Eko Karadeniz Batum Turu 4 Gün

Tüm Fotograflar ve Videolar için Tıklayın.

Eko Karadeniz Batum Turu 4 Gün

, Ankara Çıkışlı
 • Ana Kategori :
  Yurtiçi
 • Alt Kategori :
  4 Günlük Turlar, Ankara Çıkışlı Turlar, Batum Tiflis Turları, Haftaiçi Turlar, Haftalık Turlar, Karadeniz Turları, Otobüsle Vizesiz Yurtdışı Turları, Ramazan Bayramı Turları
 • Süre :
  4 Gün
 • Vize :
  Vizesiz Yurtiçi
 • Kapasite :
  44 kişi

Ankara çıkışlı Karadeniz turu, size eşsiz doğa güzellikleri ve yerel kültürlerle dolu bir deneyim sunar. Bu unutulmaz yolculukta, Karadeniz'in muhteşem manzaralarını ve misafirperver insanlarını keşfedin.

 

6,950 TL dan başlayan fiyatlarla

Tur Seçenekleri

Eko Karadeniz Batum Turu 4 Gün Kalkış: Ankara Tur Tarihi : Süre : 4 Gün
Talep Gönder

Eko Karadeniz Batum Turu
 
 
 
3 gece 4 gün
 
 
 

TRABZON :  Sümela Manastırı • Uzungöl • ATATÜRK Köşkü
RİZE : Badara Yaylası • Zil Kale •  Şenyuva Köyü • Ayder Yaylası • Palovit Şelalesi Fırtına Deresi
BATUM : Ganio Kalesi • Meryemana Klisesi• Orta Camii •Poseidon Heykeli •Medea Heykeli •Ali-Nino Heykeli •

 
 
 
Biniş Noktalarımız:
 Kızılay Avm Karşısı Yapı Kredi Bankası Önü  21:00
 Milli Kütüphane 21:05 
 Ankamall AVM (Emniyet Karşısı Üst Geçit Altı) 21:15 
 Aydınlıkevler Türk Telekom 21:25

Tur Programı

1.Gün: Ankara`dan Hareket

Yolculuğumuz katılımcılarımız ile 21:00’da buluşma noktamızda buluştuktan sonra başlıyor. Buluşma noktalarımız Kızılay Avm Karşısı Yapı Kredi Bankası önü  Akköprü Emniyet Karşısı Üst Geçit Altı ve Aydınlıkevler Kavşağı’dır. Yol Güzergahımız Kırıkkale, Çorum, Samsun ve Giresun istikameti şeklinde devam etmektedir. Yolculuk esnasında gerekli ikramlar ve molalar eşliğinde eğlenceli yolculuğumuz devam ediyor.

2. Gün: Trabzon-Atatürk Köşkü-Sümela Manastırı-Uzungöl-Sürmene Bıçak Evi

Gerekli molalarımız sonrası saat 08:00 civarı Trabzonda alacağımız kahvaltı (ekstra) sonrası sonrası Atatürk Köşküne geliyoruz. Burada alacağımız bilgiler sonrası köşk gezimizi yapıyor fotoğraflıyor ve ardından Trabzon Maçka’da bulunan Altındere Milli Parkına hareket ediyoruz. Altındere Milli Parkı içine girdiğinizde adeta yeşilin 1001 tonunu göreceksiniz. Yeşilliklerin içinde bulunan Karadağ’ın eteklerinde kayaya oyularak inşa edilmiş olan Sümela Manastırının mimari harikasını gördüğünüzde şaşkınlığınızı gizleyemeyeceksiniz. 1250 mt yükseklikte bulunan Sümela Manastırını dinledikten sonra verilecek serbest zaman içerisinde doğa yürüyüşü yapabilir, dere kenarındaki restoranda dinlenerek çay kahve içebilir, yöresel lezzetleri tadabilirsiniz. (Sümela Manastırı'nda yapılan restorasyon çalışmaları nedeniyle manastır 22 Eylül 2015 tarihinden itibaren belli bir süre ziyarete kapatılmıştır. Restorasyon süresi belli olmadığından dolayı tur tarihinde geziye kapalı olması durumunda Sümela Manastırı’nın Altındere Milli Parkı içerisinden panoramik fotoğrafı alınacaktır ve serbest zaman verilecektir. Kültür ve Turizm Bakanlığının restorasyon çalışmaları yapıldığından Manastırın açılması durumunda iç kısmıda gezilebilecektir.) Sonrasında Karadenizin simgesi haline gelen Uzungöl gezimiz için yola çıkıyoruz. Burada vereceğimiz serbest zamanda büyülü manzarası karşısında çaylarımızı yudumlayıp fotoğraflarımızı alıp yola çıkıyoruz.Uzungöl gezimizin ardından ise yine Sürmene denince ilk akla gelen unsurlardan olan Sürmene bıçağı atölyesine gidiyoruz. Ustasından alacağımız bilgiler sonrası alışverişimizi tamamlayıp Ayder Yaylası’nda bulunan otelimize doğru yola çıkıyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. (Yaylacı Hotel Ayder)

Kahvaltı: Ekstra menü fiyatları geçerlidir. Trabzon’da Serpme Köy Kahvaltısını tavsiye ederiz

Öğle Yemeği: Ekstra menü fiyatları geçerlidir. Akçaabat Köfte Menüsünü tavsiye ederiz. 

Akşam Yemeği: Otelimizde açık büfe veya set menü olarak alınacaktır ücrete dâhil

Konaklama: Yaylacı Hotel Ayder Köroglu Hotel

Güzergâh: Ankara – Ayder Yaylası-Rize (890 km)

3. Gün: Fırtına Vadisi-Ayder Yaylası-Zipline-Zilkale-Elevit

Sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrası adına türküler yazılan, son yıllarda birçok dizi ve filme ev sahipliği yapan dünyadaki cennet Tarihi Taş Köprü, Çinçiva Köyü, Zilkale, Palovit Şelalesi, şimşir ormanları, badara yaylası gezileri için aracımızdaki yerlerimizi alıp doğu karadeniz bitki örtüsünün en zengin örneklerini görerek keyifli yolculuğumuza başlıyoruz. Yol boyunca etrafımızda dağların dik yamaçlarında dahi çay tarımının yapıldığını görüyoruz. Çay bahçeleri ve kivi bahçelerinin arasında ilerlerken Karadeniz’i tam manasıyla yaşadığınızı hissedeceksiniz. ‘’Bulutların Ülkesi’’ olarak adlandırılan Çamlıhemşin’den geçerek Çat vadisi içerisinde yer alan, bölgenin en eski ve en büyük kemerli taş köprüsü olan Çinçiva Köprüsünde mola veriyoruz. Fotoğraf ve köy kahvesindeki molamızın ardından artık dağları ve yaylaları tanıma vaktimiz geliyor. Kaçkar dağları Milli parkı sınırları içerisinde yer alan Zilkale İlk gezi noktamız oluyor. Zil kale ormanların içerisinde arkasına Kaçkar dağlarının görkemli manzarasını alan ve gören herkesi büyülü bir dünyanın içindeymiş gibi hissettiren oldukça güzel bir manzaraya sahiptir. Deniz seviyesinden 750 mt Çat deresinden 100mt yükseklikte olan Zil kale gezimizi tamamladıktan sonra 30 mt yükseklikten dökülen Palovit şelalesini görmeye gidiyoruz. Kaçkarlarda eriyen kar sularının beslediği bu coşkun şelalenin ardından Badara yaylası'na geçiyoruz. Badara yaylasını gezip fotoğraflarımızı aldıktan sonra fırtına deresi kenarına geliyoruz. Burada vereceğimiz arada dileyen misafirlerimiz doğa yürüyüşü yapabilir, zipline yapabilir, tarihi taş köprüde manzaranın keyfini çıkarıp çevredeki restoranlarda dinlenebilir, yöresel lezzetlerin tadına bakabilirler.Sonrasında Ayder Yaylası’nda bulunan otelimize doğru yola çıkıyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. (Yaylacı Hotel Ayder)

Kahvaltı: Otelimizde açık büfe olarak alınacaktır ücrete dâhil

Öğle Yemeği: Ekstra menü fiyatları geçerlidir. 

Akşam Yemeği: Akşam Yemeği Otelimizde Set Menüsü

Konaklama: Yaylacı Hotel Ayder

Güzergâh: Ayder Yaylası – Zilkale – Elevit Ayder Yaylası (125 km)

4. Gün: Gürcistan Batum-Ganio Kalesi-Posadion Kalesi-Ali Nino Heykeli

Sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrası GÜRCİSTAN-BATUM Turumuz için aracımızdaki yerimizi alıyoruz. Sarp sınır kapısındaki giriş işlemlerimizi tamamladıktan sonra Rehberimiz eşliğinde Roma döneminden kalan ve en son Osmanlılar tarafından kullanılan Ganio Kalesi’ni panoramik olarak görüyoruz.Batum şehir merkezine gelerek Posedion Anıtı, Ali-nino heykeli, ı gezilerimizi yapıp alışveriş için vereceğimiz serbest zaman sonrasında Batum turumuzu tamamlıyor Batum'da konaklayacağımız otelimize geçiyoruz..Dilerseniz sahilde vakit geçirebilir,dilerseniz Batum’a özgü restaurantlarda harika yemekleri tadabilir , dilersenizde Batum’un eşsiz eğlence hayatının keyfini çıkartabilirsiniz. Bu gece Konaklama BATUM otelimizde.

 

1 Mart 2022 İtibari İle Batum Geçişler Açılmıştır. İki Ülke Arasındaki Anlaşma Gereği Çift Aşısı bulunan misafirlerimiz Batuma Pcr testi yapmadan geçebileceklerdir. 

 

Kahvaltı: Otelimizde açık büfe olarak alınacaktır ücrete dâhil

Öğle Yemeği: Ekstra menü fiyatları geçerlidir. Fırtına Deresi kenarında ki restoranlarda Alabalık Menülerini tavsiye ederiz.

Akşam Yemeği: Gürcü Gecesi Yemeği Extra (60 Lari)

Konaklama: Old Garden Hotel-Chevani-Batum Palace Batum

Güzergâh: Ayder Yaylası –Batum 250 Km

5. Gün: Batum Medea Heykeli-Avrupa Meydani-Tarihi Ortaca Camii

Sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrası GÜRCİSTAN-BATUM Turumuz için aracımızdaki yerimizi alıyoruz.Batum şehir merkezine gelerek tarihi Meryem Ana katedral kilisesi, tarihi Orta Camii’, tiyatro binası, Medea heykeli, Alfabe Kulesi ve meşhur Dönme Dolabı, İzmir Saat Kulesi’ni ve yeni oluşturulan yüzüyle Avrupa meydanı gezilerimizi yapıp alışveriş için vereceğimiz serbest zaman sonrasında Batum turumuzu tamamlıyor ve Sarp sınır kapısından çıkış işlemlerimizin ardından aracımızdaki yerimizi alıp Sürmene’de bulunan çay fabrikasına gelerek çayın dalından koparılıp bardaklarımıza gelene dek izlediği süreci gıda mühendisimizden alacağımız bilgiler ile yerinde görerek öğreniyor, çaylarımızı yudumluyoruz. Ardından dileyen misafirlerimizin hediyelik çay alışverişlerini yapabilmeleri için serbest zaman veriyoruz. Çay fabrikası gezimizin ardından Sürmene’den ayrılarak Ankara’ya geri dönmek üzere yola çıkıyoruz. Keyifli yolculuğumuz ve gerekli molalarımız sonrası Pazartesi sabah 05.00-06.00 saatlerinde Ankara’ya ulaşıp sizlerle bir başka Bay Tatil Turizm organizasyonda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

Kahvaltı: Otelimizde açık büfe olarak alınacaktır ücrete dâhil

Öğle Yemeği: Rehberimizin tavsiye edeceği restoranlarda yöresel yemeklerin tatlarına bakabilirsiniz. Ekstra olarak alınacaktır.

Akşam Yemeği: Güzergâhımız üzerinde dinlenme tesisinde ekstra ücretli olarak değerlendirebilirsiniz.

Güzergâh: Batum – Trabzon – Ankara (929 km)

Fiyata Dahil Olanlar

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

Turizm Paketli Araçlar ile Ulaşım
1.ve 2. Gün Akşam Yemeği (Otelde)
2. , 3. ve 4. Gün Sabah Kahvaltısı (Otelde)
Programda Belirtilen Çevre Gezileri
Profesyonel Rehberlik Hizmeti
Seyahat Sağlık Sigortası
Bay Tatil Turizm Refakat Hizmeti

Fiyata Dahil Olmayanlar

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Kişisel Harcamalar
1. Gün Sabah Kahvaltısı (250 TL - Açık Büfe Kahvaltı)
Öğle Yemekleri
Batum'da Akşam Yemeği
Müze ve Ören Yerleri Girişi
Batum Girişi Harcı (150 TL)
Yayla Turu(Palovit Şelalesi, Zil Kale, Elevit Yaylası) (600 TL)
Zipline (150 TL) , Salıncak (150 TL) , Rafting (500 TL)

3* veya 4* Oteller
***Fiyatlar Belirli Kontenjanlarla Sınırlıdır***
Tur Tarihi
2 Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişi
Ekstra Kişi
1. Çocuk
2. Çocuk
24/07/2024
9,929 TL
6,950 TL
12,786 TL
8,950 TL
9,643 TL
6,750 TL
(0-2) 2,500 TL
(3-6) 4,750 TL
(7-12) 5,750 TL
(0-2) 6,950 TL
(3-6) 6,950 TL
(7-12) 6,950 TL
31/07/2024
9,929 TL
6,950 TL
12,786 TL
8,950 TL
9,643 TL
6,750 TL
(0-2) 2,500 TL
(3-6) 4,750 TL
(7-12) 5,750 TL
(0-2) 6,950 TL
(3-6) 6,950 TL
(7-12) 6,950 TL
07/08/2024
9,929 TL
6,950 TL
12,786 TL
8,950 TL
9,643 TL
6,750 TL
(0-2) 2,500 TL
(3-6) 4,750 TL
(7-12) 5,750 TL
(0-2) 6,950 TL
(3-6) 6,950 TL
(7-12) 6,950 TL
14/08/2024
9,929 TL
6,950 TL
12,786 TL
8,950 TL
9,643 TL
6,750 TL
(0-2) 2,500 TL
(3-6) 4,750 TL
(7-12) 5,750 TL
(0-2) 6,950 TL
(3-6) 6,950 TL
(7-12) 6,950 TL
21/08/2024
9,929 TL
6,950 TL
12,786 TL
8,950 TL
9,643 TL
6,750 TL
(0-2) 2,500 TL
(3-6) 4,750 TL
(7-12) 5,750 TL
(0-2) 6,950 TL
(3-6) 6,950 TL
(7-12) 6,950 TL
28/08/2024
9,929 TL
6,950 TL
12,786 TL
8,950 TL
9,643 TL
6,750 TL
(0-2) 2,500 TL
(3-6) 4,750 TL
(7-12) 5,750 TL
(0-2) 6,950 TL
(3-6) 6,950 TL
(7-12) 6,950 TL
04/09/2024
9,929 TL
6,950 TL
12,786 TL
8,950 TL
9,643 TL
6,750 TL
(0-2) 2,500 TL
(3-6) 4,750 TL
(7-12) 5,750 TL
(0-2) 6,950 TL
(3-6) 6,950 TL
(7-12) 6,950 TL
11/09/2024
9,929 TL
6,950 TL
12,786 TL
8,950 TL
9,643 TL
6,750 TL
(0-2) 2,500 TL
(3-6) 4,750 TL
(7-12) 5,750 TL
(0-2) 6,950 TL
(3-6) 6,950 TL
(7-12) 6,950 TL
18/09/2024
9,929 TL
6,950 TL
12,786 TL
8,950 TL
9,643 TL
6,750 TL
(0-2) 2,500 TL
(3-6) 4,750 TL
(7-12) 5,750 TL
(0-2) 6,950 TL
(3-6) 6,950 TL
(7-12) 6,950 TL
25/09/2024
9,929 TL
6,950 TL
12,786 TL
8,950 TL
9,643 TL
6,750 TL
(0-2) 2,500 TL
(3-6) 4,750 TL
(7-12) 5,750 TL
(0-2) 6,950 TL
(3-6) 6,950 TL
(7-12) 6,950 TL

Ulaşım

Ulaşım

 

Turlarımız 12–18 kişi arası kayıtlarda lüks minibüs, 18–30 kişi arası kayıtlarda lüks midibüs ve 30–45 kişi arası kayıtlarda 46 kişilik otobüslerle ulaşım sağlanır. Otobüs oturma düzeni, kesin rezervasyon sırasına göre yapılır. 

Yeterli çoğunluğun sağlanamaması ve iptal durumunda en geç bir gün önceden bildirim yapılır. 

Tur lideri ve rehberler gerekli durumlarda programda değişiklik yapabilir.

Ela Hotel

,

Genel Tanıtım

Ardeşen'de konforlu ve şık odalarıyla hizmet veren Ela Hotel Rize, misafirlerine sakin bir ortamda konaklama imkanı sunuyor. 
Tesiste farklı büyüklüklerde 25 oda mevcut. Odalarda;telefon,minibar, kasa, klima, kablosuz internet, duş, WC, LCD TV, uydu yayını ve saç kurutma makinesi bulunuyor. 
Ayrıca tesis; kuru temizleme, 24 saat oda servisi, araç kiralama ve havaalanı transferi gibi hizmetleri ek bir ücret karşılığında misafirlerine sunuyor. 
Sabahları misafirlere zengin bir kahvaltı sunulan tesisin restoranında, Türk mutfağından lezzetlerin sunulduğu teras restoran ve bar hizmet veriyor. 
Ela Hotel Rize, Ardeşen Otogarı'na 270 m ve Trabzon Havaalanı'na 100 km, Gürcistan Batum Sınırı'na ise 50 km mesafede yer alıyor.

Genel Uyarılar

Tesis odalarına giriş, saat 14.00'ten itibaren başlar. Odalardan çıkış saati ise en geç 12.00'dir. Tesise evcil hayvan kabul edilmiyor. Tesiste hizmet veren açık alanların kullanımı mevsim koşullarına bağlı. 
Aile odaları veya bazı özel odalar haricindeki odalarda yapılacak 2+2 veya 3+1 konaklamalar, odada sıkışıklık yaratabilir ve verilen ilave yataklar sabit yatak konforunda olmayabilir. 
Tesiste verilen Oda Kahvaltı konaklamalar, çıkış günü sabah kahvaltısı ile son bulur.
Evcil hayvan istek üzerine girebilir. Ücrete tabi olabilir.

Green Suada Hotel

,

Genel Tanıtım

Fırtına Vadisi’nin Karadeniz ile buluştuğu noktaya çok yakın bir konumda bulunan Green Suada Hotel, her biri dağ ve deniz manzaralı modern dekore edilmiş klimalı odalarıyla hizmet veriyor. Hem yöresel lezzetlerin sunulduğu hem de dünya mutfaklarından seçkin tatların yer aldığı Terrace Restaurant’ta tatiline lezzet katabilirsin. Misafirlerin konforlu bir tatil geçirebilmesi için pek çok zengin olanağa sahip olan tesis, kapalı havuz, sauna ve hamam gibi hizmetler de sunuyor. Dilersen tesisin SPA merkezinde uygulanan çeşitli masajlarla tüm yorgunluğunu unutabilirsin. Donanımlı toplantı ve konferans salonlarının yanı sıra lansman ve düğünler için çözümler sunan çok amaçlı salonlar da mevcut. Dileyen misafirler rafting, trekking, yayla turları gibi etkinlikler için tesisin rehberlik hizmetinden yararlanabilir. Green Suada Hotel, Tesis Ayder Yaylasına 25 km, Sarp Sınır Kapısına 55 km, Rize şehir merkezine ise 30 km mesafe uzaklıktadır.

Genel Uyarılar

Green Suada Hotel, odalarına giriş, saat 13:00'ten itibaren başlar. Odalardan çıkış saati ise en geç 12:00'dir. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Tesiste hizmet veren açık alanların kullanımı mevsim koşullarına bağlıdır.
Aile odaları veya bazı özel odalar haricinde, diğer odalarda yapılacak 2 + 2 veya 3 + 1 konaklamalar, odada sıkışıklık yaratabilir ve verilen ilave yataklar sabit yatak konforunda olmayabilir.

Patulya Hotel

,

Genel Tanıtım

Karadeniz'e sadece 80 metre mesafedeki Patulya Hotel, ücretsiz Wi-Fi ve 82 ekran LCD TV ile donatılmış klimalı odalar sunmaktadır.Otel konumu itibariyle sayısız doğal güzelliğe ev sahipliği yapan Karadeniz coğrafyasını, coşkuyla akan dereleri, yeşilin ve mavinin tonlarını, bol oksijenli yaylalarını gezmek isteyen kültür turizmi meraklılarına konum avantajı sağlamaktadır. Otelde sauna, 24 saat açık resepsiyon ve masaj hizmetleri sağlanmaktadır.

Hotel New Jasmin

,

Genel Tanıtım

Deniz kıyısında yer alan tesis, açık yüzme havuzu, Türk hamamı ve sauna gibi olanaklarla misafirlerine eğlence ve huzuru bir arada sunuyor. Tesis misafirleri, panoramik Karadeniz manzarasının ve bina genelinde ücretsiz Wi-Fi erişiminin keyfini çıkarabiliyor. Hotel New Jasmin'in çoğu deniz manzaralı, klimalı odalarında oturma alanı, balkon ve LCD uydu TV yer alıyor. Banyoda duş, ücretsiz banyo malzemeleri ve saç kurutma makinesi mevcut. Otelin 3 restoranında, Türk usulü peynir fondü olan mıhlama ve fasulye diblesi gibi yerel lezzetler ile dünya mutfağından yemekler sunuluyor. Otelde açık büfe tarzı geleneksel bir kahvaltı servis ediliyor. Otelin 2 barında serinletici içkiler servis ediliyor.

Genel Uyarılar

Hotel New Jasmin, odalarına giriş, saat 14:00'ten itibaren başlar. Odalardan çıkış saati ise en geç 12:00'dir. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Tesiste hizmet veren açık alanların kullanımı mevsim koşullarına bağlıdır.
Aile odaları veya bazı özel odalar haricinde, diğer odalarda yapılacak 2 + 2 veya 3 + 1 konaklamalar, odada sıkışıklık yaratabilir ve verilen ilave yataklar sabit yatak konforunda olmayabilir.

Ramada Giresun Piraziz

,

Genel Tanıtım

Güler yüzlü personelleri ve kaliteli hizmet anlayışı ile beğenilen Ramada Hotel Piraziz, Giresun’da yer alıyor. Muhteşem Karadeniz manzarası, tesisin terasından izlenebiliyor. Tesis plaja sadece 1 dakikalık yürüme mesafesinde bulunuyor. Modern şekilde dekore edilmiş odalarında konforlu bir konaklama deneyimi sunan tesis, misafirlerin ihtiyaçlarına yönelik hizmetler sunuyor. Hem iş hem turizm odaklı konaklamalara hitap eden Ramada Hotel Piraziz bünyesinde hizmet veren SPA merkezi, misafirlere dinlenip yenilenme imkanı sunuyor. SPA alanında hamam, sauna ve kapalı yüzme havuzu olanakları yer alıyor. Spor yapmak isteyenler tesis bünyesinde hizmet veren fitness merkezinden yararlanabiliyor. Ramada Hotel Piraziz, bisiklet ve araç kiralama servisleri ile misafirlerin çevreyi gezebilmesine olanak tanıyor. Tesiste hizmet veren bir toplantı salonu mevcut. Tesiste kuru temizleme, çamaşırhane ve ütü servisi gibi hizmetler de yer alıyor.

Genel Uyarılar

Ramada Giresun Piraziz, odalarına giriş, saat 14:00'ten itibaren başlar. Odalardan çıkış saati ise en geç 12:00'dir. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Tesiste hizmet veren açık alanların kullanımı mevsim koşullarına bağlıdır. Aile odaları veya bazı özel odalar haricinde, diğer odalarda yapılacak 2 + 2 veya 3 + 1 konaklamalar, odada sıkışıklık yaratabilir ve verilen ilave yataklar sabit yatak konforunda olmayabilir.

Amazon Aretias Hotel

,

Genel Tanıtım

Giresun’un merkezine 7 km mesafede konumlanan Amazon Aretias Hotel, eşsiz Karadeniz manzaralı teras restoranı, kurumsal misafirler için ofis şıklığı sunan donanımlı toplantı salonu ve güler yüzlü personelleriyle hizmet veriyor. Giresun sahil şeridinde bulunan tesiste kuru temizleme, araba kiralama servisi, ortak TV alanı, kablosuz internet hizmeti gibi olanaklar da mevcut. Tesis, iş ve turizm odaklı seyahatler için ideal bir konaklama alternatifi sunuyor.

Genel Uyarılar

Amazon Aretias Hotel, odalarına giriş, saat 14:00'ten itibaren başlar. Odalardan çıkış saati ise en geç 12:00'dir. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Tesiste hizmet veren açık alanların kullanımı mevsim koşullarına bağlıdır.Aile odaları veya bazı özel odalar haricinde, diğer odalarda yapılacak 2 + 2 veya 3 + 1 konaklamalar, odada sıkışıklık yaratabilir ve verilen ilave yataklar sabit yatak konforunda olmayabilir.