Gaziantep Çıkışlı Kıbrıs Turu 3 Gün

Tüm Fotograflar ve Videolar için Tıklayın.

Gaziantep Çıkışlı Kıbrıs Turu 3 Gün

, Gaziantep Çıkışlı
 • Ana Kategori :
  Yurtdışı
 • Alt Kategori :
  Diğer Şehirlerden Hareketli Turlar, Gaziantep Çıkışlı Kıbrıs Turları, Kıbrıs Turları
 • Süre :
  3 Gün
 • Vize :
  Vizesiz
 • Kapasite :
  44 Kişi

Kıbrıs, Altın Rengi Kumsalları,Gürme Tatları,Tarihi Yapıları,Gece Eğlenceleri, ve şansını denemek isteyenler için vazgecilmez bir destinasyon,İlkbahar ve Sonbahar en güzel mevsimi,İsteğiniz otelde kalabilme özgürlüğü ile baytatil farkıyla

1,995 TL dan başlayan fiyatlarla

Tur Seçenekleri

Gaziantep Çıkışlı Kıbrıs Turu 3 Gün Kalkış: Gaziantep Tur Tarihi : Süre : 3 Gün
Talep Gönder
 
GAZİANTEP ÇIKIŞLI
KIBRIS TURU 4 GÜN
 
 
PC1891 Gaziantep – Lefkoşa / 13.25 – 13.25
&
TK7612 Lefkoşa – Gaziantep / 20.20 – 22.25
 
 
Beşparmak Dağları – Beylerbeyi Koyu – Bellepais Manastırı – St. Hilarion Kalesi – Mavi Köşk – Girne Kalesi – Lefkoşa – Makorios Sarayı – Boğaz Şehitliği – Barbarlık Müzesi – Magosa Surları – Kapalı Maraş – Barnabas İkon ve Arkeoloji Müzesi – Kral Mezarları
 
 
**** Uçuş Saatleri Örnek Olarak Belirtilmiştir Değişiklik Gösterebilir ****
 
 
**** Fiyatlar Her 9 Kişide Revize Edilerek Satışa Sunulmakta Olup Kontenjanlar Sınırlıdır ****
 

Tur Programı

1. Gün Gaziantep – Lefkoşa

Gaziantep Havalimanı’nda buluşmanın ardından Lefkoşa’ya keyifli bir yolculuk.  Lefkoşa’ya varışımızın ardından alanda sizleri karşılamak üzere tahsis edilen transfer aracımız ve görevli personelimizle birlikte Kıbrıs’ın incisi olan Girne’ye gitmek üzere harekete geçiyoruz. Girne’ye varınca ilk olarak otelimizde oda giriş işlemlerimizi tamamlayıp odalarımıza yerleşiyoruz. Dileyen misafirlerimiz otelin çeşitli aktivitelerinden yararlanabilir veya Girne şehir merkezine inerek alışveriş yapabilir ve Girne Tarihi Limanında keyifli zaman geçirebilirler. Akşam yemeğimiz otelimizde.

2. Gün Beşparmak Dağları – Beylerbeyi Koyu – Bellepais Manastırı – St. Hilarion Kalesi

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltımızın ardından dileyen misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek Beşparmak Dağları & Bellapais Manastırı & Girne turumuzu gerçekleştireceğiz. (200 TL) Girne dağlarının eteğinde bulunan ve eski bir Rum köyü olan Beylerbeyi Köyüne gidiyoruz. Orada 12.yy. da tamamlanan gotik mimarinin en güzel örneklerinden biri olan Bellapais Manastırını yemyeşil dokusuyla Beylerbeyi Köyünü görüp fotoğraf çekmek veya çay kahve içmek isteyen misafirlerimiz için verilecek molanın ardından, Beşparmak dağları üzerine kurulmuş üç büyük kuleden en batıda yer alan St. Hilarion Kalesi ziyaret edip, 1974 yılında, ilk kara harekâtının başladığı nokta olan Karaoğlanoğlu bölgesindeki Karaoğlanoğlu Şehitliğini ziyaret ediyoruz. Kıbrıs gezisinde mutlaka görülmesi gereken yerlerden biri olan Mavi Köşk’ü ziyaret ediyoruz. 1956 yılında Girne-Güzelyurt dağ yolu üzerine yapılmış olan 2 katlı ve 16 bölümden oluşan bu köşk, oldukça enteresan özelliklere sahip. Öncelikle köşkün öneminden biraz bahsedelim. Gidip gören herkesi büyüleyen bu köşk, Kıbrıs Cumhuriyeti’nin kurucusu Baş Piskopos Makarios’un avukatı İtalyan asıllı Rum Pablo Pavilides’e ait. Pavilidesi’in avukat olduğuna bakmayın. Zira kendisi yaşadığı dönemde Ortadoğu’nun en büyük silah kaçakçısı olarak bilinmekteydi. Girne’ye tam anlamıyla hâkim konumda bulunan Mavi Köşk ise, Pavilides’in iş ve özel yaşamının bir sentezi olarak işlev görmüş. Pavilides, bu köşkü hem kişisel zevklerini tam anlamıyla yaşamak hem de işini tam güvenli bir şatoda yapmak ihtiyacı duyduğu için yaptırmış. Mavi Köşk’ün büyülü hikayesini rehberimizden dinledikten sonra Rum ordusunun Türk ordusuna karşı kullanmış olduğu ağır silahların yer aldığı Açık Hava Müzesini ve ardından da yavuz çıkarma körfezini, barış ve özgürlük anıtını panoramik olarak görüyor ve adanın en sıcak dokusuna sahip Girne şehrine doğru gitmek için harekete geçiyoruz. Girne’de ilk olarak şehri korumak amacıyla inşa edilen tarihi Girne Kalesini ve içerisinde bulunan zindanlarını Arkeoloji Müzesini ve dünyadaki şuana kadar çıkartılabilmiş en eski 2300 yaşındaki ikinci Gemi Batığını görüyoruz. Daha sonra geçmişte ticari amaçlarla kullanılan ve adayı Ortadoğu’nun en büyük ticaret merkezine çeviren tarihi Girne Limanının kuşbakışı görüntüsünü aldıktan sonra Girne şehrinde serbest zaman verilecektir. Verilen serbest zamanda, dileyen misafirlerimiz Girne limanında kahvesini yudumlayabilir, Kıbrıs Evi olarak adlandırılan restoran da Kıbrıs mutfağına özgü yemeklerin tadına bakabilir, dileyenler de Girne çarşıda bulunan mağazalarda alışverişini yapabilir. Daha sonra otobüste buluşup otellerimize gitmek üzere hareket ediyoruz, otelde alınacak akşam yemeğinden sonra dileyen misafirlerimiz otel aktivitelerinden yararlanabilir veya ilerleyen saatlerde hareketlenmeye başlayan Girne restoran ve barlarında keyifli zaman geçirebilirler.

3.Gün Lefkoşa–Boğaz Şehitliği–Cumhurbaşkanlığı Sarayı

Sabah kahvaltısının ardından dileyen misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek Boğaz Şehitliği & Cumhurbaşkanlığı Sarayı & Lefkoşa turumuzu gerçekleştirmek üzere (200 TL) otelden hareket ediyoruz.Tura katılacak misafirler otelden c.out işlemleri tamamlanıp hareket edecektir Lefkoşa şehri ile Girne’yi birbirine bağlayan Lefkoşa – Girne boğazı vadisini kullanıp adanın iç kesimine doğru ilerlerken Makarios’un Sarayının panoramik görüntüsünün ardından Kıbrıs’taki en büyük şehitlik olan Boğaz Şehitliğini ziyaret edip başkent Lefkoşa’ya geçiyoruz. Lefkoşa’da Binbaşı Nihat İlhan’ın eşi ve üç çocuğunun küvette katledildiği ev; Barbarlık Müzesini ziyaretin etmemizin ardından da adayı iki farklı bölgeye ayıran yeşil hat sınır çizgisinden kesitleri, Lefkoşa‘yı kasnak gibi saran Lefkoşa surlarını, Cumhurbaşkanlığı Sarayı’nı, şehre girişi sağlayan üç orijinal kapıdan biri olan tarihi Girne Kapısını gördükten sonra da Gazimağusa’ya doğru harekete geçiyoruz. Uçsuz bucaksız gibi görünen Mesarya ovasından geçip Gazimağusa bölgesine varıyoruz ve serbest zaman veriyoruz. Verilen serbest zamanda, dileyen misafirlerimiz Magosa Surları içinde kahvesini yudumlayabilir, Temel Reis olarak adlandırılan restoran da Kıbrıs ve Türk mutfağına özgü yemeklerin tadına bakabilir, Petek Pastanesi olarak adlandırılan yerde Kıbrıs’a özgü tatlıların tadına bakabilir, dileyenler de Magosa Surlar içinde mağazalarda alışverişini yapabilir. Serbest zamanın bitişinden sonra Lala Mustafa Paşa Camiyi, Venedik Sarayı kalıntılarını, ünlü Namık Kemal meydanı ve vatan şairi Namık Kemal’in Zindanını, hayalet şehir olarak günümüze kadar gelen Kapalı Maraş sınır gezisini tamamladıktan sonra, adada ilk kez Hristiyanlığı yaymaya çalışan St.Barnabasa hitaben inşa edilen bugünkü St Barnabas ikon ve arkeoloji müzesini ziyaret edip, Kral Mezarlarını panoramik gördükten sonra Kıbrıs turumuz burada son buluyor Lefkoşa Havilamına hareket ve C.ınn İşlemleri ardından Dönüş Yolculugu

ÖNEMLİ NOTLAR & UYARILAR
Uçaklı turlarımızda katılım gösteren misafirlerimizin uçak biletleri GRUP PNR şeklinde düzenlenmektedir. Uçak biletleriniz elektronik bilet olup; Check-in işlemleri T.C. Vatandaşlık numarası taşıyan kimlikleriniz ile satın aldığınız turun uçuşunun yapılacağı havayoluna ait kontuara başvurularak gerçekleştirilmektedir. Bu nedenle turunuzun uçuşuyla ilgili bilet numarası veya PNR verilmemektedir. 
Satın alınan uçaklı turunuz için uçak saatlerinde yaşanacak herhangi bir değişiklik, bunların yanı sıra turunuzun rehber bilgilendirmesi turun başlangıç gününden 1 gün öncesinde rezervasyonlarınızda belirteceğiniz Gsm numaralarınıza SMS veya Kültür Turları departmanımız tarafından aranarak bildirilecektir. 
Uçaklı Kıbrıs Turuna katılan misafirlerimizin uçak kalkış saatlerinden en az 2,5 saat öncesinde ilgili şehrin havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminalinde Pegasus Havayolları ya da AnadoluJet Kontuarı önünde T.C Nüfus Cüzdanları ile birlikte bulunmaları gerekmektedir. 
Ailesi ile birlikte seyahat etmeyecek olan 18 yaş altı misafirlerimizin KIBRIS’ a geçişleri için NOTER den onaylı MUVAVFAKATNAME almaları gerekmektedir. Devlet memuru olan misafirlerimiz kurumlarından onay yazısı almaları gerekmektedir.
Turumuzda bulunan kişi sayısına göre araç tipleri tayin edilir.  
 
KKTC'ye Giriş Kuralları:
 
Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında; başta HES Kodu olmak üzere kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Baytatil sorumlu değildir.
 
Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; misafirlerin tesise girişi sırasında HES Kodu sorgusu yapılacaktır. Tesis, sorgulama sonucunda tanılı veya temaslı misafirleri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
 
Rezervasyon yapan tüm misafirler, hem kendi sağlıklarını hem de kamu sağlığını korumak için tesise giriş öncesinde, konaklama süresince ve tesisten ayrıldıktan sonra Sağlık Bakanlığı tarafından belirlenenler başta olmak üzere; Covid 19 kapsamında gerekli olan tüm tedbirleri uygulamaktan sorumludur. Sağlık problemi bulunan veya Covid-19 belirtilerine ilişkin şüphesi olan tüm misafirlerin, tesise giriş öncesinde sağlık kuruluşlarına başvurması gereklidir. Covid-19 sebebiyle misafirlerin uğradığı veya sebep oldukları zarardan kendileri sorumlu olup her ne sebeple olursa olsun, Baytatil sorumlu değildir.
 
Kıbrıs’a Girişlerde AdaPass Formu Doldurulması
 
Kıbrıs’a giriş yapacak 18 yaş üzeri misafirlerin 6 Eylül 2021 itibarıyla, ülke giriş kriterleri göz önünde bulundurularak, https://adapass.gov.ct.tr adresindeki yolcu formunu doldurmaları istenmektedir. Formu dolduran misafirlerin, oluşturulan AdaPass QR kodu ile adaya giriş yapmalarına izin verilecektir.  
Buna ilave olarak Health Pass QR kodlu aşı kartlarının girişte gösterilmesi gerekmektedir. İlgili siteden formu doldurmayan misafirler, Kıbrıs’a giriş yapamayacaklardır. 
 
Kıbrıs’a giriş yapacak olan 18 yaş üzeri misafirlerin 2 doz Covid-19 aşısı yaptırmış olması ve 2. doz aşılarının üzerinden en az 14 gün geçmiş olması gerekiyor. 
 
2. doz Covid-19 aşısının üzerinden 6 ay geçen misafirlerin Kıbrıs’a giriş yapabilmeleri için 3. doz aşılarını yaptırmaları ve 3. doz aşının üzerinden de en az 14 gün geçmiş olması koşulu aranıyor. 
 
Son 6 ayda Covid-19 geçirmiş olan misafirler, aşı zorunluluğu olmadan Kıbrıs'a giriş yapabilirler. Bu misafirlerin Covid-19 geçirdiğine dair belgeyi havalimanında ibraz etmeleri istenmektedir. 
 
Tüm misafirlerin uçuştan önceki 72 saat içerisinde yapılmış, borkodlu negatif PCR testi sonucunu, havalimanındaki yetkililere ibraz etmeleri gerekmektedir. Kıbrıs Ercan Havalimanı'na inişte, K.K.T.C tarafından tüm misafirlere ücretsiz olarak 2. PCR testi yapılacaktır. Bu testten sonra ortalama 30-45 dk. bekleme süresi bulunuyor. 
 
0-5 yaş aralığındaki çocuk misafirler için aşı ya da test zorunluluğu bulunmuyor. 6 -18 yaş aralığında olan misafirlerin ise uçuştan önceki son 72 saat içerisinde PCR testi yaptırmış olmaları ve negatif test sonucunu gösteren barkodlu belgeyi havalimanında ibraz etmeleri isteniyor. 
 
Kıbrıs’tan dönüşlerde çift doz aşı olmamış yetişkin misafirlerin ve 6-18 yaş arası misafirlerin uçuştan önceki 72 saat içerisinde PCR testi yaptırmaları zorunludur. 
 
Uyarı: Covid-19 tedbirleri kapsamında Kıbrıs’a giriş kuralları K.K.T.C resmi makamları tarafından belirlenmektedir. Kurallar, sıkça güncellenerek değişiklik gösterebilmektedir. Bu nedenle misafirlerin en güncel bilgileri, ülkenin resmi otoritelerinin yayımladığı kaynaklardan kontrol etmesi gerekmektedir.
 
Covid-19 Kapsamında Alınan Tedbirler
KKTC'ye hava-deniz yolları ve ada dışından gelip kara sınır kapılarını kullanarak giriş yapacak kişiler, yolculuk öncesi adapass.gov.ct.tr adresinden girerek KKTC YOLCUSU GİRİŞ FORMUNU doldurarak KKTC Yolcusu Giriş Formu’nun çıktısı alınacaktır.
AB, Birleşik Krallık, Türkiye’den gelen yolcular ve Adapassa sahip kişilerin doldurulacak formda belirtilen aşı belgesi yüklenmesi gereken yere QR kodlu aşı belgesinin ve PCR belgesi yüklenmesi gereken yere QR kodlu PCR sonuç belgesinin QR kodlarını tablet/cep telefonlarının kamerasından okutmak sureti ile yüklemesi zorunlu olacaktır.
 
KKTC Yolcusu Giriş Formu ile ülkeye giriş zorunlu olup KKTC Yolcusu Giriş Formunda gerekli olan belgelerin QR kodlarının kaydedilebilmesi amacıyla sadece tablet/kişisel cep telefonlarından kullanılabilecektir.
 
Siteye giriş yapan;
-KKTC vatandaşlarının “ADAPASS”
 
-TC vatandaşlarının “HEALTHPASS”
 
-AB vatandaşlarının “GREENPASS”
 
-UK vatandaşlarının “NHS QR Kodlu Evrak” . Eklenen evraklar,ülkeye girişte kontrol edileceği nedenle kişilerin beraberinde getirmesi gerekmektedir.
 
-Diğer ülke vatandaşlarının geçerli aşı kartları ve/veya PCR test sonuçlarını  uygulamada belirtilen bölüme eklemeleri gerekmektedir.  Eklenen evraklar,ülkeye girişte kontrol edileceği nedenle kişilerin beraberinde getirmesi gerekmektedir.  
 
Bu uygulama 18 yaş ve üzeri için zorunlu olacaktır.
 
A) ÜLKE RENKLERİ
Ülkeye ada dışı giriş kriterleri aşağıdaki belirtildiği şekilde olacaktır. Kriterlerde belirtilen ülke renkleri her hafta güncellenecektir.
 
Ülkelerin renk kodları ile ilgili güncel tablo ve giriş kriterleri komitemiz tarafından yayınlanmasından sonraki ilk Pazartesi gününden itibaren uygulanacaktır.
 
1 B) ÜLKE RENKLERİNE GÖRE UYGULANACAK KURALLAR
 
 
KOYU KIRMIZI;
 
Son 14 gün içerisinde bu ülkelere seyahat geçmişi olan kişilerin, ülkeye girişi yasaktır.
KKTC vatandaşları, son 72 saat ve adaya girişte negatif PCR test sonucu ve 14 gün karantina şartı ile Ülkeye giriş yapabileceklerdir.
Milli Eğitim ve Kültür Bakanlığı tarafından bildirilecek öğrenci belgesi ibraz edecek veya yeni öğrenci kaydı yapacak Koyu Kırmızı Ülkelerden gelecek kişiler 14 gün süre ile karantinada kalmaları koşuluyla ülkeye giriş yapabileceklerdir.
Halihazırda çalışma izni bulunan (eş ve çocukları dahil) ve ülkemize gelmeyi talep eden çalışanlar 14 gün süre ile karantinada kalmaları koşuluyla ülkeye giriş yapabileceklerdir.
 
KIRMIZI;
 
AŞILI veya HASTALIĞI GEÇİRMİŞ;
Yolculuk öncesi Son 72 saat negatif PCR sonucu.
7 Gün Karantina
AŞISIZ;
Yolculuk öncesi son 72 saat negatif PCR sonucu.
10 Gün karantina
 
Bu ülkelerden gelecek kişilere aşılı olup olmadığına bakılmaksızın tüm giriş kapılarında Covid-19 testleri uygulanacaktır.
 
TURUNCU;
 
AŞILI veya HASTALIĞI GEÇİRMİŞ;
Yolculuk öncesi Son 72 saat negatif PCR sonucu.
Karantinasız giriş
11.10.2021 tarihinden itibaren gelecek kişiler ülkeye girişte son 72 saatlik negatif PCR test sonucunu ibraz etmeden ülkeye giriş yapabilceklerdir. Ancak bu kişilere ülkeye girişte PCR/Antijen testi yapılacaktır.
AŞISIZ;
Yolculuk öncesi son 72 saat negatif PCR sonucu.
5 Gün karantina.
 
Bu ülkelerden gelecek kişilerin sadece aşısız olanlara tüm giriş kapılarında Covid-19 testleri uygulanacaktır
 
YEŞİL;
 
AŞILI veya HASTALIĞI GEÇİRMİŞ;
Kısıtlama yok.
AŞISIZ;
Yolculuk öncesi son 72 saat negatif PCR sonucu. Karantinasız Giriş.
 
Bu ülkelerden gelecek kişilere kapılarda Covid-19 testi uygulanmayacaktır.
 
C) GENEL KURALLAR;
 
AŞILI KİŞİ: Aşı programını tamamlamış. Son dozdan 14 gün sonrasından itibaren.
SINOVAC: 2 DOZ
BIONTECH: 2 DOZ
SINOPHARM: 2 DOZ
COMIRNATY (Pfizer/Biontech): 2 DOZ
VAXZEVRIA (Astrazeneca/Oxford): 2 DOZ
COVID-19 Vaccine Janssen / Johnson and Johnson: 1 DOZ
SPUTNIK V: 2 DOZ
MODERNA: 2 DOZ
 
Kişiler yukarıda belirtilen aşılardan iki dozunu farklı aşı ile olmaları halinde aşılı kişi olarak değerlendirilecektir.
Covid-19 hastalığını geçirmiş ve üzerinden 6 ay geçmiş kişilerin 1 doz aşı yaptırmaları halinde aşılı kişi olarak değerlendirilecektir.
 
Hastalığı geçirmiş kişi: Seyahat öncesi 30-180  gün arasında pozitif PCR testi sonucu ibraz etmesi.  Bu kişiler aşılı kişi kapsamında değerlendirilecektir.
 
18 yaş altı çocuklar, aşılı ve yukarıda tanımda hastalığı geçirmiş ebeveynleri ile gelmiş oldukları ülke kategorisine göre, belirtilen PCR test kuralları (6 yaşını doldurmuş çocuklar)doğrultusunda ülkeye giriş yapabileceklerdir.
 
Yolcular son 10 gün içinde ayak bastıkları/ bulundukları ülkeler arasında en yüksek risk grubundaki ülkeye göre değerlendirileceklerdir.
 
K.K.T.C’ye girişlerde uygulanan Covid-19 protokol bilgileri için link üzerinden bilgi almanızı tavsiye ederiz. (https://saglik.gov.ct.tr/BULAŞICI-HASTALIKLAR-ÜST-KOMİTESİ-TARAFINDAN-ALINAN-KARARLAR)
Covid-19 protokolüne uygun olmayan misafirlerin bölgede yaşanacak her türlü süreçten bizzat kendisi sorumludur. Baytatil Seyahat Acentesi herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Uçaklı tur paketi satın alan misafirlerimiz yukarıda belirtilen maddeleri PEŞİNEN kabul eder.

Fiyata Dahil Olanlar

Gaziantep – Lefkoşa – Gaziantep Pegasus veya Anadaolujet gidiş dönüş uçak biletleri
Seçilen Otelde 3 Gece Konaklama 
3 Sabah Kahvaltısı  
3 Akşam Yemeği 
Havalimanı-Otel-Havalimanı Arası Transferler
Refakat Hizmetleri

Fiyata Dahil Olmayanlar

Otelde alınacak olan alkollü ve alkolsüz içecekler 
Tüm öğle yemekleri ve tüm yemeklerde alınan içecekler 
Tüm kişisel harcamalar 
Ekstra belirtilen organizasyonlar 
Müze ören yeri giriş ücretleri  
NOT: Pasaport ile çıkış yapacak olanların Pasaport Harç Pulu (50 TL) misafire aittir. (Çipli Yeni Tip Nüfus cüzdanı ile çıkış yapmaları tavsiye edilir) Sürücü Belgesi ile alana giden yolcu kesinlikle uçamaz.
4*Oscar Resort Hotel
Tur Tarihi
2 Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişi
Ekstra Kişi
1. Çocuk
2. Çocuk
3. Çocuk
22/01/2022
2,786 TL
2,229 TL
2,786 TL
2,229 TL
2,726 TL
2,181 TL
(0-2) 213 TL
(3-6) 1,333 TL
(7-12) 1,866 TL
(0-2) 2,229 TL
(3-6) 2,229 TL
(7-12) 2,229 TL
(0-2) 2,229 TL
(3-6) 2,229 TL
(7-12) 2,229 TL
29/01/2022
2,786 TL
2,229 TL
2,786 TL
2,229 TL
2,726 TL
2,181 TL
(0-2) 213 TL
(3-6) 1,333 TL
(7-12) 1,866 TL
(0-2) 2,229 TL
(3-6) 2,229 TL
(7-12) 2,229 TL
(0-2) 2,229 TL
(3-6) 2,229 TL
(7-12) 2,229 TL
05/02/2022
2,786 TL
2,229 TL
2,786 TL
2,229 TL
2,726 TL
2,181 TL
(0-2) 213 TL
(3-6) 1,333 TL
(7-12) 1,866 TL
(0-2) 2,229 TL
(3-6) 2,229 TL
(7-12) 2,229 TL
(0-2) 2,229 TL
(3-6) 2,229 TL
(7-12) 2,229 TL
12/02/2022
2,786 TL
2,090 TL
2,786 TL
2,090 TL
2,726 TL
2,045 TL
(0-2) 200 TL
(3-6) 1,250 TL
(7-12) 1,750 TL
(0-2) 2,090 TL
(3-6) 2,090 TL
(7-12) 2,090 TL
(0-2) 2,090 TL
(3-6) 2,090 TL
(7-12) 2,090 TL
19/02/2022
2,786 TL
2,090 TL
2,786 TL
2,090 TL
2,726 TL
2,045 TL
(0-2) 200 TL
(3-6) 1,250 TL
(7-12) 1,750 TL
(0-2) 2,090 TL
(3-6) 2,090 TL
(7-12) 2,090 TL
(0-2) 2,090 TL
(3-6) 2,090 TL
(7-12) 2,090 TL
26/02/2022
2,786 TL
2,090 TL
2,786 TL
2,090 TL
2,726 TL
2,045 TL
(0-2) 200 TL
(3-6) 1,250 TL
(7-12) 1,750 TL
(0-2) 2,090 TL
(3-6) 2,090 TL
(7-12) 2,090 TL
(0-2) 2,090 TL
(3-6) 2,090 TL
(7-12) 2,090 TL
05/03/2022
2,786 TL
2,090 TL
2,786 TL
2,090 TL
2,726 TL
2,045 TL
(0-2) 200 TL
(3-6) 1,250 TL
(7-12) 1,750 TL
(0-2) 2,090 TL
(3-6) 2,090 TL
(7-12) 2,090 TL
(0-2) 2,090 TL
(3-6) 2,090 TL
(7-12) 2,090 TL
12/03/2022
2,786 TL
2,090 TL
2,786 TL
2,090 TL
2,726 TL
2,045 TL
(0-2) 200 TL
(3-6) 1,250 TL
(7-12) 1,750 TL
(0-2) 2,090 TL
(3-6) 2,090 TL
(7-12) 2,090 TL
(0-2) 2,090 TL
(3-6) 2,090 TL
(7-12) 2,090 TL
19/03/2022
2,786 TL
2,090 TL
2,786 TL
2,090 TL
2,726 TL
2,045 TL
(0-2) 200 TL
(3-6) 1,250 TL
(7-12) 1,750 TL
(0-2) 2,090 TL
(3-6) 2,090 TL
(7-12) 2,090 TL
(0-2) 2,090 TL
(3-6) 2,090 TL
(7-12) 2,090 TL
26/03/2022
2,786 TL
2,090 TL
2,786 TL
2,090 TL
2,726 TL
2,045 TL
(0-2) 200 TL
(3-6) 1,250 TL
(7-12) 1,750 TL
(0-2) 2,090 TL
(3-6) 2,090 TL
(7-12) 2,090 TL
(0-2) 2,090 TL
(3-6) 2,090 TL
(7-12) 2,090 TL
3*The Olive Tree Otel
Tur Tarihi
2 Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişi
Ekstra Kişi
1. Çocuk
2. Çocuk
3. Çocuk
22/01/2022
2,660 TL
2,128 TL
3,060 TL
2,448 TL
2,593 TL
2,074 TL
(0-2) 213 TL
(3-6) 1,333 TL
(7-12) 1,808 TL
(0-2) 2,128 TL
(3-6) 2,128 TL
(7-12) 2,128 TL
(0-2) 2,128 TL
(3-6) 2,128 TL
(7-12) 2,128 TL
29/01/2022
2,660 TL
2,128 TL
3,060 TL
2,448 TL
2,593 TL
2,074 TL
(0-2) 213 TL
(3-6) 1,333 TL
(7-12) 1,808 TL
(0-2) 2,128 TL
(3-6) 2,128 TL
(7-12) 2,128 TL
(0-2) 2,128 TL
(3-6) 2,128 TL
(7-12) 2,128 TL
05/02/2022
2,660 TL
2,128 TL
3,060 TL
2,448 TL
2,593 TL
2,074 TL
(0-2) 213 TL
(3-6) 1,333 TL
(7-12) 1,808 TL
(0-2) 2,128 TL
(3-6) 2,128 TL
(7-12) 2,128 TL
(0-2) 2,128 TL
(3-6) 2,128 TL
(7-12) 2,128 TL
12/02/2022
2,660 TL
1,995 TL
3,060 TL
2,295 TL
2,593 TL
1,945 TL
(0-2) 200 TL
(3-6) 1,250 TL
(7-12) 1,695 TL
(0-2) 1,995 TL
(3-6) 1,995 TL
(7-12) 1,995 TL
(0-2) 1,995 TL
(3-6) 1,995 TL
(7-12) 1,995 TL
19/02/2022
2,660 TL
1,995 TL
3,060 TL
2,295 TL
2,593 TL
1,945 TL
(0-2) 200 TL
(3-6) 1,250 TL
(7-12) 1,695 TL
(0-2) 1,995 TL
(3-6) 1,995 TL
(7-12) 1,995 TL
(0-2) 1,995 TL
(3-6) 1,995 TL
(7-12) 1,995 TL
26/02/2022
2,660 TL
1,995 TL
3,060 TL
2,295 TL
2,593 TL
1,945 TL
(0-2) 200 TL
(3-6) 1,250 TL
(7-12) 1,695 TL
(0-2) 1,995 TL
(3-6) 1,995 TL
(7-12) 1,995 TL
(0-2) 1,995 TL
(3-6) 1,995 TL
(7-12) 1,995 TL
05/03/2022
2,660 TL
1,995 TL
3,060 TL
2,295 TL
2,593 TL
1,945 TL
(0-2) 200 TL
(3-6) 1,250 TL
(7-12) 1,695 TL
(0-2) 1,995 TL
(3-6) 1,995 TL
(7-12) 1,995 TL
(0-2) 1,995 TL
(3-6) 1,995 TL
(7-12) 1,995 TL
12/03/2022
2,660 TL
1,995 TL
3,060 TL
2,295 TL
2,593 TL
1,945 TL
(0-2) 200 TL
(3-6) 1,250 TL
(7-12) 1,695 TL
(0-2) 1,995 TL
(3-6) 1,995 TL
(7-12) 1,995 TL
(0-2) 1,995 TL
(3-6) 1,995 TL
(7-12) 1,995 TL
19/03/2022
2,660 TL
1,995 TL
3,060 TL
2,295 TL
2,593 TL
1,945 TL
(0-2) 200 TL
(3-6) 1,250 TL
(7-12) 1,695 TL
(0-2) 1,995 TL
(3-6) 1,995 TL
(7-12) 1,995 TL
(0-2) 1,995 TL
(3-6) 1,995 TL
(7-12) 1,995 TL
26/03/2022
2,660 TL
1,995 TL
3,060 TL
2,295 TL
2,593 TL
1,945 TL
(0-2) 200 TL
(3-6) 1,250 TL
(7-12) 1,695 TL
(0-2) 1,995 TL
(3-6) 1,995 TL
(7-12) 1,995 TL
(0-2) 1,995 TL
(3-6) 1,995 TL
(7-12) 1,995 TL
5*Vuni Palace Hotel
Tur Tarihi
2 Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişi
Ekstra Kişi
1. Çocuk
2. Çocuk
3. Çocuk
22/01/2022
2,993 TL
2,394 TL
2,993 TL
2,394 TL
2,933 TL
2,346 TL
(0-2) 213 TL
(3-6) 1,333 TL
(7-12) 1,968 TL
(0-2) 2,394 TL
(3-6) 2,394 TL
(7-12) 2,394 TL
(0-2) 2,394 TL
(3-6) 2,394 TL
(7-12) 2,394 TL
29/01/2022
2,993 TL
2,394 TL
2,993 TL
2,394 TL
2,933 TL
2,346 TL
(0-2) 213 TL
(3-6) 1,333 TL
(7-12) 1,968 TL
(0-2) 2,394 TL
(3-6) 2,394 TL
(7-12) 2,394 TL
(0-2) 2,394 TL
(3-6) 2,394 TL
(7-12) 2,394 TL
05/02/2022
2,993 TL
2,394 TL
2,993 TL
2,394 TL
2,933 TL
2,346 TL
(0-2) 213 TL
(3-6) 1,333 TL
(7-12) 1,968 TL
(0-2) 2,394 TL
(3-6) 2,394 TL
(7-12) 2,394 TL
(0-2) 2,394 TL
(3-6) 2,394 TL
(7-12) 2,394 TL
12/02/2022
2,993 TL
2,245 TL
2,993 TL
2,245 TL
2,933 TL
2,200 TL
(0-2) 200 TL
(3-6) 1,250 TL
(7-12) 1,845 TL
(0-2) 2,245 TL
(3-6) 2,245 TL
(7-12) 2,245 TL
(0-2) 2,245 TL
(3-6) 2,245 TL
(7-12) 2,245 TL
19/02/2022
2,993 TL
2,245 TL
2,993 TL
2,245 TL
2,933 TL
2,200 TL
(0-2) 200 TL
(3-6) 1,250 TL
(7-12) 1,845 TL
(0-2) 2,245 TL
(3-6) 2,245 TL
(7-12) 2,245 TL
(0-2) 2,245 TL
(3-6) 2,245 TL
(7-12) 2,245 TL
26/02/2022
2,993 TL
2,245 TL
2,993 TL
2,245 TL
2,933 TL
2,200 TL
(0-2) 200 TL
(3-6) 1,250 TL
(7-12) 1,845 TL
(0-2) 2,245 TL
(3-6) 2,245 TL
(7-12) 2,245 TL
(0-2) 2,245 TL
(3-6) 2,245 TL
(7-12) 2,245 TL
05/03/2022
2,993 TL
2,245 TL
2,993 TL
2,245 TL
2,933 TL
2,200 TL
(0-2) 200 TL
(3-6) 1,250 TL
(7-12) 1,845 TL
(0-2) 2,245 TL
(3-6) 2,245 TL
(7-12) 2,245 TL
(0-2) 2,245 TL
(3-6) 2,245 TL
(7-12) 2,245 TL
12/03/2022
2,993 TL
2,245 TL
2,993 TL
2,245 TL
2,933 TL
2,200 TL
(0-2) 200 TL
(3-6) 1,250 TL
(7-12) 1,845 TL
(0-2) 2,245 TL
(3-6) 2,245 TL
(7-12) 2,245 TL
(0-2) 2,245 TL
(3-6) 2,245 TL
(7-12) 2,245 TL
19/03/2022
2,993 TL
2,245 TL
2,993 TL
2,245 TL
2,933 TL
2,200 TL
(0-2) 200 TL
(3-6) 1,250 TL
(7-12) 1,845 TL
(0-2) 2,245 TL
(3-6) 2,245 TL
(7-12) 2,245 TL
(0-2) 2,245 TL
(3-6) 2,245 TL
(7-12) 2,245 TL
26/03/2022
2,993 TL
2,245 TL
2,993 TL
2,245 TL
2,933 TL
2,200 TL
(0-2) 200 TL
(3-6) 1,250 TL
(7-12) 1,845 TL
(0-2) 2,245 TL
(3-6) 2,245 TL
(7-12) 2,245 TL
(0-2) 2,245 TL
(3-6) 2,245 TL
(7-12) 2,245 TL
Girne Turu
Lefkoşa Magusa Kapalımaraş Turu

Ulaşım

Otobüsler: (25 - 46 Kişi Sayılarında Kullanılır)
*Mercedes Travego/Tourismo - *NEOPLAN Cityliner/Tourliner - *Temsa Safir/Maraton - *Man Fortuna
Midibusler: (17 - 24 Kişi Sayılarında Kullanılır)
*Isuzu Turkuaz - *Otokar Mega
Minibusler: ( 16’ya kadar Kişi Sayılarında Kullanılır)
*Vw Volt - *Mercedes Sprinter