Eko Büyük Balkan Turu 7 Gün 7 Ülke

Tüm Fotograflar ve Videolar için Tıklayın.

Eko Büyük Balkan Turu 7 Gün 7 Ülke

, Ankara Çıkışlı
 • Ana Kategori :
  Yurtdışı
 • Alt Kategori :
  Balkan Turları, Kurban Bayramı Yurtdışı Turları, Ramazan Bayramı Yurtdışı Turları
 • Süre :
  7 Gün
 • Vize :
  Multi Schengen Vize
 • Kapasite :
  44 Kişi

Vakit nakittir diyerek; zaman sorunu olanlara, en ekonomik, en ayrıntılı Balkan turunu oluşturduk. 7 Ülkenin gezileceği bu macera piyasanın ihtiyaçları doğrultusunda Baytatil farkıyla oluşturuldu... 7 günde 7 ülkeyi beraber gezelim...

425 € dan başlayan fiyatlarla

Tur Seçenekleri

Eko Büyük Balkan Turu 7 Gün 7 Ülke Kalkış: Ankara Tur Tarihi : Süre : 7 Gün
Talep Gönder

 

Osmanlının Ayak İzinde
 
 
EKONOMİK
 
BAŞTANBAŞA BALKANLAR TURU
 
7 ÜLKE
 
 
Bulgaristan – Sırbistan - Bosna Hersek – Hırvatistan – Arnavutluk – Karadağ – Kuzey Makedonya
 
 
 
5 Gece 7 Gün
 
 
Biniş Noktalarımız:
14:30 Kızılay Atatürk Bulvarı No: 127 Önü 
14:35 Bahçelievler Milli Kütüphane Yanı 
14:40 Söğütözü Armada Önü
14:55 Ümitköy Köprüsü Altı
15:00 Koru Sitesi Migros Karşısı 
15:10 Eryaman Optimum Önü
22.00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü
22.30 Mecidiyeköy Trump Tower Önü
23.00 Bakırköy İncirli Ömür Plaza Önü

Tur Programı

1.Gün: Ankara-İstanbul-Sofya
Gezimizin ilk günü, belirlenen yerlerden hareket ile Kapıkule sınır kapısına hareket ediyoruz. Gümrük, pasaport ve sınır geçiş işlemlerimizi takiben Sofya'ya doğru yola çıkıyoruz.
 
Güzergâh: Ankara – Sofya (999 km)
2.Gün: Sofya-Belgrad
Sabah erken saatlerde Sofya'ya varışın ardından panoramik şehir turumuza başlıyoruz. St. Nedelya Kilisesi, Rus Kilisesi, Rotanda Kilisesi, Aya Sofya Kilisesi, Parlamento, Milli kütüphane, Eski Kraliyet saray, Sofya Üniversitesi, Aleksander Nevski Katedrali, Cumhurbaşkanlığı, Başbakanlık ve Banya Başı Camii görülecek yerler arasındadır. Ayrıca ulu önder M.Kemal Atatürk’ün yeniçeri elbisesi giyerek katıldığı balonun yapıldığı ordu evini de görme fırsatımız olacak. Turumuzun ve serbest zamanın ardından Sırbistan'ın başkenti Belgrad'a doğru yola çıkıyoruz. Varışımız sonrası Belgrad’da yapacak olduğumuz panoramik şehir turunda; kentin günlük yaşamını, önemli binaları ve şehrin ortasında bilinçli bir şekilde bırakıldığı iddia edilen ve NATO tarafından bombalanmış içişleri bakanlığının binalarını görüyoruz. Turumuzun devamında otobüsümüzden inerek yapacağımız yürüyüş turunda da Belgrad Kalesi, Damat Ali Paşa Türbesi, Saat Kulesi, Sokollu Mehmet Paşa, Çeşmesi, Askeri Müze, İstanbul Kapı, Zindan Kapı, Leopold Kapı, Stefan Lazarevic Anıtı, Nebojsa Kulesi, Kale Meydan, Cumhuriyet Meydanı, Terazi Meydanı ve Taş Meydan görülecek yerlerdir. Şehrin kalbi olarak sayılan Knez Mihajlova Caddesi'nde yapacağımız yürüyüş ile şehir turumuzu tamamlıyoruz. Ardından otelimize transfer. Geceleme otelimizde.
 
Kahvaltı: Sofya şehir merkezinde ekstra olarak alınacaktır.
Öğle Yemeği: Ekstra menü fiyatları geçerlidir. Yöresel et ürünlerini tavsiye ederiz.
Akşam Yemeği: Otelimizde set menü olarak alınacaktır ücrete dâhil
Konaklama: 3* veya 4* Oteller
Güzergâh: Sofya – Belgrad (392 km)
3.Gün: Belgrad-Saraybosna-Vrelo Bosne
Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısı sonrası Bosna-Hersek'in başkenti Saraybosna'ya doğru yola çıkıyoruz. Varışımız sonrası asırlar boyunca Balkanlar'ın kültür başkentliğini yapmış, 1914'te Avusturya-Macaristan Veliahdı Arşidük Franz Ferdinand'ın Sırplar tarafından burada öldürülmesi üzerine Birinci Dünya Savaşı'nın çıktığı yer olmuş, 1992 savaşında ise Sırp, Hırvat ve Boşnakların kendi aralarındaki yıkıcı savaşları sonucu büyük tahribata uğramış, fakat güzelliğini halen büyük ölçüde koruyan Saraybosna'da panoramik şehir turumuzu gerçekleştiriyoruz. Turumuz esnasında meşhur Başçarşı, tarihi Osmanlı hanı Morica Han, şehrin dinsel kozmopolitliğini yansıtan Katolik Katedrali, Sinagog, Hüsrev Bey ve Ferhadiye Camileri, 1914'te Franz Ferdinand suikastının gerçekleştiği Latin Köprüsü, Eski Kütüphane, şehrin 40 yıllık Avusturya-Macaristan yönetimi sırasında oluşmuş ve batı tarzı binalarını görebileceğiniz turumuzu tamamlayarak otelimize transfer. Otel transferi öncesi Saraybosna’nın su kaynağı Igman dağı’nın eteklerinde ki, Bosna’nın en büyük milli parkı olan Vrelo Bosna turunu gerçekleştiriyoruz. Sonrasında rehberin belirleyeceği yöresel restoranda Boşnak Köftesi ve Folklor gösterisi. Geceleme otelimizde.
 
Kahvaltı: Otelimizde açık büfe/set menü olarak alınacaktır ücrete dâhil
Öğle Yemeği: Ekstra menü fiyatları geçerlidir. Yöresel Boşnak böreğini tatmanızı tavsiye ederiz.
Akşam Yemeği: Boşnak Folklor gösterisi eşliğinde restoranda Boşnak Köfte menüsü olarak alınacaktır ücrete dâhil
Konaklama: 3* veya 4* Oteller
Güzergâh: Belgrad - Saraybosna (392 km)
4.Gün: Saraybosna-Blagaj-Mostar-Trebinje-Dubrovnik
Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısı sonrası Mostar’a hareket ediyoruz.1557'de Mimar Sinan'ın öğrencilerinden Mimar Hayreddin'in inşa ettiği, ancak 1992'de Hırvat topçu ateşiyle yıkılan, daha sonra 2004'te Türkiye'nin de büyük desteğiyle orijinal malzeme ve dönemin inşa teknolojisiyle yeniden yapılan, UNESCO Dünya Mirası Listesi'ndeki Mostar Köprüsü, Kuyumcular Çarşısı, Koska Mehmet Paşa Camii, Eski Hamam ve dönemin tipik Osmanlı evini yansıtan Müslüm Bey Konağı göreceğimiz yerler arasındadır. Mostar turu sonrası Avrupa’nın en büyük su kaynaklarının bulunduğu Blagaj mevkiine hareket ediyoruz. Su kaynağına ve Tekkeye yağacağımız yürüyüş sonrasında da Poçitel köyüne gidiyoruz. İlk olarak 15. yüzyıldan İtibaren Osmanlı eserleriyle donatılmış bu ülkedeki 16. yüzyıldaki dokusuyla günümüze kadar bozulmadan ulaşmış Osmanlı köyü Poçitel’e uğruyoruz. Sokakta gezen küçük çocukların dahi Türkçe konuştuğu bu otantik köydeki gezimizin ardından Trebinje’ye varışımızı gerçekleştiriyoruz. Konaklama bölge yoğunluğuna göre Trebinje veya çevresindeki iller olabilir. Geceleme otelimizde. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak Dubrovnik akşam turuna katılabilirler. Dubrovnik panaromik turu esnasında, UNESCO tarafından Dünya Mirasları Listesi’ne alınmış eski şehir meydanını yürüyerek geziyoruz. Kuleler, muhteşem surlar, 14. yy.’dan kalma ve dünyanın en eski eczanesine de ev sahipliği yapan Francis Manastırı, Rector Sarayı, şehir kapıları, kuleler ve diğer önemli yapılar görülecektir. Turumuzun bitimi ile birlikte otelimize transfer.
 
Ekstra Tur:  Dubrovnik Akşam Turu (40 Euro)
Kahvaltı: Otelimizde açık büfe/set menü olarak alınacaktır ücrete dâhil
Öğle Yemeği: Ekstra menü fiyatları geçerlidir. Alabalık menülerini tavsiye ederiz.
Akşam Yemeği: Otelimizde set menü olarak alınacaktır ücrete dâhil
Konaklama: 3* veya 4* Oteller
Güzergâh: Saraybosna – Mostar – Poçitel Köyü - Trebinje (261 km)
5.Gün: Trebinje-Kotor-Budva-Tiran-Ohrid
Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısı sonrası Karadağ’a hareket ediyoruz. Adriyatik kıyısındaki güzel kentlerden Kotor Kalesini geziyoruz. Buna müteakip Budva/ Sveti Stefan Adası molası sonrasında Arnavutluk’un Başkenti Titan’ı geziyoruz. Panoramik turumuz esnasında; Başkanlık Konutu, Üniversite Yerleşkesi, Bakanlıklar, Enver Hoca Piramidi, Cumhuriyet Meydanı, Ulusal Opera Binası, Ulusal Müzesi, İskender Bey Anıtı, Ethem Bey Camii, Hünkar Camii ve Merkez Bankası Binalarını görüyoruz. Buradan da Makedonya’ya geçerek Ohri dolaylarında konaklıyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.
 
Kahvaltı: Otelimizde açık büfe/set menü olarak alınacaktır ücrete dâhil
Öğle Yemeği: Ekstra menü fiyatları geçerlidir. Tiran’da et menülerini tavsiye ederiz.
Akşam Yemeği: Otelimizde set menü olarak alınacaktır ücrete dâhil
Konaklama: 3* veya 4* Oteller
Güzergâh: Trebinje – Kotor – Budva - Tiran - Ohrid (408 km)
6.Gün: Ohri-Tetova-Matka Kanyonu-Üsküp Turu
Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısı sonrası Sarı Saltuk makamının bulunduğu Ohri Gölü kaynaklarına gidiyoruz. Burasını gezdikten sonra Ohri merkeze hareket ediyoruz. Eski kentteki yürüyüş sonrasında tekne turu yapıyor ve alışveriş için serbest zaman veriyoruz. Buradan bölgenin en eski camilerinden Alaca Camiinin bulunduğu Tetova’ya (eski Kalkandelen) geçiyoruz. Foto molasından sonra eşsiz Matka Kanyonuna hareket ediyoruz. Kanyondaki yürüyüş sonrasında Üsküp merkeze geliyoruz. Konaklama ve akşam yemeği otelimizde.
 
Kahvaltı: Otelimizde açık büfe/set menü olarak alınacaktır ücrete dâhil
Öğle Yemeği: Ekstra menü fiyatları geçerlidir. Üsküp’de köfte menülerini tavsiye ederiz.
Akşam Yemeği: Otelimizde set menü olarak alınacaktır ücrete dâhil
Konaklama: 3* veya 4* Oteller
Güzergâh: Ohrid – Tetova – Matka Kanyonu - Üsküp (186 km)
7.Gün: Üsküp-Filibe-İstanbul-Ankara
Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısı sonrası Üsküp merkezi geziyoruz. Saat 11.00 dolaylarında Filibe’ye hareket ediyoruz. Akşamüstü Kapıkuleden yurda dönüyoruz. Gece saatlerinde Ankara’da oluyoruz.
 
Kahvaltı: Otelimizde açık büfe/set menü olarak alınacaktır ücrete dâhil
Öğle Yemeği: Ekstra menü fiyatları geçerlidir. Güzergâhımız üzerinde dinlenme tesislerinde değerlendirebilirsiniz
Akşam Yemeği: Ekstra menü fiyatları geçerlidir. Güzergâhımız üzerinde dinlenme tesislerinde değerlendirebilirsiniz 
Güzergâh: Üsküp – Filibe – İstanbul – Ankara (1261 km)
ÖNEMLİ NOTLAR & UYARILAR
> Katılım gösteren misafirlerimizde mutlaka tur süresi boyunca geçerli Multi(Çok Girişli) Schengen vizesi bulundurma zorunluluğu vardır. ( Yeşil Pasaport sahipleri vizeden muaftırlar.)
 
> Sınır geçişleri araç personellerimiz ve rehberlerimiz yardımı ile yapılmaktadır.
 
> Tur esnasında programda bulunan tüm ülkelerde alışveriş ve harcama yapılabilmesi için, Euro bulundurmamız yeterlidir. Yerel para birimi kullanılan bölgelerde Rehber para çevrilmesi konusunda yardımcı olacaktır.
 
> Gezi süresince rahat yürüyüş ayakkabısı veya spor ayakkabı tercih edilmelidir. Gece için yanınıza hırka vb. bir kıyafet bulundurmanızda fayda vardır.
 
> Yurtdışından Türkiye’ye giriş yaparken eşya ( alkol - sigara vb.) getirebilmek için en az 3 gün konaklama zorunluluğu vardır.
 
> Yurtdışından Türkiye’ye giriş yaparken free shop alışveriş limiti: Sigara: 3 karton, Alkollü İçecekler: 1 litre Alkollü içki (%22’den fazla alkol içeren alkollü içkiler, şarap ve şampanya hariç) , Alkollü İçecekler: 2 litre Alkollü içki (%22’den az alkol içeren alkollü içkiler, şarap ve şampanya dahil) , Parfüm: 600 ml, Makyaj veya Cilt Bakım Ürünleri: 5 adet, Çikolata ve Şekerleme: 2 kg, Kahve: 1 kg, Çay: 1 kg 
 
> Tur programında Rehberler hava ve yol şartlarına bağlı olarak, programda belirtilen her yeri göstermek şartı ile program akışında değişiklik yapabilirler.
 
> Tur Programımız minimum 40 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi tur kakışına 20 gün kaladır. Katılım yetersizliği nedeniyle İptal edilen tur Baytatil tarafından bildirilecektir.
 
> Tur programında isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için seçenekli bulunduğu durumlarda otel(ler) gezi hareketinden 2 Gün önce Baytatil tarafından bildirilecektir.
 
> Fuar, kongre, konser,  etkinlik, spor turnuvası vb. gibi dönemlerde oteller belirtilen km’ lerden fazla mesafede kullanılabilir. Böyle bir durumda, turun hareket tarihinden 15 gün önce Baytatil tarafından bilgi verilecektir
 
> 3 Kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilebilmekte olup, bu tip odalarda 3. Kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan küçüktür. 3 Kişilik odalar 1 büyük yatak + 1 ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar. Açma-kapama ve coach bed olarak adlandırılan yataklardan oluştukları için Tur katılımcısı 3. Kişi ve/veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar. Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan –yaş grubuna uyan- tek çocuk için geçerlidir.
 
> Tur programında dâhil olan hizmetlerden Otelde alınan Kahvaltılar, bulunulan ülkenin kahvaltı kültürüne uygun olarak ve genelde kontinental kahvaltı olarak adlandırılan tereyağı, reçel, ekmek, çay veya kahveden oluşan sınırlı bir mönü ile sunulmakta olup gruplar için gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir.
 
> Tur paketine dâhil olan panoramik şehir turları, şehirlerin genel tanıtımı için düzenlenen ve araç içinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılan müze, ören yeri girişlerini içermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır. Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlar da dâhil olmak üzere, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine, girilmesine izin verilmeyen veya her hangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde veya hava şartları nedeniyle turun yapılması imkansız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından Baytatil sorumlu değildir. 
 
> Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda imkânlar dâhilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.
 
> Ekstra turlar, Baytatil tarafından en az 30 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli sayı sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamaktadır veya ekstra gezi fiyatları, içerik, kullanılacak araç katılımcı sayısına göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca turların günleri ve saatleri, gidilecek yerlerde ki müze, ören yerlerinin açık/kapalı olma durumlarına ve hava şartlarına göre rehber tarafından değiştirilebilir.
 
> Ekstra turlar katılımcının isteğine bağlı olup zorunlu değildir. Tur esnasında düzenlenen ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, yol üzerinde bulunan müsait bir dinlenme tesisinde beklemeyi kabul etmiş sayılırlar. Bu yolcular ekstra tur başlamadan yol üstü dinlenme tesisine bırakılıp, turun tamamlanması ardından bırakıldıkları noktadan alınırlar.
 
> Uçaklı turlara katılan kişiler için yapılması gereken Check-in ve boarding işlemleri kişisel işlemler olup, misafir tarafından uçuş öncesinde havalimanlarında ilgili havayolu kontuarlarında ya da on-line olarak havayolu firmalarının internet sitelerinden yapılması zorunludur.
 
> Tura katılım için Baytatil tarafından bildirilen saatlerde belirtilen havaalanında hazır bulunmayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında yaptırmayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında yaptıran ancak uçağa binmeyen kişilerin uçuşu gerçekleştirememelerinden Baytatil sorumlu değildir. Uçağı kaçıran kişilerin tura dâhil olmaları için gerekli olacak gidiş-dönüş yeni uçak biletleri ve gidilecek bölgedeki transferlerine dair oluşacak tüm masraflar kendilerine aittir.
 
> Baytatil, hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Baytatil, bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcu saat değişme riskini kabul ederek geziyi satın almıştır. 0-2 yaş arası çocuklar alan vergisi ve alan hizmetleri bedeli ödemezler.
 
> Turun iptali durumunda vize ücreti ve sigorta ücretleri iade edilemez. 
 
> Turlarımızda Kullanılan Araç Tipleri Kişi Sayılarına göre aşağıdaki şekilde sınıflandırılır. Her turumuzda bulunan kişi sayısına göre aşağıda bulunan araç tipleri tayin edilir. 
Otobüsler: (30 - 46 Kişi Sayılarında Kullanılır)  *Mercedes Travego/Tourismo   *NEOPLAN Cityliner/Tourliner -*Temsa Safir/Maraton *Man Fortuna  
Midibusler: (17 - 28 Kişi Sayılarında Kullanılır) *Isuzu Turkuaz , *Otokar Mega  
Minibusler: ( 16’ya kadar Kişi Sayılarında Kullanılır) *Vw Volt , *Mercedes Sprinter
 
 
VİZE
 
> T.C vatandaşları için vize uygulaması vardır. Vize başvurusu için seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport ile acentemizden “Vize İçin Gerekli Evraklar” listesinde belirtilen belgeler ile başvurulması gerekmektedir.
 
> T.C. yeşil pasaportu ile seyahat edecek misafirlerimizin, eğer pasaportlarının alınış tarihi 10 yıldan eski ise; pasaportlarını yenilemeleri gereklidir. Aksi halde gidecekleri ülkeye kabul edilmeyebilirler ve/veya Türkiye'den havayolu firması tarafından uçuşları gerçekleştirilmeyebilir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir. 
 
> Yeşil pasaport sahipleri için vize uygulaması olmayıp, seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport yeterlidir. 
 
> Vize alınmış olması, ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez, pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama yetkisi vardır. Bu durumdan Baytatil sorumlu değildir, sorumluluk yolcuya aittir. 
 
> Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına; anılan pasaportların yenilenmesi ve T.C. vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gerekmektedir. Aksi durumda sorumluluk yolcuya aittir.
 
> Turun her ne nedenle olursa olsun iptal edilmesi durumunda vize ücreti iade edilmez.
18 yaşından küçük misafirlerimiz tek başlarına ya da yanlarında anne ya da babadan sadece biri ile seyahat ederken ülke giriş-çıkışlarında görevli polis memurunca anne-babanın ortak muvafakatini gösterir belge sorulması ihtimali olduğundan; 18 yaş altı misafirlerimizin ve anne-babalarının bu konuda hassasiyet göstermelerini tavsiye ederiz.
 
ÜLKELER ARASI GEÇİŞLERDE COVİD-19 HAKKINDA
 
* Bulgaristan'a girişlerde uygulanacak Covid-19 Tedbirleri hakkında bilgi için: http://web.shgm.gov.tr/documents/sivilhavacilik/files/Covid-19/SHGM-UGT-27082021.xlsx.html
* Sırbistan'a girişlerde uygulanacak Covid-19 Tedbirleri hakkında bilgi için: http://web.shgm.gov.tr/documents/sivilhavacilik/files/Covid-19/SHGM-UGT-27082021.xlsx.html
* Bosna Hersek'e girişlerde uygulanacak Covid-19 Tedbirleri hakkında bilgi için: http://web.shgm.gov.tr/documents/sivilhavacilik/files/Covid-19/SHGM-UGT-27082021.xlsx.html
* Hırvatistan'a girişlerde uygulanacak Covid-19 Tedbirleri hakkında bilgi için: http://web.shgm.gov.tr/documents/sivilhavacilik/files/Covid-19/SHGM-UGT-27082021.xlsx.html
* Arnavutluk'a girişlerde uygulanacak Covid-19 Tedbirleri hakkında bilgi için: http://web.shgm.gov.tr/documents/sivilhavacilik/files/Covid-19/SHGM-UGT-27082021.xlsx.html
* Karadağ'a girişlerde uygulanacak Covid-19 Tedbirleri hakkında bilgi için: http://web.shgm.gov.tr/documents/sivilhavacilik/files/Covid-19/SHGM-UGT-27082021.xlsx.html
* Kuzey Makedonya'ya girişlerde uygulanacak Covid-19 Tedbirleri hakkında bilgi için: http://web.shgm.gov.tr/documents/sivilhavacilik/files/Covid-19/SHGM-UGT-27082021.xlsx.html

Fiyata Dahil Olanlar

Lüks turizm araçlarıyla gidiş dönüş ulaşım
5 gece 3* veya 4* seçkin otellerde konaklama
5 sabah kahvaltısı
5 akşam yemeği
Boşnak Folklor Gösterisi
Programda dâhil olarak belirtilen geziler
Check point ücretleri
Yerel rehberlik ücretleri
Profesyonel Türkçe Rehberlik Hizmetleri

Fiyata Dahil Olmayanlar

Vize ücreti (200 Euro) – Yeşil pasaportlu misafirlerimiz vizeden muaftır
İlk gün sabah kahvaltısı
Öğle ve akşam yemekleri
Kişisel harcamalar
Yurt dışı çıkış harcı (50 TL)
Seyahat Sağlık Sigortası
Programda ekstra olarak belirtilen geziler ve tekne turları
Kaptan ve rehber bahşişleri
3* veya 4* Oteller
Tur Tarihi
2 Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişi
Ekstra Kişi
1. Çocuk
2. Çocuk
3. Çocuk
12/11/2021
567 €
425 €
800 €
600 €
567 €
425 €
(0-2) 199 €
(3-12) 375 €
(0-2) 425 €
(3-12) 425 €
(0-2) 425 €
(3-12) 425 €
26/11/2021
567 €
425 €
800 €
600 €
567 €
425 €
(0-2) 199 €
(3-12) 375 €
(0-2) 425 €
(3-12) 425 €
(0-2) 425 €
(3-12) 425 €
Schengen Vizesi
Dubrovnik Akşam Turu

Ulaşım

> Turlarımız 12–18 kişi arası kayıtlarda lüks minibüs, 18–30 kişi arası kayıtlarda lüks midibüs ve 30–45 kişi arası kayıtlarda 46 kişilik otobüslerle ulaşım sağlanır. Otobüs oturma düzeni, kesin rezervasyon sırasına göre yapılır. 
> Yeterli çoğunluğun sağlanamaması ve iptal durumunda en geç 20 Gün önceden bildirim yapılır. 
> Tur lideri ve rehberler gerekli durumlarda programda değişiklik yapabilir.