Fethiye Turu 4 Gün - Baytatil

Fethiye Turu 4 Gün

Tüm Fotograflar ve Videolar için Tıklayın.

Fethiye Turu 4 Gün

, Ankara Çıkışlı
 • Ana Kategori :
  Yurtiçi
 • Alt Kategori :
  15 Temmuz Turları, 19 Mayıs Turları, 23 Nisan Turları, 30 Ağustos Turları, 4 Günlük Turlar, Ege ve Akdeniz Turları, Erken Rezervasyon Turları, Fethiye Kaş Kalkan Turları, Ramazan Bayramı Turları
 • Süre :
  4 Gün
 • Vize :
  Vizesiz Yurtiçi
 • Kapasite :
  44 kişi

Fethiye bölgesinin gerek doğal güzellikleri gerekse de tekne turlarında dinlenme fırsatını değerlendirmenizi diliyoruz. Yorucu iş temposundan kurtulmanın yolu Baytatil ile bayram turlarına katılmaktan geçer...Baytatil iyi tatiller diler...

1,229 TL dan başlayan fiyatlarla

Tur Seçenekleri

Fethiye Turu 4 Gün Kalkış: Ankara Tur Tarihi : Süre : 4 Gün
Talep Gönder

Fethiye Turu
 
 
 
3 gece - 4 gün
 
 
 
Tam Gün Öğle Yemekli Kelebekler Vadisi Tekne Turu Ücrete Dâhil
 
 
Baytatil Farkı İle…
 
 
 
FETHİYE – ÖLÜDENİZ – KELEBEKLER VADİSİ – SAKLIKENT KANYONU – TLOS ANTİK KENTİ – YAKAPARK – SALDA GÖLÜ
 
 
 
Biniş Noktalarımız:
23.00 Kızılay Atatürk Bulvarı No: 127 Önü
23.05 Bahçelievler Milli Kütüphane Yanı
23.10 Söğütözü Armada Önü
23.15 Odtü Köprüsü Altı
23.20 Bilkent Köprüsü Altı
23.25 Ümitköy Köprüsü Altı
23.30 Koru Sitesi Migros Karşısı
23.35 Yaşamkent Bp Benzinlik Önü

Tur Programı

1.Gün: Ankara`dan Hareket

Akşam Saat 23.00‘ da Kızılay Ofis önünde buluşmamızın ve belirtilen noktalardan değerli misafirlerimizin alınmasının ardından yolculuğumuza başlıyoruz.

2.Gün: Fethiye-Kayaköy-Ölüdeniz-Belecekız Koyu-Yüzme Molası
Güzergâhımız üzerinde vereceğimiz molalarımızın ardından programımız süresince konaklayacağımız otelimize ulaşıyoruz. Alacağımız açık büfe kahvaltımızın ardından otelimizde ki müsaitliğe göre ve rehberimizin belirleyeceği saate kadar bize ayrılan odalarımıza yerleşme ve dinlenme. Dinlenmenin akabinde Mübadele sonrasında terk edilen zamanında 25000 den fazla nüfusu olan Kayaköy’ü ziyaret ediyoruz. Buradan Türkiye’mizin tanıtım filmlerinin vazgeçilmezi olan Ölüdeniz’e hareket ederek tüm öğleden sonrasında müthiş lagün içindeki güzel Belcekız plajında yüzme molası veriyoruz. Sonrasında otelimize hareket. Konaklama ve akşam yemeği Fethiye bölgesinde ki otelimizde.
 
Kahvaltı: Otelimizde açık büfe olarak alınacaktır ücrete dâhil
Öğle Yemeği: Ölüdeniz yüzme molası sırasında rehberimizin tavsiye edeceği restoranlarda yöresel yemeklerin tatlarına bakabilirsiniz. Ekstra olarak alınacaktır.
Akşam Yemeği: Otelimizde açık büfe olarak alınacaktır ücrete dâhil
Konaklama: Konfor Suite-Otel Daisy Garden-Yel Holiday-Telmessos Select Hotel vb.
Güzergâh: Ankara-Fethiye-Kayaköy-Fethiye (645 km)
3.Gün Tam Gün Yüzme Molaları Eşliğinde Öğle Yemekli Kelebekler Vadisi Tekne Turu
Otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltımız ardından ücrete dâhil tam gün öğle yemekli Kelebekler Vadisi tekne turuna katılmak üzere otelimizden ayrılıyoruz. Ölüdeniz sahilinde bizleri bekleyen teknemiz ile mavinin eşsiz tonlarına tanık olacağınız hafızalarınıza kazınacak turumuza başlamamızın ardından öncelikle Deve Plajı, Soğuk Su Koyunu ziyaret ediyoruz. Bu iki noktada yüzme fırsatı bulacağınız serbest zamanın ardından St. Nicholas Adasına doğru devam ediyoruz. Teknemizin öğle yemeği ve yüzme molası için vereceği serbest zaman sonrasında, Akvaryum Koyuna doğru tekrar teknemiz ile yola çıkıyoruz. Akvaryum koyunda yine sizler için yüzme fırsatı bulacağınız serbest zaman sonrasında birçoğumuz tarafından merak edilen Kelebekler Vadisine hareket ediyoruz. Dileyenlerin yüzme için dileyenlerin ise vadiyi gezebilme fırsatı bulacağı Kelebekler Vadisinde serbest zaman veriyoruz. (Vadiyi gezecek misafirlerimiz için tekne hareket saatine dikkat etmelerini tavsiye ederiz) Serbest zamanın ardından teknemiz ile Ölüdeniz sahiline geri dönüyoruz. (Not: Yoğunluğa göre tekne seyahatimizin güzergâhı değişiklik gösterebilir) Aracımız 
İle otelimize hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama Fethiye bölgesinde ki otelimizde.
 
Kahvaltı: Otelimizde açık büfe olarak alınacaktır ücrete dâhil
Öğle Yemeği: Kelebekler Vadisi tekne turumuzda balık veya tavuk menüsü olarak alınacaktır ücrete dâhil
Akşam Yemeği: Otelimizde açık büfe olarak alınacaktır ücrete dâhil
Konaklama: Konfor Suite-Otel Daisy Garden-Yel Holiday-Telmessos Select Hotel vb.
Güzergâh: Fethiye-Ölüdeniz (10 km)
4.Gün Saklıkent Kanyonu-Tlos Antik Kenti-Yakapark
Otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltımızın ardından yaklaşık olarak 15 yıl önce bir keçi çobanı tarafından tesadüfen keşfedilen Fethiye’nin en bakir turistik güzelliklerinden biri olan Saklıkent Kanyonuna hareket ediyoruz. Uzun yıllar keşfedilmemiş olmasından ve kendisini göstermeden varlığını sürdüren adına da bu nedenle Saklıkent denilen kanyonda verilecek serbest zaman içerisinde ayaklarınızı buz gibi suya sokabileceğiniz gibi çay veya kahvenizi yudumlama fotoğraf çekinme gibi imkanlar bulacaksınız. Serbest zamanın ardından Tlos Antik Kentine hareket ediyoruz. UNESCO Dünya Mirası Geçici Listesi’nde yer alan önemli Likya kentlerinden biri olan günümüze kadar ayakta kalan en önemli yapılarından tiyatro ve stadyumu görebileceğiniz Tlos Antik Kenti; Kanatlı at Pegasus ile kahramanı Bellerophontes’in yaşadığı yer olarak da bilinmektedir. Ardından Saklıkent ve Tlos ziyaretimizin son noktası olan Yaka Köyü’nde bulunan aynı zamanda Saklıkent kanyonundan akan suyun çıkış noktası olan Yakapark’a hareket ediyoruz. Öğle yemeği için verilecek serbest zamanda anıt haline gelmiş ağaçlar arasında doğa harikası ortamda fotoğraflar çekinebilir, kademeli teraslarda kuş sesleri eşliğinde dinlenebilir, havuzda ayağınızı sokabilirsiniz. Ayrıca restoranımız yetkililerinin gelen ziyaretçiler için suyun ne derece soğuk olduğunu kanıtlamak adına su içerisinde 15 dakika bekleyebilene yemek ve içeceğin ücretsiz verildiğini hatırlatmak isteriz  Serbet zaman ve öğle yemeği molamızın ardından otelimize hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama Fethiye bölgesinde ki otelimizde.
 
Kahvaltı: Otelimizde açık büfe olarak alınacaktır ücrete dâhil
Öğle Yemeği: Yakapark bölgesinde rehberimizin tavsiye edeceği restoranlarda yöresel yemeklerin tatlarına bakabilirsiniz. Ekstra olarak alınacaktır.
Akşam Yemeği: Otelimizde açık büfe olarak alınacaktır ücrete dâhil
Konaklama: Konfor Suite-Otel Daisy Garden-Yel Holiday-Telmessos Select Hotel vb.
Güzergâh: Fethiye-Saklıkent-Tlos-Yakapark (110 km)
5.Gün: Fethiye-Salda Gölü-Ankara Dönüş Yolculuğu
Otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltımızın ardından oteldeki çıkış işlemlerimizi tamamladıktan sonra ülkemizin Maldivleri olarak bilinen Salda Gölüne hareket ediyoruz. Burada vereceğimiz yüzme ve öğle yemeği molamızın ardından Ankara'ya dönüş yolculuğumuza geçiyoruz Akşam saat 23.00 sularında Ankara’da oluyoruz. Bir başka organizasyonda buluşmak üzere misafirlerimiz ile vedalaşarak turumuzu sonlandırıyoruz.
 
Kahvaltı: Otelimizde açık büfe olarak alınacaktır ücrete dâhil
Öğle Yemeği: Rehberimizin tavsiye edeceği restoranlarda yöresel yemeklerin tatlarına bakabilirsiniz. Ekstra olarak alınacaktır.
Akşam Yemeği: Güzergâhımız üzerinde dinlenme tesisinde ekstra ücretli olarak değerlendirebilirsiniz.
Güzergâh: Fethiye-Salda Gölü-Ankara (634 km)

Fiyata Dahil Olanlar

Lüks araçlar ile gidiş dönüş ulaşım
3 gece 4* otellerde yarım pansiyon konaklama
4 sabah kahvaltısı
Tam gün öğle yemekli Kelebekler Vadisi Tekne Turu
Programda belirtilen geziler
Profesyonel Türkçe Rehberlik Hizmetleri
Seyahat esnasında araç içi sıcak soğuk ikramlar
Seyahat Sağlık Sigortası

Fiyata Dahil Olmayanlar

Tekne turu haricinde ki öğle yemekleri
Yemeklerde alınacak içecekler
Kişisel harcamalar
Müze ve ören yeri giriş ücretleri
Dönüş günü akşam yemeği
3* veya 4* Oteller
***Fiyatlar Belirli Kontenjanlarla Sınırlıdır***
Tur Tarihi
2 Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişi
Ekstra Kişi
1. Çocuk
2. Çocuk
3. Çocuk
30/09/2020
1,294 TL
1,229 TL
1,562 TL
1,484 TL
1,240 TL
1,178 TL
(0-6) 410 TL
(7-12) 974 TL
(0-6) 1,229 TL
(7-12) 1,229 TL
(0-6) 1,229 TL
(7-12) 1,229 TL

Ulaşım

> Turlarımız 12–18 kişi arası kayıtlarda lüks minibüs, 18–30 kişi arası kayıtlarda lüks midibüs ve 30–45 kişi arası kayıtlarda 46 kişilik otobüslerle ulaşım sağlanır. Otobüs oturma düzeni, kesin rezervasyon sırasına göre yapılır. 
> Yeterli çoğunluğun sağlanamaması ve iptal durumunda en geç bir gün önceden bildirim yapılır. 
> Tur lideri ve rehberler gerekli durumlarda programda değişiklik yapabilir.

Daisy Garden Resort Hotel

,

Genel Tanıtım

Daisy Garden Resort Fethiye, Ovacık bölgesinde bulunmaktadır. Denize 750 metrenin üzerinde uzaklıkta olan Daisy Garden Resort misafirlerine shuttle servis imkanı sunmaktadır. Tesisin kendine özel kum plajı bulunmaktadır. 
Açık yüzme havuzunda eğlenerek serinleme imkanı bulabileceksiniz. 3500 m2 alanda kurulmuş olan Daisy Garden Resort otel herşey dahil konseptiyle misafirlerimize hizmet vermektedir. Tesiste bulunan açık restaurant, kapalı restaurantta yemeklerinizi yiyebilirsiniz. 
Odanızda bulunan merkezi klima/split klima ile oda sıcaklığınız ayarlanabilir. Konaklamanız boyunca faydalanabileceğiniz TV, telefon ve oda kasası standart odalarda mevcuttur. Oda servisi hizmeti bulunmaktadır. 
Tesis içerisinde yer alan spa, hamam ve masaj hizmetlerinden faydalanarak rahatlayabilir ve kendinizi yenilenmiş hissedebilirsiniz. Otel Dalaman Havalimanı'na 65 km, Hİsarönü'ye 2 km, Fethiye'ye 6 km uzaklıktadır. 
İhtiyacınıza göre tesisteki doktor, kuaför, market, araç kiralama hizmetlerini kullanabilirsiniz.

Genel Uyarılar

Ölüdeniz Plajı 5 Km mesafededir. Ölüdeniz plajında sabah kahvaltıdan sonra 2 defa ücretsiz servis olup, akşam yemeğinden öncede dönüş seferleri yapılmaktadır.
Tesis gerekli doluluğu sağlayamadığı takdirde konsept veya konsept dahilinde değişiklik uygulayabilir.

Yel Holiday Resort

,

Genel Tanıtım

Begonviller, lavantalar ve palmiye ağaçlarıyla çevrili geniş bir bahçe içinde hizmet veren Yel Holiday Resort Hotel, misafirlerini Fethiye, Ovacık'ta ağırlıyor. 

Tesisin restoranında sunulan kahvaltı ile güne lezzetli bir başlangıç yapabilir, öğle ve akşam yemeklerinde enfes tatları deneyimleme fırsatı bulabilirsiniz. Tesisin açık yüzme havuzunda hem eğlenebilir hem de dinlenebilirsiniz.

Tesisin odalarında; klima, TV, telefon ve kasa gibi olanaklar yer alıyor. Tesiste ayrıca; doktor, market, araç kiralama gibi hizmetler de bulunuyor.

Konum

Ovacık mevkiindeki tesis; Hisarönü merkeze 2 km, Ölüdeniz'e 5 km, Fethiye merkeze 6 km ve Dalaman Havalimanı'na 55 km mesafede konumlanıyor.

Plaj

Tesisin, denize 5 km mesafesi bulunuyor. Plajda; şezlong, güneş şemsiyesi, minder ve plaj havlusu ücretli. Tesis tarafından belirlenen saatlerde plaja ücretsiz shuttle servisi sağlanıyor.

Balayı

Balayına özel oda dekorasyonu
Odaya meyve sepeti ve şarap
2 kişilik pasta organizasyonu
İstenilen bir günde odaya kahvaltı servisi

 

Spor/Eğlence

Tesiste bulunan su kaydırağı, 11.00-12.00 ve 14.00-15.00, yüzme havuzu ise 09.00-19.00 saatleri arasında hizmet veriyor. Tesiste günlük havuz oyunları, akşam eğlenceleri düzenleniyor.

Çocuk/Bebek

Tesiste 4-12 yaş arası çocuk misafirler için çocuk havuzu, oyun alanı ve çocuk animasyonları bulunuyor.

Genel Uyarılar

Misafirler, otele giriş yaptıktan sonra kol bandı takıyor.
Yel Holiday Resort Hotel odalarına giriş, saat 14.00'ten itibaren başlıyor. Odalardan çıkış saati ise en geç 12.00. Tesise evcil hayvan kabul edilmiyor. Tesiste hizmet veren açık alanların kullanımı mevsim koşullarına bağlı.
Tesiste verilen Her Şey Dahil konaklamalar, akşam yemeği ile başlayıp, konaklanan gece sayısı kadar akşam yemeğini içerir ve çıkış günü kahvaltı ile son bulur.
Konaklama yapılacak odanın, aile odası, süit oda (ve benzeri) gibi özel tip odalar olması halinde, konaklama yapacak misafirlerden herhangi birinin otelden erken ayrılması halinde ücret iadesi yapılmamaktadır.

Pırlanta Hotel

,

Genel Tanıtım

Muğla’nın muhteşem doğası ve huzur verici atmosferiyle dikkat çeken tatil merkezi Fethiye’de yer alan Pirlanta Hotel, misafirlerine keyif dolu bir tatil yaşatıyor.
Şehir merkezinde, avantajlı bir konumdaki tesisin odalarında, misafirlerin sakinlik içinde dinlenebilecekleri balkon bulunuyor. Tesis, misafirlerine ücretsiz özel otopark, 24 saat açık resepsiyon ve kablosuz internet olanağı sunuyor.
Tesis restoranında sabah kahvaltısı taze sebze ve meyveler ile hazırlanıp açık büfe olarak sunuluyor. Öğle ve akşam yemeklerinde, Türk ve dünya mutfağından lezzetler özenle hazırlanıyor.
Tesiste büyük bir kaydırağı ve ayrı çocuk bölümü olan açık yüzme havuzu yer alıyor. Şezlong ve şemsiyelerle çevrili olan havuz, misafirlere hem güneşlenme hem suyun tadını çıkarma fırsatı veriyor.
Pek çok kafe, bar ve restoran ile eğlence yerleri tesise yürüme mesafesinde bulunuyor.
Fethiye’de; dalış, tekne turu ve yamaç paraşütü gibi çeşitli etkinlikler gerçekleştiriliyor.

Konum

Şehir merkezine 800 m., havaalanına 45 km. mesafede.

Genel Uyarılar

Tesis odalarına giriş saati 14.00'ten itibaren başlar. Odalardan çıkış saati ise en geç 12.00'dir. Evcil hayvan kabul edilmiyor.
Tesiste hizmet veren açık alanların kullanımı mevsim koşullarına bağlıdır.
Aile odaları veya bazı özel odalar haricindeki odalarda yapılacak 2+2 veya 3+1 konaklamalar, odada sıkışıklık yaratabilir ve verilen ilave yataklar sabit yatak konforunda olmayabilir.
Tesislerde verilen Ultra Her Şey Dahil, Her Şey Dahil ve Tam Pansiyon konaklamalar, akşam yemeği ile başlar, konaklanan gece sayısı kadar akşam yemeğini içerir ve çıkış günü öğlen yemeği ile son bulur.
Yarım Pansiyon konaklamalar akşam yemeği ile başlar, konaklanan gece sayısı kadar akşam yemeğini içerir ve çıkış günü sabah kahvaltısı ile son bulur. Oda Kahvaltı konaklamalar ise çıkış günü sabah kahvaltısı ile son bulur.
Konaklama yapılacak odanın, aile odası, süit oda (ve benzeri) gibi özel tip odalar olması halinde, konaklama yapacak misafirlerden herhangi birinin otelden erken ayrılması halinde ücret iadesi yapılmamaktadır.

Konfor Suite Otel

,

Genel Açıklamalar

Ölüdeniz' in Ovacık mevkiinde bulunan Konfor Suite Otel, Ölüdeniz plajına 4 km. mesafede, çam ormanları ile örtülü yüksek dağların eteklerinde konumlanmıştır. Otelden Ölüdeniz Plajına günün belli saatlerinde servis ile ulaşım sağlanmaktadır. Ayrıca Tesisin 1 açık yüzme havuzu, 1 çocuk yüzme havuzu ve güneşlenme terası bulunmaktadır. Standart ve Suite Oda seçeneği olan 43 odaya sahip Konfor Suite Otel in tüm odaları Uydu yayınlı LCD TV, Kablosuz internet, Direkt Telefon, Siplit Klima, Saç Kurutma Makinası ve Elektronik Kasa gibi özellikler ile donatılmıştır. Konfor Suite Otel Dalaman Havalimanına 60 Km. Fethiye Merkeze 8 Km. ve Saklıkente 45 Km. uzaklıktadır.

Genel Uyarılar

Konfor Suite Otel, odalarına giriş, saat 14:00'ten itibaren başlar. Odalardan çıkış saati ise en geç 12:00'dir. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Tesiste hizmet veren açık alanların kullanımı mevsim koşullarına bağlıdır.
Aile odaları veya bazı özel odalar haricinde, diğer odalarda yapılacak 2 + 2 veya 3 + 1 konaklamalar, odada sıkışıklık yaratabilir ve verilen ilave yataklar sabit yatak konforunda olmayabilir.