Eskişehir Çıkışlı Otobüsle Balkanlar ve Orta Avrupa Turu - Baytatil

Eskişehir Çıkışlı Otobüsle Balkanlar ve Orta Avrupa Turu

Tüm Fotograflar ve Videolar için Tıklayın.

Eskişehir Çıkışlı Otobüsle Balkanlar ve Orta Avrupa Turu

, Eskişehir Çıkışlı
 • Ana Kategori :
  Diğer Şehirlerden Hareketli Turlar
 • Alt Kategori :
  Diğer Şehirlerden Hareketli Turlar, Eskişehir Çıkışlı Turlar
 • Süre :
  11 Gün
 • Vize :
  Multi Schengen Vize
 • Kapasite :
  44 Kişi

Hem Tüm Balkanları hem de orta Avrupa turunun kombinasyonunu sizin için bir araya getirdik. Üstelik Türkiye'de bir ilke imza atarak; Zagreb Şehir turunu da dahil ettik... 13 Ülke, 11 Başkent gezisi ile en ekonomik Avrupa turu...

0 dan başlayan fiyatlarla

Tur Seçenekleri

Eskişehir Çıkışlı Otobüsle Balkanlar ve Orta Avrupa Turu Kalkış: Eskişehir Tur Tarihi : Süre : 11 Gün
Talep Gönder
 
 
Otobüslü Balkanlar ve Orta Avrupa Turu
 
 
 
13 Ülke 11 Başkent
 
 
 
 
10 Gece 11 Gün
 
 
 
KAVALA – SELANİK – ÜSKÜP – PRİŞTİNE – PRİZREN –  PODGORİCA – MOSTAR – SARAYBOSNA – ZAGREB – GRAZ – VİYANA - CESKY KUMLOW – PRAG – BRATİSLAVA – BUDAPEŞTE – BELGRAD - SOFYA
 
 
 
 
 
AVANTAJLI EKSTRA TUR PAKETİ: 175 EURO YERİNE 155 EURO
 
Akşam Yemekli Avusturya Grinzing Gecesi Turu (60 Euro) & Açık Büfe Yemekli Vltava Nehrinde Tekne Turu (55 Euro) Akşam Yemekli Çigan Gecesi Turu (60 Euro)
 
( Rezervasyon anında veya acente rehberine ödenir. 0-2 yaş ücretsiz olup, 02-12 yaş %50 indirimlidir )
 
 
 
 
 
Biniş Noktalarımız:
18.00 Subay Ordu Evi Karşısı 
22.30 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü
23.00 Mecidiyeköy Trump Tower Önü
23.30 Bakırköy İncirli Ömür Plaza Önü

Tur Programı

1.Gün: Eskişehir’den Hareket – İstanbul - Kavala

Saat 18.00’da Subay Ordu Evi Karşısı’nda buluşma ve belirtilen durak noktalarından misafirlerimizin alınmasının akabinde İstanbul üzerinden İpsala sınır kapısına varışımızı gerçekleştiriyoruz. Pasaport ve gümrük işlemlerinin tamamlanmasının ardından Yunanistan’a giriş yapıyoruz. Ardından Dedeağaç, Gümülcine ve İskeçe üzerinden Kavala`ya varışımızı gerçekleştiriyoruz.

2.Gün: Selanik - Üsküp
Kavala`ya varışımızın ardından sabah kahvaltısı ve enfes Kavala kurabiyesinin tadına bakmak için mola veriyoruz. Kahvaltı molası sonrası Kavala sahilinde kısa süreli fotoğraf molasının ardından Selanik yolculuğu. Selanik varışı ile ücrete dâhil panoramik şehir turu; Kordon, Beyaz Kule, Döner Kule, Fuar Meydanı, Osmanlı ve Bizans eserleri, Yunanistan'ın en büyük katedrali olan Aya Dimitros Katedrali, Büyük İskender Heykeli, Hamza Bey camii, E.Venezelo - P.Konstantin heykelleri, Vardar, Makedonia, Aristoteles, Elefterios meydanları görülecek yerler arasındadır. Tur bitiminde Ulu Önder Atatürk'ün evini ziyaret ediyoruz. Ziyaretin ardından araçla buluşma sonrası Üsküp’e hareket. Makedonya sınır geçişinin ardından varılacak olan Üsküp’te ücrete dâhil şehir turumuzda Makedonya Meydanı, Taşköprü, Türk Çarşısı, Suluhan ve Kapanhanı ziyaret ediyoruz. Otelimize transfer. Konaklama otelimizde.
 
Farkımız: Selanik Şehir Turu ücrete dâhil
Farkımız: Üsküp Şehir Turu ücrete dâhil
3.Gün: Üsküp – Priştina – Prizren - Podgorica
Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından Kosova’ya hareket ediyoruz. Yolumuz üzerindeki Avrupa’nın en genç ülkesi Kosova’nın başkentinde bulunan Sultan Murat Türbesinin ziyaretinden sonra Osmanlı kenti Prizren’e hareket ediyoruz. Ülkede Türk nüfusunun en yoğun olduğu otantik şehir Prizren’de ücrete dâhil kent turuna başlıyoruz. Şadırvan meydanı, Bayraklı Cami, Sinan Paşa Camii, Hamam, Tarihi Prizren Köprüsü ve Halveti Dergâhı panoramik ziyaretleri sonrası öğle yemeği için serbest zaman veriyor; Podgorica’ya hareket ediyoruz. Dağlık manzaralar eşliğinde Karadağ’ın başkenti Podgorica’ya varıyoruz. Konaklama otelimizde.
 
Farkımız: Prizren Şehir Turu ücrete dâhil
4.Gün: Podgorica – Mostar - Saraybosna - Zagreb Gece Yolculuğu
Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından Mostar’a hareket ediyoruz. 600 yıllık geçmişe sahip, Bosna-Hersek'i oluşturan iki parçadan biri olan Hersek'in en büyük şehri Mostar'ı tanıtan ücrete dâhil yürüyüş turumuzda; Mimar Hayreddin tarafından 1557 yılında inşa edilen, 1993 yılında Hırvat topçusu tarafından yıkılan ve 2004 yılında restorasyonu tamamlanan Mostar Köprüsü, Eğri Köprü, Koski Mehmet Paşa Camii ile çarşı ziyaretleri. ) Turumuzun ardından Mostar’dan hareketle, Neretva Nehri manzaraları eşliğinde ilerleyen yolculukla Saraybosna’ya varış ile ücrete dâhil kent turu. Osmanlı ve Avusturya – Macaristan dönemine ait izleri günümüze kadar korunmuş Başçarşıda; Sebil Çeşmesi, Gazi Hüsrev Bey külliyesi ve yapıları, Kurşunlu Medresesi, Moriça Han, Saat Kulesi ve Bedesten dış mekan anlatımları ile devam eden  turda Ferhadiye Caddesi üzerinde Saraybosna Gülleri, Katolik Katedrali, Ortodoks Kiliseleri ve Musevi Sinagogu’nu ve şehrin II.Dünya Savaşı sonrası bağımsızlığını simgeleyen Sonsuzluk ateşini görüyoruz. Pazar katliamının yaşandığı Markale pazarı ve Dünya Savaşı’nın patlak vermesine sebep olarak gösterilen Latin Köprüsü’nü ziyaret ettikten sonra çarşıda serbest zaman. Buluşma sonrası Zagreb’e yola çıkmadan önce meşhur Boşnak Böreği ikramımız olacak ardından Zagreb’e doğru yola çıkıyoruz. Geceleme otobüsümüzde.
 
Farkımız: Mostar Şehir Turu ücrete dâhil
Farkımız: Saraybosna Şehir Turu ücrete dâhil
5.Gün: Zagreb - Graz
Sabahın erken saatlerinde Zagreb’e varıyoruz. Kahvaltı molası sonrasında ücrete dâhil şehir turumuza başlıyoruz. Zagreb Katedralini, Kanlı Köprüyü, Stolac Pazarını, Aziz Mark Kilisesini, Hırvat Parlamentosunu ve Başbakanlık Binalarını ve Ban Jelacic Meydanlarını gezdikten sonra kahve molası veriyor ve Graz’a doğru yolumuza devam ediyoruz. Ücrete dâhil Graz panoramik şehir turumuzda Mur Adasını, Sanat Evini, Fransisken Kilisesini, Saat Kulesinin bulunduğu Schlossburg Kalesini gördükten sonra otelimize geçiyoruz. Konaklama Graz otelimizde.
 
Farkımız: Zagreb Şehir Turu ücrete dâhil
Farkımız: Graz Şehir Turu ücrete dâhil
6.Gün: Graz - Viyana
Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından Viyana’ya hareket ediyoruz. UNESCO Dünya Kültür Mirası Listende yer alan; Avusturya’nın başkenti Viyana'da yapılacak ücrete dâhil panoramik şehir turunda: 20. yüzyıl Art Noveau tarzında, sıra dışı mimarisi ile Hundertwasser Evleri, Stephans Katedrali, Ring Caddesi, Kartner Caddesi, Opera Binası, Hoffburg Sarayı, Müzeler Meydanı, muhteşem Schönbrunn Sarayı Bahçesi molalar ile yürüyerek gezilecektir. Arzu eden misafirlerimiz, akşam ekstra organize edilecek Avusturya Grinzing Gecesi turuna katılabilirler.(60 Euro) Bu turumuzda Viyana merkezine 20-25 dakika uzaklıkta bulunan Grinzing’in küçük ve şirin evlerinde, Viyana müzikleri eşliğinde ünlü şnitzellerinin tadına bakıyoruz. Turumuz sonrası otelimize transfer. Konaklama otelimizde. 
 
Farkımız: Viyana Şehir Turu ücrete dâhil
Ekstra Tur: Akşam yemekli Avusturya Grinzing Gecesi Turu (60 Euro)
7.Gün: Cesky Krumlow - Prag
Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından Prag’a hareket ediyor ve yol üstünde bulunan bir Orta Çağ Kasabası olan Cesky Krumlov‘u ücrete dâhil olarak geziyoruz. Çek’in değerli bir mücevheri olmakla beraber aynı zamanda Unesco tarafından Dünya Mirasları listesinde yer alan bir kasabadır. Komünizmin en koyu dönemlerinde harap duruma gelmiş olan Cesky Kurumlov 1990’lardan itibaren tekrar yeniden doğuşunu yaşamış ve güzelliklerini ziyarete gelen tüm misafirlerine yansıtmıştır. Cesky Krumlov`a hayran kalacaksınız. Tur sonrası Prag yolculuğumuza devam ediyoruz. Varışımızın ardından Prag ücrete dâhil panoramik şehir turu. Cumhurbaşkanlığı Sarayı, yapımının 600 yıl sürdüğü neo-gotik Rönesans ve Barok özellikleri bünyesinde barınan St.Vitüs Katedrali, Franz Kafka’nın evi, 13. yüzyılda Baş Mimar Peter Parler tarafından yaptırılan üzerinde 31 Aziz Heykelinin bulunduğu Charles Köprüsü, eski şehir meydanı, 15. yüzyılda inşa edilen üzerinde 12 Havari bulunan tarihi Astronomik saat kulesi ve TYN Kilisesi görülecek yerler arasındadır. Şehir turumuz sonrası serbest zaman. Akşam dileyen misafirlerimiz rehberiniz tarafından organize edilecek ekstra Vltava Nehrinde açık büfe yemekli tekne turuna katılabilirler. (55 Euro) Prag’ın muhteşem gece manzarasını müzikli açık büfe yemek eşliğinde izliyoruz. Konaklama otelimizde.
 
Farkımız: Cesky Krumlov Turu ücrete dâhil
Farkımız: Prag Şehir Turu ücrete dâhil
Ekstra Tur: Açık Büfe Yemekli Vltava Nehrinde Tekne Turu (55 Euro)
8.Gün: Bratislava - Budapeşte
Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından Prag'dan ayrılarak, Slovakya’nın başkenti Bratislava’ya hareket ediyoruz. Molalarla yaklaşık üç saatlik yolculuk sonrası Slovakya’nın başkentine ulaşıyoruz. Bratislava’nın UNESCO Dünya Kültür Mirası listesinde bulunan eski şehir meydanında yürüyerek yapılacak ücrete dâhil panoramik şehir turu ardından Budapeşte’ye hareket ediyoruz. Budapeşte’ye varışımızla ücrete dâhil şehir turumuza başlıyoruz. Erszebet Köprüsü, Gellert Tepesi, Balıkçılar Kulesi, St. Mathias Katedrali, Zincirli köprü, Opera, Kahramanlar Meydanı görülecek yerler arasındadır.  Buradan Estergon Kalesi  ve Macar Katolik Kilisesi’nin merkezi olan Estergon Bazilikasını geziyoruz. Estergon sonrası Visegrad üzerinde Szentendere Sanatçılar Köyü’ne gidiyoruz, Macaristan’ın tüm hediyelik eşyalarını uygun fiyatlarla alma imkânına sahip olacağınız serbest zaman sonrasında Budapeşte’ye yola çıkıyoruz. Arzu eden misafirlerimiz için akşam rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Çigan Gecesi yemekli, içkili, müzikli eğlenceli turumuza katılma imkânı. (60 Euro) Bu turumuzda gideceğimiz şarap mahzeninde hem yerel şarapların ve yemeklerin hem de Macar dansı ve müziğinin keyfini çıkaracaksınız. Sizlerde şovun bir parçası olabilirsiniz. Konaklama otelimizde.
 
Farkımız: Bratislava Şehir Turu ücrete dâhil
Farkımız: Budapeşte Şehir Turu ücrete dâhil
Ekstra Tur: Akşam Yemekli Çigan Gecesi Turu (60 Euro)
9.Gün: Budapeşte - Belgrad
Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından Sırbistan’a doğru yola çıkıyoruz. Öğlen saatlerinde Belgrad’a varışımızın ardından ücrete dâhil şehir turunda Osmanlı eseri olan Kalemegdan (Kale Meydanı), Mora Fatihi Damat Ali Paşa Türbesi, Mehmet Paşa (Sokollu Mehmet Paşa) çeşmesi, Belgrad galibi heykeli, Fikirbayır, Stambol (İstanbul) Kapısı, Askeri müze, Saat Kapı ve müzesi, Nebojsa kulesi, Sava ve Tuna nehirlerinin birleştiği nokta, Bayraklı Cami, Osmanlı’ya karşı isyanı başlatan yer olan Çukurçeşme, meşhur kafe ve dükkânlarıyla ünlü Knez Mihalijova sokağı, St. Sava Kilisesi, Cumhuriyet meydanı görülecek yerler arasındadır. Şehir turumuzun ardından otelimize transfer ve dinlenme. Konaklama otelimizde.
 
Farkımız: Belgrad Şehir Turu ücrete dâhil
10.Gün: Belgrad - Sofya
Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından Sofya‘ya hareket ediyoruz. Burada ücrete dâhil gerçekleştireceğimiz gezimizde St. Nedelya Kilisesi, Rus Kilisesi, Aya Sofya Kilisesi, Aleksander Nevski Katedrali, Başkanlık Sarayı, Parlamento Binası, Sofya Üniversitesi, NDK Ulusal Kültür Sarayı, Arkeoloji Müzesi, Banya Başı Camii, Ulusal Tiyatro, Alexander Meydanı, Vitoşa Caddesi'ni gördükten sonra otelimize geçiyoruz. Konaklama otelimizde.
 
Farkımız: Sofya Şehir Turu ücrete dâhil
11. Gün: Sofya – Plovdiv – İstanbul – Eskişehir Dönüş Yolculuğu

Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından Plovdiv’e hareket ediyoruz. Avrupa’nın en eski şehirlerinden biri olan Plovdiv, Makedon, Trak ve Roma krallıkları döneminde tarihte hep farklı isimlerle yer almış, Osmanlı İmparatorluğu döneminde de Filibe ismini almıştır. Burada yapacağımız ücrete dâhil şehir turunda; Cuma Camii, Antik Stadyum, Drama Tiyatro ve Eski Plovdiv görülecek yerlerdir. Ardından Türkiye'ye hareket ediyoruz. Kapıkule sınır kapısından Türkiye'ye giriş. Pasaport ve gümrük işlemlerini takiben Free shop’ta vereceğimiz serbest zaman ardından İstanbul'a hareket. İstanbul’a varışımıza takiben gerekli molalar sonrası akşam saatlerinde Eskişehir’e varıyoruz. Eskişehir’e varışımızın ardından bir başka organizasyonda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

ÖNEMLİ NOTLAR & UYARILAR
> Genel şartlar ‘Tur Broşürü’ nün ve ‘Tur Kayıt Sözleşmesi’nin ayrılmaz bir parçasıdır, bağımsız düşünülemez.
 
> Tur Programımız belli bir katılım şartı ile düzenlenmektedir. Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi tur kalkışına 20 gün kaladır. Katılım yetersizliği nedeniyle İptal edilen tur operasyon aracılığı ile tarafınıza bildirilecektir.
 
> Tur programında isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için seçenekli bulunduğu durumlarda otel(ler) gezi hareketinden 48 saat önce acentemiz tarafından bildirilecektir.
 
> Turlar başka acente turları ile birleştirilebilir. Bu gibi durumlarda Baytatil misafirleri Baytatil sorumluluğundadır.
 
> Bu fiyat listesi ve program yeni bir fiyat listesi çıkana kadar geçerlidir.
 
> Tüm paket programlarımızdaki fiyatlarımız minimum 10 kişiye kadar kontenjanlar ile sınırlı olup üzeri kişi sayısı gruplarınız için fiyat artışı olabilir. Lütfen fiyat bilgisi sorunuz.
 
> Normal pasaportlarda pasaport veriliş tarihinin 10 seneden daha fazla, diğer pasaport tiplerinde ise 5 seneden daha fazla olması durumunda, seyahate katılacak kişinin geçerli vizesi olsa dahi, yurt dışına çıkamaz ve pasaporta vize alım işlemi yapılamaz. Lütfen pasaport bilgi ve detaylarınızı kontrol ediniz.
 
> Pasaport polisi Türkiye gümrüklerinden çıkış yapılırken, Türk Vatandaşlarından veya Yabancı uyruklu vatandaşlardan, veya geçerli vizesi olan pasaportu olsa dahi, tüm pasaport tipleri için, (Umuma Mahsus, Hususi Damgalı, Hizmet Damgalı, Diplomatik) seyahat tarihi itibariyle minimum 6 ay geçerlilik şartı aramaktadır. Bu sebeple 6 aydan az geçerliliği olan pasaportlara acentemiz tarafımızdan onay verilmemektedir.6 aydan az geçerliliği olan pasaport sahiplerinin tura katılamamalarından dolayı Baytatil’in yolcuya karşı herhangi bir tazminat yükümlülüğü yoktur.
 
> Baytatil geziye katılacak tüketicilerle, gemi, otel, taşıyıcı firmalar ve gezi ile ilgili diğer hizmetleri sunan her türlü üçüncü şahıs ile ve tüzel kişilikler nezdinde aracı konumundadır. Bu nedenle kendisine müracaat ile geziye kayıt olan tüketicilerin, Acente ile taşımayı üstlenen müesseseler arasında yapılmış anlaşmalar hilafına; gösterilen araç programlarında, saatlerde, yerlerinde hazır bulunmamasından, kara, hava ve deniz araçlarının her türlü gecikmelerinden, grev, terör, savaş ve savaş ihtimali bunlara veya benzer mücbir sebeplerden, ulaşım aracını kullananın kendi hatasından veya üçüncü kişilerin şahsi kusurlarından veya öngörülmez teknik hususlardan kaynaklanan her türlü aksaklıklardan, maddi, manevi hasarlı kazalardan konaklama eksik veya tesislerinin hatalı hizmetlerinden, Acente nin işleten sıfatı olmaması nedeni ile mevcut sorumluluğu bulunmadığını, asli fail gibi doğrudan doğruya sorumlu olmadığını taraflar bilmektedirler. 
 
> Tüm gümrüklü yurtdışı çıkışlarında kalkış günü ilgili limanda tur hareket saatinden 3 saat önce hazır bulunulması gerekmektedir. Özellikle diğer şehirlerden iç hat uçuşu ile liman yada havalimanlarına gelecek olan misafirlerin uçuş saatlerini limanda olunması gereken saate göre ayarlamaları gerekmektedir. Bu sebepten dolayı geç kalınma ve/veya durumunda tura katılamama sorumluluk yolcuya ait olup, Baytatil’in yolcuya karşı herhangi bir tazminat yükümlülüğü yoktur. İlgili havayolunun online check in sitesi var ise, check in işlemlerini tur hareketinden 24 saat önce şahsen yapmaları tavsiye edilir. 
 
> Baytatil; havayolu ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Uçuş öncesinde uçak saatleri değişebilir. Tüm uçuş saatlerinin tur hareket saatinden 48 saat önce yolcu tarafından teyit edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır.
 
> Tur programında dahil olan hizmetlerden otelde alınan kahvaltılar, bulunulan ülkenin kahvaltı kültürüne uygun olarak ve genelde Continental kahvaltı olarak adlandırılan tereyağı, reçel, ekmek, çay veya kahveden oluşan sınırlı bir mönü ile sunulmakta olup gruplar için gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir.
 
> 3 Kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilebilmekte olup, bu tip odalarda 3. Kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan küçüktür. 3 Kişilik odalar 1 büyük yatak + 1ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar açma-kapama ve coach bed olarak adlandırılan yataklardan oluştukları için tur katılımcısı 3. Kişi ve/veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar. Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan –yaş grubuna uyan- tek çocuk için geçerlidir.
 
> Otellerde sınırlı sayıda TWIN (2 ayrı yataklı) oda bulunmasından dolayı, TWIN oda talebinizi rezervasyondan önce kontrol ediniz.
 
> 18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvaffakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur.
 
> Panoramik şehir turu, şehirlerin tanıtımı için düzenlenen 2-3 saat süreli turlar olup içeriği değişmemek şartıyla farklı günlerde düzenlenebilir. Müze, ören yeri girişlerini içermez. Ekstra turlar, tur lideri tarafından belirlenecek kişi sayısı ile gerçekleştirilir ve günleri programın akışına göre tur lideri tarafından değiştirilebilir. Hava durumuna bağlı olarak turlar gerçekleşmeyebilir. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Baytatil sorumlu tutulamaz.
 
> Kişilerin tura katılımlarındaki sağlık sorunları, hamilelik durumu, sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ve bu ilaçlar ile ilgili ilgili raporları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.
 
> Yol üzerinde yapılacak ekstra turlar minimum 30 kişi ile düzenlenir yeterli sayıya ulaşamayan ekstra turlar iptal edilerek ödemeleri acente/rehber, tura katılmayacak olan misafirlerimiz tur lideri tarafından kente girmeden önce yol üzerinde yer alan toplu ulaşım araçlarından yaralanabilecekleri dinlenme alanlarına yönlendirilecektir.
 
> Tur – Alan – Tur Lideri - Otel bilgilendirmeleri tur hareketinden 48 saat önce satış danışmanınız tarafından mail ve sözlü olarak yapılacaktır.
 
> Pasaport resmi bir belge niteliğinde olup herhangi bir şekilde zedelenmiş, kirlenmiş, özellikle dikişte veya sayfalarında yırtık olması gibi sebeplerden dolayı pasaport polisi sizi ülkeye sokmama yetkisine sahiptir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir. 
 
> Vize başvurusu için tur bitim tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport ve konsolosluk tarafından istenilen evraklar gerekmektedir. Bu program için ÇOK GİRİŞLİ SCHENGEN vizesi gerekmektedir. Yeşil Pasaport için vize uygulaması yoktur. Vize alınmış olması ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez. Pasaport polisi yolcuyu ülkeye sokmama yetkisine sahiptir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir.

Fiyata Dahil Olanlar

Lüks araçlarla gidiş dönüş ulaşım
3* ve 4* Otellerde 8 gece konaklama
1 gece Üsküp, 1 gece Podgorica, 1 gece otobüs konaklama (Saraybosna-Zagreb), 1 gece Graz, 1 gece Viyana, 1 gece Prag, 1 gece Budapeşte, 1 gece Belgrad, 1 gece Sofya olmak üzere 8 gece otel, 1 gece otobüs konaklama
8 sabah kahvaltısı
Saraybosna’da Boşnak Böreği İkramı
Programda yer alan tüm gündüz turları ve çevre gezileri
Programda belirtilen tüm şehirlerarası transferler,
Profesyonel Türkçe Rehberlik Hizmeti
Yerel rehberlik ücretleri
Tüm şehir vergileri ve check point ücretleri

Fiyata Dahil Olmayanlar

Vize Ücreti (150 Euro) – Yeşil Pasaportlu Misafirlerimiz Vizeden Muaftır
Seyahat Sağlık Sigortası
Yurtdışı Çıkış Harcı (50 TL)
Tüm otel ekstraları
Öğle ve Akşam Yemekleri
Ekstra olarak belirtilen turlar
Müze ve ören yeri giriş ücretleri
Şoför vb. hizmet ve lokal servis tipleri
3* ve 4* Oteller
Tur Tarihi
2 Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişi
Ekstra Kişi
1. Çocuk
2. Çocuk
3. Çocuk
09/10/2020
937
1,155 €
937 €
(0-2) 273 €
(3-12) 846 €
(0-2) 937 €
(3-12) 937 €
(0-2) 937 €
(3-12) 937 €
13/11/2020
937
1,155 €
937 €
(0-2) 273 €
(3-12) 846 €
(0-2) 937 €
(3-12) 937 €
(0-2) 937 €
(3-12) 937 €
Schengen Vizesi
Avantajlı Ekstra Tur Paketi

Ulaşım

Otobüsler: (25 - 46 Kişi Sayılarında Kullanılır)
*Mercedes Travego/Tourismo - *NEOPLAN Cityliner/Tourliner - *Temsa Safir/Maraton - *Man Fortuna
Midibusler: (17 - 24 Kişi Sayılarında Kullanılır)
*Isuzu Turkuaz - *Otokar Mega
Minibusler: ( 16’ya kadar Kişi Sayılarında Kullanılır)
*Vw Volt - *Mercedes Sprinter