Doya Doya İstanbul Turu 5 Gün - Baytatil

Doya Doya İstanbul Turu 5 Gün

Tüm Fotograflar ve Videolar için Tıklayın.

Doya Doya İstanbul Turu 5 Gün

, Ankara Çıkışlı
 • Ana Kategori :
  Yurtiçi
 • Alt Kategori :
  1 Mayıs Turları, 15 Temmuz Turları, 19 Mayıs Turları, 23 Nisan Turları, 29 Ekim Turları, 30 Ağustos Turları, 5 Günlük Turlar, Erken Rezervasyon Turları, İstanbul Turları, Ramazan Bayramı Turları
 • Süre :
  5 Gün
 • Vize :
  Vizesiz Yurtiçi
 • Kapasite :
  44 Kişi

İster bir tepeden bakalım ister gözlerimiz kapalı dinleyelim tartışmasız dünyanın en gösterişli kentine; iki imparatorluğa başkentlik etmiş İstanbul'umuzu geziyoruz... Hem de doya doya... Baytatil farkını yaşayın...

1,195 TL dan başlayan fiyatlarla

Tur Seçenekleri

Doya Doya İstanbul Turu 5 Gün Kalkış: Ankara Tur Tarihi : Süre : 5 Gün
Talep Gönder

 

Doya Doya İstanbul Turu
 
 
 
4 gece 5 gün
 
 
 
 
 
DOLMABAHÇE SARAYI – TAKSİM – İSTİKLÂL CADDESİ – HEYBELİADA – BÜYÜKADA – BALAT – HALİÇ – SİNAGOGLAR – EYÜP SULTAN – PİER LOTİ – TOPKAPI SARAYI – SULTANAHMET – YEREBATAN SARNICI – GALATA KULESİ – MISIR ÇARŞISI – 1453 PANORAMA – BOĞAZDA TEKNE TURU
 
 
 
Biniş Noktalarımız:
23.59 Kızılay Atatürk Bulvarı No: 127 Önü
00.05 Bahçelievler Milli Kütüphane Yanı
00.10 Söğütözü Armada Önü
00.15 Odtü Köprüsü Altı
00.20 Bilkent Köprüsü Altı
00.25 Ümitköy Köprüsü Altı 
00.30 Koru Sitesi Migros Karşısı
00.35 Yaşamkent Bp Benzinlik Önü
00.45 Eryaman Optimum Önü

Tur Programı

1.Gün: Ankara`dan Hareket

Akşam saat 23.59‘ da Kızılay Ofis Önünde buluşmamızın ve belirtilen noktalardan değerli misafirlerimizin alınmasının ardından yolculuğumuza başlıyoruz.

2.Gün: Emirgan-Sabancı Müzesi–Dolmabahçe-Fransız Sokağı-Taksim-İstiklal Caddesi-Çamlıca Tepesi
Gerekli molalarla İstanbul’a varıyoruz. Rumeli Hisarı’nda Boğaz’ın muhteşem manzarası eşliğinde ikramımız sabah kahvaltısı sonrasında Atlı Köşk Sabancı Müzesi’nin geziyoruz. Âşıklar semti Ortaköy’de serbest zaman sonrası muhteşem Dolmabahçe Sarayını geziyoruz. Karaköy’deki Fransız Sokağı ile Taksim İstiklal Caddelerindeki yürüyüşlerimizden sonra Çamlıca Tepesi’nden İstanbul manzarasına karşı çay içmenin keyfini tadıyoruz. Buradan otelimize hareket ediyoruz. Akşam yemeğinden önce otelimizin havuzundan ve diğer aktivitelerinden yararlanma imkânı buluyoruz. 
 
Kahvaltı: Rumeli Hisarı’nda Boğaz manzarası eşliğinde alınacaktır ücrete dâhil
Öğle Yemeği: Ekstra Menü fiyatları geçerlidir. Ortaköy veya Taksimdeki restoranları tavsiye ederiz.
Akşam Yemeği: Otelimizde açık büfe olarak alınacaktır ücrete dâhil
Konaklama: Dream Hill Hotel vb.
Güzergâh: Ankara - İstanbul (450 km)
3.Gün: Burgaz Ada–Kınalı Ada-Heybeliada-Ruhban Okulu-Büyükada-Faytonla Gezinti-Beyoğlu Çiçek Pasajı
Otelimizde alacağımız kahvaltımız ardından Vapurla Burgaz Ada ve Kınalı Ada’nın görerek Heybeliada’ya varıyoruz. 1773’ten günümüze kadar gelmiş Eski Deniz Harp Okulunu, İsmet İnönü Evini ve açık olması halinde Ruhban Okulu’nun gezip görüyoruz. Ardından Büyükada’ya hareket ediyoruz. Burada dileyen konuklarımız fayton ile ada turu yapabilir, yüzmek isteyen konuklarımız denize girebilir ya da sahilde Marmara manzarasına karşı çay içebilirler. Serbest zamanın ardından otelimize hareket ediyoruz. Akşam yemeği sonrası dileyen konuklarımızla Beyoğlu-Çiçek pasajına eğlencesine gidiyoruz. Konaklama otelimizde. 
 
Kahvaltı: Otelimizde açık büfe olarak alınacaktır ücrete dâhil
Öğle Yemeği: Ekstra Menü fiyatları geçerlidir. Büyükada’daki restoranlardaki deniz mahsulleri menülerini tavsiye ederiz.
Akşam Yemeği: Otelimizde açık büfe olarak alınacaktır ücrete dâhil
Konaklama: Dream Hill Hotel vb.
Güzergâh: İstanbul - İstanbul (60 km)
4.Gün: Fener Rum Patrikhanesi–Balat–Haliç-Kariye Müzesi–Sinagoglar-Eyüp Sultan-Pier Loti-Kızkulesi
Otelimizde alacağımız kahvaltımız ardından Edirne Kapı semtine gidiyoruz. Burada  Kariye Müzesini, Kırmızı Mektebi (Fener), Dimitri Kandemir Konağını, Fener Rum Ortodoks Patrikhanesini, Ayvan saray Semtini, Balat Mahallesini, Sinagogları (Ahrida ve Yan bol), Agora Meyhanesini gezip gördükten sonra Eyüp Sultan Piyer Loti’de muhteşem Haliç manzarasına karşı kahve molası veriyoruz. Buradan Otelimize hareket ediyoruz. Akşam yemeği sonrası dileyen konuklarımızla Üsküdar Kızkulesi gezisi düzenliyoruz. Konaklama otelimizde. 
 
Kahvaltı: Otelimizde açık büfe olarak alınacaktır ücrete dâhil
Öğle Yemeği: Ekstra Menü fiyatları geçerlidir. Balat’taki esnaf lokantalarını tavsiye ederiz.
Akşam Yemeği: Otelimizde açık büfe olarak alınacaktır ücrete dâhil
Konaklama: Dream Hill Hotel vb.
Güzergâh: İstanbul - İstanbul (70 km)
5.Gün: Topkapı–Ayasofya–Sultanahmet-Yerebatan Sarnıcı-Kapalı Çarşı-İstanbul Arkeoloji Müzesi-Kumkapı
Otelimizde alacağımız kahvaltımız ardından tarihi yarım adaya gidiyoruz. Burada Gülhane parkını, Topkapı Sarayını, 1500 yıllık Ayasofya Müzesini, Sultanahmet Camiini ve Yerebatan Sarnıcı geziyoruz. Kentin ilk AVM si olan Kapalı Çarşı’da alışveriş için serbest zaman sonrasında İstanbul Arkeoloji Müzesini geziyoruz. Akşam yemeği sonrası dileyenlerle Kadıköy-Yenikapı vapuruyla karşıya geçilerek Kumkapı eğlencesi sunuluyor. Konaklama ve akşam yemeği otelimizde.
 
Kahvaltı: Otelimizde açık büfe olarak alınacaktır ücrete dâhil
Öğle Yemeği: Ekstra Menü fiyatları geçerlidir. Sultanahmet bölgesinde tarihi köfte-piyaz-helva menüsü tavsiye ederiz.
Akşam Yemeği: Otelimizde açık büfe olarak alınacaktır ücrete dâhil
Konaklama: Dream Hill Hotel vb.
Güzergâh: İstanbul - İstanbul (70 km)
6.Gün: Galata Kulesi-Mısır Çarşısı-Koç Müzesi-1453 Panaroma-Boğazda Tekne Turu-Dönüş Yolculuğu
Otelimizde alacağımız kahvaltımız ardından Miniatürk, Koç Müzesi ve Panaroma 1453 müzelerini gezerek Eminönü’ne geçiyoruz. Burada Galata Kulesini (panaromik), Mısır Çarşısını ve Yeni Cami’nin gördükten sonra turumuzu enfes bir Boğaz tekne turu ile taçlandırarak sonlandırıyoruz. Beylerbeyi Sarayı’nın tur esnasında elbette dışarıdan görüyoruz. Artık Ankara’ya hareket vakti geldi. Akşam saat 23.00 sularında Ankara’da oluyoruz. Bir başka organizasyonda buluşmak üzere misafirlerimiz ile vedalaşarak turumuzu sonlandırıyoruz.
 
Kahvaltı: Otelimizde açık büfe olarak alınacaktır ücrete dâhil
Öğle Yemeği: Ekstra Menü fiyatları geçerlidir. Eminönü’nde Hamdi restoranı tavsiye ederiz.
Güzergâh: İstanbul - Ankara (460 km)

Fiyata Dahil Olanlar

Özel tur araçları ile ulaşım
4 gece yarım konaklama
5 Sabah kahvaltısı (1.si Rumeli Hisarı’nda)
4 Akşam yemeği  
Adalar Geçiş Ücreti
Boğaz Turu
Programda belirtilen geziler
Rehberlik hizmetleri
Seyahat esnasında sıcak soğuk ikramlar
Seyahat Güvence Poliçesi

Fiyata Dahil Olmayanlar

Öğle yemekleri
Yemeklerde alınacak içecekler
Kişisel harcamalar
Müze ve ören yeri giriş ücretleri
3* ve 4* Oteller
***Fiyatlar Belirli Kontenjanlarla Sınırlıdır***
Tur Tarihi
2 Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişi
Ekstra Kişi
1. Çocuk
2. Çocuk
3. Çocuk
23/10/2020
1,258 TL
1,195 TL
1,542 TL
1,465 TL
1,201 TL
1,141 TL
(0-6) 398 TL
(7-12) 925 TL
(0-6) 1,195 TL
(7-12) 1,195 TL
(0-6) 1,195 TL
(7-12) 1,195 TL
28/10/2020
1,258 TL
1,195 TL
1,542 TL
1,465 TL
1,201 TL
1,141 TL
(0-6) 398 TL
(7-12) 925 TL
(0-6) 1,195 TL
(7-12) 1,195 TL
(0-6) 1,195 TL
(7-12) 1,195 TL

Ulaşım

> Turlarımız 12–18 kişi arası kayıtlarda lüks minibüs, 18–30 kişi arası kayıtlarda lüks midibüs ve 30–45 kişi arası kayıtlarda 46 kişilik otobüslerle ulaşım sağlanır. Otobüs oturma düzeni, kesin rezervasyon sırasına göre yapılır. 
> Yeterli çoğunluğun sağlanamaması ve iptal durumunda en geç bir gün önceden bildirim yapılır. 
> Tur lideri ve rehberler gerekli durumlarda programda değişiklik yapabilir.

Mercure İstanbul Altunizade Hotel

,

Genel Tanıtım

Altunizade’de hizmet veren Mercure İstanbul Altunizade Hotel, iş merkezlerine ve şehrin önemli ulaşım noktalarına yakın konumuyla konforlu bir tatil sunuyor. İş ve turistik amaçlı seyahatler için avantajlı bir konaklama alternatifi olan tesis, ayrıcalıklı hizmetleriyle bir adım öne çıkıyor. 
Ev konforunu aratmayan 140 odasıyla hizmet veren otelin tüm odalarında; klima, minibar, uydu yayını ve kablosuz internet erişimi bulunuyor. 
Tesisin zengin bir açık büfe kahvaltı sunan restoranında güne mutlulukla başlayabilir ve gün boyu Türk mutfağından seçkin lezzetler deneyebilirsiniz. Gün sonu yorgunlunu ise tesisin kapalı havuz, Türk hamamı, sauna ve masaj salonunda atabilirsiniz. 

Genel Uyarılar

Mercure Istanbul Altunizade Hotel, odalarına giriş, saat 14:00'ten itibaren başlar. Odalardan çıkış saati ise en geç 12:00'dir. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Tesiste hizmet veren açık alanların kullanımı mevsim koşullarına bağlıdır.
Aile odaları veya bazı özel odalar haricinde, diğer odalarda yapılacak 2 + 2 veya 3 + 1 konaklamalar, odada sıkışıklık yaratabilir ve verilen ilave yataklar sabit yatak konforunda olmayabilir.

Dream Hill Business Deluxe Hotel

,

Genel Tanıtım

İstanbul'un yeni merkezi ve sanayi bölgelerinin hızla gelişip; geliştiği Anadolu yakasında tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilen Dream Hill, tüm iş, sanayi, ticaret, kültür, sağlık, eğitim merkezlerine yakın olması avantajdır.

Genel Uyarılar

Dream Hill Business Deluxe Hotel, odalarına giriş, saat 14:00'ten itibaren başlar. Odalardan çıkış saati ise en geç 12:00'dir. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Tesiste hizmet veren açık alanların kullanımı mevsim koşullarına bağlıdır.
Aile odaları veya bazı özel odalar haricinde, diğer odalarda yapılacak 2 + 2 veya 3 + 1 konaklamalar, odada sıkışıklık yaratabilir ve verilen ilave yataklar sabit yatak konforunda olmayabilir.

Four Points by Sheraton

,

Genel Tanıtım

İstanbul'un alışveriş mekezi, fuar alanı gibi birçok noktaya yakın mesafede olan Ümraniye'de konumlanan Four Points By Sheraton Ümraniye, misafirlerini modern tasarlanmış odalarında ağırlıyor. Tesisin farklı büyüklükte tasarlanmış toplam 182 odası bulunuyor. Tüm odalarında; minibar, klima, kasa, uydu yayını ve kablosuz internet erisimi gibi misafirlerin ihtiyaç duyacağı pek çok olanak mevcut.Four Point By Sheraton Ümraniye, sabahları açık büfe kahvaltı servisinin yanısıra akşamları seçkin lezzetlerin yer aldığı a la carte restoranı ile misafirlerine konaklama süresi boyunca zengin tatlar sunuyor. Tesiste ayrıca; otopark, fitness salonu gibi imkanların yanında isteyen misafirlerine ücretli havalimanı ulaşımı ile kolay ulaşım imkanı sağlıyor.      

Genel Uyarılar

Four Points By Sheraton Ümraniye, odalarına giriş, saat 14:00'ten itibaren başlar. Odalardan çıkış saati ise en geç 12:00'dir. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Tesiste hizmet veren açık alanların kullanımı mevsim koşullarına bağlıdır.Aile odaları veya bazı özel odalar haricinde, diğer odalarda yapılacak 2 + 2 veya 3 + 1 konaklamalar, odada sıkışıklık yaratabilir ve verilen ilave yataklar sabit yatak konforunda olmayabilir.