Eko Karadeniz Turu 4 Gün

Tüm Fotograflar ve Videolar için Tıklayın.

Eko Karadeniz Turu 4 Gün

, Ankara Çıkışlı
 • Ana Kategori :
  Yurtiçi
 • Alt Kategori :
  4 Günlük Turlar, Karadeniz Turları, Kurban Bayramı Turları, Ramazan Bayramı Turları
 • Süre :
  4 Gün
 • Vize :
  Vizesiz Yurtiçi
 • Kapasite :
  44 kişi

Ankara Çıkışlı Karadeniz Turları Karadeniz bölgesini kısa sürede ama yoğun olarak sunduğunuz özel ürünümüz vakit sorunu olan kentli misafirlerimizin talepleri doğrultusunda hazırlanmıştır...

1,145 TL dan başlayan fiyatlarla

Tur Seçenekleri

Eko Karadeniz Turu 4 Gün Kalkış: Ankara Tur Tarihi : Süre : 4 Gün
Talep Gönder

Eko Karadeniz Batum Turu
 
 
 
 
3 gece 4 gün
 
 
 
TRABZON – RİZE – AYDER YAYLASI – BATUM – ZİLKALE – PALOVİT ŞELALESİ – UZUNGÖL – GİRESUN – ORDU – BOZTEPE – SAMSUN
 
BATUM PROGRAMIMIZ İLE İLGİLİ GENEL UYARI: Gürcistan ile ilgili Covid Protokolü ile ilgili alınan kararlardan ötürü geçiş yapılacak an itibariyle aşı kartı (tam doz) bulunan misafirlerimizi de kapsamak suretiyle son 72 saatte alınmış negatif PCR testi ibraz etmeleri gerekmektedir. 
 
 
 
Biniş Noktalarımız:
22.00 Kızılay Atatürk Bulvarı No:127 Önü
22.05 Bahçelievler Milli Kütüphane Yanı
22.10 Aşti Karşısı
22.15 Akköprü Migros Karşısı
22.20 Keçiören Fatih Köprüsü Altı
22.25 Aydınlıkevler Türk Telekom Önü

Tur Programı

1.Gün: Ankara`dan Hareket

Akşam saat 22.00‘ da Kızılay Ofis Önünde buluşmamızın ve belirtilen noktalardan değerli misafirlerimizin alınmasının ardından yolculuğumuza başlıyoruz.

2. Gün: Trabzon-Atatürk Köşkü-Kazaziye Atolyesi-Ayasofya-Müzesi Sümela Manastırı-Ayder Yaylası
Gerekli molalar sonunda Trabzon’a varıyor dileyen misarlerimiz ile yöresel köy kahvaltımızı yapıyoruz. Trabzon merkezde yeralan Atatürk’ün Köşk Evini ve 13.yy'da Bizans kilisesi olan ve günümüzde Ayasofya Camisi olan yapımızı gezdikten sonra Trabzon’da Kazaziye sanatı hakkında bilgilendiriliyor ve alış veriş imkânı sunuyoruz. Ardından Maçka Altındere Milli Parkı’na varıyoruz. Sümela Manastırı’na hareket ediyor ve manastırı geziyoruz.(Girişler ve minibüs transferi ekstra) Sonrasında öğle yemeği için serbest zaman veriyoruz. Ardından aracımızda buluşup Ayder Yaylasına hareket ediyoruz. Gelintülü Şelalesini görüyoruz ve Kalegon Mevkiinde fotoğraf molası veriyoruz. Ardından akşam yemeği ve konaklama için otelimize hareket ediyoruz.
 
Kahvaltı: Ekstra menü fiyatları geçerlidir. Trabzon’da Serpme Köy Kahvaltısını tavsiye ederiz
Öğle Yemeği: Ekstra menü fiyatları geçerlidir. Akçaabat Köfte Menüsünü tavsiye ederiz. 
Akşam Yemeği: Otelimizde açık büfe veya set menü olarak alınacaktır ücrete dâhil
Konaklama: Oris Ahşap Otel, Naliya Otel, Dere Otel vb.
Güzergâh: Ankara – Ayder Yaylası-Rize (890 km)
3. Gün: Batum-Gonio Kalesi-Medea Heykeli-Piazza Meydanı-Alfabe Kulesi-Ali Ve Nino Heykeli
Otelimizde alacağımız kahvaltımız sonrasında pasaporta gerek duymadan sadece kimliğimizle Sarp Sınır Kapısından Batum’a geçiyoruz. Batum’da Saint Andrew heykelinin görkemine tanıklık ettikten sonra; Gonio Apsaros Kalesi’nin panoramik olarak görüyoruz. Kafkas mitolojik tarihini gösteren Medea Heykeli’ni görüyor ve Sonrasında Piazza Meydanı’na gidiyoruz, Tiyatro Meydanı’nda, Altın renkli Poseidon Heykeli’nin seyri esnasında fotoğraf molası veriyoruz. Dünyadaki 14 yazı düzeninden biri olan Gürcü Alfabesini inceleyebileceğimiz Alfabe Kulesi ve aşkları filmlere ve kitaplara konu olan Ali ve Nino Heykeli’ni görüp Avrupa meydanında şehri tanımak için ve öğle yemeği için serbest zaman sunuyoruz. Sonrasında Batum'un heyecan verici yerlerinden olan meşhur Botanik Bahçelerinin seyir terasından Batum’u ve botanik bahçesinin fotoğrafladıktan sonra dileyen misafirlerimizin yüzme molası verebileceği; dileyenlerin alış veriş ve yürüyüş yapabileceği muhteşem cadde olan Boulevard Batumi'ye gidiyoruz. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak Gürcü kültürünü yakından tanıyacağımız ve doyasıya eğleneceğimiz yemekli Gürcü Gecesine katılıyoruz. (40 Lari) Ardından konaklama için Sarp Sınır kapısından çıkış işlemlerimizi yapıp otelimize hareket ediyoruz.
 
NOT: Batum için minimum 15 kişilik sayı sağlanması durumunda gerçekleştirilecektir. Sayı sağlanamadığı takdirde alternatif bir program uygulanacaktır
 
Kahvaltı: Otelimizde açık büfe olarak alınacaktır ücrete dâhil
Öğle Yemeği: Ekstra menü fiyatları geçerlidir. Batum’da Yöresel Hacapuri Hıngal çeşitlerini tavsiye ederiz 
Akşam Yemeği: Ekstra menü fiyatları geçerlidir. Dileyen konuklarımız yemekli Gürcü Gecesine katılarak değerlendirebilir. 
Konaklama: Oris Ahşap Otel, Naliya Otel, Dere Otel vb.
Güzergâh: Ayder Yaylası – Batum – Ayder Yaylası (245 km)
4. Gün: Zilkale-Palovit Şelalesi-Rafting-Zipline-Rize Bezi-Uzungöl-Bıçak Atolyesi-Çay Fabrikası
Sabah otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından Hopa-Arhavi üzerinden dünyada korunma altındaki 200 Ekolojik bölgeden biri olan Fırtına Vadisi’ne yöneliyoruz. Arzu eden konuklarımız ile
 
1.Alternatif: Zilkale, Çat Vadisi ve Palovit Şelalesi Turu: Çamlıhemşin’den bineceğimiz minibüslerle muhteşem bir tura başlıyoruz. Fırtına vadisini oluşturan önemli geçitlerden olan Çat Vadisi’ne giriş yapıyoruz. İlk olarak Ortan Köyü’nden geçerek SEVDALUK dizisi ve diğer birçok dizi ve film çekimlerinin de yapıldığı ve eski adıyla Çinçiva olan Şenyuva Köyü’nü görüyoruz. Burada vadi içerisinde yer alan Taş Köprülerde, geniş ve uzun olanlarından birinde fotoğraf molası vereceğiz. Bu bölgede yeralan ülkemizin en yaşlı konaklarından olan Fırtınanın görkemli konakları arasından Çat Vadisi’nin vahşi doğasında yükselen Zilkale'ye doğru yola çıkıyoruz. Zilkale’nin Kartal Yuvasını andıran görüntüsüne hayran kalacaksınız. Deniz seviyesinden 750 metre, Çat Deresi’nden ise 100 metre. Yükseklikte bulunan Zilkale ’de geçireceğimiz zamanda, hayatınızın en güzel fotoğraf karelerine ulaşabilirsiniz. Güzel dakikaların sonrasında daha da yukarı çıkarak, muhteşem manzarası ve yazı kışa çeviren serinliğiyle ünlü Palovit Şelalesi’ne ulaşıyoruz. Yaşayacağımız hoş dakikaların sonrasında Şenyuva Köyü’ne dönüyoruz birlikte çay molası veriyoruz. Harika manzaraya karşı çaylarınızı yudumladıktan sonra minibüslerimize binerek Çamlıhemşin’e geri dönüyoruz. (Dileyen Misafirlerimiz ile Ekstra Kişi Başı 55 TL)
 
2.Altenatif: Fırtına Deresinde yaklaşık 1,5 saat süren hafif bir parkurda RAFTİNG (Dileyen Misafirlerimiz ile Ekstra Kişi Başı 60 TL ve Dileyen Misafirlerimiz ile Ekstra Kişi Başı Zipline 20 TL)
 
Ardından öğle yemeği için vereceğimiz serbest zaman sonrasında, El işlemeleri ile ünlü Rize’de Rize Bezi Atölyesine uğruyor ve Uzungöl’e hareket ediyoruz Uzungöl’e varışımız sonrasında etrafında yürüyüş veya diğer aktivitelerden yararlanmak üzere bir serbest zaman sonrasında ünlü kiremitli köprüde fotoğraf molası veriyoruz. Doğa harikası Uzungöl ’den hareket edip bıçakları ile ünlü Sürmene’de Bıçak atölyesini ve Çay Fabrikamızı ziyaret ediyoruz ardından aracımızda buluşup akşam yemeği ve konaklama için otelimize hareket ediyoruz.
 
Kahvaltı: Otelimizde açık büfe olarak alınacaktır ücrete dâhil
Öğle Yemeği: Ekstra menü fiyatları geçerlidir. Fırtına Deresi kenarında ki restoranlarda Alabalık Menülerini tavsiye ederiz.
Akşam Yemeği: Otelimizde açık büfe veya set menü olarak alınacaktır ücrete dâhil
Konaklama: Konakpark Hotel, Aksular Hotel, Demirgrand Hotel vb.
Güzergâh: Ayder Yaylası – Uzungöl – Sürmene - Trabzon (251 km)
5. Gün: Akçabat-Giresun Adası-Ordu Boztepe-Bandırma Vapuru-İlkadım Anıtı-Ankara Dönüş Yolculuğu
Otelimizde alacağımız kahvaltımız ardından yola çıkarak; Akçaabat’ta denize nazır çay keyfi yapıyoruz. Giresun Kalesi’ni ve Karadeniz’in imara uygun tek adası olan Giresun Adası’nı da fotoğraflayarak Fındığın memleketi Ordu’da fındık üretimi hakkında bilgilendirilip alış veriş yapabileceğimiz bir yerel fındık ürünleri mağazasını ziyaret ediyoruz. Dileyen Misafirlerimiz ile ekstra olarak Teleferikle Boztepe’ye çıkıyoruz (15 TL) Terzi Fikri’nin memleketi Fatsa’yı gördükten sonra Ünye ve Terme üzerinden Kurtuluş mücadelesinin başlangıç noktası olan Samsun’a ulaşıyoruz. Burada Bandırma Vapuru ve İlk Adım Anıtı gezdikten sonra Ankara’ya hareket ediyoruz. Çorum’da leblebi alışveriş için serbest zaman molası veriyoruz. Akşam saat 23.00 sularında Ankara’da oluyoruz. Bir başka organizasyonda buluşmak üzere misafirlerimiz ile vedalaşarak turumuzu sonlandırıyoruz.
 
Kahvaltı: Otelimizde açık büfe olarak alınacaktır ücrete dâhil
Öğle Yemeği: Rehberimizin tavsiye edeceği restoranlarda yöresel yemeklerin tatlarına bakabilirsiniz. Ekstra olarak alınacaktır.
Akşam Yemeği: Güzergâhımız üzerinde dinlenme tesisinde ekstra ücretli olarak değerlendirebilirsiniz.
Güzergâh: Trabzon – Akçaabat – Giresun – Ordu – Samsun – Ankara (729 km)

Fiyata Dahil Olanlar

Lüks araçlar ile gidiş dönüş ulaşım
3 gece 4* otellerde konaklama
3 Sabah kahvaltısı 
2 Akşam yemeği
Programda dâhil olarak belirtilen geziler
Batum Turu
Profesyonel Türkçe Rehberlik Hizmetleri
Milli Park Giriş Ücretleri
Seyahat esnasında sıcak soğuk ikramlar
Seyahat Sağlık Sigortası

Fiyata Dahil Olmayanlar

Yurtdışı Çıkış Harcı (Batum için 50 TL)
Kişisel harcamalar
Öğle yemekleri
Ordu Boztepe Teleferik Ücreti
Dâhil olarak belirtilmemiş geziler
Minibüs transferleri
Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
Batum Yemekli Gürcü Gecesi
3* veya 4* Oteller
***Fiyatlar Belirli Kontenjanlarla Sınırlıdır***
Tur Tarihi
2 Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişi
Ekstra Kişi
1. Çocuk
2. Çocuk
3. Çocuk
20/10/2021
1,908 TL
1,145 TL
2,342 TL
1,405 TL
1,825 TL
1,095 TL
(0-6) 505 TL
(7-12) 935 TL
(0-6) 1,145 TL
(7-12) 1,145 TL
(0-6) 1,145 TL
(7-12) 1,145 TL
27/10/2021
1,908 TL
1,145 TL
2,342 TL
1,405 TL
1,825 TL
1,095 TL
(0-6) 505 TL
(7-12) 935 TL
(0-6) 1,145 TL
(7-12) 1,145 TL
(0-6) 1,145 TL
(7-12) 1,145 TL

Ulaşım

> Turlarımız 12–18 kişi arası kayıtlarda lüks minibüs, 18–30 kişi arası kayıtlarda lüks midibüs ve 30–45 kişi arası kayıtlarda 46 kişilik otobüslerle ulaşım sağlanır. Otobüs oturma düzeni, kesin rezervasyon sırasına göre yapılır. 
> Yeterli çoğunluğun sağlanamaması ve iptal durumunda en geç bir gün önceden bildirim yapılır. 
> Tur lideri ve rehberler gerekli durumlarda programda değişiklik yapabilir.

Ela Hotel

,

Genel Tanıtım

Ardeşen'de konforlu ve şık odalarıyla hizmet veren Ela Hotel Rize, misafirlerine sakin bir ortamda konaklama imkanı sunuyor. 
Tesiste farklı büyüklüklerde 25 oda mevcut. Odalarda;telefon,minibar, kasa, klima, kablosuz internet, duş, WC, LCD TV, uydu yayını ve saç kurutma makinesi bulunuyor. 
Ayrıca tesis; kuru temizleme, 24 saat oda servisi, araç kiralama ve havaalanı transferi gibi hizmetleri ek bir ücret karşılığında misafirlerine sunuyor. 
Sabahları misafirlere zengin bir kahvaltı sunulan tesisin restoranında, Türk mutfağından lezzetlerin sunulduğu teras restoran ve bar hizmet veriyor. 
Ela Hotel Rize, Ardeşen Otogarı'na 270 m ve Trabzon Havaalanı'na 100 km, Gürcistan Batum Sınırı'na ise 50 km mesafede yer alıyor.

Genel Uyarılar

Tesis odalarına giriş, saat 14.00'ten itibaren başlar. Odalardan çıkış saati ise en geç 12.00'dir. Tesise evcil hayvan kabul edilmiyor. Tesiste hizmet veren açık alanların kullanımı mevsim koşullarına bağlı. 
Aile odaları veya bazı özel odalar haricindeki odalarda yapılacak 2+2 veya 3+1 konaklamalar, odada sıkışıklık yaratabilir ve verilen ilave yataklar sabit yatak konforunda olmayabilir. 
Tesiste verilen Oda Kahvaltı konaklamalar, çıkış günü sabah kahvaltısı ile son bulur.
Evcil hayvan istek üzerine girebilir. Ücrete tabi olabilir.

Green Suada Hotel

,

Genel Tanıtım

Fırtına Vadisi’nin Karadeniz ile buluştuğu noktaya çok yakın bir konumda bulunan Green Suada Hotel, her biri dağ ve deniz manzaralı modern dekore edilmiş klimalı odalarıyla hizmet veriyor. Hem yöresel lezzetlerin sunulduğu hem de dünya mutfaklarından seçkin tatların yer aldığı Terrace Restaurant’ta tatiline lezzet katabilirsin. Misafirlerin konforlu bir tatil geçirebilmesi için pek çok zengin olanağa sahip olan tesis, kapalı havuz, sauna ve hamam gibi hizmetler de sunuyor. Dilersen tesisin SPA merkezinde uygulanan çeşitli masajlarla tüm yorgunluğunu unutabilirsin. Donanımlı toplantı ve konferans salonlarının yanı sıra lansman ve düğünler için çözümler sunan çok amaçlı salonlar da mevcut. Dileyen misafirler rafting, trekking, yayla turları gibi etkinlikler için tesisin rehberlik hizmetinden yararlanabilir. Green Suada Hotel, Tesis Ayder Yaylasına 25 km, Sarp Sınır Kapısına 55 km, Rize şehir merkezine ise 30 km mesafe uzaklıktadır.

Genel Uyarılar

Green Suada Hotel, odalarına giriş, saat 13:00'ten itibaren başlar. Odalardan çıkış saati ise en geç 12:00'dir. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Tesiste hizmet veren açık alanların kullanımı mevsim koşullarına bağlıdır.
Aile odaları veya bazı özel odalar haricinde, diğer odalarda yapılacak 2 + 2 veya 3 + 1 konaklamalar, odada sıkışıklık yaratabilir ve verilen ilave yataklar sabit yatak konforunda olmayabilir.

Patulya Hotel

,

Genel Tanıtım

Karadeniz'e sadece 80 metre mesafedeki Patulya Hotel, ücretsiz Wi-Fi ve 82 ekran LCD TV ile donatılmış klimalı odalar sunmaktadır.Otel konumu itibariyle sayısız doğal güzelliğe ev sahipliği yapan Karadeniz coğrafyasını, coşkuyla akan dereleri, yeşilin ve mavinin tonlarını, bol oksijenli yaylalarını gezmek isteyen kültür turizmi meraklılarına konum avantajı sağlamaktadır. Otelde sauna, 24 saat açık resepsiyon ve masaj hizmetleri sağlanmaktadır.

Hotel New Jasmin

,

Genel Tanıtım

Deniz kıyısında yer alan tesis, açık yüzme havuzu, Türk hamamı ve sauna gibi olanaklarla misafirlerine eğlence ve huzuru bir arada sunuyor. Tesis misafirleri, panoramik Karadeniz manzarasının ve bina genelinde ücretsiz Wi-Fi erişiminin keyfini çıkarabiliyor. Hotel New Jasmin'in çoğu deniz manzaralı, klimalı odalarında oturma alanı, balkon ve LCD uydu TV yer alıyor. Banyoda duş, ücretsiz banyo malzemeleri ve saç kurutma makinesi mevcut. Otelin 3 restoranında, Türk usulü peynir fondü olan mıhlama ve fasulye diblesi gibi yerel lezzetler ile dünya mutfağından yemekler sunuluyor. Otelde açık büfe tarzı geleneksel bir kahvaltı servis ediliyor. Otelin 2 barında serinletici içkiler servis ediliyor.

Genel Uyarılar

Hotel New Jasmin, odalarına giriş, saat 14:00'ten itibaren başlar. Odalardan çıkış saati ise en geç 12:00'dir. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Tesiste hizmet veren açık alanların kullanımı mevsim koşullarına bağlıdır.
Aile odaları veya bazı özel odalar haricinde, diğer odalarda yapılacak 2 + 2 veya 3 + 1 konaklamalar, odada sıkışıklık yaratabilir ve verilen ilave yataklar sabit yatak konforunda olmayabilir.

Ramada Giresun Piraziz

,

Genel Tanıtım

Güler yüzlü personelleri ve kaliteli hizmet anlayışı ile beğenilen Ramada Hotel Piraziz, Giresun’da yer alıyor. Muhteşem Karadeniz manzarası, tesisin terasından izlenebiliyor. Tesis plaja sadece 1 dakikalık yürüme mesafesinde bulunuyor. Modern şekilde dekore edilmiş odalarında konforlu bir konaklama deneyimi sunan tesis, misafirlerin ihtiyaçlarına yönelik hizmetler sunuyor. Hem iş hem turizm odaklı konaklamalara hitap eden Ramada Hotel Piraziz bünyesinde hizmet veren SPA merkezi, misafirlere dinlenip yenilenme imkanı sunuyor. SPA alanında hamam, sauna ve kapalı yüzme havuzu olanakları yer alıyor. Spor yapmak isteyenler tesis bünyesinde hizmet veren fitness merkezinden yararlanabiliyor. Ramada Hotel Piraziz, bisiklet ve araç kiralama servisleri ile misafirlerin çevreyi gezebilmesine olanak tanıyor. Tesiste hizmet veren bir toplantı salonu mevcut. Tesiste kuru temizleme, çamaşırhane ve ütü servisi gibi hizmetler de yer alıyor.

Genel Uyarılar

Ramada Giresun Piraziz, odalarına giriş, saat 14:00'ten itibaren başlar. Odalardan çıkış saati ise en geç 12:00'dir. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Tesiste hizmet veren açık alanların kullanımı mevsim koşullarına bağlıdır. Aile odaları veya bazı özel odalar haricinde, diğer odalarda yapılacak 2 + 2 veya 3 + 1 konaklamalar, odada sıkışıklık yaratabilir ve verilen ilave yataklar sabit yatak konforunda olmayabilir.

Amazon Aretias Hotel

,

Genel Tanıtım

Giresun’un merkezine 7 km mesafede konumlanan Amazon Aretias Hotel, eşsiz Karadeniz manzaralı teras restoranı, kurumsal misafirler için ofis şıklığı sunan donanımlı toplantı salonu ve güler yüzlü personelleriyle hizmet veriyor. Giresun sahil şeridinde bulunan tesiste kuru temizleme, araba kiralama servisi, ortak TV alanı, kablosuz internet hizmeti gibi olanaklar da mevcut. Tesis, iş ve turizm odaklı seyahatler için ideal bir konaklama alternatifi sunuyor.

Genel Uyarılar

Amazon Aretias Hotel, odalarına giriş, saat 14:00'ten itibaren başlar. Odalardan çıkış saati ise en geç 12:00'dir. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Tesiste hizmet veren açık alanların kullanımı mevsim koşullarına bağlıdır.Aile odaları veya bazı özel odalar haricinde, diğer odalarda yapılacak 2 + 2 veya 3 + 1 konaklamalar, odada sıkışıklık yaratabilir ve verilen ilave yataklar sabit yatak konforunda olmayabilir.