Büyük Gap Turu

Tüm Fotograflar ve Videolar için Tıklayın.

Büyük Gap Turu

, Ankara Çıkışlı
 • Ana Kategori :
  Yurtiçi
 • Alt Kategori :
  Ankara Çıkışlı Turlar, Gap ve Mardin Turları, Haftalık Turlar, Konaklamalı Turlar, Kurban Bayramı Turları, Otobüsle Yurtiçi Turlar
 • Süre :
  6 Gün
 • Vize :
  Vizesiz Yurtiçi
 • Kapasite :
  44 kişi

Ülkemizdeki en önemli turizm destinasyonunu keşfe çıkıyoruz. Hiç bir ayrıntısını kaçırmamanız için Baytatil tecrübesi ışığında hazırlanan programımız kültür, eğlence ve lezzet dolu günlerin sözünü veriyor. 5 Gece 6 Günlük Güneydoğu Anadolu Bölgesinin Tüm Kültür Duraklarına uğrayan titizlikle hazırlanmış özel turumuzu size sunmaktan mutluyuz..

17,857 TL dan başlayan fiyatlarla

Tur Seçenekleri

Büyük Gap Turu Kalkış: Ankara Tur Tarihi : Süre : 6 Gün
Talep Gönder

Büyük Güneydoğu Anadolu Turu

5 Gece - 6 Gün

Halfeti Tekne Turu ve Urfa Sıra Gecesi Dahil!!

Baytatil Farkı İle…

ADANA- GAZİANTEP – ZEUGMA MÜZESİ – ANTEP KALESİ- BİRECİK  HALFETİ – ŞANLIURFA – HARRAN – BALIKLIGÖL  GÖBEKLİTEPE – MARDİN – MİDYAT – HASANKEYF – DİYARBAKIR  NİSİBİ KÖPRÜSÜ – KAHTA – ADIYAMAN – NEMRUT GÜN BATIMI  KAHRAMANMARAŞ

Biniş Noktalarımız:

21.30 Kızılay Atatürk Bulvarı No: 127 Önü
21.40 Ufuk Hastanesi Önü
21.55 Oran Keklikpınarı Kavşağı
Not: Biniş Noktaları İle Aynı Noktalarda İnilebilir.

Tur Programı

1.Gün: Ankara`dan Hareket

Akşam Saat 21.30‘ da Kızılay Ofis önünde buluşmamızın ve belirtilen noktalardan değerli misafirlerimizin alınmasının ardından yolculuğumuza başlıyoruz. 

2.Gün: Adana-Gaziantep-Zeugma Müzesi-Antep Kalesi

Güzergahımız üzerinde vereceğimiz molalarımızın ardından göl manzarası eşliğinde alacağımız yöresel serpme kahvaltımızın ardından; Adana Taşköprü ile Türkiye’nin en büyük camiilerinden olan Sabancı Camisini geziyoruz. Buradan Gaziantep’e; 2011 yılında açılan ve 1700 m2 lik mozaik ile Dünyanın en büyük mozaik müzesi olma özelliğini taşıyan Zeugma Mozaik Müzesini gezmek için hareket ediyoruz. Mozaik Müze gerek mimarisi gerekse teknolojik açıdan dünyanın önde gelen bir müzesidir. Ayrıca Dünyaca ünlü “Çingene Kızı” mozaiği de bu müzede sergilenmektedir. Müze gezimiz sonrasında Antep Kalesini gezip fotoğraflamamızın ardından Kaleiçi civarlarında el sanatlarının ve yöresel tatları tanıma açısından ayrıca öğle yemeğimiz için serbest zamanımız olacak. Serbest zaman sonrasında otelimize hareket. Konaklama ve akşam yemeği Gaziantep bölgesinde ki otelimizde.

Kahvaltı: Restoranımızda yöresel serpme kahvaltısı olarak alınacaktır ücrete dâhil

Öğle Yemeği: Kaleiçi gezimiz sırasında rehberimizin tavsiye edeceği restoranlarda yöresel yemeklerin tatlarına bakabilirsiniz. Ekstra olarak alınacaktır.

Akşam Yemeği: Otelimizde açık büfe olarak alınacaktır ücrete dâhil

Konaklama: Tilmen Otel-Dedeman Otel vb.

Güzergâh: Ankara-Gaziantep (761 km)

3.Gün Gaziantep-Birecik-Halfeti-Şanlıurfa-Harran-Balıklıgöl

Otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltımızın ardından Birecik ilçesine hareket ediyoruz. Bölgenin simgesi haline gelen “Kelaynak Kuşu” nun neslini sona ermekten kurtaran Birecik Kelaynak Çiftliğini ziyaret ettikten sonra Halfeti’ye devam ediyoruz. Fırat Nehri’nin altında kalan taş mimarisiyle “Saklı Cennet” ve “ Kayıp Kent” olarak da anılmaya başlayan aynı zamanda Karagülü ile de epeyce ünlü olan Halfeti’de teknelerimiz ile yapacağımız ücrete dahil gezimiz sırasında Birecik Baraj Gölü’nü ve Rum Kale’yi görüyoruz. Tekne gezimiz sonrasında Şanlıurfa’ya hareket ediyoruz. Şanlıurfa’da öğle yemeğimiz için verilecek serbest zamanın ardından Şanlıurfa merkeze yaklaşık 45 km mesafede Dünyanın ilk bilim merkezlerinden biri olan Harran ilçesine devam ediyoruz. Harran Kuzey Mezopotamya’nın en eski yerleşim bölgelerindendir. Şehrin tarihi M.Ö 2000’li yıllara dayanmaktadır. Harran gezimiz sonrasında Peygamberler şehri Urfa’nın sembolü olan Balıklıgöl ve Ayn-ül Zeliha mağarasını gezdikten sonra Gümrük Han’da kahve molası veriyoruz. Ardından akşam yemeğimiz ve beraberinde ücrete dahil olarak gerçekleştireceğimiz kültürel açıdan önemli geleneksel Urfa Sıra Gecesine katılacağız. Sonrasında otelimize hareket. Konaklama otelimizde.

Farkımız: Halfeti Tekne Turu ücrete dahil

Farkımız: Yemekli Şanlıurfa Sıra Gecesi ücrete dahil
Kahvaltı: Otelimizde açık büfe olarak alınacaktır ücrete dahil
Öğle Yemeği: Şanlıurfa şehir merkezinde rehberimizin tavsiye edeceği restoranlarda yöresel yemeklerin tatlarına bakabilirsiniz. Ekstra olarak alınacaktır.
Akşam Yemeği: Sıra Gecesinde alınacaktır ücrete dahil
Konaklama: El Ruha Otel-Grand Urfa Otel vb.
Rota: Gaziantep-Birecik-Halfeti-Harran-Balıklıgöl (315 km)

4.Gün Şanlıurfa-Göbeklitepe-Mardin

Otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltımız ardından 12.000 yıllık geçmişiyle dünyanın şu anda bilinen en eski tapınağı olma özelliği taşıyan Göbeklitepe gezimizi gerçekleştirmek üzere hareket ediyoruz. UNESCO Dünya Kültür Mirası Listesi’ne 2018 yılında alınan Göbeklitepe’nin Neolitik Çağ’da MÖ 9600-7300 yılları arasında inşa edildiği bilinmektedir. Göbeklitepe gezimizin ardından Mardin’e hareket ediyoruz. Mardin’e varışımızın ardından gerçekleştireceğimiz şehir turumuzda ünlü ve heybetli Kasımiye Medresi, bezemeleri ve işlemeleriyle ünlü Ulucami, Mardin Müzesi ve Kırklar Kilisesi gezilecek yerler arasındadır. Öğle yemeğimiz için verilecek serbest zamanın ardından ünlü “Abbaraları” görüyoruz. Daha sonra Badem şekeri ve kahvesi alabileceğiniz molamız sonrasında otelimize hareket ediyoruz. Konaklama ve akşam yemeği Mardin bölgesinde ki otelimizde.

Kahvaltı: Otelimizde açık büfe olarak alınacaktır ücrete dahil

Öğle Yemeği: Mardin şehir merkezinde rehberimizin tavsiye edeceği restoranlarda ekstra olarak alınacaktır 
Akşam Yemeği: Otelimizde açık büfe olarak alınacaktır ücrete dahil
Konaklama: Yay Grand Otel-Mesopatamya Garden Hotel vb.
Rota: Şanlıurfa-Göbeklitepe-Mardin (230 km)

5.Gün Mardin-Midyat-Hasankeyf-Diyarbakır

Otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltımızın ardından Mardin’e yaklaşık 4 km mesafede bulunan Süryani toplumunun önemli din merkezlerinden olan Deyr-ül Zafaran Manastırını ziyaret ediyoruz. Manastır 5. yüzyıldan başlayarak farklı zamanlarda yapılan eklentilerle bugünkü haline 18. Yüzyılda kavuşmuştur. Farklı zamanlarda yapılan eklentilere rağmen Manastır’ın adeta tek bir zamanda inşa edildiği havasını vermesi bu eklenti binaları yapan mimarların ne kadar maharetli olduğuna şahit olacaksınız. Manastır gezimizin ardından Midyat’a devam ediyoruz. Tarihi taş konakları, camileri, kiliseleri ve özgün mimarisiyle Anadolu’nun en eski yerleşim yerlerinden biri olan Midyat geçmişten günümüze birçok medeniyete kucak açmıştır. Gümüş severler ve öğle yemeğimiz için verilecek serbest zamanın ardından Hasankeyf’e doğru hareket ediyoruz. Kayalar Kenti anlamına gelen “Hısn-ı Keyfa” olarak alınan Hasankeyf ilçesinin tam ortasından Dicle nehrinin geçmesi korunmaya uygun coğrafi yapısı nedeniyle çağlar boyu stratejik önemini korumuştur. Fotoğraf molalarımız sonrasında Diyarbakır’a doğru yola çıkıyoruz. Diyarbakır’a varışımızın ardından yapacağımız şehir turumuz esnasında tarihi surlar, Mardin kapı, Cahit Sıtkı Tarancı Evi, Ulu Cami görülecek yerler arasındadır. Hasanpaşa hanında ki kahve molamızın ardından otelimize hareket ediyoruz. Konaklama ve akşam yemeği Diyarbakır bölgesinde ki otelimizde.

Kahvaltı: Otelimizde açık büfe olarak alınacaktır ücrete dahil

Öğle Yemeği: Midyat bölgesinde rehberimizin tavsiye edeceği restoranlarda yöresel yemeklerin tatlarına bakabilirsiniz. Ekstra olarak alınacaktır.
Akşam Yemeği: Otelimizde açık büfe olarak alınacaktır ücrete dahil
Konaklama: Novotel-Anemon Otel Diyarbakır vb.
Rota: Mardin-Midyat-Hasankeyf-Diyarbakır (255 km)

Log in

to use Ginger

Limited mode

. To

×

6.Gün Diyarbakır-Kâhta-Nemrut Gün Batımı-Adıyaman

Otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltımızın ardından On Gözlü Köprü, Hevsel Bahçelerini gezdikten sonra yıllardır ihtiyacı hissedilen ve eğik asma köprü konusunda ülkemizde ki tek örnek olan Nisibi Köprüsünden geçerek Kâhta’ya ulaşıyoruz. Özel transfer araçlarımız ile Karakuş Tümülüsünü, Septimus Severus Köprüsünü ziyarete gidiyoruz. Sonrasında ise günbatımında Nemrut Dağında ki “Tanrıların Tahtı” olarak bilinen tören alanını gezerek Batı terasında muhteşem manzara eşliğinde güneşin batışına tanıklık ediyoruz. Sonrasında otelimize hareket. Konaklama ve akşam yemeği Adıyaman bölgesinde ki otelimizde.

Kahvaltı: Otelimizde açık büfe olarak alınacaktır ücrete dahil

Öğle Yemeği: Rehberimizin tavsiye edeceği restoranlarda ekstra olarak alınacaktır
Akşam Yemeği: Otelimizde açık büfe olarak alınacaktır ücrete dahil
Konaklama: White Star-Rabat Otel vb.
Rota: Diyarbakır-Kâhta-Nemrut Dağı-Adıyaman (277 km)

7.Gün Adıyaman-Kahramanmaraş-Adana-Ankara Dönüş Yolculuğu

Otelimizde alacağımız açık büfe sabah kahvaltımızın ardından Kahramanmaraş’a hareket ediyoruz. Maraş şehir merkezinde yapacağımız gezimiz esnasında Ulucami, kale görülecek yerler arasındadır. Kapalı çarşıdaki zanaatkarların hünerlerini yerinde gördükten sonra Adana üzerinden Ankara dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Yol güzergahımız esnasında verilecek molalar eşliğinde gece saat 01.00 sularında Ankara’da oluyoruz. Bir başka organizasyonda buluşmak üzere misafirlerimiz ile vedalaşarak turumuzu sonlandırıyoruz.

Kahvaltı: Otelimizde açık büfe olarak alınacaktır ücrete dahil

Öğle Yemeği: Rehberimizin tavsiye edeceği restoranlarda yöresel yemeklerin tatlarına bakabilirsiniz. Ekstra olarak alınacaktır.
Akşam Yemeği: Güzergâhımız üzerinde dinlenme tesisinde ekstra ücretli olarak değerlendirebilirsiniz.
Rota: Adıyaman-Kahramanmaraş-Ankara (801 km)

Fiyata Dahil Olanlar

Fiyata Dahil Olan Hizmetler:
Lüks Araçlar İle Gidiş Dönüş Ulaşım
5 Gece 3* Ve 4* Otellerde Yarım Pansiyon Konaklama
6 Sabah Kahvaltısı
Halfeti Tekne Turu
Şanlıurfa Sıra Gecesi
Nemrut Transferleri
Programda Belirtilen Geziler
Profesyonel Türkçe Rehberlik Hizmetleri
Seyahat Esnasında Araç İçi Sıcak Soğuk İkramlar
Seyahat Sağlık Sigortası

Fiyata Dahil Olmayanlar

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler:
Öğle Yemekleri
Yemeklerde Alınacak İçecekler
Kişisel Harcamalar
Müze Ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
Dönüş Günü Akşam Yemeği
3* ve 4* Oteller
Tur Tarihi
2 Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişi
Ekstra Kişi
1. Çocuk
2. Çocuk
27/04/2024
17,857 TL
22,857 TL
17,143 TL
(0-2) 0 TL
(3-6) 9,286 TL
(7-12) 13,571 TL
(0-2) 8,929 TL
(3-6) 17,857 TL
(7-12) 17,857 TL
04/05/2024
17,857 TL
22,857 TL
17,143 TL
(0-2) 0 TL
(3-6) 9,286 TL
(7-12) 13,571 TL
(0-2) 8,929 TL
(3-6) 17,857 TL
(7-12) 17,857 TL
11/05/2024
17,857 TL
22,857 TL
17,143 TL
(0-2) 0 TL
(3-6) 9,286 TL
(7-12) 13,571 TL
(0-2) 8,929 TL
(3-6) 17,857 TL
(7-12) 17,857 TL
18/05/2024
17,857 TL
22,857 TL
17,143 TL
(0-2) 0 TL
(3-6) 9,286 TL
(7-12) 13,571 TL
(0-2) 8,929 TL
(3-6) 17,857 TL
(7-12) 17,857 TL
25/05/2024
17,857 TL
22,857 TL
17,143 TL
(0-2) 0 TL
(3-6) 9,286 TL
(7-12) 13,571 TL
(0-2) 8,929 TL
(3-6) 17,857 TL
(7-12) 17,857 TL
01/06/2024
17,857 TL
22,857 TL
17,143 TL
(0-2) 0 TL
(3-6) 9,286 TL
(7-12) 13,571 TL
(0-2) 8,929 TL
(3-6) 17,857 TL
(7-12) 17,857 TL
13/06/2024
17,857 TL
22,857 TL
17,143 TL
(0-2) 0 TL
(3-6) 9,286 TL
(7-12) 13,571 TL
(0-2) 8,929 TL
(3-6) 17,857 TL
(7-12) 17,857 TL
22/06/2024
17,857 TL
22,857 TL
17,143 TL
(0-2) 0 TL
(3-6) 9,286 TL
(7-12) 13,571 TL
(0-2) 8,929 TL
(3-6) 17,857 TL
(7-12) 17,857 TL
29/06/2024
17,857 TL
22,857 TL
17,143 TL
(0-2) 0 TL
(3-6) 9,286 TL
(7-12) 13,571 TL
(0-2) 8,929 TL
(3-6) 17,857 TL
(7-12) 17,857 TL

Ulaşım

> Turlarımız 12–18 kişi arası kayıtlarda lüks minibüs, 18–30 kişi arası kayıtlarda lüks midibüs ve 30–45 kişi arası kayıtlarda 46 kişilik otobüslerle ulaşım sağlanır. Otobüs oturma düzeni, kesin rezervasyon sırasına göre yapılır. 
> Yeterli çoğunluğun sağlanamaması ve iptal durumunda en geç bir gün önceden bildirim yapılır. 
> Tur lideri ve rehberler gerekli durumlarda programda değişiklik yapabilir.

Dedeman Park Gaziantep

,

Genel Tanıtım

Gurme gezilerin, tarihi keşiflerin, el sanatlarının ve iş hayatının kalbinin attığı şehirlerden biri olan Gaziantep’in merkezindeki Dedeman Park Gaziantep, Gaziantep Havalimanı 24 km, Otogar 8 km uzaklıkta bulunuyor. Tesiste ayrıca; bar, kapalı restoran, toplantı salonu gibi hizmetler de mevcut. Dedeman Park Gaziantep klimalı birimlerle konforlu bir konaklama olanağı sunuyor. Tesis genelinde ücretsiz Wi-Fi erişimi mevcut. Tesisin bünyesinde ücretsiz özel otopark da yer alıyor. Dedeman Park Gaziantep'in tüm birimlerinde duş, saç kurutma makinesi ve ücretsiz banyo malzemeleri içeren özel banyo bulunuyor. Odaların her birinde minibar, kahve makinesi ve düz ekran uydu TV de mevcut.

Genel Uyarılar

Dedeman Park Gaziantep, odalarına giriş, saat 14:00'ten itibaren başlar. Odalardan çıkış saati ise en geç 12:00'dir. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Tesiste hizmet veren açık alanların kullanımı mevsim koşullarına bağlıdır.
Aile odaları veya bazı özel odalar haricinde, diğer odalarda yapılacak 2 + 2 veya 3 + 1 konaklamalar, odada sıkışıklık yaratabilir ve verilen ilave yataklar sabit yatak konforunda olmayabilir.

Novotel Gaziantep

,

Genel Tanıtım

Gaziantep Havalimanı’na yalnızca 20 km uzaklıkta yer alan tesis, otogara ise 5 km mesafede konumlanıyor. Tesiste konforlu konaklama imkanlarının yanı sıra günün stresini atmak isteyen misafirler için çeşitli olanaklar bulunuyor. Spor yapmak isteyenler için spor salonu olan tesiste ayrıca açık yüzme havuzu mevcut.

Genel Uyarılar

Novotel Gaziantep, odalarına giriş, saat 14:00'ten itibaren başlar. Odalardan çıkış saati ise en geç 12:00'dir. Evcil hayvan kabul ediliyor. Tesiste hizmet veren açık alanların kullanımı mevsim koşullarına bağlıdır.
Aile odaları veya bazı özel odalar haricinde, diğer odalarda yapılacak 2 + 2 veya 3 + 1 konaklamalar, odada sıkışıklık yaratabilir ve verilen ilave yataklar sabit yatak konforunda olmayabilir

Divan Gaziantep

,

Genel Tanıtım

Havalimanı ve otogara yakın konumu ile avantaj sağlayan tesisin çevresinde şehrin önemli iş ve ticaret merkezleri yer alıyor. Tesisin şık a la carte restoranında yöresel tatlar ve dünya mutfağından lezzetler sunuluyor. Zengin tesis olanakları ile misafirlere konaklama boyunca eşsiz bir deneyim yaşatan otelde, SPA merkezi, kapalı yüzme havuzu ve spor salonu bulunuyor.

Genel Uyarılar

Divan Gaziantep, odalarına giriş, saat 14:00'ten itibaren başlar. Odalardan çıkış saati ise en geç 12:00'dir. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Tesiste hizmet veren açık alanların kullanımı mevsim koşullarına bağlıdır.
Aile odaları veya bazı özel odalar haricinde, diğer odalarda yapılacak 2 + 2 veya 3 + 1 konaklamalar, odada sıkışıklık yaratabilir ve verilen ilave yataklar sabit yatak konforunda olmayabilir.

Teymur Continental Hotel Convention Center

,

Genel Tanıtım

Gaziantep'in Şehitkamil mevkiinde konumlanan Teymur Continental Hotel & Convention Center, misafirlerine konforlu bir konaklama imkanı sunuyor. 
Modern tasarıma sahip 157 odasıyla hizmet veren tesisin tüm odalarında; kasa, kablosuz internet, klima ve su ısıtıcısı bulunuyor. 
Tesis dünyaca ünlü Antep mutfağına ait yemeklerin ve uluslararası özel lezzetlerin şehir manzarasıyla servis edildiği A la Carte Restoranın yanı sıra toplantı salonu, balo salonu ve organizasyon alanlarıyla hem iş amaçlı hem de davet amaçlı konaklamalar için ideal bir alternatiftir. 
Sauna ve masaj salonu gibi olanakları bulunan tesisin, tatilde spor yapmak isteyen misafirleri içinse fitness center imkanı mevcut. 

Genel Uyarılar

Teymur Continental Hotel & Convention Center, odalarına giriş, saat 14:00'ten itibaren başlar. Odalardan çıkış saati ise en geç 12:00'dir. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Tesiste hizmet veren açık alanların kullanımı mevsim koşullarına bağlıdır.
Aile odaları veya bazı özel odalar haricinde, diğer odalarda yapılacak 2 + 2 veya 3 + 1 konaklamalar, odada sıkışıklık yaratabilir ve verilen ilave yataklar sabit yatak konforunda olmayabilir.

Erdoba Elegance Hotel And Spa

,

Genel Tanıtım

Tarihi güzellikleriyle her daim cazibe merkezi olan Mardin’de, şehir merkezinde konumlanan Erdoba Elegance Hotel, modern ve zarif dekorasyonu, sunduğu zengin olanaklar ve elverişli konumu ile hem iş hem de turistik amaçlı konaklamalara hitap ediyor. Şık ve konforlu odalarında; LCD TV, oturma grubu, minibar, kablosuz internet ve çalışma masası gibi olanaklar sunuluyor. Tesis; yöresel ve uluslararası lezzetleriyle Fridevs Restaurant, zengin açık büfe seçenekleriyle Zinnar Restaurant ve keyifli dinlenme molaları için lobi bar, pool bar, pastane ve kafe bölümleri ile misafirlerin konforlu vakit geçirmesini sağlıyor. SPA merkezinde çeşitli masaj ve terapilerle tüm yılın yorgunluğunu atabilirsin. Spor severler için fitness merkezi bulunan tesisin kongre merkezi de mevcut. Erdoba Elegance Hotel; Mardin Havaalanı’na 20 km, Dara Harabeleri’ne ise 35 km mesafede konumlanıyor.

Genel Uyarılar

Erdoba Elegance Hotel & Spa, odalarına giriş, saat 14:00'ten itibaren başlar. Odalardan çıkış saati ise en geç 12:00'dir. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Tesiste hizmet veren açık alanların kullanımı mevsim koşullarına bağlıdır.
Aile odaları veya bazı özel odalar haricinde, diğer odalarda yapılacak 2 + 2 veya 3 + 1 konaklamalar, odada sıkışıklık yaratabilir ve verilen ilave yataklar sabit yatak konforunda olmayabilir.

Yay Grand Hotel

,

Genel Tanıtım

Diyarbakır yolu üzerinde konumlanan otel, ulaşıma elverişli konumu ile hem iş hem de tatil odaklı seyahatlerde avantaj sağlıyor. Tesisin ferah odalarında konaklama sırasında ihtiyaç duyulabilecek tüm detaylar bulunuyor. Tesis içerisinde yöresel tatların da sunulduğu bir restoran hizmet veriyor. Günün stresini atmak isteyenler için tesiste spor salonu, hamam, sauna ve SPA salonu mevcut. Tesiste yapılacak çift konaklamalarında evlilik şartı aranıyor.

Genel Uyarılar

Yay Grand Otel, odalarına giriş, saat 14:00'ten itibaren başlar. Odalardan çıkış saati ise en geç 12:00'dir. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Tesiste hizmet veren açık alanların kullanımı mevsim koşullarına bağlıdır.
Aile odaları veya bazı özel odalar haricinde, diğer odalarda yapılacak 2 + 2 veya 3 + 1 konaklamalar, odada sıkışıklık yaratabilir ve verilen ilave yataklar sabit yatak konforunda olmayabilir.

Matiat Otel

,

Genel Tanıtım

Mardin’in taş işçiliğine dayalı geleneksel mimarisini yansıtan Matiat Hotel; modern dekore edilmiş odaları, nefis mutfağıyla havuz başı restoranı, aquapark ve havuzu ile misafirlerine keyifli bir tatil vadediyor. Türk mutfaklarının yanı sıra uluslararası tatların da sunulduğu restoranlarda tatiline lezzet katabilirsin. Tesiste bulunan 3 farklı barda seçkin içecekler eşliğinde eğlencenin tadını çıkarabilirsin. Tüm yorgunluğunu atmak için hamam ve sauna olanaklarından yararlanabilir ya da masaj yaptırabilirsin. Masa tenisi, mini futbol ve bilardo ile sevdiklerinle rekabet dolu anlar yaşarken havuz başı restoranda canlı müzik ve dans gösterileri ile müziğin tadına varabilirsin. Matiat Hotel, havaalanına 60 km, terminale ise 6 km mesafede konumlanıyor.

Genel Uyarılar

Matiat Otel, odalarına giriş, saat 14:00'ten itibaren başlar. Odalardan çıkış saati ise en geç 12:00'dir. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Tesiste hizmet veren açık alanların kullanımı mevsim koşullarına bağlıdır.
Aile odaları veya bazı özel odalar haricinde, diğer odalarda yapılacak 2 + 2 veya 3 + 1 konaklamalar, odada sıkışıklık yaratabilir ve verilen ilave yataklar sabit yatak konforunda olmayabilir.

Demir Hotel

,

Genel Tanıtım

Diyarbakır’da şehrin her yerine ulaşım açısından elverişli bir konuma sahip olan Demir Hotel, şık ve konforlu odalarında kablosuz internet, minibar, uydu yayını ve TV imkanları sunuyor. Tesis misafirleri SPA merkezinde yer alan Türk hamamı, sauna ve fitness merkezi yardımıyla günün yorgunluğundan kurtulabiliyor. Sabahları zengin açık büfe kahvaltı servisi sunan tesiste ayrıca restoran ve lobi bar da hizmet veriyor.

Genel Uyarılar

Demir Hotel, odalarına giriş, saat 14:00'ten itibaren başlar. Odalardan çıkış saati ise en geç 12:00'dir. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Tesiste hizmet veren açık alanların kullanımı mevsim koşullarına bağlıdır.
Aile odaları veya bazı özel odalar haricinde, diğer odalarda yapılacak 2 + 2 veya 3 + 1 konaklamalar, odada sıkışıklık yaratabilir ve verilen ilave yataklar sabit yatak konforunda olmayabilir.

Dies Otel

,

Genel Tanıtım

Misafirlerine konforlu bir Diyarbakır konaklaması adresi sunan Dies Hotel, birbirinden kullanışlı ve konforlu odalarında misafirlerine; 3D LED TV, klima ve ücretsiz Wi-Fi , elektronik kasa, ücretsiz çay-kahve takımı, elektrikli su ısıtıcısı ve içkilerle dolu bir minibarın yanı sıra ücretsiz banyo malzemeleri sunuyor. Sabahları zengin bir kahvaltı servis eden tesiste restoranda Türk ve dünya mutfaklarından lezzetli yemekler sunan a la carte restoran hizmet veriyor. Tesiste 24 saat açık resepsiyon bulunuyor. Tesiste çift konaklamalarında evlilik şartı aranıyor.

Genel Uyarılar

Dies Otel, odalarına giriş, saat 14:00'ten itibaren başlar. Odalardan çıkış saati ise en geç 12:00'dir. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Tesiste hizmet veren açık alanların kullanımı mevsim koşullarına bağlıdır.Aile odaları veya bazı özel odalar haricinde, diğer odalarda yapılacak 2 + 2 veya 3 + 1 konaklamalar, odada sıkışıklık yaratabilir ve verilen ilave yataklar sabit yatak konforunda olmayabilir.

Prestige Hotel

,

Genel Tanıtım

Çift konaklamalarında evlilik şartı aranmaktadır. Diyarbakır’ın en merkezi yerinde lüks ve konforlu bir konaklama seçeneği sunan tesis; Diyarbakır Havalimanı’na 4 km, olan İskender Paşa Camii'ne 2 km uzaklıkta yer alıyor. Prestige Otel Diyarbakır misafirleri tesisin donanımlı SPA merkezinde yer alan hamam, sauna, güzellik merkezi ve fitness salonundan yararlanabiliyor. Sabahları zengin bir açık büfe kahvaltı servis eden tesiste gün boyu yerel lezzetleri sunan bir de a la carte restoran hizmet veriyor.   

Genel Uyarılar

Prestige Otel Diyarbakır, odalarına giriş, saat 14:00'ten itibaren başlar. Odalardan çıkış saati ise en geç 12:00'dir. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Tesiste hizmet veren açık alanların kullanımı mevsim koşullarına bağlıdır.Aile odaları veya bazı özel odalar haricinde, diğer odalarda yapılacak 2 + 2 veya 3 + 1 konaklamalar, odada sıkışıklık yaratabilir ve verilen ilave yataklar sabit yatak konforunda olmayabilir.

Novotel Diyarbakir

,

Genel Tanıtım

Yenişehir mevkiinde konumlanan Novotel Diyarbakır, modern mimarisi ve konforlu odaları ile misafirlerini ağırlıyor. Tesisin renkli ve şık bir dekorasyona sahip odalarında, misafirlerin rahat edebilmesi içi pek çok detay düşünülmüş. Tesiste misafirlerin yorgunluk atabilecekleri SPA alanı, fitness salonu, kapalı havuz, hamam ve sauna gibi olanaklar mevcut. Tesis seminer ve kongreler için ideal toplantı salonları ile iş gezileri için tercih edilebilecek bir alternatif sunuyor. Diyarbakır’a araç ile 10 dakikalık mesafedeki tesis, Ulu Camii, Diyarbakır surları be Hasanpaşa Hanı gibi tarihi noktalara kolay ulaşılabilecek konumu ile turistik seyahatlere de hitap ediyor.

Genel Uyarılar

Novotel Diyarbakır, odalarına giriş, saat 14:00'ten itibaren başlar. Odalardan çıkış saati ise en geç 12:00'dir. Evcil hayvan kabul ediliyor. Tesiste hizmet veren açık alanların kullanımı mevsim koşullarına bağlıdır.
Aile odaları veya bazı özel odalar haricinde, diğer odalarda yapılacak 2 + 2 veya 3 + 1 konaklamalar, odada sıkışıklık yaratabilir ve verilen ilave yataklar sabit yatak konforunda olmayabilir.

Bozdoğan Otel

,

Genel Tanıtım

Tesiste çift olarak gerçekleştirilecek konaklamalarda evlilik cüzdanı şartı aranıyor. Adıyaman şehir merkezinde hizmet veren Bozdoğan Otel, misafirlerini bahçe manzaralı geniş odalarında ağırlıyor. Odaların tümünde klima, minibar, merkezi ısıtma ve kablosuz internet olanağı mevcut. Yaz aylarında serinleme olanağı sunan açık havuzun yanı sıra tüm yılın yorgunluğunu unutturacak hamam ve sauna hizmetleri bulunuyor. Spor severler için fitness merkezi, tatiline eğlence katacak oyun salonu ve kuru temizleme, çamaşırhane gibi imkanlarla misafirlerin ihtiyaç duyabileceği her şey düşünülmüş. İş organizasyonlarının düzenlenebileceği bir toplantı salonu ve tatiline lezzet katacak bir restoranın yanında otantik bir şekilde dekore edilmiş oturma alanında keyifli anlar yaşayabilirsin. Dileyen misafirler için ücretli havaalanı servisi bulunan tesis, Kahta Otogarı’na 33 km, Adıyaman Havaalanı’na ise 20 km mesafede konumlanıyor.

Genel Uyarılar

Bozdoğan Otel, odalarına giriş, saat 14:00'ten itibaren başlar. Odalardan çıkış saati ise en geç 12:00'dir. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Tesiste hizmet veren açık alanların kullanımı mevsim koşullarına bağlıdır.
Aile odaları veya bazı özel odalar haricinde, diğer odalarda yapılacak 2 + 2 veya 3 + 1 konaklamalar, odada sıkışıklık yaratabilir ve verilen ilave yataklar sabit yatak konforunda olmayabilir.

White Star Hotel

,

Genel Tanıtım

Adıyaman merkezde, Yunus Emre Caddesi üzerinde yer alan White Star Hotel, ulaşıma elverişli konumu ile hem iş hem de tatil odaklı seyahatlerde misafirlere avantaj sağlıyor. Tesisin modern ve şık bir tasarıma sahip olan tesis odaları, konforlu bir konaklama deneyimi vadediyor. Tesiste öğle ve akşam yemeklerinin a la carte olarak servis edildiği bir restoran hizmet veriyor. Ayrıca tesiste sıcak ve soğuk içeceklerin servis edildiği bir bar da mevcut. Şehrin stresinden uzaklaşmak isteyen misafirler için tesiste, Türk ve Fin hamamı ve sauna gibi olanaklar da mevcut. Tesiste ayrıca açık yüzme havuzu ve güneşlenme terası bulunuyor. Tesiste yapılacak çift konaklamalarında evlilik şartı aranıyor.

Genel Uyarılar

White Star Hotel, odalarına giriş, saat 14:00'ten itibaren başlar. Odalardan çıkış saati ise en geç 12:00'dir. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Tesiste hizmet veren açık alanların kullanımı mevsim koşullarına bağlıdır.
Aile odaları veya bazı özel odalar haricinde, diğer odalarda yapılacak 2 + 2 veya 3 + 1 konaklamalar, odada sıkışıklık yaratabilir ve verilen ilave yataklar sabit yatak konforunda olmayabilir.

Hotel Arsames

,

Genel Tanıtım

Adıyaman şehir merkezinde Atatürk Bulvarı üzerinde konumlanan Arsames Hotel, misafirlerinin konforunu ön planda tutan hizmet anlayışı ile keyifli bir konaklama alternatifi sağlıyor. Adıyaman Müzesi’ne 700 metre, Adıyaman Havaalanı’na ise 20 km mesafedeki tesis, resmi organizasyonlar için toplantı salonu, dileyen misafirler için havaalanı servisi (ücretli), araba kiralama, kablosuz internet, çamaşırhane gibi olanaklar sunuyor. Açık büfe restoranında kahvaltı servisinin tadını çıkarabilirsin. Adıyaman’ın tarihi ve ticaret merkezinde konumlanan tesis, özellikle iş amaçlı seyahatler için konforlu bir konaklama sağlıyor.

Genel Uyarılar

Arsames Otel, odalarına giriş, saat 14:00'ten itibaren başlar. Odalardan çıkış saati ise en geç 12:00'dir. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Tesiste hizmet veren açık alanların kullanımı mevsim koşullarına bağlıdır.
Aile odaları veya bazı özel odalar haricinde, diğer odalarda yapılacak 2 + 2 veya 3 + 1 konaklamalar, odada sıkışıklık yaratabilir ve verilen ilave yataklar sabit yatak konforunda olmayabilir.