Elegant Benelux - Alsace - 7 Gece (Uçakla)

Tüm Fotograflar ve Videolar için Tıklayın.

Elegant Benelux - Alsace - 7 Gece (Uçakla)

, İstanbul Çıkışlı
 • Ana Kategori :
  Yurtdışı
 • Alt Kategori :
  Avrupa Turları, Benelüks Turları, Fransa-İtalya-Benelüx Turları, İstanbul Çıkışlı Turlar, İtalya Turları, Uçaklı Turlar, Yılbaşı Yurtdışı Turlar, Yurtdışı Balayı Paketleri
 • Süre :
  8 Gün
 • Vize :
  Schengen
 • Kapasite :
  44

Hayalinizdeki Avrupa macerası gerçeğe dönüşüyor! Avrupa'nın Büyülü Rotası; Strasbourg, Colmar, Alsace, Paris, Brugge, Brüksel, Rotterdam, Delft, Lahey, Amsterdam, Marken, Volendam, Giethoorn, Köln, Schengen, Remich ve Lüksemburg Turu. Bu benzersiz tur, Avrupa'nın en büyülü şehirlerini ve beldelerini keşfetmeniz için sizi bekliyor. Kültür, tarih, lezzet ve muhteşem manzaralarla dolu bir yolculuk sizi bekliyor. Baytatil farkıyla deneyimleyin.

 

 

949 € dan başlayan fiyatlarla

Tur Seçenekleri

Elegant Benelux - Alsace - 7 Gece (Uçakla) Kalkış: İstanbul Tur Tarihi : Süre : 8 Gün
Talep Gönder

İstanbul Çıkışlı & 7 Gece 8 Gün

 

Elegant Benelüx – Alsace – Turu

 

 Tüm Şehir Turları Dahil & Ekstra Tur Ödemesi Yok.

 

 


 

TÜRK HAVA YOLLARI DİREK SEFERLERİ İLE

İstanbul Yeni Havalimanı (İST) >> Amsterdam (AMS) TK1951
 
Basel (BSL) >> İstanbul Yeni Havalimanı (İST) TK1924
 

 

Onlarca Şehir ve Kasaba 

 

Amsterdam & Giethoorn & Zaanse Schans & Vollendam & Marken

Brüksel & Brugge & Paris & Metz & Lüksemburg & Schengen & Strasbourg & Colmar & Alsace

 


 

Konaklamalar

Amsterdam 2 Gece + Brüksel 1 Gece + Brugge & Paris 2 Gece +

Metz & Lüksemburg 1 Gece + Colmar & Alsace 1 Gece

 


 

 

Fiyata Dahil Olan Şehir Turlarımız

Amsterdam + Giethoorn + Zaanse Schans + Marken – Vollendam + Brüksel + Brugge + Paris + Metz + Lüksemburg + Strasbourg + Schengen + Colmar + Basel

 


 

Tur Programı

1.Gün İSTANBUL >> AMSTERDAM >> ZAANSE SCHANS

İSTANBUL >> AMSTERDAM >> ZAANSE SCHANS

İstanbul Havalimanı dış hatlar gidiş terminalinde uçuştan üç saat önce buluşuyoruz. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları tarifeli seferi ile Amsterdam’a hareket. Varışımızın ardından havalimanında bizleri bekleyen özel otobüsümüzle panoramik Amsterdam şehir turumuza başlıyoruz. Turumuzda Dam Meydanı ve Kraliyet Sarayı görülecek yerler arasındadır. Ardından Hollanda’nın en ünlü tema parkı olan, yeldeğirmenleriyle ünlü Zaanse Schans kasabasını ziyaret ediyoruz. Turumuzun ardından Amsterdam’daki otelinize transfer ve dinlenmek üzere serbest zaman. Konaklama otelimizde.

2. Gün AMSTERDAM >> GIETHOORN >> VOLENDAM >> MARKEN

AMSTERDAM >> GIETHOORN >> VOLENDAM >> MARKEN

Otelde alacağımız kahvaltının ardından kuzeyin Venedik’i olarak adlandırılan Giethoorn’a hareket ediyoruz. Kanalları ile adeta bir kartpostala benzeyen, masallardan uyarlanmış bir film setini andıran ve sanki Hobbitlerin elinden çıkmış bir masal köyü olan Giethoorn’u gezerken kendinizi çok farklı bir ambiyansta hissedeceksiniz. Ardından Marken & Volendam turumuz için hareket. Eski balıkçı kasabası olan volendam’ da tarihi evler ve limanları geziyor ve daha sonra küçük bir ada olan Marken’i görmek için hareket ediyoruz. Turumuzun ardından  msterdam’daki otelinize transfer ve dinlenmek üzere serbest zaman. Konaklama otelimizde.

3. Gün AMSTERDAM >> BRÜKSEL

AMSTERDAM >> BRÜKSEL

Otelde alacağımız kahvaltının ardından Brüksel turumuz için hareket. Avrupa'nın en güzel meydanlarından kabul edilen Grand Place Meydanı farklı kılan en önemli özellik üç mimari tarz olan barok, gotik ve Louis XIV'nin bir arada kullanılmasıdır. Turumuzda Kraliyet Sarayı, Çin ve Japon evleri, Borsa Binası, Atomium ve Heysel stadyumu görülecek yerler arasındadır. Turumuzun ardından Brüksel’deki otelinize transfer ve  dinlenmek üzere serbest zaman. Konaklama otelimizde.

4. Gün BRÜKSEL >> BRUGGE >> PARİS

BRÜKSEL >> BRUGGE >> PARİS

Otelde alacağımız kahvaltının ardından dantel ve goblenleri ile ünlü bu şirin orta çağ kentinin pazar yeri ve Belfry Kulesini ve de Brugge’e  hareket. Brugge Şehri'nin enfes manzarasını görme fırsatı bulacağız. Turumuzun ardından dinlenmek üzere serbest zaman. Konaklama  otelimizde.

5. Gün PARİS

PARİS

Otelde alacağımız kahvaltının ardından Paris şehir turu. Tam günlük turumuzda şehrin doyumsuz manzarasını izleme olanağı bulacağımız, Paris'in olduğu kadar Fransa’nın da sembolü olan Eyfel Kulesi’nin 2 katına çıkıyoruz. Ardından tekne ile Seine Nehri Gezisi’ne çıkıyoruz. Paris’in en muhteşem binalarını yakından görecek, Seine Nehri’nin köprülerinin altından geçerek unutulmaz anlar yaşayacaksınız. Bu tekne gezisi sırasında görülecek yerler arasında Amerikan Kilisesi, Millet Meclisi, Dışişleri Bakanlığı, Orsay Müzesi, Cité Adası, Notre Dame Katedrali, Adliye Sarayı, Conciergerie Hapishanesi, Belediye Sarayı, Modern Sanatlar Müzesi ve Louvre Sarayı bulunmaktadır. Tur bitiminde günümüzde hala bohem yaşamın devam ettiği Ressamlar Tepesi adıyla bilinen Montmartre Tepesine fünikülerle çıkacağız. Burada Sacré-Coeur’ü (Adaklar Kilisesi) gördükten sonra, Ressamlar Meydanı’nda portrenizi yaptırmak ve öğle yemeği için serbest zamanınız olacak. Ressamlar Tepesi gezisinin ardından, vergisiz parfüm, kozmetik ürünleri ve saat alabileceğiniz Benlüx mağazasına hareket ediyoruz. Ardından Champs-Elysées bulvarında serbest zaman. Turumuzun ardından Paris’teki otelinize transfer ve dinlenmek üzere serbest zaman. Konaklama otelimizde.

6. Gün PARİS >> METZ >> LÜKSEMBURG

PARİS >> METZ >> LÜKSEMBURG

Otelde alacağımız kahvaltının ardından ardından Lüksemburg şehir turumuz için hareket.Turumuzun ardından Fransa’nın en güzel orta çağ şehirlerinden biri olan Metz şehrini ziyaret ediyoruz. 3 bin yıllık tarihe sahip, Mosella ve Seille nehirlerinin birleştiği bu güzel kentte görülecek yerler arasında Silah Meydanı, Metz Katedrali, German Gate, Temple Neuf Kilisesi gibi yerler mevcut. Metz turumuzun ardından Lüksemburg şehir turunda Petrus vadisini, eski şehir merkezini ve dar sokaklarını, şehir katedralini, Dükler sarayını görme imkânına sahip olacaksınız. Turumuzun ardından Lüksemburg’daki otelinize transfer ve dinlenmek üzere serbest zaman. Konaklama otelimizde.

7. Gün LÜKSEMBURG >> SCHENGEN >> STRASBOURG >> COLMAR >> ALSACE

LÜKSEMBURG >> SCHENGEN >> STRASBOURG >> COLMAR >> ALSACE

Otelde alacağımız kahvaltının ardından Schengen’e hareket. Schengen turumuzda, Schengen anlaşması ile Schengen vizesine adını veren şehrimizi ziyaret ediyoruz. Ardından Strasbourg’a hareket. Fransız & Alman ortak kültür ve mimari özelliklerini taşıyan, Ren şarap yolu üzerindeki Strasbourg kentinde yapacağımız turumuz esnasında; Küçük Fransa, Katedral Meydanı, Notre Dame Katedrali, Kammerz evi göreceğimiz yerler arasındadır. Ardından masal diyarı Colmar kentine hareket. Turumuzda; Eski Gümrük Binası, Pfister evi ve Ren nehri etrafındaki rengarenk evler ile şehrin en ünlü bölgesi Petite Venice (Küçük Venedik) görülecek yerler arasında bulunuyor. Ren nehri ve kanallarının çevrelediği eşsiz ortamda hem damak zevkinize göre birçok lezzetli yiyecekler hem de birçok hediyelik eşya alma imkânı bulacaksınız. Turumuzun ardından Alsace’daki otelinize transfer ve dinlenmek üzere serbest zaman. Konaklama otelimizde.

8. Gün BASEL >> İSTANBUL

BASEL >> İSTANBUL

Otelde alacağımız kahvaltının ardından odaların boşaltılması ve rehberinizin bildireceği saatte havalimanına transfer. Türk Hava Yollarının tarifeli seferi İstanbul’a uçuş. İstanbul Havalimanı’na varışımızla birlikte turumuzun ve servislerimizin sonu.

 

Bir Başka Baytatil Turizm Organizasyonun'da Görüşmek Üzere . . .

 

ÖNEMLİ BİLGİLENDİRMELER

 

GENEL ŞARTLAR

Genel şartlar ‘Tur Broşürü'nün ve ‘Tur Kayıt Sözleşmesi’nin ayrılmaz bir parçasıdır, bağımsız düşünülemez. 

Tur Programımız minimum 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi tur kalkışına 20 gün kaladır. Katılım yetersizliği nedeniyle İptal edilen tur satış temsilciniz ya da acenteniz aracılığı ile tarafınıza bildirilecektir. 

Tur programında isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için seçenekli bulunduğu durumlarda otel(ler) gezi hareketinden 48 saat önce acenteniz tarafından bildirilecektir. 

Turlar başka acente turları ile birleştirilebilir. Bu gibi durumlarda BAYTATİL Turizm misafirleri BAYTATİL Turizm sorumluluğundadır. 

Bu fiyat listesi ve program yeni bir fiyat listesi çıkana kadar geçerlidir. 

Tüm paket programlarımızdaki fiyatlarımız minimum 10 kişiye kadar kontenjanlar ile sınırlı olup üzeri kişi sayısı gruplarınız için fiyat artışı olabilir. Lütfen fiyat bilgisi sorunuz. 

Normal pasaportlarda pasaport veriliş tarihinin 10 seneden daha fazla, diğer pasaport tiplerinde ise 5 seneden daha fazla olması durumunda, seyahate katılacak kişinin geçerli vizesi olsa dahi, yurt dışına çıkamaz ve pasaporta vize alım işlemi yapılamaz. Lütfen pasaport bilgi ve detaylarınızı kontrol ediniz. 

Pasaport polisi Türkiye gümrüklerinden çıkış yapılırken, Türk Vatandaşlarından veya Yabancı uyruklu vatandaşlardan, veya geçerli vizesi olan pasaportu olsa dahi, tüm pasaport tipleri için, (Umuma Mahsus, Hususi Damgalı, Hizmet Damgalı, Diplomatik) seyahat tarihi itibariyle minimum 6 ay geçerlilik şartı aramaktadır. Bu sebeple 6 aydan az geçerliliği olan pasaportlara acentemiz tarafımızdan onay verilmemektedir.6 aydan az geçerliliği olan pasaport sahiplerinin tura katılamamalarından dolayı BAYTATİL Turizm’in yolcuya karşı herhangi bir tazminat yükümlülüğü yoktur. 

BAYTATİL Turizm geziye katılacak tüketicilerle, gemi, otel, taşıyıcı firmalar ve gezi ile ilgili diğer hizmetleri sunan her türlü üçüncü şahıs ile ve tüzel kişilikler nezdinde aracı konumundadır. Bu nedenle kendisine müracaat ile geziye kayıt olan tüketicilerin, Acente ile taşımayı üstlenen müesseseler arasında yapılmış anlaşmalar hilafına; gösterilen araç programlarında, saatlerde, yerlerinde hazır bulunmamasından, kara, hava ve deniz araçlarının her türlü gecikmelerinden, grev, terör, savaş ve savaş ihtimali bunlara veya benzer mücbir sebeplerden, ulaşım aracını kullananın kendi hatasından veya üçüncü kişilerin şahsi kusurlarından veya öngörülmez teknik hususlardan kaynaklanan her türlü aksaklıklardan, maddi, manevi hasarlı kazalardan konaklama eksik veya tesislerinin hatalı hizmetlerinden, Acente'nin işleten sıfatı olmaması nedeni ile mevcut sorumluluğu bulunmadığını, asli fail gibi doğrudan doğruya sorumlu olmadığını taraflar bilmektedirler. 

Tüm gümrüklü yurtdışı çıkışlarında kalkış günü ilgili limanda tur hareket saatinden 3 saat önce hazır bulunulması gerekmektedir. Özellikle diğer şehirlerden iç hat uçuşu ile liman yada havalimanlarına gelecek olan misafirlerin uçuş saatlerini limanda olunması gereken saate göre ayarlamaları gerekmektedir. Bu sebepten dolayı geç kalınma ve/veya durumunda tura katılamama sorumluluk yolcuya ait olup, BAYTATİL Turizm’in yolcuya karşı herhangi bir tazminat yükümlülüğü yoktur. İlgili havayolunun online check in sitesi var ise, check in işlemlerini tur hareketinden 24 saat önce şahsen yapmaları tavsiye edilir. 

BAYTATİL Turizm; havayolu ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Uçuş öncesinde uçak saatleri değişebilir. Tüm uçuş saatlerinin tur hareket saatinden 48 saat önce yolcu tarafından teyit edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır. 

Tur programında dahil olan hizmetlerden otelde alınan kahvaltılar, bulunulan ülkenin kahvaltı kültürüne uygun olarak ve genelde Continental kahvaltı olarak adlandırılan tereyağı, reçel, ekmek, çay veya kahveden oluşan sınırlı bir mönü ile sunulmakta olup gruplar için gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir. 

3 Kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilebilmekte olup, bu tip odalarda 3. Kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan küçüktür. 3 Kişilik odalar 1 büyük yatak + 1ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar açma-kapama ve coach bed olarak adlandırılan yataklardan oluştukları için tur katılımcısı 3. Kişi ve/veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar. Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan –yaş grubuna uyan- tek çocuk için geçerlidir. 

Otellerde sınırlı sayıda TWIN (2 ayrı yataklı) oda bulunmasından dolayı, TWIN oda talebinizi rezervasyondan önce kontrol ediniz. 

18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvaffakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur. 

Panoramik şehir turu, şehirlerin tanıtımı için düzenlenen 2-3 saat süreli turlar olup içeriği değişmemek şartıyla farklı günlerde düzenlenebilir. Müze, ören yeri girişlerini içermez. Ekstra turlar, tur lideri tarafından belirlenecek kişi sayısı ile gerçekleştirilir ve günleri programın akışına göre tur lideri tarafından değiştirilebilir. Hava durumuna bağlı olarak turlar gerçekleşmeyebilir. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından BAYTATİL Turizm sorumlu tutulamaz. 

Yol üzerinde yapılacak ekstra turlarda, tura katılmayacak olan misafirlerimiz tur lideri tarafından kente girmeden önce yol üzerinde yaralanabilecekleri dinlenme alanlarına yönlendirilecektir. 

Kişilerin tura katılımlarındaki sağlık sorunları, hamilelik durumu, sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ve bu ilaçlar ile ilgili ilgili raporları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir. 

Tur – Alan – Tur Lideri - Otel bilgilendirmeleri tur hareketinden 48 saat önce satış danışmanınız tarafından mail ve sözlü olarak yapılacaktır. 

Pasaport resmi bir belge niteliğinde olup herhangi bir şekilde zedelenmiş, kirlenmiş, özellikle dikişte veya sayfalarında yırtık olması gibi sebeplerden dolayı pasaport polisi sizi ülkeye sokmama yetkisine sahiptir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir. 

Vize başvurusu için tur bitim tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport ve konsolosluk tarafından istenilen evraklar gerekmektedir. Gerekli evraklar listesini satış temsilcisinden talep edebilirsiniz. Yeşil pasaport sahipleri için bu turda vize uygulanmamaktadır. Vize alınmış olması o ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez. Pasaport polisi sizi ülkeye sokmama yetkisine sahiptir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir.

 

Fiyata Dahil Olanlar

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 

Türk Hava Yolları Tarifeli Seferleri ile İstanbul (IST) >> Amsterdam (AMS) gidiş, Basel (BSL) >>

İstanbul (IST) Dönüş Ekonomi Sınıfı Uçak Bileti

Havalimanı Vergileri

3*veya 4* Yıldızlı Otellerde 7 Gece, Oda + Kahvaltı Konaklamalar

Alan – Otel - Alan Transferleri

Özel Otobüslerimiz ile Tüm Şehir Transferleri

Amsterdam Turu

Giethoorn Turu

Zaanse Schans Turu

Marken – Vollendam Turu

Brüksel Şehir Turu

Brugge Turu

Paris Şehir Turu

Metz Turu

Lüksemburg Turu

Strasbourg Turu

Schengen Turu

Colmar Turu

Basel Turu

Profesyonel Türkçe Rehberlik Hizmetleri

TURSAB Mesleki Sorumluluk Sigortası

Fiyata Dahil Olmayanlar

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 

 

Vize Ücreti ve Servis Bedeli

Seyahat Sağlık sigortası

Öğle ve Akşam Yemekleri

Her Türlü Kişisel Harcamalar ve Otel Ekstraları

Yurt Dışı Çıkış Harcı Bedeli

Müze ve Ören Yerleri Giriş Ücretleri (130 Euro)

Şoför Tipleri 5 Euro/ Kişi Başı

Turist Şehir Vergileri

Standart
Dönem
2 Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişi
Ekstra Kişi
1. Çocuk
07/09/2024-21/09/2024
1,641 €
1,149 €
2,212 €
1,548 €
1,641 €
1,149 €
(0-2) 300 €
(3-12) 1,149 €
05/10/2024
1,498 €
1,049 €
2,070 €
1,449 €
1,498 €
1,049 €
(0-2) 300 €
(3-12) 1,049 €
19/10/2024
1,427 €
999 €
1,998 €
1,399 €
1,427 €
999 €
(0-2) 300 €
(3-12) 999 €
02/11/2024
1,498 €
1,049 €
2,070 €
1,449 €
1,498 €
1,049 €
(0-2) 300 €
(3-12) 1,049 €
16/11/2024-30/11/2024
1,355 €
949 €
1,927 €
1,349 €
1,355 €
949 €
(0-2) 300 €
(3-12) 949 €
14/12/2024
1,570 €
1,099 €
2,141 €
1,499 €
1,570 €
1,099 €
(0-2) 300 €
(3-12) 1,099 €
28/12/2024
1,641 €
1,149 €
2,212 €
1,548 €
1,641 €
1,149 €
(0-2) 300 €
(3-12) 1,149 €

Ulaşım

Ana Ulaşım
 
 
 
Türk Hava Yolları Direk Tarifeli Seferleri İle
 
 

İstanbul Yeni Havalimanı (İST) >> Amsterdam (AMS) TK1951
 
Basel (BSL) >> İstanbul Yeni Havalimanı (İST) TK1924
 
 

 

Bölgesel Ulaşım

 

Turlarımız 12–18 kişi arası kayıtlarda lüks minibüs, 18–30 kişi arası kayıtlarda lüks midibüs ve 30–45 kişi arası kayıtlarda 46 kişilik otobüslerle ulaşım sağlanır. Otobüs oturma düzeni, kesin rezervasyon sırasına göre yapılır. 

Yeterli çoğunluğun sağlanamaması ve iptal durumunda en geç bir gün önceden bildirim yapılır. 

Tur lideri ve rehberler gerekli durumlarda programda değişiklik yapabilir.

 

Tüm misafirler, yukarıda belirtilen maddeleri kabul ederek turun satışını gerçekleştirmiş sayılır.

 

3* - 4* Yıldızlı Oteller & Oda + Kahvaltı Konaklama

,

3* - 4* Yıldızlı Oteller & Oda + Kahvaltı Konaklama