Likya Lüx Gulet İle Mavi Yolculuk Turu 8 Gün | Marmaris

Likya Lüx Gulet İle Mavi Yolculuk Turu 8 Gün

Tüm Fotograflar ve Videolar için Tıklayın.

Likya Lüx Gulet İle Mavi Yolculuk Turu 8 Gün

, Marmaris Çıkışlı
 • Ana Kategori :
  Mavi Yolculuk Turları
 • Alt Kategori :
  Mavi Yolculuk Turları
 • Süre :
  8 Gün
 • Vize :
  Vizesiz Yurtiçi
 • Kapasite :
  8 Kişi

Akdeniz’in en güzel ve gizli kalmış yerlerini keşfetme ayrıcalığı mavi yolculuk turlarında mümkün. Sevdiklerinizi de yanınıza alarak çıkacağınız mavi yolculukta, en uzak ve kimsenin görmediği yerleri keşfederek farklı bir tatil deneyimi elde etmek mümkün. Farklı güzergâhları tercih ederek hiç kimsenin olmadığı tarihi yerleri keşfedebilirsiniz. Baytatil ile sizde Mavi Yolculukta yerinizi ayırın...

1,040 € dan başlayan fiyatlarla

Tur Seçenekleri

Likya Lüx Gulet İle Mavi Yolculuk Turu 8 Gün Kalkış: Marmaris Tur Tarihi : Süre : 8 Gün
Talep Gönder
Likya Lüx Gulet İle Mavi Yolculuk Turu 8 Gün
 
 
 
Mavi Yolculuk Nedir?
 
> Mavi Yolculuk, farklı rotalarda gerçekleştirilen tekne turlarını tanımlamak için kullanılan bu konseptte, Bodrum’dan Antalya’ya kadar bölgede nefis güzellikteki sayısız koylara ve doğal güzelliklere şahit olabileceğiniz huzur verici, deniz ile iç içe geçen bir tatil yaşatan etkinliğe verilen isimdir.
 
> Mavi Yolculuk Turlarında en popüler destinasyonlar arasında Ege ve Akdeniz kıyılarındaki Antalya, Marmaris, Kekova, Kaş, Kalkan, Fethiye, Göcek, Marmaris ve Bodrum sahil rotaları yer alır. Masmavi ve tertemiz sularda yüzebileceğiniz, balık tutabileceğiniz, çeşitli su sporları yapabileceğiniz keşfedilmemiş koylara ve sadece tekneyle ulaşabileceğiniz arkeolojik kalıntılara ulaşabileceğiniz bu etkinlik huzur ve dinginlik arayanlar için bire bir.
 
> Akdeniz’in en güzel ve gizli kalmış yerlerini keşfetme ayrıcalığı mavi yolculuk turlarında mümkün. Sevdiklerinizi de yanınıza alarak çıkacağınız mavi yolculukta, en uzak ve kimsenin görmediği yerleri keşfederek farklı bir tatil deneyimi elde etmek mümkün. Farklı güzergâhları tercih ederek hiç kimsenin olmadığı tarihi yerleri keşfedebilirsiniz.
 
Keyifli Mavi Tur Aktiviteleri
 
> En güzel gün batımına şahit olunan Mavi Yolculuk Turları, taze ve leziz balık menüleriyle damağa da hitap eder. İçki ve mezelerle renklenen, sükûnet dolu akşamlarda keyifle kitabınızı okursunuz. Sevgiliniz ve eşinizle baş başa romantik akşamları gün batımlarında ve ay ışında paylaşırsınız.
 
> Şehir yaşamından uzakta, Mavi Yolculuk Turlarında Ege ve Akdeniz’in tüm maviliğini ve dinginliğini doyasıya yaşayabilirsiniz. İnsanları rahatlatan renk olarak bilinen mavinin sonsuzluğundaki bu tura isteyen herkes katılabilir. Akdeniz’in mavisi ve güneşi birleştiğinde ve siz bu tablonun içine dâhil olduğunuzda tüm stresten uzaklaşmak için en iyi yollardan birisi. Mavi Yolculuk Turu deneyimini Baytatil ile yaşayın.

Tur Programı

Tekne Detayları
* Tekne Tipi: Gulet 
* Tekne Sınıfı: Lüx 
* Boyu: 21,5 m 
* Eni: 6,8 m 
* Model: 2000 (Yenilenme 2015) 
* Kabin Sayısı: 4 (2 Master 2 Double)
* Her Kabinde Duş-Wc: Var
* Kapasite: 8 Kişi 
* Klima: Var 
* Mürettebat: 3 kişi (Kaptan-Denizci-Aşçı)
* Ayrı mürettebat kabinleri ve banyo 
* Geniş güneşlenme güvertesi 
* Seyir oturma alanı 
* Kıç havuzluk ve yemek yeme alanı
* Tam yelken donanımı
* Olta takımları mevcuttur
* Kano, maskeler, palet, şnorkel
* CD çalarlı müzik setleri, TV bağlantısı, Tavla ve oyun takımları
Örnek Mavi Tur Rotalarımız
Teknemiz Tercih Ettiğiniz Tarihte Fethiye Göcek’te İse;
 
1. Gün: Fethiye
2. Gün: Kelebekler Vadisi – Ölüdeniz – Kayaköy – Nikola Adası
3. Gün: Ağa Limanı-Kleopatra Hamam Koyu
4. Gün: Osman Ağa Koyu – Göcek Şehir Turu
5. Gün: Bedri Rahmi Koyu – Sıralıbük
6. Gün: Sarsala Koyu – Yassıcalar Adası
7. Gün: Turunç Koyu
8. Gün: Fethiye
 
Teknemiz Tercih Ettiğiniz Tarihte Bozburun-Hisarönü’nde İse;
 
1. Gün: Bozburun Limanı - Adaboğazı 
2. Gün: Dirsekbükü - Kocabahçe - Kocaada 
3. Gün: Kamelya Adası - Selimiye - Sığ Limanı
4. Gün: Orhaniye - İnbükü - Bencik
5. Gün: Hurmalı - Aktura
6. Gün: Datça - Tavçanbükü
7. Gün: Söğüt - Comcalık - Adaboğazı
8. Gün: Bozburun
 
Teknemiz Tercih Ettiğiniz Tarihte Bodrum-Gökova’da İse;
 
1. Gün: Bodrum
2. Gün: Orak Adası - Çökertme
3. Gün: Yedi Adalar - Küfre - Uzun Liman
4. Gün: Tuzla - Löngöz - Karacasöğüt
5. Gün: Orak Adası - Kleopatra Adası - İngiliz Limanı
6. Gün: Kargılı - Kisebükü (Alakışlabükü)
7. Gün: Papuç Burnu  - Yalıçiftlik - Bodrum
8. Gün: Bodrum
 
Not: Yayınlanan rota örnek olarak hazırlanmıştır. Talebiniz üzre gün sayısına ve hava koşullarına göre en güzel rota yapılacaktır.
ÖNEMLİ NOTLAR & UYARILAR
Tur Başlangıcı Bilgilendirmesi
 
> Tekne içinde sigara içmek kesinlikle yasaktır. Bu konuda hassas davranmanız önemle rica olunur. Güvertede sigara içilebilir fakat rüzgârlı havalarda dikkatli olunması ve herhangi bir istenmeyen durumla karşılaşılmaması için azami özen gösterilmesi rica olunur. 
 
> Tuvalet kâğıtları mutlaka çöp sepetine atılmalıdır. Tuvaletlere yabancı madde atılmamasına özen gösterilmelidir.
 
> Servis botları su sporları ekipmanları kaptan bilgisi olmadan kullanılmamalıdır.
 
> Bu bilgiler tur öncesi tekrardan size hatırlatılacaktır. Yine de bu sebeplerden dolayı tekne veya tur programında oluşabilecek aksaklıklardan acentemiz sorumlu olmayacaktır.
 
 
İptal Koşulları
 
Baytatil Mavi Yolculuk ile daha rahat ve daha güvenli bir tatil yaşamak için iptal ve iade koşulları şartlarımızı okuyunuz.
> Herhangi bir nedenden dolayı tur veya satın aldığınız diğer hizmetlerimizi iptal etme veya rezervasyon tarihi değişikliği yapma hakkınız mevcuttur.
> Tarih değişikliği yaptığınızda, belirlediğiniz tarihte uygun araçlarımız varsa, mutlaka istediğiniz tarihe ertelenecektir, aksi durumda yakın tarih seçenekleri sizlere sunulacaktır.
 
Kiralama İptalleri ve İade Koşulları
 
> 90 gün veya daha öncesi kiralama öncesi ön ödemenin %25’i
> 89-60 gün öncesi kiralama iptallerinde ön ödemenin %50’si
> 59-40 gün öncesi kiralama iptallerinde ön ödemelerin %75’i
> 39-0 gün öncesi kiralama iptallerinde ön ödemelerin %100’ü tahsil edilmektedir.
> Söz konusu yukarıda belirtilen bedeller, yat acentelerinin ortaklaşa olarak aldıkları kararlardır. Tüm bu şartlara rağmen, önemli bir sebepten dolayı (savaş, afetler ve geri dönüşü olmayan sebepler) yat sahipleri ile görüşülerek “iyi niyet” çerçevesinde ön ödemelerin %100’ü geri iade edilebilmektedir.
 
Yükümlülüklerimiz
 
Madde 1: 
BTS TUR TURİZM TİC.LTD.ŞTİ.- BAYTATİL sözleşmede yer alan kiralama periyodunda tekneyi temiz, yat kayıt belgesinde yer alan full ekipmanları ile güvenlik önemleri alınmış olarak (yetişkin ve çocuk can yelekleri de dahil) eksiksiz KİRACI ya teslim edeceğini kabul eder. 
 
Madde 2:
BTS TUR TURİZM TİC.LTD.ŞTİ.- BAYTATİL’in öngördüğü mürettebat sayısı ile tekne KİRACI ya sunulacaktır. Ayrıca Sigortası yapılmış, personel özlük haklarının tam verildiği ve teknenin gerektirdiği temizlik, servis, yemek pişirme hizmetlerinden sorumlu olan, Kaptan ve Mürettebatın bulundukları karasuları içerisinde kanunlara uygun davranacağını taahhüt eder.
 
Madde 3:
Kaptanın deniz kıyısında ve açığında tam yetkisi vardır. Teknedeki sıradan operasyonun yürütülmesinden, navigasyon sırasında ki tam güvenliğin sağlanmasından, hava şartlarına bağlı olarak konum belirlenmesinden, konaklama ve seyir esnasında ki tüm durumlardan sorumludur.
 
Madde 4:
Teknenin sözleşmede belirtildiği tarih ve saat de teslim edilmemişin den kaynaklı sorunlardan BTS TUR TURİZM TİC.LTD.ŞTİ.- BAYTATİL sorumludur. BTS TUR TURİZM TİC.LTD.ŞTİ.- BAYTATİL teknenin alı koyulduğu her gün yada saat için KİRACI ile ortak belirlenen bir süre için orantılı tur süresi uzatılacaktır. Ayrıca, KİRACI ve misafirlerinin gecikmeden dolayı gördüğü zararı üstlenecektir. 
 
Madde 5:
Hiçbir mücbir sebep olmadan (teknik arıza, hava şartları vs) BTS TUR TURİZM TİC.LTD.ŞTİ.- BAYTATİL kontratta belirtilen tarih ve saatte tekneyi teslim etmez ise KİRACI sözleşmeyi yenileme hakkına sahip olacaktır. KİRACI yapmış olduğu masraflar doğrultusunda kendisinin ve misafirlerin paket tur kapsamında yaptıkları faturalı tüm harcamaları faizsiz olarak temin etme hakkına sahip olacaktır. Geri ödemeye alternatif olarak; KİRACI ister ise BTS TUR TURİZM TİC.LTD.ŞTİ.- BAYTATİL aynı kalitede veya daha yüksek kalitede bir tekne temin etmekle yükümlüdür. 
 
Madde 6:
BTS TUR TURİZM TİC.LTD.ŞTİ.- BAYTATİL herhangi bir sebep ile mücbir nedenler dışında sözleşmede yer alan tarih ve saat de tekneyi temin edemez ise KİRACI nın ve misafirlerinin eşdeğer bir otelde konaklama, yiyecek & içecek masraflarını üstlenmekle görevlidir.
 
Madde 7:
Kaptanın tavsiyelerine karşın KİRACI nın tekneyi kasıtlı olarak veya güzergah değişikliği yaparak teslimat limanına geciktirmesi ile BTS TUR TURİZM TİC.LTD.ŞTİ.- BAYTATİL‘e tekne ücretine ilave olarak günlük bedelin %40 ını fazladan ödemesi KİRACI tarafından kabul edilmiştir. Eğer gecikme 24 saati aşar ise KİRACI Teknenin günlük bedeli ile birlikte sonraki tura ait gecikmeden kaynaklı erteleme veya iptal zararını da ödemeyi taahhüt eder.
 
BAYTATİL olarak sunacağımız servis garantisi, kaliteli hizmet yükümlülükleri doğrultusundadır. BAYTATİL olarak onaylanan rezervasyonlar ve yapılan sözleşmeler Türk Yasaları doğrultusunda belirlenen anlaşma ve koşulları dikkate alarak gerçekleştirilmiştir. Sunulacak hizmetin firmamız dışında herhangi bir sebeple ( tekne arızası, hava muhalefeti v.s ) verilememesi durumunda BAYTATİL 24 saat içerisinde aynı kalite ve konfora sahip emsal bir tekne ile tatilinize devam etme imkanı sunmakla yükümlüdür. COVID – 19 SEBEBİYLE ÜLKE GENELİNİ KAPSAYAN ELZEM BİR DURUMDA TUR TARİHİ BAŞKA BİR ZAMANA ERTELENECEKTİR.

Fiyata Dahil Olanlar

Transitlog 
Liman masrafları, 
Mazot, benzin, 
Personel hizmetleri, 
Tekne kullanım suyu, 
3. şahıs ferdi kaza sigortası
Seyahat Sağlık Sigortası

Fiyata Dahil Olmayanlar

Havaalanı gidiş - dönüş transfer,
Teknede ki yeme içme masrafları (Yemek hazırlığından mürettebat sorumludur, malzemeleri misafirler alır, istenildiği takdirde misafirler adına temin edilir)
Tekne barından tüketilen içecekler ( kendi içecekleriniz haricindekiler), 
Kara turu ve ören yeri giriş ücretleri, 
Su sporları, 
Program dışındaki marina bağlama giderleri
Likya Lüx Gulet / 8 Kişi
Tur Tarihi
2 Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişi
Ekstra Kişi
24/10/2020
1,224 €
1,040 €
2,447 €
2,080 €
1,224 €
1,040 €
31/10/2020
1,224 €
1,040 €
2,447 €
2,080 €
1,224 €
1,040 €