Uçaklı Büyük Gap Turu 6 Gün baytatil

Uçaklı Büyük GAP Turu 6 Gün

Tüm Fotograflar ve Videolar için Tıklayın.

Uçaklı Büyük GAP Turu 6 Gün

, Ankara Çıkışlı
 • Ana Kategori :
  Yurtiçi
 • Alt Kategori :
  23 Nisan Turları, 29 Ekim Turları, Adıyaman Nemrut Turları, Ankara Barosuna Özel Turlar, Erken Rezervasyon Turları, Erken Rezervasyon Turları 2, Gap ve Mardin Turları, Haftalık Turlar, Ramazan Bayramı Turları, Uçaklı Turlar
 • Süre :
  6 Gün
 • Vize :
  Vizesiz Yurtiçi
 • Kapasite :
  44 Kişi

Antebin mutfağını, Urfa'nın kutsallarını, Mardin'in taş yapılarını, Hasankeyf'in asaletini, Diyarbekir'in surlarını ve Nemrut'un eşsizliğini yaşamaya davet ediyoruz sizi... Konforlu THY servisi ile...

2,199 TL dan başlayan fiyatlarla

Tur Seçenekleri

Uçaklı Büyük GAP Turu 6 Gün Kalkış: Ankara Tur Tarihi : Süre : 6 Gün
Talep Gönder


 

 

Uçaklı Büyük Gap Turu
 

5 gece - 6 gün


 

Halfeti Tekne Turu ve Urfa Sıra Gecesi Dahil!!

Baytatil Farkı İle…

 

GAZİANTEP – ZEUGMA MÜZESİ – ANTEP KALESİ – BİRECİK – HALFETİ – ŞANLIURFA – HARRAN – BALIKLIGÖL – GÖBEKLİTEPE – MARDİN – MİDYAT – HASANKEYF – DİYARBAKIR – NİSİBİ KÖPÜSÜ – KAHTA – ADIYAMAN – NEMRUT GÜN BATIMI - KAHRAMANMARAŞ

 

Anadolujet Havayolları İle

 
Anadolujet TK7100  Ankara - Adana // 08.10 – 09.15
&
Anadolujet TK7109  Adana – Ankara // 18.00 – 19.10

 

 

Biniş Noktalarımız:

06.30  Esenboğa Havalimanı;

Tur Programı

1.Gün: Ankara-Adana-Gaziantep-Zeugma Müzesi-Antep Kalesi

Sabah saat 06.30‘ da Esenboğa Havalimanı İç Hatlar Terminali Anadolujet kontuarı önünde buluşmamızın ardından gerekli bagaj ve bilet işlemlerimizin tamamlanmasının akabinde Anadolujet TK7100 tarifeli seferiyle saat 08.10’da Adana’ya hareket ediyoruz. Saat 09.15’de Adana’ya varışımızın ardından alanda bizleri bekleyen aracımız ile kahvaltımızı almak üzere restoranımıza gidiyoruz. Göl manzaralı yöresel serpme kahvaltımızın ardından; Adana Taşköprü ile Türkiye'nin en büyük camiilerinden olan Sabancı Camisini geziyoruz. Ardından Gaziantep'e doğru yola çıkıyoruz. 2011 yılında açılan ve 1700 m2 lik mozaik ile Dünyanın en büyük mozaik müzesi olma özelliğini taşıyan Zeugma Mozaik Müzesini gezmek için hareket ediyoruz. Mozaik Müze gerek mimarisi gerekse teknolojik açıdan dünyanın önde gelen bir müzesidir. Ayrıca Dünyaca ünlü “Çingene Kızı” mozaiği de bu müzede sergilenmektedir. Müze gezimiz sonrasında Antep Kalesini gezip fotoğraflamamızın ardından Kaleiçi civarlarında el sanatlarının ve yöresel tatları tanıma açısından ayrıca öğle yemeğimiz için serbest zamanımız olacak. Serbest zaman sonrasında otelimize hareket. Konaklama ve akşam yemeği Gaziantep bölgesinde ki otelimizde.

 

Kahvaltı: Restoranımızda yöresel serpme kahvaltısı olarak alınacaktır ücrete dahil
Öğle Yemeği: Kaleiçi gezimiz sırasında rehberimizin tavsiye edeceği restoranlarda yöresel yemeklerin tatlarına bakabilirsiniz. Ekstra olarak alınacaktır.
Akşam Yemeği: Otelimizde açık büfe olarak alınacaktır ücrete dahil
Konaklama: Dedeman Antep-Novotel-Divan Otel-Teymur Otel vb.
Rota: Adana-Gaziantep (250 km)

2.Gün Gaziantep-Birecik-Halfeti-Şanlıurfa-Harran-Balıklıgöl

Otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltımızın ardından Birecik ilçesine hareket ediyoruz. Bölgenin simgesi haline gelen “Kelaynak Kuşu” nun neslini sona ermekten kurtaran Birecik Kelaynak Çiftliğini ziyaret ettikten sonra Halfeti’ye devam ediyoruz. Fırat Nehri’nin altında kalan taş mimarisiyle “Saklı Cennet” ve “ Kayıp Kent” olarak da anılmaya başlayan aynı zamanda Karagülü ile de epeyce ünlü olan Halfeti’de teknelerimiz ile yapacağımız ücrete dahil gezimiz sırasında Birecik Baraj Gölü’nü ve Rum Kale’yi görüyoruz. Tekne gezimiz sonrasında Şanlıurfa’ya hareket ediyoruz. Şanlıurfa’da öğle yemeğimiz için verilecek serbest zamanın ardından Şanlıurfa merkeze yaklaşık 45 km mesafede Dünyanın ilk bilim merkezlerinden biri olan Harran ilçesine devam ediyoruz. Harran Kuzey Mezopotamya’nın en eski yerleşim bölgelerindendir. Şehrin tarihi M.Ö 2000’li yıllara dayanmaktadır. Harran gezimiz sonrasında Peygamberler şehri Urfa’nın sembolü olan Balıklıgöl ve Ayn-ül Zeliha mağarasını gezdikten sonra Gümrük Han’da kahve molası veriyoruz. Ardından otelimize hareket. Akşam yemeğimiz sonrasında ücrete dahil olarak gerçekleştireceğimiz kültürel açıdan önemli geleneksel Urfa Sıra Gecesine katılacağız. Sonrasında otelimize hareket. Konaklama otelimizde.

 

Farkımız: Halfeti Tekne Turu ücrete dahil
Farkımız: Şanlıurfa Sıra Gecesi ücrete dahil
Kahvaltı: Otelimizde açık büfe olarak alınacaktır ücrete dahil
Öğle Yemeği: Şanlıurfa şehir merkezinde rehberimizin tavsiye edeceği restoranlarda yöresel yemeklerin tatlarına bakabilirsiniz. Ekstra olarak alınacaktır.
Akşam Yemeği: Otelimizde açık büfe olarak alınacaktır ücrete dahil
Konaklama: Dedeman Otel-Nevali Otel-Harran Otel-Grand Urfa Otel vb.
Rota: Gaziantep-Birecik-Halfeti-Harran-Balıklıgöl (315 km)

3.Gün Şanlıurfa-Göbeklitepe-Mardin

Otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltımız ardından 12.000 yıllık geçmişiyle dünyanın şu anda bilinen en eski tapınağı olma özelliği taşıyan Göbeklitepe gezimizi gerçekleştirmek üzere hareket ediyoruz. UNESCO Dünya Kültür Mirası Listesi’ne 2018 yılında alınan Göbeklitepe’nin Neolitik Çağ’da MÖ 9600-7300 yılları arasında inşa edildiği bilinmektedir. Göbeklitepe gezimizin ardından Mardin’e hareket ediyoruz. Mardin’e varışımızın ardından gerçekleştireceğimiz şehir turumuzda ünlü ve heybetli Kasımiye Medresi, bezemeleri ve işlemeleriyle ünlü Ulucami, Mardin Müzesi ve Kırklar Kilisesi gezilecek yerler arasındadır. Öğle yemeğimiz için verilecek serbest zamanın ardından ünlü “Abbaraları” görüyoruz. Daha sonra Badem şekeri ve kahvesi alabileceğiniz molamız sonrasında otelimize hareket ediyoruz. Konaklama ve akşam yemeği Mardin bölgesinde ki otelimizde.

 

Kahvaltı: Otelimizde açık büfe olarak alınacaktır ücrete dahil
Öğle Yemeği: Mardin şehir merkezinde rehberimizin tavsiye edeceği restoranlarda ekstra olarak alınacaktır 
Akşam Yemeği: Otelimizde açık büfe olarak alınacaktır ücrete dahil
Konaklama: Yay Grand Otel-Erdoba Elegance Otel-Avesis Otel vb.
Rota: Şanlıurfa-Göbeklitepe-Mardin (230 km)

4.Gün Mardin-Midyat-Hasankeyf-Diyarbakır

Otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltımızın ardından Mardin’e yaklaşık 4 km mesafede bulunan Süryani toplumunun önemli din merkezlerinden olan Deyr-ül Zafaran Manastırını ziyaret ediyoruz. Manastır 5. yüzyıldan başlayarak farklı zamanlarda yapılan eklentilerle bugünkü haline 18. Yüzyılda kavuşmuştur. Farklı zamanlarda yapılan eklentilere rağmen Manastır’ın adeta tek bir zamanda inşa edildiği havasını vermesi bu eklenti binaları yapan mimarların ne kadar maharetli olduğuna şahit olacaksınız. Manastır gezimizin ardından Midyat’a devam ediyoruz. Tarihi taş konakları, camileri, kiliseleri ve özgün mimarisiyle Anadolu’nun en eski yerleşim yerlerinden biri olan Midyat geçmişten günümüze birçok medeniyete kucak açmıştır. Gümüş severler ve öğle yemeğimiz için verilecek serbest zamanın ardından Hasankeyf’e doğru hareket ediyoruz. Kayalar Kenti anlamına gelen “Hısn-ı Keyfa” olarak alınan Hasankeyf ilçesinin tam ortasından Dicle nehrinin geçmesi korunmaya uygun coğrafi yapısı nedeniyle çağlar boyu stratejik önemini korumuştur. Fotoğraf molalarımız sonrasında Diyarbakır’a doğru yola çıkıyoruz. Diyarbakır’a varışımızın ardından yapacağımız şehir turumuz esnasında tarihi surlar, Mardin kapı, Cahit Sıtkı Tarancı Evi, Ulu Cami görülecek yerler arasındadır. Hasanpaşa hanında ki kahve molamızın ardından otelimize hareket ediyoruz. Konaklama ve akşam yemeği Diyarbakır bölgesinde ki otelimizde.

 

Kahvaltı: Otelimizde açık büfe olarak alınacaktır ücrete dahil
Öğle Yemeği: Midyat bölgesinde rehberimizin tavsiye edeceği restoranlarda yöresel yemeklerin tatlarına bakabilirsiniz. Ekstra olarak alınacaktır.
Akşam Yemeği: Otelimizde açık büfe olarak alınacaktır ücrete dahil
Konaklama: Novotel-Demirotel-Dies Otel-Prestige Otel vb.
Rota: Mardin-Midyat-Hasankeyf-Diyarbakır (255 km)

5.Gün Diyarbakır-Kâhta-Nemrut Gün Batımı-Adıyaman

Otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltımızın ardından On Gözlü Köprü, Hevsel Bahçelerini gezdikten sonra yıllardır ihtiyacı hissedilen ve eğik asma köprü konusunda ülkemizde ki tek örnek olan Nisibi Köprüsünden geçerek Kâhta’ya ulaşıyoruz. Özel transfer araçlarımız ile Karakuş Tümülüsünü, Septimus Severus Köprüsünü ziyarete gidiyoruz. Sonrasında ise günbatımında Nemrut Dağında ki “Tanrıların Tahtı” olarak bilinen tören alanını gezerek Batı terasında muhteşem manzara eşliğinde güneşin batışına tanıklık ediyoruz. Sonrasında otelimize hareket. Konaklama ve akşam yemeği Adıyaman bölgesinde ki otelimizde.

 

Kahvaltı: Otelimizde açık büfe olarak alınacaktır ücrete dahil
Öğle Yemeği: Rehberimizin tavsiye edeceği restoranlarda ekstra olarak alınacaktır
Akşam Yemeği: Otelimizde açık büfe olarak alınacaktır ücrete dahil
Konaklama: Bozdoğan Otel-White Star-Arsames Otel vb.
Rota: Diyarbakır-Kâhta-Nemrut Dağı-Adıyaman (277 km)

6.Gün Adıyaman-Kahramanmaraş-Adana-Ankara Dönüş Yolculuğu
Otelimizde alacağımız açık büfe sabah kahvaltımızın ardından Kahramanmaraş’a hareket ediyoruz. Kapalı çarşıda sandık imalatı yapan ustaları izledikten sonra meşhur dondurmasını tadabileceğiniz kısa bir serbest zamandan sonra Adana’ya hareket ediyoruz. Adana Şakirpaşa Havalimanı’na varışımızın ardından gerekli bagaj ve bilet işlemlerimizin tamamlanmasının akabinde Anadolujet TK7109 tarifeli seferiyle saat 18.00’da Ankara’ya hareket ediyoruz. Saat 19.10’de Ankara’ya varışımızın ardından bir başka organizasyonda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.
 
Kahvaltı: Otelimizde açık büfe olarak alınacaktır ücrete dahil
Rota: Adıyaman-Kahramanmaraş-Adana Şakirpaşa Havalimanı (360 km)

Fiyata Dahil Olanlar

 • Anadolujet ile Ankara-Adana/Adana-Ankara arası gidiş dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti
 • Lüks araçlar ile gidiş dönüş ulaşım
 • 5 gece 4* otellerde yarım pansiyon konaklama
 • 6 sabah kahvaltısı
 • Halfeti Tekne Turu
 • Şanlıurfa Sıra Gecesi
 • Nemrut transferleri
 • Programda belirtilen geziler
 • Profesyonel Türkçe Rehberlik Hizmetleri
 • Seyahat esnasında araç içi sıcak soğuk ikramlar
 • Seyahat Sağlık Sigortası

Fiyata Dahil Olmayanlar

 • Öğle Yemekleri
 • Yemeklerde alınacak içecekler
 • Kişisel harcamalar
 • Müze ve ören yeri giriş ücretleri
3* ve 4* Oteller
***Fiyatlar Uçak Biletine Bağlı Olarak Değişiklik Gösterebilir***
Tur Tarihi
2 Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişi
Ekstra Kişi
1. Çocuk
2. Çocuk
3. Çocuk
03/04/2021
3,999 TL
2,199 TL
4,662 TL
2,564 TL
3,866 TL
2,126 TL
(0-2) 733 TL
(3-12) 1,834 TL
(0-2) 2,199 TL
(3-12) 2,199 TL
(0-2) 2,199 TL
(3-12) 2,199 TL
10/04/2021
3,999 TL
2,199 TL
4,662 TL
2,564 TL
3,866 TL
2,126 TL
(0-2) 733 TL
(3-12) 1,834 TL
(0-2) 2,199 TL
(3-12) 2,199 TL
(0-2) 2,199 TL
(3-12) 2,199 TL
17/04/2021
3,999 TL
2,199 TL
4,662 TL
2,564 TL
3,866 TL
2,126 TL
(0-2) 733 TL
(3-12) 1,834 TL
(0-2) 2,199 TL
(3-12) 2,199 TL
(0-2) 2,199 TL
(3-12) 2,199 TL
24/04/2021
3,999 TL
2,199 TL
4,662 TL
2,564 TL
3,866 TL
2,126 TL
(0-2) 733 TL
(3-12) 1,834 TL
(0-2) 2,199 TL
(3-12) 2,199 TL
(0-2) 2,199 TL
(3-12) 2,199 TL
01/05/2021
3,999 TL
2,199 TL
4,662 TL
2,564 TL
3,866 TL
2,126 TL
(0-2) 733 TL
(3-12) 1,834 TL
(0-2) 2,199 TL
(3-12) 2,199 TL
(0-2) 2,199 TL
(3-12) 2,199 TL
08/05/2021
3,999 TL
2,199 TL
4,662 TL
2,564 TL
3,866 TL
2,126 TL
(0-2) 733 TL
(3-12) 1,834 TL
(0-2) 2,199 TL
(3-12) 2,199 TL
(0-2) 2,199 TL
(3-12) 2,199 TL
13/05/2021
3,999 TL
2,199 TL
4,662 TL
2,564 TL
3,866 TL
2,126 TL
(0-2) 733 TL
(3-12) 1,834 TL
(0-2) 2,199 TL
(3-12) 2,199 TL
(0-2) 2,199 TL
(3-12) 2,199 TL
22/05/2021
3,999 TL
2,199 TL
4,662 TL
2,564 TL
3,866 TL
2,126 TL
(0-2) 733 TL
(3-12) 1,834 TL
(0-2) 2,199 TL
(3-12) 2,199 TL
(0-2) 2,199 TL
(3-12) 2,199 TL
29/05/2021
3,999 TL
2,199 TL
4,662 TL
2,564 TL
3,866 TL
2,126 TL
(0-2) 733 TL
(3-12) 1,834 TL
(0-2) 2,199 TL
(3-12) 2,199 TL
(0-2) 2,199 TL
(3-12) 2,199 TL
05/06/2021
3,999 TL
2,199 TL
4,662 TL
2,564 TL
3,866 TL
2,126 TL
(0-2) 733 TL
(3-12) 1,834 TL
(0-2) 2,199 TL
(3-12) 2,199 TL
(0-2) 2,199 TL
(3-12) 2,199 TL
12/06/2021
3,999 TL
2,199 TL
4,662 TL
2,564 TL
3,866 TL
2,126 TL
(0-2) 733 TL
(3-12) 1,834 TL
(0-2) 2,199 TL
(3-12) 2,199 TL
(0-2) 2,199 TL
(3-12) 2,199 TL
19/06/2021
3,999 TL
2,199 TL
4,662 TL
2,564 TL
3,866 TL
2,126 TL
(0-2) 733 TL
(3-12) 1,834 TL
(0-2) 2,199 TL
(3-12) 2,199 TL
(0-2) 2,199 TL
(3-12) 2,199 TL
26/06/2021
3,999 TL
2,199 TL
4,662 TL
2,564 TL
3,866 TL
2,126 TL
(0-2) 733 TL
(3-12) 1,834 TL
(0-2) 2,199 TL
(3-12) 2,199 TL
(0-2) 2,199 TL
(3-12) 2,199 TL
03/07/2021
3,999 TL
2,199 TL
4,662 TL
2,564 TL
3,866 TL
2,126 TL
(0-2) 733 TL
(3-12) 1,834 TL
(0-2) 2,199 TL
(3-12) 2,199 TL
(0-2) 2,199 TL
(3-12) 2,199 TL
10/07/2021
3,999 TL
2,199 TL
4,662 TL
2,564 TL
3,866 TL
2,126 TL
(0-2) 733 TL
(3-12) 1,834 TL
(0-2) 2,199 TL
(3-12) 2,199 TL
(0-2) 2,199 TL
(3-12) 2,199 TL
17/07/2021
3,999 TL
2,199 TL
4,662 TL
2,564 TL
3,866 TL
2,126 TL
(0-2) 733 TL
(3-12) 1,834 TL
(0-2) 2,199 TL
(3-12) 2,199 TL
(0-2) 2,199 TL
(3-12) 2,199 TL
21/07/2021
3,999 TL
2,199 TL
4,662 TL
2,564 TL
3,866 TL
2,126 TL
(0-2) 733 TL
(3-12) 1,834 TL
(0-2) 2,199 TL
(3-12) 2,199 TL
(0-2) 2,199 TL
(3-12) 2,199 TL
31/07/2021
3,999 TL
2,199 TL
4,662 TL
2,564 TL
3,866 TL
2,126 TL
(0-2) 733 TL
(3-12) 1,834 TL
(0-2) 2,199 TL
(3-12) 2,199 TL
(0-2) 2,199 TL
(3-12) 2,199 TL
07/08/2021
3,999 TL
2,199 TL
4,662 TL
2,564 TL
3,866 TL
2,126 TL
(0-2) 733 TL
(3-12) 1,834 TL
(0-2) 2,199 TL
(3-12) 2,199 TL
(0-2) 2,199 TL
(3-12) 2,199 TL
14/08/2021
3,999 TL
2,199 TL
4,662 TL
2,564 TL
3,866 TL
2,126 TL
(0-2) 733 TL
(3-12) 1,834 TL
(0-2) 2,199 TL
(3-12) 2,199 TL
(0-2) 2,199 TL
(3-12) 2,199 TL
21/08/2021
3,999 TL
2,199 TL
4,662 TL
2,564 TL
3,866 TL
2,126 TL
(0-2) 733 TL
(3-12) 1,834 TL
(0-2) 2,199 TL
(3-12) 2,199 TL
(0-2) 2,199 TL
(3-12) 2,199 TL
28/08/2021
3,999 TL
2,199 TL
4,662 TL
2,564 TL
3,866 TL
2,126 TL
(0-2) 733 TL
(3-12) 1,834 TL
(0-2) 2,199 TL
(3-12) 2,199 TL
(0-2) 2,199 TL
(3-12) 2,199 TL
04/09/2021
3,999 TL
2,199 TL
4,662 TL
2,564 TL
3,866 TL
2,126 TL
(0-2) 733 TL
(3-12) 1,834 TL
(0-2) 2,199 TL
(3-12) 2,199 TL
(0-2) 2,199 TL
(3-12) 2,199 TL
11/09/2021
3,999 TL
2,199 TL
4,662 TL
2,564 TL
3,866 TL
2,126 TL
(0-2) 733 TL
(3-12) 1,834 TL
(0-2) 2,199 TL
(3-12) 2,199 TL
(0-2) 2,199 TL
(3-12) 2,199 TL
18/09/2021
3,999 TL
2,199 TL
4,662 TL
2,564 TL
3,866 TL
2,126 TL
(0-2) 733 TL
(3-12) 1,834 TL
(0-2) 2,199 TL
(3-12) 2,199 TL
(0-2) 2,199 TL
(3-12) 2,199 TL
25/09/2021
3,999 TL
2,199 TL
4,662 TL
2,564 TL
3,866 TL
2,126 TL
(0-2) 733 TL
(3-12) 1,834 TL
(0-2) 2,199 TL
(3-12) 2,199 TL
(0-2) 2,199 TL
(3-12) 2,199 TL
02/10/2021
3,999 TL
2,199 TL
4,662 TL
2,564 TL
3,866 TL
2,126 TL
(0-2) 733 TL
(3-12) 1,834 TL
(0-2) 2,199 TL
(3-12) 2,199 TL
(0-2) 2,199 TL
(3-12) 2,199 TL
09/10/2021
3,999 TL
2,199 TL
4,662 TL
2,564 TL
3,866 TL
2,126 TL
(0-2) 733 TL
(3-12) 1,834 TL
(0-2) 2,199 TL
(3-12) 2,199 TL
(0-2) 2,199 TL
(3-12) 2,199 TL
16/10/2021
3,999 TL
2,199 TL
4,662 TL
2,564 TL
3,866 TL
2,126 TL
(0-2) 733 TL
(3-12) 1,834 TL
(0-2) 2,199 TL
(3-12) 2,199 TL
(0-2) 2,199 TL
(3-12) 2,199 TL
23/10/2021
3,999 TL
2,199 TL
4,662 TL
2,564 TL
3,866 TL
2,126 TL
(0-2) 733 TL
(3-12) 1,834 TL
(0-2) 2,199 TL
(3-12) 2,199 TL
(0-2) 2,199 TL
(3-12) 2,199 TL
29/10/2021
3,999 TL
2,199 TL
4,662 TL
2,564 TL
3,866 TL
2,126 TL
(0-2) 733 TL
(3-12) 1,834 TL
(0-2) 2,199 TL
(3-12) 2,199 TL
(0-2) 2,199 TL
(3-12) 2,199 TL
06/11/2021
3,999 TL
2,199 TL
4,662 TL
2,564 TL
3,866 TL
2,126 TL
(0-2) 733 TL
(3-12) 1,834 TL
(0-2) 2,199 TL
(3-12) 2,199 TL
(0-2) 2,199 TL
(3-12) 2,199 TL
13/11/2021
3,999 TL
2,199 TL
4,662 TL
2,564 TL
3,866 TL
2,126 TL
(0-2) 733 TL
(3-12) 1,834 TL
(0-2) 2,199 TL
(3-12) 2,199 TL
(0-2) 2,199 TL
(3-12) 2,199 TL
20/11/2021
3,999 TL
2,199 TL
4,662 TL
2,564 TL
3,866 TL
2,126 TL
(0-2) 733 TL
(3-12) 1,834 TL
(0-2) 2,199 TL
(3-12) 2,199 TL
(0-2) 2,199 TL
(3-12) 2,199 TL
27/11/2021
3,999 TL
2,199 TL
4,662 TL
2,564 TL
3,866 TL
2,126 TL
(0-2) 733 TL
(3-12) 1,834 TL
(0-2) 2,199 TL
(3-12) 2,199 TL
(0-2) 2,199 TL
(3-12) 2,199 TL

Ulaşım

> Turlarımız 12–18 kişi arası kayıtlarda lüks minibüs, 18–30 kişi arası kayıtlarda lüks midibüs ve 30–45 kişi arası kayıtlarda 46 kişilik otobüslerle ulaşım sağlanır. Otobüs oturma düzeni, kesin rezervasyon sırasına göre yapılır. 
> Yeterli çoğunluğun sağlanamaması ve iptal durumunda en geç bir gün önceden bildirim yapılır. 
> Tur lideri ve rehberler gerekli durumlarda programda değişiklik yapabilir.

Dedeman Park Gaziantep

,

Genel Tanıtım

Gurme gezilerin, tarihi keşiflerin, el sanatlarının ve iş hayatının kalbinin attığı şehirlerden biri olan Gaziantep’in merkezindeki Dedeman Park Gaziantep, Gaziantep Havalimanı 24 km, Otogar 8 km uzaklıkta bulunuyor. Tesiste ayrıca; bar, kapalı restoran, toplantı salonu gibi hizmetler de mevcut. Dedeman Park Gaziantep klimalı birimlerle konforlu bir konaklama olanağı sunuyor. Tesis genelinde ücretsiz Wi-Fi erişimi mevcut. Tesisin bünyesinde ücretsiz özel otopark da yer alıyor. Dedeman Park Gaziantep'in tüm birimlerinde duş, saç kurutma makinesi ve ücretsiz banyo malzemeleri içeren özel banyo bulunuyor. Odaların her birinde minibar, kahve makinesi ve düz ekran uydu TV de mevcut.

Genel Uyarılar

Dedeman Park Gaziantep, odalarına giriş, saat 14:00'ten itibaren başlar. Odalardan çıkış saati ise en geç 12:00'dir. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Tesiste hizmet veren açık alanların kullanımı mevsim koşullarına bağlıdır.
Aile odaları veya bazı özel odalar haricinde, diğer odalarda yapılacak 2 + 2 veya 3 + 1 konaklamalar, odada sıkışıklık yaratabilir ve verilen ilave yataklar sabit yatak konforunda olmayabilir.

Novotel Gaziantep

,

Genel Tanıtım

Gaziantep Havalimanı’na yalnızca 20 km uzaklıkta yer alan tesis, otogara ise 5 km mesafede konumlanıyor. Tesiste konforlu konaklama imkanlarının yanı sıra günün stresini atmak isteyen misafirler için çeşitli olanaklar bulunuyor. Spor yapmak isteyenler için spor salonu olan tesiste ayrıca açık yüzme havuzu mevcut.

Genel Uyarılar

Novotel Gaziantep, odalarına giriş, saat 14:00'ten itibaren başlar. Odalardan çıkış saati ise en geç 12:00'dir. Evcil hayvan kabul ediliyor. Tesiste hizmet veren açık alanların kullanımı mevsim koşullarına bağlıdır.
Aile odaları veya bazı özel odalar haricinde, diğer odalarda yapılacak 2 + 2 veya 3 + 1 konaklamalar, odada sıkışıklık yaratabilir ve verilen ilave yataklar sabit yatak konforunda olmayabilir

Divan Gaziantep

,

Genel Tanıtım

Havalimanı ve otogara yakın konumu ile avantaj sağlayan tesisin çevresinde şehrin önemli iş ve ticaret merkezleri yer alıyor. Tesisin şık a la carte restoranında yöresel tatlar ve dünya mutfağından lezzetler sunuluyor. Zengin tesis olanakları ile misafirlere konaklama boyunca eşsiz bir deneyim yaşatan otelde, SPA merkezi, kapalı yüzme havuzu ve spor salonu bulunuyor.

Genel Uyarılar

Divan Gaziantep, odalarına giriş, saat 14:00'ten itibaren başlar. Odalardan çıkış saati ise en geç 12:00'dir. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Tesiste hizmet veren açık alanların kullanımı mevsim koşullarına bağlıdır.
Aile odaları veya bazı özel odalar haricinde, diğer odalarda yapılacak 2 + 2 veya 3 + 1 konaklamalar, odada sıkışıklık yaratabilir ve verilen ilave yataklar sabit yatak konforunda olmayabilir.

Teymur Continental Hotel Convention Center

,

Genel Tanıtım

Gaziantep'in Şehitkamil mevkiinde konumlanan Teymur Continental Hotel & Convention Center, misafirlerine konforlu bir konaklama imkanı sunuyor. 
Modern tasarıma sahip 157 odasıyla hizmet veren tesisin tüm odalarında; kasa, kablosuz internet, klima ve su ısıtıcısı bulunuyor. 
Tesis dünyaca ünlü Antep mutfağına ait yemeklerin ve uluslararası özel lezzetlerin şehir manzarasıyla servis edildiği A la Carte Restoranın yanı sıra toplantı salonu, balo salonu ve organizasyon alanlarıyla hem iş amaçlı hem de davet amaçlı konaklamalar için ideal bir alternatiftir. 
Sauna ve masaj salonu gibi olanakları bulunan tesisin, tatilde spor yapmak isteyen misafirleri içinse fitness center imkanı mevcut. 

Genel Uyarılar

Teymur Continental Hotel & Convention Center, odalarına giriş, saat 14:00'ten itibaren başlar. Odalardan çıkış saati ise en geç 12:00'dir. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Tesiste hizmet veren açık alanların kullanımı mevsim koşullarına bağlıdır.
Aile odaları veya bazı özel odalar haricinde, diğer odalarda yapılacak 2 + 2 veya 3 + 1 konaklamalar, odada sıkışıklık yaratabilir ve verilen ilave yataklar sabit yatak konforunda olmayabilir.

Dedeman Şanlıurfa

,

 

Genel Tanıtım

Balıklıgöl’e yalnızca 15 dakikalık bir yürüyüş mesafesinde yer alan Dedeman Şanlıurfa, Şanlıurfa’nın geleneksel atmosferi ile Dedeman şıklığını bir araya getiriyor. Şehrin tarihi mekanlarına ve iş merkezlerine yakın mesafede konumlanan tesis, hem iş hem de tatil odaklı seyahatlerde misafirlerine avantaj sağlıyor. Çevre dostu otel tescili olan tesisin odaları, konaklama süresince konforlu bir deneyim sunuyor. Tesiste günün stresini atmak isteyenler için tesiste kapalı yüzme havuzu ve spor salonu bulunuyor. Tesisin şehir manzaralı terasında bulunan restoranında hem yöresel tatlar hem de dünya mutfağı lezzetler servis ediliyor.

Genel Uyarılar

Dedeman Şanlıurfa, odalarına giriş, saat 14:00'ten itibaren başlar. Odalardan çıkış saati ise en geç 12:00'dir. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Tesiste hizmet veren açık alanların kullanımı mevsim koşullarına bağlıdır.
Aile odaları veya bazı özel odalar haricinde, diğer odalarda yapılacak 2 + 2 veya 3 + 1 konaklamalar, odada sıkışıklık yaratabilir ve verilen ilave yataklar sabit yatak konforunda olmayabilir.

El Ruha Hotel

,

Genel Tanıtım

Tesis odalarında tatil boyunca ihtiyacınız olabilecek tüm detaylar bulunuyor. Günün yorgunluğunu atmak isteyen misafirler için kapalı yüzme havuzu ve Türk hamamı olan tesiste, dileyenler için spor salonu da mevcut. Tesisin Mağara Restaurant'ında belirli zamanlarda sıra geceleri düzenleniyor.

Genel Uyarılar

El Ruha Hotel, odalarına giriş, saat 14:00'ten itibaren başlar. Odalardan çıkış saati ise en geç 12:00'dir. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Tesiste hizmet veren açık alanların kullanımı mevsim koşullarına bağlıdır.
Aile odaları veya bazı özel odalar haricinde, diğer odalarda yapılacak 2 + 2 veya 3 + 1 konaklamalar, odada sıkışıklık yaratabilir ve verilen ilave yataklar sabit yatak konforunda olmayabilir.

Harran Otel

,

Genel Tanıtım

Merkezi bir noktada yer alan Hotel Harran, Şanlıurfa’da gezilmesi gereken tarihi mekanlara yakın bir noktada konumlanıyor. Geleneksel çizgileri modern olanaklar ile buluşturan tesis odaları konaklama süresince konforlu bir deneyim sunuyor. Tesiste günün yorgunluğunu atmak isteyen misafirler için kapalı yüzme havuzu ve sauna imkanı bulunuyor. Tesiste çift olarak konaklayacak misafirlerin giriş işlemleri sırasında evlilik cüzdanı göstermeleri gerekiyor.

Genel Uyarılar

Hotel Harran, odalarına giriş, saat 14:00'ten itibaren başlar. Odalardan çıkış saati ise en geç 12:00'dir. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Tesiste hizmet veren açık alanların kullanımı mevsim koşullarına bağlıdır.
Aile odaları veya bazı özel odalar haricinde, diğer odalarda yapılacak 2 + 2 veya 3 + 1 konaklamalar, odada sıkışıklık yaratabilir ve verilen ilave yataklar sabit yatak konforunda olmayabilir.

Büyük Mardin Otel

,

 

Genel Tanıtım

Büyük Mardin Oteli Diller ve Dinler diyarı Mardin’in tarihi mimarisiyle özdeşlenen ve modern bir tesisle bütünleşen BÜYÜK MARDİN OTELİ siz değerli misafirlerimizin hizmetindedir. Sizleri ve misafirlerinizi ağırlamaktan mutluluk duyacağımızı belirtmek isteriz.
Otelimiz; altı jakuzili süit oda ve yedi tane özel taş odamızla birlikte toplam 54 oda 130 yatak kapasitesindedir. Odalarımızda televizyon, mini bar, telefon, her alanında wireless , air condition, digitürk, ligtv, dsmart mevcuttur. Odalarımız Mardin’in tarihi sulieti ve Mezopotamya ovası manzaralıdır.
Otelimiz; Restaurant, Disco Bar, Life Clup ve Patiseria olarak, Saray Restaurant, Reyhani Bar, Mardin Teras Restaurant, Mehtap Teras Restaurant , Antik Teras Restaurant ve Berivan Seyir Terası olmak üzere hizmet vermektedir.

Genel Uyarılar

Büyük Mardin Oteli, odalarına giriş, saat 14:00'ten itibaren başlar. Odalardan çıkış saati ise en geç 12:00'dir. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Tesiste hizmet veren açık alanların kullanımı mevsim koşullarına bağlıdır.
Aile odaları veya bazı özel odalar haricinde, diğer odalarda yapılacak 2 + 2 veya 3 + 1 konaklamalar, odada sıkışıklık yaratabilir ve verilen ilave yataklar sabit yatak konforunda olmayabilir.

Matiat Otel

,

Genel Tanıtım

Mardin’in taş işçiliğine dayalı geleneksel mimarisini yansıtan Matiat Hotel; modern dekore edilmiş odaları, nefis mutfağıyla havuz başı restoranı, aquapark ve havuzu ile misafirlerine keyifli bir tatil vadediyor. Türk mutfaklarının yanı sıra uluslararası tatların da sunulduğu restoranlarda tatiline lezzet katabilirsin. Tesiste bulunan 3 farklı barda seçkin içecekler eşliğinde eğlencenin tadını çıkarabilirsin. Tüm yorgunluğunu atmak için hamam ve sauna olanaklarından yararlanabilir ya da masaj yaptırabilirsin. Masa tenisi, mini futbol ve bilardo ile sevdiklerinle rekabet dolu anlar yaşarken havuz başı restoranda canlı müzik ve dans gösterileri ile müziğin tadına varabilirsin. Matiat Hotel, havaalanına 60 km, terminale ise 6 km mesafede konumlanıyor.

Genel Uyarılar

Matiat Otel, odalarına giriş, saat 14:00'ten itibaren başlar. Odalardan çıkış saati ise en geç 12:00'dir. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Tesiste hizmet veren açık alanların kullanımı mevsim koşullarına bağlıdır.
Aile odaları veya bazı özel odalar haricinde, diğer odalarda yapılacak 2 + 2 veya 3 + 1 konaklamalar, odada sıkışıklık yaratabilir ve verilen ilave yataklar sabit yatak konforunda olmayabilir.

Erdoba Elegance Hotel & Spa

,

Genel Tanıtım

Tarihi güzellikleriyle her daim cazibe merkezi olan Mardin’de, şehir merkezinde konumlanan Erdoba Elegance Hotel, modern ve zarif dekorasyonu, sunduğu zengin olanaklar ve elverişli konumu ile hem iş hem de turistik amaçlı konaklamalara hitap ediyor. Şık ve konforlu odalarında; LCD TV, oturma grubu, minibar, kablosuz internet ve çalışma masası gibi olanaklar sunuluyor. Tesis; yöresel ve uluslararası lezzetleriyle Fridevs Restaurant, zengin açık büfe seçenekleriyle Zinnar Restaurant ve keyifli dinlenme molaları için lobi bar, pool bar, pastane ve kafe bölümleri ile misafirlerin konforlu vakit geçirmesini sağlıyor. SPA merkezinde çeşitli masaj ve terapilerle tüm yılın yorgunluğunu atabilirsin. Spor severler için fitness merkezi bulunan tesisin kongre merkezi de mevcut. Erdoba Elegance Hotel; Mardin Havaalanı’na 20 km, Dara Harabeleri’ne ise 35 km mesafede konumlanıyor.

Genel Uyarılar

Erdoba Elegance Hotel & Spa, odalarına giriş, saat 14:00'ten itibaren başlar. Odalardan çıkış saati ise en geç 12:00'dir. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Tesiste hizmet veren açık alanların kullanımı mevsim koşullarına bağlıdır.
Aile odaları veya bazı özel odalar haricinde, diğer odalarda yapılacak 2 + 2 veya 3 + 1 konaklamalar, odada sıkışıklık yaratabilir ve verilen ilave yataklar sabit yatak konforunda olmayabilir.

Malabadi Hotel

,

 

Genel Tanıtım

Diyarbakır’ın merkezinde hem iş seyahatleri hem de turistik geziler için misafirlerini ağırlayan Malabadi Hotel, keyifli bir konaklama alternatifi oluşturuyor. Otel, Diyarbakır Havalimanı’na 4 km ve Diyarbakır Otogarı’na ise 6 km mesafede konumlanıyor.

Genel Uyarılar

Malabadi Hotel, odalarına giriş, saat 14:00'ten itibaren başlar. Odalardan çıkış saati ise en geç 12:00'dir. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Tesiste hizmet veren açık alanların kullanımı mevsim koşullarına bağlıdır.
Aile odaları veya bazı özel odalar haricinde, diğer odalarda yapılacak 2 + 2 veya 3 + 1 konaklamalar, odada sıkışıklık yaratabilir ve verilen ilave yataklar sabit yatak konforunda olmayabilir.

SV Business

,

 

Genel Tanıtım

Diyarbakır şehir merkezinde hem iş seyahatleri hem de turistik geziler için hizmet veren Sv Business Hotel, misafirlerine keyifli bir konaklama alternatifi sunuyor. Otelde, çift olarak yapılacak konaklamalarda evlilik cüzdanı şartı bulunuyor. Otel, Diyarbakır Arkeoloji Müzesi, Cahit Sıtkı Tarancı Müzesi, Ulu Cami, Surp Giragos Ermeni Kilisesi, Meryem Ana Kilisesi, Hasanpaşa Hanı ve Sülüklü Han gibi önemli mekanlara yürüme mesafesinde konumlanıyor.

Genel Uyarılar

Sv Business Hotel, odalarına giriş, saat 14:00'ten itibaren başlar. Odalardan çıkış saati ise en geç 12:00'dir. Evcil hayvan kabul ediliyor. Tesiste hizmet veren açık alanların kullanımı mevsim koşullarına bağlıdır.
Aile odaları veya bazı özel odalar haricinde, diğer odalarda yapılacak 2 + 2 veya 3 + 1 konaklamalar, odada sıkışıklık yaratabilir ve verilen ilave yataklar sabit yatak konforunda olmayabilir.

Miroğlu Hotel

,

 

Genel Tanıtım

Şehir Merkezindedir.Çift Olarak Konaklayacak Misafirlerin Evlilik Cüzdanlarının Yanlarında Olması Gerekmektedir. Çift Olarak Konaklayacak Misafirlerin Evlilik Cüzdanlarının Yanlarında Olması Gerekmektedir.

Genel Uyarılar

Miroğlu Otel, odalarına giriş, saat 11:00'ten itibaren başlar. Odalardan çıkış saati ise en geç 12:00'dir. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Tesiste hizmet veren açık alanların kullanımı mevsim koşullarına bağlıdır.
Aile odaları veya bazı özel odalar haricinde, diğer odalarda yapılacak 2 + 2 veya 3 + 1 konaklamalar, odada sıkışıklık yaratabilir ve verilen ilave yataklar sabit yatak konforunda olmayabilir.

Nemrut Kervansaray Hotel

,

Genel Tanıtım

Adıyaman’da, Kahta'nın Karadut Mevkii'nde yer alan Nemrut Kervansaray Hotel, misafirlerine modern ve sade dekore edilmiş odalarında konforlu bir konaklama imkanı sunuyor.
Toplam 20 oda ile misafirlerine hizmet veren tesisin tüm odalarında; banyo, saç kurutma makinesi, terlik ve buklet banyo ürünleri bulunuyor.
Tesiste ayrıca; lobi, resepsiyon hizmeti, açık ve kapalı restoran, teras, bahçe, kamp alanı, yüzme havuzu, çamaşırhane, kablosuz internet, telefon ve faks hizmeti gibi olanaklar da mevcut.

Genel Uyarılar

Tesis odalarına giriş saat 14.00'ten itibaren başlar. Odalardan çıkış saati ise en geç 12.00'dir. Tesise evcil hayvan kabul edilmiyor. Tesiste hizmet veren açık alanların kullanımı mevsim koşullarına bağlı.
Aile odaları veya bazı özel odalar haricinde, diğer odalarda yapılacak 2+2 veya 3+1 konaklamalar, odada sıkışıklık yaratabilir.

Bozdoğan Otel

,

Genel Tanıtım

Tesiste çift olarak gerçekleştirilecek konaklamalarda evlilik cüzdanı şartı aranıyor. Adıyaman şehir merkezinde hizmet veren Bozdoğan Otel, misafirlerini bahçe manzaralı geniş odalarında ağırlıyor. Odaların tümünde klima, minibar, merkezi ısıtma ve kablosuz internet olanağı mevcut. Yaz aylarında serinleme olanağı sunan açık havuzun yanı sıra tüm yılın yorgunluğunu unutturacak hamam ve sauna hizmetleri bulunuyor. Spor severler için fitness merkezi, tatiline eğlence katacak oyun salonu ve kuru temizleme, çamaşırhane gibi imkanlarla misafirlerin ihtiyaç duyabileceği her şey düşünülmüş. İş organizasyonlarının düzenlenebileceği bir toplantı salonu ve tatiline lezzet katacak bir restoranın yanında otantik bir şekilde dekore edilmiş oturma alanında keyifli anlar yaşayabilirsin. Dileyen misafirler için ücretli havaalanı servisi bulunan tesis, Kahta Otogarı’na 33 km, Adıyaman Havaalanı’na ise 20 km mesafede konumlanıyor.

Genel Uyarılar

Bozdoğan Otel, odalarına giriş, saat 14:00'ten itibaren başlar. Odalardan çıkış saati ise en geç 12:00'dir. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Tesiste hizmet veren açık alanların kullanımı mevsim koşullarına bağlıdır.
Aile odaları veya bazı özel odalar haricinde, diğer odalarda yapılacak 2 + 2 veya 3 + 1 konaklamalar, odada sıkışıklık yaratabilir ve verilen ilave yataklar sabit yatak konforunda olmayabilir.

Grand İsias Hotel

,

Genel Tanıtım

Tarihi mekanlara ve alışveriş bölgesine yakın olan tesis, Adıyaman Havalimanı'na ve Adıyaman Otogarı'na yakın konumuyla misafirlerine ulaşım avantajı sağlıyor. Tesis, kablosuz internet erişimi ve özel otopark gibi hizmetlerin yanı sıra sauna ve kapalı yüzme havuzu gibi ayrıcalıklar da sunuyor. Ayrıca tesisten günlük olarak Nemrut Dağına turlar düzenleniyor.

Genel Uyarılar

Hotel Grand İsias, odalarına giriş, saat 14:00'ten itibaren başlar. Odalardan çıkış saati ise en geç 13:00'dir. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Tesiste hizmet veren açık alanların kullanımı mevsim koşullarına bağlıdır.
Aile odaları veya bazı özel odalar haricinde, diğer odalarda yapılacak 2 + 2 veya 3 + 1 konaklamalar, odada sıkışıklık yaratabilir ve verilen ilave yataklar sabit yatak konforunda olmayabilir.

White Star Hotel

,

Genel Tanıtım

Adıyaman merkezde, Yunus Emre Caddesi üzerinde yer alan White Star Hotel, ulaşıma elverişli konumu ile hem iş hem de tatil odaklı seyahatlerde misafirlere avantaj sağlıyor. Tesisin modern ve şık bir tasarıma sahip olan tesis odaları, konforlu bir konaklama deneyimi vadediyor. Tesiste öğle ve akşam yemeklerinin a la carte olarak servis edildiği bir restoran hizmet veriyor. Ayrıca tesiste sıcak ve soğuk içeceklerin servis edildiği bir bar da mevcut. Şehrin stresinden uzaklaşmak isteyen misafirler için tesiste, Türk ve Fin hamamı ve sauna gibi olanaklar da mevcut. Tesiste ayrıca açık yüzme havuzu ve güneşlenme terası bulunuyor. Tesiste yapılacak çift konaklamalarında evlilik şartı aranıyor.

Genel Uyarılar

White Star Hotel, odalarına giriş, saat 14:00'ten itibaren başlar. Odalardan çıkış saati ise en geç 12:00'dir. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Tesiste hizmet veren açık alanların kullanımı mevsim koşullarına bağlıdır.
Aile odaları veya bazı özel odalar haricinde, diğer odalarda yapılacak 2 + 2 veya 3 + 1 konaklamalar, odada sıkışıklık yaratabilir ve verilen ilave yataklar sabit yatak konforunda olmayabilir.