Fethiye Kaş Kalkan Turu 5 Gün

Tüm Fotograflar ve Videolar için Tıklayın.

Fethiye Kaş Kalkan Turu 5 Gün

, Ankara Çıkışlı
 • Ana Kategori :
  Yurtiçi
 • Alt Kategori :
  5 Günlük Turlar, Ege ve Akdeniz Turları, Erken Rezervasyon Turları, Fethiye Kaş Kalkan Turları
 • Süre :
  5 Gün
 • Vize :
  Vizesiz Yurtiçi
 • Kapasite :
  44 kişi

Güney Egenin en iddialı köşelerini hem karadan hem de denizden keşfe gidiyoruz. Karada kültür mirasımızı tanıtıyor; denizde de tekne turlarında gerçek dinlence sunuyoruz... Baytatil sizin için hazırladı...

0 dan başlayan fiyatlarla

Tur Seçenekleri

Fethiye Kaş Kalkan Turu 5 Gün Kalkış: Ankara Tur Tarihi : Süre : 5 Gün
Talep Gönder
 
Fethiye Kaş Kalkan Turu
 
 
4 gece - 5 gün
 
 
Tam Gün Öğle Yemekli Kelebekler Vadisi Tekne Turu
 
 
Baytatil Farkı İle…
 
FETHİYE – ÖLÜDENİZ – KELEBEKLER VADİSİ – KAŞ – KAPUTAŞ PLAJI - KALKAN – PATARA ANTİK KENTİ VE PLAJI – SAKLIKENT KANYONU – TLOS ANTİK KENTİ – YAKAPARK
 
 
 
Biniş Noktalarımız:
23.00 Kızılay Atatürk Bulvarı No: 127 Önü 
23.10 Söğütözü Armada Önü
23.25 Ümitköy Köprüsü Altı
23.30 Koru Sitesi Migros Karşısı
23.35 Yaşamkent Bp Benzinlik Önü

Tur Programı

1.Gün: Ankara`dan Hareket

Akşam Saat 23.00‘ da Kızılay Ofis Önünde buluşmamızın ve belirtilen noktalardan değerli misafirlerimizin alınmasının ardından yolculuğumuza başlıyoruz. 

2.Gün: Fethiye-Kayaköy-Ölüdeniz-Belecekız Koyu Yüzme Molası
Güzergahımız üzerinde vereceğimiz molalarımızın ardından programımız süresince konaklayacağımız otelimize ulaşıyoruz. Alacağımız açık büfe kahvaltımızın ardından otelimizde ki müsaitliğe göre ve rehberimizin belirleyeceği saate kadar bize ayrılan odalarımıza yerleşme ve dinlenme. Dinlenmenin akabinde Mübadele sonrasında terk edilen zamanında 25000 den fazla nüfusu olan Kayaköy’ü ziyaret ediyoruz. Buradan Türkiye’mizin tanıtım filmlerinin vazgeçilmezi olan Ölüdeniz’e hareket ederek tüm öğleden sonrasında müthiş lagün içindeki güzel Belcekız plajında yüzme molası veriyoruz. Sonrasında otelimize hareket. Konaklama ve akşam yemeği Fethiye bölgesinde ki otelimizde.
 
Kahvaltı: Otelimizde açık büfe olarak alınacaktır ücrete dâhil
Öğle Yemeği: Ölüdeniz yüzme molası sırasında rehberimizin tavsiye edeceği restoranlarda yöresel yemeklerin tatlarına bakabilirsiniz. Ekstra olarak alınacaktır.
Akşam Yemeği: Otelimizde açık büfe olarak alınacaktır ücrete dâhil
Konaklama: Pine Valley Hotel-Golden Life Vento Butik Hotel vb.
Güzergâh: Ankara-Fethiye-Kayaköy-Fethiye (645 km)
3.Gün Kalkan-Kaş-Kral Lahdi-Patara Antik Kenti-Patara Plajı
Otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltımızın ardından doğası ile büyüleyen minik sahil kasabası Kalkan’a hareket ediyoruz. Yol güzergâhımız üzerinde Ülkemizin en güzel fakat en kısa kumsalına sahip Kaputaş plajını panoramik olarak görerek Kalkan’a ulaşıyoruz. Yaklaşık 150-200 sene önce Meis Adası’ndan gelen tüccarlar tarafından kurulduğu söylenen Şirin Kalkan’ın sokaklarını keşfe çıkıyor ve kahve molası veriyoruz. Kahve molamız sonrasında yaklaşık 25 km mesafede Yunanistan adası olan Meis Adası manzarasına sahip tarihi Likya yolu ile Karia Yolu’nun keşişim noktasında bulunan Kaş’a hareket ediyoruz. Kaş şehir merkezinde öncelikle rehberimiz ile birlikte şehir merkezinden geçerek Kral Lahdini gezdikten sonra öğle yemeği için serbest zaman veriyoruz. Rehberimizin belirleyeceği saatte tekrar buluşarak ülkemizin en uzun kumsalına sahip Patara plajına hareket ediyoruz. Antik çağdan izler de taşıyan plajdaki yüzme molamızdan sonra otelimize dönüyoruz. Konaklama ve akşam yemeği Fethiye bölgesinde ki otelimizde.
 
Kahvaltı: Otelimizde açık büfe olarak alınacaktır ücrete dâhil
Öğle Yemeği: Kaş şehir merkezinde rehberimizin tavsiye edeceği restoranlarda yöresel yemeklerin tatlarına bakabilirsiniz. Ekstra olarak alınacaktır.
Akşam Yemeği: Otelimizde açık büfe olarak alınacaktır ücrete dâhil
Konaklama: Pine Valley Hotel-Golden Life Vento Butik Hotel vb.
Güzergâh: Fethiye-Kalkan-Kaş-Patara Antik Kenti-Patara Plajı-Fethiye (230 km)
4.Gün Tam Gün Yüzme Molaları Eşliğinde Öğle Yemekli Kelebekler Vadisi Tekne Turu
Otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltımız ardından ücrete dâhil tam gün öğle yemekli Kelebekler Vadisi tekne turuna katılmak üzere otelimizden ayrılıyoruz. Ölüdeniz sahilinde bizleri bekleyen teknemiz ile mavinin eşsiz tonlarına tanık olacağınız hafızalarınıza kazınacak turumuza başlamamızın ardından öncelikle Deve Plajı, Soğuk Su Koyunu ziyaret ediyoruz. Bu iki noktada yüzme fırsatı bulacağınız serbest zamanın ardından St. Nicholas Adasına doğru devam ediyoruz. Teknemizin öğle yemeği ve yüzme molası için vereceği serbest zaman sonrasında, Akvaryum Koyuna doğru tekrar teknemiz ile yola çıkıyoruz. Akvaryum koyunda yine sizler için yüzme fırsatı bulacağınız serbest zaman sonrasında birçoğumuz tarafından merak edilen Kelebekler Vadisine hareket ediyoruz. Dileyenlerin yüzme için dileyenlerin ise vadiyi gezebilme fırsatı bulacağı Kelebekler Vadisinde serbest zaman veriyoruz. (Vadiyi gezecek misafirlerimiz için tekne hareket saatine dikkat etmelerini tavsiye ederiz) Serbest zamanın ardından teknemiz ile Ölüdeniz sahiline geri dönüyoruz. (Not: Yoğunluğa göre tekne seyahatimizin güzergâhı değişiklik gösterebilir) Aracımız ile otelimize hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama Fethiye bölgesinde ki otelimizde.
 
Kahvaltı: Otelimizde açık büfe olarak alınacaktır ücrete dâhil
Öğle Yemeği: Kelebekler Vadisi tekne turumuzda balık veya tavuk menüsü olarak alınacaktır ücrete dâhil
Akşam Yemeği: Otelimizde açık büfe olarak alınacaktır ücrete dâhil
Konaklama: Pine Valley Hotel-Golden Life Vento Butik Hotel vb.
Güzergâh: Fethiye-Ölüdeniz (10 km)
5.Gün Tam Gün Serbest Zaman
Otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltımızın ardından tam gün serbest zamanımız olacak. Dileyen misafirlerimiz otel imkânlarından faydalanarak vakit geçirebilir dileyenler ise Ölüdenizde güneş ve denizin tadını çıkarabilirler. Akşam yemeği ve konaklama Fethiye bölgesinde ki otelimizde.
 
Kahvaltı: Otelimizde açık büfe olarak alınacaktır ücrete dâhil
Öğle Yemeği: Dileyen misafirlerimiz otel menülerinden faydalanabilir. Ekstra olarak alınacaktır.
Akşam Yemeği: Otelimizde açık büfe olarak alınacaktır ücrete dâhil
Konaklama: Pine Valley Hotel-Golden Life Vento Butik Hotel vb.
Güzergâh: Fethiye-Saklıkent-Tlos-Yakapark (110 km)
6.Gün Fethiye-Saklıkent Kanyonu-Tlos Antik Kenti-Yakapark-Ankara Dönüş Yolculuğu
Otelimizde alacağımız açık büfe sabah kahvaltımızın ardından check out işlemlerimizin tamamlanmasının akabinde yaklaşık olarak 15 yıl önce bir keçi çobanı tarafından tesadüfen keşfedilen Fethiye’nin en bakir turistik güzelliklerinden biri olan Saklıkent Kanyonuna hareket ediyoruz. Uzun yıllar keşfedilmemiş olmasından ve kendisini göstermeden varlığını sürdüren adına da bu nedenle Saklıkent denilen kanyonda verilecek serbest zaman içerisinde ayaklarınızı buz gibi suya sokabileceğiniz gibi çay veya kahvenizi yudumlama fotoğraf çekinme gibi imkânlar bulacaksınız. Serbest zamanın ardından Tlos Antik Kentine hareket ediyoruz. UNESCO Dünya Mirası Geçici Listesi’nde yer alan önemli Likya kentlerinden biri olan günümüze kadar ayakta kalan en önemli yapılarından tiyatro ve stadyumu görebileceğiniz Tlos Antik Kenti; Kanatlı at Pegasus ile kahramanı Bellerophontes’in yaşadığı yer olarak da bilinmektedir. Ardından Saklıkent ve Tlos ziyaretimizin son noktası olan Yaka Köyü’nde bulunan aynı zamanda Saklıkent kanyonundan akan suyun çıkış noktası olan Yakapark’a hareket ediyoruz. Öğle yemeği için verilecek serbest zamanda anıt haline gelmiş ağaçlar arasında doğa harikası ortamda fotoğraflar çekinebilir, kademeli teraslarda kuş sesleri eşliğinde dinlenebilir, havuzda ayağınızı sokabilirsiniz. Ayrıca restoranımız yetkililerinin gelen ziyaretçiler için suyun ne derece soğuk olduğunu kanıtlamak adına su içerisinde 15 dakika bekleyebilene yemek ve içeceğin ücretsiz verildiğini hatırlatmak isteriz  Serbet zaman ve öğle yemeği molamızın ardından Ankara'ya dönüş yolculuğumuza geçiyoruz Akşam saat 23.00 sularında Ankara’da oluyoruz. Bir başka organizasyonda buluşmak üzere misafirlerimiz ile vedalaşarak turumuzu sonlandırıyoruz.
 
Kahvaltı: Otelimizde açık büfe olarak alınacaktır ücrete dâhil
Öğle Yemeği: Yakapark bölgesinde rehberimizin tavsiye edeceği restoranlarda yöresel yemeklerin tatlarına bakabilirsiniz. Ekstra olarak alınacaktır.
Akşam Yemeği: Güzergâhımız üzerinde dinlenme tesisinde ekstra ücretli olarak değerlendirebilirsiniz.
Güzergâh: Fethiye-Ankara (625 km)

Fiyata Dahil Olanlar

 • Lüks araçlar ile gidiş dönüş ulaşım
  4 gece 3* veya 4* otellerde yarım pansiyon konaklama
  5 sabah kahvaltısı
  4 akşam yemeği
  Tam gün öğle yemekli Kelebekler Vadisi Tekne Turu
  Programda belirtilen geziler
  Profesyonel Türkçe Rehberlik Hizmetleri
  Seyahat esnasında araç içi sıcak soğuk ikramlar
  Seyahat Sağlık Sigortası

Fiyata Dahil Olmayanlar

 • Tekne turları haricinde ki öğle yemekleri
  Yemeklerde alınacak içecekler
  Kişisel harcamalar
  Müze ve ören yeri giriş ücretleri
  Dönüş günü akşam yemeği
Gökova Azmak Çayı Yemekli Tekne Turu

Ulaşım

> Turlarımız 12–18 kişi arası kayıtlarda lüks minibüs, 18–30 kişi arası kayıtlarda lüks midibüs ve 30–45 kişi arası kayıtlarda 46 kişilik otobüslerle ulaşım sağlanır. Otobüs oturma düzeni, kesin rezervasyon sırasına göre yapılır. 
> Yeterli çoğunluğun sağlanamaması ve iptal durumunda en geç bir gün önceden bildirim yapılır. 
> Tur lideri ve rehberler gerekli durumlarda programda değişiklik yapabilir.

Pırlanta Hotel

,

Genel Tanıtım

Muğla’nın muhteşem doğası ve huzur verici atmosferiyle dikkat çeken tatil merkezi Fethiye’de yer alan Pirlanta Hotel, misafirlerine keyif dolu bir tatil yaşatıyor.
Şehir merkezinde, avantajlı bir konumdaki tesisin odalarında, misafirlerin sakinlik içinde dinlenebilecekleri balkon bulunuyor. Tesis, misafirlerine ücretsiz özel otopark, 24 saat açık resepsiyon ve kablosuz internet olanağı sunuyor.
Tesis restoranında sabah kahvaltısı taze sebze ve meyveler ile hazırlanıp açık büfe olarak sunuluyor. Öğle ve akşam yemeklerinde, Türk ve dünya mutfağından lezzetler özenle hazırlanıyor.
Tesiste büyük bir kaydırağı ve ayrı çocuk bölümü olan açık yüzme havuzu yer alıyor. Şezlong ve şemsiyelerle çevrili olan havuz, misafirlere hem güneşlenme hem suyun tadını çıkarma fırsatı veriyor.
Pek çok kafe, bar ve restoran ile eğlence yerleri tesise yürüme mesafesinde bulunuyor.
Fethiye’de; dalış, tekne turu ve yamaç paraşütü gibi çeşitli etkinlikler gerçekleştiriliyor.

Konum

Şehir merkezine 800 m., havaalanına 45 km. mesafede.

Genel Uyarılar

Tesis odalarına giriş saati 14.00'ten itibaren başlar. Odalardan çıkış saati ise en geç 12.00'dir. Evcil hayvan kabul edilmiyor.
Tesiste hizmet veren açık alanların kullanımı mevsim koşullarına bağlıdır.
Aile odaları veya bazı özel odalar haricindeki odalarda yapılacak 2+2 veya 3+1 konaklamalar, odada sıkışıklık yaratabilir ve verilen ilave yataklar sabit yatak konforunda olmayabilir.
Tesislerde verilen Ultra Her Şey Dahil, Her Şey Dahil ve Tam Pansiyon konaklamalar, akşam yemeği ile başlar, konaklanan gece sayısı kadar akşam yemeğini içerir ve çıkış günü öğlen yemeği ile son bulur.
Yarım Pansiyon konaklamalar akşam yemeği ile başlar, konaklanan gece sayısı kadar akşam yemeğini içerir ve çıkış günü sabah kahvaltısı ile son bulur. Oda Kahvaltı konaklamalar ise çıkış günü sabah kahvaltısı ile son bulur.
Konaklama yapılacak odanın, aile odası, süit oda (ve benzeri) gibi özel tip odalar olması halinde, konaklama yapacak misafirlerden herhangi birinin otelden erken ayrılması halinde ücret iadesi yapılmamaktadır.

Konfor Suite Otel

,

Genel Açıklamalar

Ölüdeniz' in Ovacık mevkiinde bulunan Konfor Suite Otel, Ölüdeniz plajına 4 km. mesafede, çam ormanları ile örtülü yüksek dağların eteklerinde konumlanmıştır. Otelden Ölüdeniz Plajına günün belli saatlerinde servis ile ulaşım sağlanmaktadır. Ayrıca Tesisin 1 açık yüzme havuzu, 1 çocuk yüzme havuzu ve güneşlenme terası bulunmaktadır. Standart ve Suite Oda seçeneği olan 43 odaya sahip Konfor Suite Otel in tüm odaları Uydu yayınlı LCD TV, Kablosuz internet, Direkt Telefon, Siplit Klima, Saç Kurutma Makinası ve Elektronik Kasa gibi özellikler ile donatılmıştır. Konfor Suite Otel Dalaman Havalimanına 60 Km. Fethiye Merkeze 8 Km. ve Saklıkente 45 Km. uzaklıktadır.

Genel Uyarılar

Konfor Suite Otel, odalarına giriş, saat 14:00'ten itibaren başlar. Odalardan çıkış saati ise en geç 12:00'dir. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Tesiste hizmet veren açık alanların kullanımı mevsim koşullarına bağlıdır.
Aile odaları veya bazı özel odalar haricinde, diğer odalarda yapılacak 2 + 2 veya 3 + 1 konaklamalar, odada sıkışıklık yaratabilir ve verilen ilave yataklar sabit yatak konforunda olmayabilir.