisesi-Haho Manastırı-Ocaklı Köyü-Tortum Şelalesi-Yusufeli

Otelimizde alacağımız açık büfe sabah kahvaltımızın ardından Kars’tan ayrılıyor ve yolumuz üzerinde bulunan Boğatepe Köyüne uğruyoruz. Doğu Anadolu'nun ilk Tıbbi Aromatik Bahçelerinin oluşturulduğu ve Türkiye’nin ilk Peynir Müzesinin kurulduğu Boğatepe köyü ile Peynir Müzesini geziyor Eski Kaşarın, Gravyer Peynirin, Çeçil Peynirin nasıl yapıldığını dinledikten sonra köy yaşamı hakkında bilgileri alıyor ve Bana Cathedralini gezmeye gidiyoruz. Bana Cathedrali Piskopos Kvirike Baneli gözetiminde Gürcü Kralı Adernese (888–923) tarafından inşa ettirilmiştir. Kısa sürede politik ve kültürel merkez haline gelen Bana Tao Prensliğinin başkenti olmuş ve 11. yüzyılda zaman zaman Gürcü Kralları burada ikamet etmiştir.  Gürcü Kralı IV. Wahtang (1443–1446) karısı ile birlikte gömüldüğü Bana Cathedrali  aynı zamanda birçok yöneticinin mezar yeri olmuştur. 18. yüzyıla kadar piskoposluk makamı olan Cathedral gezisini tamamlıyoruz ardından yol üstünde bulunan Oltu Kilisesini dışarıdan görüyoruz. Daha sonra Pehlivanlı Köyünde Alabalık restoranında öğle yemeğimizi alıyoruz. Yemek sonrasında Gürcü Kralı Kuropalat David (krallığı, 961–1001) tarafından, 978–1001 yılları arasında inşa ettirilen Haho ( HAHULİ ) Manastırına gidiyoruz. Haho Manastırı ve Kilisesi Meryem Ana’ya adandığı belirtilir. Haho Manastırı, kısa sürede seçkin din adamlarının yetiştirildiği ve küçük el sanatları için önemli bir merkez haline gelmiştir. Çok büyük bir sanatsal değer taşıyan ve günümüzde Tiflis Devlet Sanat Müzesi’nde korunan Hahuli Triptiği’nin ortasındaki Meryem ikonu da Haho Manastırı’nda yapılmıştır. Haho’dan ayrılıyor ve Uzundere ( AZORT ) ilçesini takiben Tao Klarjheti bölgesinin en önemli manastırlarından olan Aşağı ve Yukarı anlamlarına gelen Çamlıyamaç Köyü sınırları içerisinde bulunan Öşki (Öşkvank) Manastırını görmeye gidiyoruz. Öşk Vank Manastırdan günümüze kilise, üç şapel, yemekhane, el yazmalarının kopya edildiği ve korunduğu kütüphane binası ulaşmıştır. Vaftizci Yahya (Ioannis Prodromos)’ya adanmış olan manastırdan ayrılıyor ve Tortum gölü eşliğinde Tortum Şelalesi gidiyoruz.  Yöre halkı tarafından Su dökülen ismi ile anılan, Türkiye'nin genişlik bakımından birinci, oluşumu açsından dünyanın ikinci, dünyanın en büyük 22. şelalesi olma özelliğine sahip Tortum şelalesini geziyor ve fotoğraf için serbest zaman veriyoruz. Ardından Uzundere Yedigöller’e hareket ediyoruz. Turkuaz renkli göllerinde etrafında yapacağımız yürüyüşler sonrasında fotoğrafların çekilmesi ile birlikte göl etrafında çay molası veriyoruz. Tavşankanı çaylarımızı yudumladıktan sonra Yusufeli’ne gidiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama Yusufeli bölgesinde ki otelimizde.

 

Kahvaltı: Otelimizde alınacak açık büfe sabah kahvaltısı ücrete dahil
Öğle Yemeği: Pehlivan Köyü alabalık restoranında yöresel yemeklerin tatlarına bakabilirsiniz. Ekstra olarak alınacaktır.
Akşam Yemeği: Otelimizde açık büfe veya set menü olarak alınacaktır ücrete dahil
Konaklama: Eliya Otel vb.
Rota: Kars-Oltu Kilisesi-Tortum-Yusufeli (295 km)

6.Gün: Barhal Manastırı-Dört Kilise-İşhan Kilisesi-Yusufeli

Otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltımızın ardından Altıparmak Köyü’nde Parhal Çayı’nın yamaçlarında kurulmuş olan Barhal Manastırını görmeye gidiyoruz. Barhal Manastırdan günümüze bir kilise ve iki şapel ulaşmıştır. 973 tarihinde Şatberdi Manastırı’nda kopya edilerek yapılan ve “Parhal İncili”ne göre manastır, Gürcü Kralı David Magistros (krallığı, 961–1001) tarafından 961–973 yılları arasında inşa ettirilmiş olduğu tahmin edilmektedir. Manastırın Elyazmalarında Kilisenin Vaftizci Yahya’ya adandığı belirtilir. Barhal Manastırının bulunduğu Altıparmak Köyünden ayrılıyor ve Tekkale köyüne yaklaşık 7 km. uzaklıkta, 1350 m. yüksekliğindeki bir tepe üzerine kurulmuş olan Dört Kiliseye ulaşıyoruz.  Dört Kilise Manastırı kilisesi, yemekhane, elyazmaları odası ve dört şapelden oluşur. Kilisenin tuğlaları üzerindeki “İsa David’i korusun” yazısına dayanılarak manastır kilisesi Gürcü Kralı David dönemine (961–1001) tarihlenir.  Manastır gezimiz tamamladıktan sonra öğle yemeğimizi Yusufeli’nde alıyoruz. Yemek sonrasında Çoruh Havzası’ndaki beş piskoposluk merkezinden biri olan İşhan Manastırına gidiyoruz. 951 tarihli “Grigor Khandza’nın Yaşamı” adlı elyazmasında geçer. Khandza Manastırı’nda Gürcü dilinde yazılmış olan ve halen Kudüs’de Saklanan Elyazmasında, III. Nerses’in piskoposluğu döneminde (641–661), doğum yeri olan İşhan’da tetrakonchos planlı bir kilise inşa ettirdiği belirtilir. İşhan Manastırının gezilmesi ve fotoğraflanmasının sonrasında Yusufeli’ne geri dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama Yusufeli bölgesinde ki otelimizde.

 

Kahvaltı: Otelimizde alınacak açık büfe sabah kahvaltısı ücrete dahil
Öğle Yemeği: Yusufeli şehir merkezinde rehberimizin tavsiye edeceği restoranlarda yöresel yemeklerin tatlarına bakabilirsiniz. Ekstra olarak alınacaktır.
Akşam Yemeği: Otelimizde açık büfe veya set menü olarak alınacaktır ücrete dahil
Konaklama: Eliya Otel vb.
Rota: Yusufeli-Barhal-İşhan-Yusufeli (100 km)

7.Gün: Porta Manastırı-Dolishane Kilisesi-Borçka-Trabzon

Otelimizde alacağımız açık büfe sabah kahvaltısının ardından Trabzon’a doğru yola çıkıyoruz. Yolumuz üzerinde ilk olarak Porta Manastırını ziyaret edeceğiz. Pırnallı (eski adı Porta) köyünde bulunan Gürcü manastırı, iki vadinin arasında kalan ve kuzeyden güneye doğru alçalan sırt üzerinde kurulmuştur. Manastır; kilise, çan kulesi, şapel-çeşme ve diğer yapılardan oluştuğu gibi Manastırın çan kulesi cephesinde bulunan kitabesine ve yazılı kaynaklara göre Rahip Kandza’nın önderliğinde Bagratlı Krallarından I. Bagrat (826–876) tarafından yapılmıştır. Manastırı gezdikten sonra rehberimizden alacağımız bilgilerden sonra yola çıkıyoruz. Diğer durağımız Dolishane Kilisesidir. Merkez ilçeye bağlı Hamalı köyünde bulunan Kilise; 10. yy. ortalarında Bagratlı Kralı Sumbath tarafından inşa edilmiştir. Güney cephesinde bulunan “Güneş Saati” ünik olup dönemin özelliğini yansıtmaktadır. 17. yy. sonlarında camiye çevrilmiş ve bir süre cami olarak kullanılmış olan Dolishane Kilisesini geziyor ve Artvin üzerinden Borçka ilçesine ulaşıyoruz. Öğle yemeğimizi Borçka’da aldıktan sonra Cankurtaran geçidi üzerinden Karadeniz ile buluşuyoruz. Hopa ve Arhavi ilçeleri ile Rize İlini takiben akşam saatlerinde Trabzon’a ulaşıyoruz. Akşam yemeği ve konaklama Tabzon bölgesinde ki otelimizde.

 

Kahvaltı: Otelimizde alınacak açık büfe sabah kahvaltısı ücrete dahil
Öğle Yemeği: Borçka bölgesinde rehberimizin tavsiye edeceği restoranlarda yöresel yemeklerin tatlarına bakabilirsiniz. Ekstra olarak alınacaktır.
Akşam Yemeği: Otelimizde açık büfe veya set menü olarak alınacaktır ücrete dahil
Konaklama: Konakpark Hotel, Aksular Hotel, Demirgrand Hotel vb.
Rota: Yusufeli-Borçka-Trabzon (360 km)

8.Gün: Sümela Manastırı-Ayasofya Kilisesi-Akçaabat-Ankara Dönüş Yolculuğu

Otelimizde alacağımız açık büfe sabah kahvaltımızın ardından Trabzon Maçka İlçesi sınırları içerisinde bulunan Sümela Manastırına doğru yolculuğumuza devam ediyoruz. Tarihi İpek Yolunu takiben İki vadinin kesişmesiyle oluşmuş Altındere Milli Parkına varış. Özel transfer araçlarımıza binerek Altındere Vadisi ve Altındere Milli Parkı’nın doyumsuz güzelliğini izleyerek Sümela Manastırına çıkıyoruz. Karadeniz denilince ilk akla gelen 1250 m. yükseklikteki Karadağ'ın eteklerinde yer alan Sümela Manastırı, Ayazma, Kaya Kilisesi, yatakhaneler, freskleri, su kemerleri görerek Karadağ’ın eteklerindeki bu muhteşem yapıyı fotoğraflıyoruz. Sümela Manastırı gezimizi sonlandırıyor ve Trabzon’a hareket ediyoruz.4000 yıl öncesinden kurulmuş Trabzon ( TRAPEZUS ) şehrini gezmeye koyuluyoruz. İlk durağımız olan Kutsal Bilgelik anlamına gelen  (HAGIA SOPHIA) Ayasofya Kilisesi. İstanbul Ayasofya Kilisenin küçük bir örneği olan Ayasofya Kilisesini Rehberimizin anlatımları eşliğinde Freskleri ve Tarihi Eserleri gördükten sonra Kazaziye ve Trabzon Hasır Sanatı ile Trabzon El Sanatları konusunda bilgi alıyoruz. Öğle yemeğimizi almak üzere köftesi ile ünlü Akçaabat ilçesine gidiyoruz. Öğle yemeğimizi aldıktan sonra Soğuksu Mevkiinde bulunan ve Atatürk’ün Bütün Mal Varlığını Türk Milletine Armağan etti Atatürk Köşkünü görmeye gidiyoruz. İtalyan Barok Mimarisinde yapılmış olan Atatürk Köşkü gezimizi tamamlıyor ve dileyen misafirlerimizi 4 Ekim 1869 yılında Bologna’lı Rahip Filippo Mazzoni ( Katolik ) tarafından Kilisenin ilk tası koyulan Santa Maria kilisesine götürebiliriz. Santa Maria Kilisesi diğer adi ile Trabzonlu Meryem Ana Kilisesi 2 Şubat 1874 yılında açılmış 19 Mart günü kutsanmıştır. Santa Maria Kilisesi Romen-barok stilinde yapılmış ve iki yan bölüm, yan sunak masalarından oluşmaktadır.  Kilisenin gezilmesinin ardından Ankara'ya dönüş yolculuğumuza geçiyoruz gece saat 01.00 sularında Ankara’da oluyoruz. Bir başka organizasyonda buluşmak üzere misafirlerimiz ile vedalaşarak turumuzu sonlandırıyoruz.

 

Kahvaltı: Otelimizde alınacak açık büfe sabah kahvaltısı ücrete dahil
Öğle Yemeği: Akçaabat bölgesinde rehberimizin tavsiye edeceği restoranlarda yöresel yemeklerin tatlarına bakabilirsiniz. Ekstra olarak alınacaktır.
Akşam Yemeği: Güzergâhımız üzerinde dinlenme tesisinde ekstra ücretli olarak değerlendirebilirsiniz.
Rota: Trabzon-Akçaabat-Ankara (761 km)

Fiyata Dahil Olanlar

 • Lüks araçlarla ile gidiş dönüş ulaşım
 • 6 gece 3 ve 4* yıldız otellerde yarım pansiyon konaklama
 • 7 Sabah kahvaltısı (1.si Tarihi Erzurum Evlerinde)
 • 6 Akşam yemeği
 • Borçka ve Sümela Manastırı transferleri
 • Programda belirtilen geziler
 • Profesyonel Türkçe Rehberlik Hizmetleri
 • Seyahat esnasında araç içi sıcak soğuk ikramlar
 • Seyahat Sağlık Sigortası

Fiyata Dahil Olmayanlar

 • Müze ve ören yeri giriş ücretleri
 • Öğle yemekleri
 • Yemeklerde alınacak içecekler
 • Kişisel harcamalar
3* veya 4* Oteller
***Fiyatlar Belirli Kontenjanlarla Sınırlıdır***
Tur Tarihi
2 Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişi
Ekstra Kişi
1. Çocuk
2. Çocuk
3. Çocuk
06/08/2021
2,967 TL
2,225 TL
3,687 TL
2,765 TL
2,820 TL
2,115 TL
(0-6) 685 TL
(7-12) 1,685 TL
(0-6) 2,225 TL
(7-12) 2,225 TL
(0-6) 2,225 TL
(7-12) 2,225 TL
13/08/2021
2,967 TL
2,225 TL
3,687 TL
2,765 TL
2,820 TL
2,115 TL
(0-6) 685 TL
(7-12) 1,685 TL
(0-6) 2,225 TL
(7-12) 2,225 TL
(0-6) 2,225 TL
(7-12) 2,225 TL
20/08/2021
2,967 TL
2,225 TL
3,687 TL
2,765 TL
2,820 TL
2,115 TL
(0-6) 685 TL
(7-12) 1,685 TL
(0-6) 2,225 TL
(7-12) 2,225 TL
(0-6) 2,225 TL
(7-12) 2,225 TL
27/08/2021
2,967 TL
2,225 TL
3,687 TL
2,765 TL
2,820 TL
2,115 TL
(0-6) 685 TL
(7-12) 1,685 TL
(0-6) 2,225 TL
(7-12) 2,225 TL
(0-6) 2,225 TL
(7-12) 2,225 TL
03/09/2021
3,542 TL
2,125 TL
4,442 TL
2,665 TL
3,358 TL
2,015 TL
(0-6) 685 TL
(7-12) 1,685 TL
(0-6) 2,125 TL
(7-12) 2,125 TL
(0-6) 2,125 TL
(7-12) 2,125 TL
10/09/2021
3,542 TL
2,125 TL
4,442 TL
2,665 TL
3,358 TL
2,015 TL
(0-6) 685 TL
(7-12) 1,685 TL
(0-6) 2,125 TL
(7-12) 2,125 TL
(0-6) 2,125 TL
(7-12) 2,125 TL
17/09/2021
3,542 TL
2,125 TL
4,442 TL
2,665 TL
3,358 TL
2,015 TL
(0-6) 685 TL
(7-12) 1,685 TL
(0-6) 2,125 TL
(7-12) 2,125 TL
(0-6) 2,125 TL
(7-12) 2,125 TL
24/09/2021
3,542 TL
2,125 TL
4,442 TL
2,665 TL
3,358 TL
2,015 TL
(0-6) 685 TL
(7-12) 1,685 TL
(0-6) 2,125 TL
(7-12) 2,125 TL
(0-6) 2,125 TL
(7-12) 2,125 TL

Ulaşım

> Turlarımız 12–18 kişi arası kayıtlarda lüks minibüs, 18–30 kişi arası kayıtlarda lüks midibüs ve 30–45 kişi arası kayıtlarda 46 kişilik otobüslerle ulaşım sağlanır. Otobüs oturma düzeni, kesin rezervasyon sırasına göre yapılır. 
> Yeterli çoğunluğun sağlanamaması ve iptal durumunda en geç bir gün önceden bildirim yapılır. 
> Tur lideri ve rehberler gerekli durumlarda programda değişiklik yapabilir.

Grand Ağa Hotel

,

Genel Tanıtım

Ağrı’da hem iş hem de tatil amaçlı konaklamaları için konforlu bir seçenek sunan Grand Ağa Hotel, SPA merkezinde hamam, sauna, kapalı havuz ayrıcalıkları sunuyor. Tesiste ayrıca açık havuz ve güneşlenme terası sayesinde misafirler yaz aylarında güneşin tadını çıkarabiliyor. Sade ve konforlu odalarıyla öne çıkan tesisin restoranı sabahları kahvaltı servisinin ardından misafirlerine gün boyu lezzetler deneyimleyebilecekleri bir menü ile hizmet veriyor. Tesiste 24 saat açık resepsiyon, internet bağlantısı, araç kiralama, havalimanı servisi gibi hizmetlerin yanında minik misafirler için çocuk kulübü de unutulmamış.

Genel Uyarılar

Grand Ağa Hotel, odalarına giriş, saat 12:00'ten itibaren başlar. Odalardan çıkış saati ise en geç 12:00'dir. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Tesiste hizmet veren açık alanların kullanımı mevsim koşullarına bağlıdır.
Aile odaları veya bazı özel odalar haricinde, diğer odalarda yapılacak 2 + 2 veya 3 + 1 konaklamalar, odada sıkışıklık yaratabilir ve verilen ilave yataklar sabit yatak konforunda olmayabilir.

Tehran Butik Hotel

, Butik

Genel Tanıtım

Tehran Boutique Hotel 2015 yılında bir butik otel olarak tasarlanmıştır.1987 yılından beridir otel hizmetinde çalışan bir kadro ile yönetilmektedir.25 metrekare odalarda tavan yüksekliği 2.90 olan banyoları 7 metrekare karşılama sepeti, çelik kasa, minibar, çalışma masası ve ortopedik yataklara sahiptir.Tehran Boutique Hotel'de bir tanesi teras bir tanesi lobide olan iki bar mevcuttur.

Genel Uyarılar

Tehran Boutique Hotel, odalarına giriş, saat 12:00'ten itibaren başlar. Odalardan çıkış saati ise en geç 14:00'dir. Evcil hayvan kabul edilmiyor.

Kars Kale Hotel

,

Genel Tanıtım

Kars şehir merkezinde modern ve konforlu bir konaklama seçeneği sunan Kars Kale Hotel, hem iş hem de tatil odaklı konaklamaları daha keyifli hale getirecek birçok olanak sunuyor. Şık dekore edilmiş modern odaları ve göz alabildiğine uzanan Kars manzarasıyla dikkat çeken Kars Kale Hotel’de; misafirler spor salonu, Fin hamamı, hamam ve sauna olanaklarıyla yorgunluklarından kurtulup yeni güne enerjik bir başlangıç yapma fırsatı buluyor. Kars Kale Hotel, çamaşırhane, restoran, kablosuz internet, 24 saat açık resepsiyon ve toplantı salonu ile iş seyahatleri için konforlu bir seçenek sunuyor. Misafirler, tesisin Kars manzaralı restoranında lezzetli yemeklerin tadını çıkarabiliyor.

Genel Uyarılar

Kars Kale Hotel, odalarına giriş, saat 14:00'ten itibaren başlar. Odalardan çıkış saati ise en geç 12:00'dir. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Tesiste hizmet veren açık alanların kullanımı mevsim koşullarına bağlıdır.
Aile odaları veya bazı özel odalar haricinde, diğer odalarda yapılacak 2 + 2 veya 3 + 1 konaklamalar, odada sıkışıklık yaratabilir ve verilen ilave yataklar sabit yatak konforunda olmayabilir.

Güngören Hotel

,

Genel Tanıtım

Kars’ın merkezinde hizmet veren Güngören Otel, şehrin tarihi ve kültürel olanaklarına, iş ve alışveriş merkezlerine yakın mesafede konumlanıyor. Otelde lobi bar, restoran, kafe hizmetinin yanı sıra sauna ve SPA hizmeti de sunuluyor.

Genel Uyarılar

Güngören Otel, odalarına giriş, saat 14:00'ten itibaren başlar. Odalardan çıkış saati ise en geç 12:00'dir. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Tesiste hizmet veren açık alanların kullanımı mevsim koşullarına bağlıdır.
Aile odaları veya bazı özel odalar haricinde, diğer odalarda yapılacak 2 + 2 veya 3 + 1 konaklamalar, odada sıkışıklık yaratabilir ve verilen ilave yataklar sabit yatak konforunda olmayabilir.

Eliya Pansiyon

,

Genel Tanıtım

Artvin’in Yusufeli ilçesinde konumlanan Eliya Pansiyon Restoran, yeşillikler için huzur dolu bir tatilin kapılarını aralıyor. Otel, Erzurum'a 150 km, Artvin'e 80 km ve Yusufeli ilçesine 15 km mesafede konumlanıyor.

Genel Uyarılar

Eliya Pansiyon Restoran, odalarına giriş, saat 14:00'ten itibaren başlar. Odalardan çıkış saati ise en geç 12:00'dir. Evcil hayvan kabul ediliyor. Tesiste hizmet veren açık alanların kullanımı mevsim koşullarına bağlıdır.
Aile odaları veya bazı özel odalar haricinde, diğer odalarda yapılacak 2 + 2 veya 3 + 1 konaklamalar, odada sıkışıklık yaratabilir ve verilen ilave yataklar sabit yatak konforunda olmayabilir.

Usta Park Hotel

,

Genel Tanıtım

4 Yıldızlı Usta Park Hotel Şehrin Merkezinde yer alan konumu ile siz değerli misafirlerimize daha ilk adımınızda kendinizi evinizde hissettirecektir. Tüm ulaşım ağına yürüme mesafesinde olup gerek iş, gerek turizm amaçlı seyahatleriniz için profesyonel ekibi ile hizmetinizde.

Genel Uyarılar

Usta Park Hotel, odalarına giriş, saat 14:00'ten itibaren başlar. Odalardan çıkış saati ise en geç 12:00'dir. Evcil hayvan kabul ediliyor.

Uzunkum Otel

,

Genel Tanıtım

Uzunkum Otel üç (3) yıldızlı otel olarak, 33 oda + 1 süit, 70 yatak, toplamda 300 kişilik yemek salonu olup ayrıca  700 kişilik  yazlık ve 350 kişilik kışlık düğün salonu, 350 kişilik toplantı salonu, 100 araçlık otopark ve  bahçesi mevcuttur.
Otel konseptimiz şehir merkezine 10 dakika, havalimanına 15 dakika dolmuş mesafesinde olup, arka bahçemizde yürüyüş, bisiklet sürme, tenis kortları ve çocuk parkı gibi bir çok imkana sahip 20.000 m2 yeşil alanın içindedir.

Genel Uyarılar

Uzunkum Otel, odalarına giriş, saat 14:00'ten itibaren başlar. Odalardan çıkış saati ise en geç 12:00'dir. Evcil hayvan kabul ediliyor.

Aksular Otel

,

Genel Tanıtım

Aksular Hotel, Trabzon şehir merkezinde yer alıyor. Karadeniz kıyısında yer alan tesis, plaja 11 dakikalık yürüme mesafesinde bulunuyor. Oda Kahvaltı konsepti ile hizmet veren Aksular Hotel’in özel otoparkı var. Aksular Hotel odalarında misafirlerin ihtiyacına yönelik araç ve gereçler bulunuyor. Tesisin restoranında zengin bir kahvaltı büfesi servisi var. Öğle ve akşam yemeklerinde ise misafirler a la carte menüden seçim yapabiliyor.

Genel Uyarılar

Aksular Hotel, odalarına giriş, saat 13:00'ten itibaren başlar. Odalardan çıkış saati ise en geç 12:00'dir. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Tesiste hizmet veren açık alanların kullanımı mevsim koşullarına bağlıdır.Aile odaları veya bazı özel odalar haricinde, diğer odalarda yapılacak 2 + 2 veya 3 + 1 konaklamalar, odada sıkışıklık yaratabilir ve verilen ilave yataklar sabit yatak konforunda olmayabilir.