Uçaklı Vizesiz Balkanlar Turu - baytatil

Uçaklı Vizesiz Balkanlar Turu 8 Gün

Tüm Fotograflar ve Videolar için Tıklayın.

Uçaklı Vizesiz Balkanlar Turu 8 Gün

, Ankara Çıkışlı
 • Ana Kategori :
  Yurtdışı
 • Alt Kategori :
  Balkan Turları, Kurban Bayramı Yurtdışı Turları, Uçaklı Turlar, Uçaklı Vizesiz Balkan Turları, Vizesiz Yurtdışı Turları
 • Süre :
  8 Gün
 • Vize :
  Vizesiz
 • Kapasite :
  44 Kişi

Vizesiz olarak pasaportunuzla katılım sağlayabileceğiniz köşe bucak Balkanlar turumuzu beğeninize sunuyoruz. Kuzey Makedonya, Arnavutluk, Karadağ, Bosna-Hersek ve Sırbistan'ın Başkentlerini ve doğal ve kültürel duraklarını özenle seçtik... Baytatil farkıyla...

480 € dan başlayan fiyatlarla

Tur Seçenekleri

Uçaklı Vizesiz Balkanlar Turu 8 Gün Kalkış: Ankara Tur Tarihi : Süre : 8 Gün
Talep Gönder

Vizesiz Uçaklı Balkan 6 Ülke Turu
7 Gece 8 Gün  

ARNAVUTLUK – MAKEDONYA – KOSOVA – SIRBİSTAN – BOSNA HERSEK – KARADAĞ

6 BAŞKENT  - 21 ŞEHİR 

Tiran – Elbasan – Struga – Ohrid – Resne – Bitola – Üsküp – Priştina – Prizren – Belgrad – Saraybosna - Travnik 
 – Konjic -  Mostar – Blagay – Poçitel – Trebinje – Herceg Novi - Kotor – Budva – Podgorica

 

UÇUŞ BİLGİLERİ

TK2107 ESB – IST // 05.20 – 06.35
TK1073 IST – TIA // 08.05 – 07.45
&
TK1088 TGD – IST // 20.25 – 00.05
TK2192 IST – ESB // 02.00 – 03.10

 

Biniş Noktalarımız:

03.30 Esenboğa Havalimanı;

Tur Programı

1.Gün Ankara - İstanbul – Tiran – Elbasan – Ohrid

Ankara Esenboğa Havalimanı İç Hatlar Terminali’nde buluşmanın ardından gerekli pasaport, bilet ve bagaj işlemlerinin tamamlanmasının ardından ilk olarak İstanbul’a daha sonra Tiran’a keyifli bir yolculuk. Varışımızın ardından bizleri bekleyen özel otobüslerimizle Tiran şehir turu için alandan hareket ediyoruz. 20. yüzyıl boyunca savaşlar arasında kalmış ve 40 yıl boyunca Enver Hoca'nın diktatörlük rejimini yaşamış, Balkanlar'ın dağlık ülkesi, 1614’te Süleyman Paşa tarafından imar edilen ve 1920'de Arnavutluk'un başkenti olan bu güzel şehri tanıtan, panoramik bir tur gerçekleştireceğiz. Turumuz esnasında Ethem Bey Camii, tarihi Saat Kulesi, Ulusal Müze, Opera ve Bale Binası, Parlamento ve Başbakanlık Binaları, Cumhurbaşkanlığı Köşkü, Rahibe Teresa Heykeli ve İskender Bey Meydanı göreceğimiz yerlerden bazıları. Tiran turumuzun ardından Elbasandan geçerek Balkanlar’ın incisi Ohrid’e hareket ediyoruz. Varışımız sonrası Balkanların en büyük göllerinden biri olan Ohrid Gölünden ismini alan Ohrid şehrinde birlikte yapacağımız tur esnasında, Ohrid Camii, Türk Çarşısı, Haydar Kadı Camii, Yeni Camii, Bedesten, İshak Bey Camii, Hamam, , Roma Dönemi Antik Şehir kalıntısı, Keraklea Lynketis, Saat Kulesi, Aya Dimitri Kilisesi, Ayasofya Klisesi, Aya Klement Manastırı, Aya Kaneo Kilisesi, Aya Pantelejmon Kilisesi, Samoil Kalesi görülecek yerler arasındadır. Turumuzun ardından Ohrid çarşısında alışveriş için serbest zaman bırakıyoruz. Dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenicek olan Ohrid Gölü Tekne Turuna katılabilirler.(10 EUR). Tur sonrası otelimize transfer ve yerleşme. Konaklama otelimizde.

2.Gün Ohrid – (St.Naum) - Resne – Bitola(Manastır) – Üsküp

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısı sonrası Bitola(Manastır)’a hareket ediyoruz. Dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan Ohrid gölünün doğduğu yer ve muhteşem manzaralara ev sahipliği yapan St.Naum Turuna katılabilirler.(15 EUR) Yolumuz üzerinde Resne’de bulunan ve İttihat ve Terakki’nin en ünlü 3 simasından biri ve Türk Yunan savaşındaki faydaları nedeni ile üne kavuşan olan Resne’li Niyazi’nin Sarayını panoramik olarak görüp Bitola’ya varıyoruz. Manastır(Bitola) kent gezimiz sırasında; Türk Çarşısını, Bedesten’i, İshak Camiini, Yeni Cami’yi, Haydar Kadı Camii ve gezinin en duygusal anlarını yaşayacağınız Atatürk’ün mezun olduğu Askeri İdadi’yi ve Atatürk Müzesi’ni ziyaret ediyoruz. Ardından Üsküp’e hareket ediyoruz. Üsküp’e varışımız sonrası panoramik şehir turu. Ünlü şairimiz Yahya Kemal Beyatlı’nın doğum yeri olan Üsküp’te göreceğimiz yerler arasında Yahya Paşa Camii, Saat Kulesi, Türk Çarşısı, İsa Bey Camii, Mustafa Paşa Camii, Murat Paşa Camii, Kapan Hanı, Sulu Han, Davut Paşa Hamamı, Taş Köprü bulunmaktadır. Vardar Nehrinin kıyısından ve nehrin öteki tarafında bulunan Türk ve Yahudi mahallelerini seyrederek yürüyoruz. Bu yürüyüşümüzde Makedonya Meydanı’nı, Osmanlı Köprüsü’nü ve Davut Paşa Hamamı’nı dışarıdan göreceğiz. Ardından Türk Çarşısı’na gidiyor ve Türk Çarşısı’ndaki tarihi eserleri görmeye başlıyoruz. Göreceğimiz bir diğer yapı olan ve eski Türk Çarşısı içinde yer alan ve 1550 tarihli Kurşunlu Han günümüzde Güzel Sanatlar Akademisi olarak kullanılıyor. Osmanlı döneminde 17 Han binası inşa edilmiş olan Üsküp’te, günümüzde 3 han binası kalmıştır. 15.yy’ın ikinci yarısında inşa edilmiş Sulu Han ve Kapan Hanı’nı ziyaretlerin ardından Üsküp’ün sembol eserlerinden biri olan ve 16. yüzyılda inşa edilmiş Saat Kulesi’ni, 14. yüzyılda yapılmış erken dönem camilerimizden Sultan Murat Camisi’ni ve yine aynı yüzyıldan kalma İsa Bey Cami’ni ziyaret ediyoruz. Ziyaretlerimizin ardından Türk Çarşısı’nda alışveriş için bir saat serbest zaman verilecektir. Şuşka biberi, ustrumca yer fıstığı,çarıklar alabileceklerimiz arasında yer alıyor. Turumuzun bitimi ile birlikte otelimize transfer ve odalara yerleşme. Konaklama otelimizde.

3.Gün Üsküp - Kosova(Priştina – Prizren) - Üsküp

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısı sonrası tam günlük serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan tam günlük Kosova (Priştina – Prizren) Turuna katılabilirler. (45 EUR) Bu turumuzda otel önünden hareketimiz ardından nüfusunun büyük çoğunluğu Müslüman Arnavutlardan oluşan, dünyanın en genç devletlerinden Kosova’nın başkenti Priştina’ya şehir turu için otelimizden hareket ediyoruz.  Çok yakın bir zaman önce bir insanlık dramının yaşandığı eski Osmanlı topraklarında, duygu yüklü bir gün geçireceğiz. Göreceğimiz yerler arasında, Çarşı, 15. yy.’da Sultan Beyazıt tarafından yaptırılmış Çarşı Camii, 19.yy.’da halka namaz saatlerini hatırlatabilmek üzere yapılmış saat kulesi, 1461 yılında II. Fatih Sultan Mehmed tarafından yaptırılmış Sultan Murad Camii, 19. yy.’dan kalma hamam, 16.yy.’da inşasına başlanıp 19.yy.’da tamamlanabilmiş Yaşar Paşa Camii, Kosova Bilim ve Sanat Akademisi olarak kullanılan 19. yy.’dan kalma Osmanlı konağı ve Murad Hüdavendigar Türbesi var. Priştina’daki turumuzun ardından 100 kmlik otobüs yolculuğu ile Prizren’e gideceğiz.. Balkanların belki de en şirin şehirlerinden biri olan Prizren turumuza başlamadan öğle yemeği için serbest zaman vereceğiz. Prizren’de yapacağımız tur esnasında 17. yy.’dan kalma Türk Hamamı, 1615’de yapılmış Sinan Paşa Camii, Prizren Kalesi, Ortodoks Kilisesi, Christ Saviour Kilisesi görülecek yerler arasındadır. Turun bitimi ile birlikte 85 kmlik yolculukla Üsküp’e varıyoruz. Konaklama otelimizde. Dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan Makedon Gecesi Turuna katılabilirler.(30 EUR)

4.Gün Üsküp – (Matka Kanyonu) – Belgrad

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısı sonrası Belgrad’a hareket ediyoruz. Dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan eşsiz güzelliği ile bilinen Matka Kanyonu Turuna katılabilirler.(10 EUR) Varışımız sonrası panoramik Belgrad turumuza başlıyoruz. Panoramik Belgrad şehir turumuz sırasında Kale Meydanı, Askeri Müze, İstanbul Kapı, Saat Kulesi, Damat Ali Paşa Türbesi, Zindan Kapı, Leopoldov Kapı, Sokullu Mehmet Paşa Çeşmesi, Stefan Lazerevic Anıtı, Nebojsa Kulesi, Saborna Kilisesi, Cumhuriyet Meydanı, Terazi Meydanı ve Taş Meydan görülecek yerler arasındadır. Turumuzun bitimi ile birlikte serbest zaman ve otelimize transfer. .Dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan Tuna ve Sava Nehri Tekne Turuna katılabilirler.(10 EUR) Konaklama otelimizde.

5.Gün Belgrad – Saraybosna

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısı sonrası Saraybosna’ya hareket ediyoruz. Varışımızla beraber panoramik şehir turumuza başlıyoruz. Dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan savaş zamanı iki buçuk yıl şehrin bütün ihtiyaçlarının karşılandığı ve şehre giriş çıkışların yapıldığı Savaş Tüneli ve Müzesi Turuna katılabilirler.(10 EUR) Avrupa’nın en müstesna çarşısı Başçarşı’da gezintimizi yapıyoruz. Osmanlı döneminden beri faaliyete devam eden Kurşunlu Medresesi’ni geziyoruz. Ardından Kanuni Sultan Süleyman’ın akrabası Hüsrev Bey Camii’ni geziyoruz. Turumuzun devamında Saat Kulesi, Saraybosna’da Katolik Katedrali, Ortodoks Kiliseleri ve Musevi Sinagogu’nu görüyoruz. Ardından I. Dünya Savaşı’nın çıktığı Latin Köprüsü’nü gezdikten sonra Fatih Sultan Mehmet’in şehre girdiği kapıdan geçip Osmanlı Çeşmesinden su içiyoruz. Son olarak Fatih Sultan Mehmet Han’a atfedilen Fatih Camii’ni ziyaret ettikten sonra otelimize transfer ve odalara yerleşme. Konaklama otelimizde.

6.Gün Saraybosna ( Travnik – Vrelo Bosna )

Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası tam günlük serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan Travnik-Vrelo Bosna Turuna katılabilirler.(45 EUR) İlk olarak Igman dağının kenarında, içerisinde Bosna nehrinin kaynağınında bulunduğu, zamanında Tito’nun emriyle düzenlenmiş olan ve içerisinde mükemmel yürüyüş parkurları, faytoncuları, otantik kahvehaneleriyle ünlü, Saraybosna’nın en büyük milli parkı olan Vrelo Bosna’ya hareket ediyoruz. Doyulmaz güzelliklere ev sahipliği yapan Vrelo Bosna Milli Parkı ziyaretlerimiz sonrasında Travnik’e doğru hareket ediyoruz. Travnik'e vardığımızda öncelikle  eski kaleyi gezmeye başlıyoruz. Bosna Krallığında yapılmış ve Osmanlı hâkimiyeti sırasında süslenmiş kaleyi ziyaretimizden sonra. Osmanlı’nın Bosna'da yapmış olduğu ilk camii olan " Sulejmanije" camiisini geziyoruz. Şehir merkezinde gezinti yapıyoruz. Travnik şehrinde görülmesi gereken en önemli yerlerden birisi olan Nobel Barış ödüllü yazar IvoAndric'in evine uğruyoruz. Özellikle Balkan coğrafyasında yaşanan etnik ayrımcılığın nedenlerini Dünya’ya en güzel şekilde anlatan bu ünlü yazarın müzeye çevrilmiş olan evini ziyaret ettikten sonra Fatih Sultan Mehmed'in su içtiği rivayet edilen Mavi Suyu geziyoruz. Daha sonra Sarajevo'ya doğru yola çıkıyoruz. Varışımız sonrası otelimize transfer. Konaklama otelimizde. Dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan Boşnak Gecesi Turuna katılabilirler.(40 EUR)

7.Gün Saraybosna – Konjic - Mostar – Poçitel – Trebinje veya Çevresi (Dubrovnik)

Sabah otelimizde alınacak sabah kahvaltısının ardından odaların boşaltılması ile beraber özel otobüslerimizle otelimizden ayrılarak  Mostar`a hareket ediyoruz. Mostar yolculuğumuz bazı durulacak noktalarda molalar vererek yaklaşık 2,5 saat sürecektir. İlk molamızı Konjic (Konyitz) şehrinde Osmanlı’dan günümüze kadar gelmiş restorasyonu Türkiye tarafından yapılan meşhur Konjic (konyitz) köprüsünü görme ve Neretva nehri kenarında kahve keyfi için mola veriyoruz. Dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan Josip Broz Tito tarafından 1953-79 yılları arasında yaptırılan, 1992-95 Bosna savaşında ortaya çıkan, 6500 metrekare alana sahip 350 kişinin 6 ay boyunca dışarıdan hiç destek almadan yaşayabileceği 24 ton Atom bombasına dayanıklı ve Dünya’da bilinen en büyük sığınaklar arasında gösterilen Bunker Turuna katılabilirler.(25 EUR) Sonrasında Mostar`a varış ardından  yürüyerek yapacağımız şehir turumuzda önce Mostar Köprüsü'nü görüyoruz. (Mimar Hayreddin tarafından 1557 yılında inşa edilen köprü Osmanlı mimarisinin bir şaheseridir.) Köprü 1992 yılında cereyan eden savaşta Hırvat topçusu tarafından yıkıldı, ancak Türkiye Cumhuriyeti'nin de büyük katkılarıyla 2004 yılında yeniden hizmete açılmıştır. Koska Mehmet Paşa Camii'ni görüyoruz. Mostar turumuz sonrası konaklama yapılacak şehre hareket. Dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan Blagay Turuna katılabilirler.(10 EUR) Yol üzerinde 15. yüzyıldan itibaren Osmanlı eserleriyle donatılmış 16. yüzyıldaki dokusuyla günümüze kadar bozulmadan ulaşmış Osmanlı köyü Poçitele uğruyoruz. Sokakta gezen küçük çocukların dahi Türkçe konuştuğu bu otantik köydeki gezimizin ardından Turumuzun bitişi ile otantik şehir olan Tribinje(veya Çevresi) `deki otelimize transfer ardından yerleşme. Konaklama otelimizde. Dileyen misafirlerimiz rehberiniz tarafından ekstra olarak organize edilecek olan Dubrovnik Akşam Turuna katılabilirler. (45 EUR )( Bu tura katılabilmek için misafirlerin yeşil pasaport sahibi veya geçerli kullanılabilir Schengen vizesi ya da Hırvatistan vizesi olması gerekmektedir. ) Turumuz sırasında Dubrovnik Şehrini akşam panoramik olarak keşfetmeye başlıyoruz. UNESCO tarafından Dünya Mirasları Listesi’ne alınmış eski şehir meydanını yürüyerek geziyoruz. Kuleler, muhteşem surlar, 14. yy.’dan kalma ve dünyanın en eski eczanesine de ev sahipliği yapan Francis Manastırı, Rector Sarayı, şehir kapıları, kuleler ve diğer önemli yapılar görülecektir. Turumuzun bitimi ile birlikte otelimize transfer.

8.Gün Trebinje – Kotor – Budva – Podgorica – İstanbul - Ankara

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısı sonrası, Dünyanın en genç devletlerinden Karadağ’a geçiyoruz. İlk durağımız, önemli tarih ve doğa cenneti ve turistik cazibe merkezi durumunda bulunan Kotor… Burada StariGrad’da (Eski Şehir-Kale) yürüyerek yapacağınız turda bu şirin beldeyi tanıyacaksınız. Kotor turumuz sonrası son olarak Budva’dan geçerek, zamanında balıkçıların yerleşim alanı olan bir adanın kamulaştırılması ve sonrasında Singapur’lu bir multimilyardere satılması ile günümüzde restorasyon çalışmaları ile turizme kazandırma aşamasında olan muhteşem St Stefan’ı ve Budva’yı Panoramik olarak tepeden görebileceğimiz bir mola sonrasında Podgorica havalimanına transferimiz gerçekleşiyor. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerinin ardından, ilk olarak İstanbul’a daha sonra Ankara’ya keyifli bir yolculuk. Ankara’ya varışımızın ardından bir başka organizasyonda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

Fiyata Dahil Olanlar

 • Türk Hava Yolları ile Ankara - İstanbul – Tiran / Podgorica – İstanbul – Ankara arası ekonomi sınıf uçuş biletleri
 • Yerel Ulaşım Hizmetleri
 • Yerel profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri
 • 4* Otellerde 1 Gece Ohrid, 2 Gece Üsküp, 1 Gece Belgrad, 2 Gece Saraybosna, 1 Gece Trebinje veya Çevresi ile toplam 7 Gece Kahvaltı Dâhil Konaklama
 • 1 Gece Ohrid, 1 Gece Üsküp, 1 Gece Belgrad, 1 Gece Saraybosna, 1 Gece Trebinje otellerinde alınan 5 akşam yemeği 
 • Tiran, Ohrid, Resne, Bitola, Üsküp, Belgrad, Saraybosna, Konjic, Poçitel, Mostar, Kotor Panoramik şehir turları
 • Bazı şehirlerde alınan mecburi yerel rehberlik hizmetleri
 • Tüm otoban check-point ve otopark ücretleri
 • Şehir Vergileri
 • Gümrük Vergileri 
 • Programda belirtilen panoramik şehir turları
 • Havalimanı vergileri ve servis bedelleri

Fiyata Dahil Olmayanlar

 • Müze ve ören yeri giriş ücretleri. 
 • Otelde alınan ekstralar. 
 • Tüm kişisel harcamalar 
 • Ekstra turlar
 • Öğle yemekleri 
 • Programda belirtilmeyen tüm gezi ve turlar.
 • İsteğe bağlı şoför ve rehber bahşişleri
 • Yurtdışı çıkış harcı 15 TL.
 • Yurtdışı seyahat sağlık sigortası
Standart
Tur Tarihi
2 Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişi
Ekstra Kişi
1. Çocuk
2. Çocuk
3. Çocuk
05/04/2020
600 €
480 €
800 €
640 €
550 €
440 €
(0-2) 40 €
(3-6) 480 €
(7-12) 480 €
(0-2) 320 €
(3-6) 480 €
(7-12) 480 €
(0-2) 400 €
(3-6) 480 €
(7-12) 480 €
19/04/2020
600 €
480 €
800 €
640 €
550 €
440 €
(0-2) 40 €
(3-6) 480 €
(7-12) 480 €
(0-2) 320 €
(3-6) 480 €
(7-12) 480 €
(0-2) 400 €
(3-6) 480 €
(7-12) 480 €
10/05/2020
600 €
480 €
800 €
640 €
550 €
440 €
(0-2) 40 €
(3-6) 480 €
(7-12) 480 €
(0-2) 320 €
(3-6) 480 €
(7-12) 480 €
(0-2) 400 €
(3-6) 480 €
(7-12) 480 €
24/05/2020
600 €
480 €
800 €
640 €
550 €
440 €
(0-2) 40 €
(3-6) 480 €
(7-12) 480 €
(0-2) 320 €
(3-6) 480 €
(7-12) 480 €
(0-2) 400 €
(3-6) 480 €
(7-12) 480 €
07/06/2020
600 €
480 €
800 €
640 €
550 €
440 €
(0-2) 40 €
(3-6) 480 €
(7-12) 480 €
(0-2) 320 €
(3-6) 480 €
(7-12) 480 €
(0-2) 400 €
(3-6) 480 €
(7-12) 480 €
21/06/2020
600 €
480 €
800 €
640 €
550 €
440 €
(0-2) 40 €
(3-6) 480 €
(7-12) 480 €
(0-2) 320 €
(3-6) 480 €
(7-12) 480 €
(0-2) 400 €
(3-6) 480 €
(7-12) 480 €
05/07/2020
600 €
480 €
800 €
640 €
550 €
440 €
(0-2) 40 €
(3-6) 480 €
(7-12) 480 €
(0-2) 320 €
(3-6) 480 €
(7-12) 480 €
(0-2) 400 €
(3-6) 480 €
(7-12) 480 €
19/07/2020
600 €
480 €
800 €
640 €
550 €
440 €
(0-2) 40 €
(3-6) 480 €
(7-12) 480 €
(0-2) 320 €
(3-6) 480 €
(7-12) 480 €
(0-2) 400 €
(3-6) 480 €
(7-12) 480 €
31/07/2020
600 €
480 €
800 €
640 €
550 €
440 €
(0-2) 40 €
(3-6) 480 €
(7-12) 480 €
(0-2) 320 €
(3-6) 480 €
(7-12) 480 €
(0-2) 400 €
(3-6) 480 €
(7-12) 480 €
02/08/2020
600 €
480 €
800 €
640 €
550 €
440 €
(0-2) 40 €
(3-6) 480 €
(7-12) 480 €
(0-2) 320 €
(3-6) 480 €
(7-12) 480 €
(0-2) 400 €
(3-6) 480 €
(7-12) 480 €
16/08/2020
600 €
480 €
800 €
640 €
550 €
440 €
(0-2) 40 €
(3-6) 480 €
(7-12) 480 €
(0-2) 320 €
(3-6) 480 €
(7-12) 480 €
(0-2) 400 €
(3-6) 480 €
(7-12) 480 €
30/08/2020
600 €
480 €
800 €
640 €
550 €
440 €
(0-2) 40 €
(3-6) 480 €
(7-12) 480 €
(0-2) 320 €
(3-6) 480 €
(7-12) 480 €
(0-2) 400 €
(3-6) 480 €
(7-12) 480 €
13/09/2020
600 €
480 €
800 €
640 €
550 €
440 €
(0-2) 40 €
(3-6) 480 €
(7-12) 480 €
(0-2) 320 €
(3-6) 480 €
(7-12) 480 €
(0-2) 400 €
(3-6) 480 €
(7-12) 480 €
27/09/2020
600 €
480 €
800 €
640 €
550 €
440 €
(0-2) 40 €
(3-6) 480 €
(7-12) 480 €
(0-2) 320 €
(3-6) 480 €
(7-12) 480 €
(0-2) 400 €
(3-6) 480 €
(7-12) 480 €
11/10/2020
600 €
480 €
800 €
640 €
550 €
440 €
(0-2) 40 €
(3-6) 480 €
(7-12) 480 €
(0-2) 320 €
(3-6) 480 €
(7-12) 480 €
(0-2) 400 €
(3-6) 480 €
(7-12) 480 €
25/10/2020
600 €
480 €
800 €
640 €
550 €
440 €
(0-2) 40 €
(3-6) 480 €
(7-12) 480 €
(0-2) 320 €
(3-6) 480 €
(7-12) 480 €
(0-2) 400 €
(3-6) 480 €
(7-12) 480 €
08/11/2020
600 €
480 €
800 €
640 €
550 €
440 €
(0-2) 40 €
(3-6) 480 €
(7-12) 480 €
(0-2) 320 €
(3-6) 480 €
(7-12) 480 €
(0-2) 400 €
(3-6) 480 €
(7-12) 480 €
22/11/2020
600 €
480 €
800 €
640 €
550 €
440 €
(0-2) 40 €
(3-6) 480 €
(7-12) 480 €
(0-2) 320 €
(3-6) 480 €
(7-12) 480 €
(0-2) 400 €
(3-6) 480 €
(7-12) 480 €

Ulaşım

TÜRK HAVA YOLLARI

TK2107 Ankara - İstanbul  // 05:20-06:35

TK1073 İstanbul - Tiran // 08:05-07:45

&

TK1088 Podgorica - İstanbul  // 20:25-00:05

TK2192 İstanbul - Ankara // 02:00-03:10

Hotel Sumadija

,

Genel Tanıtım

Hotel Sumadija, Belgrad'ın iş bölgesine 2 km, şehir merkezine ise 5 km mesafede huzurlu bir konuma sahiptir. Tesiste WiFi erişimi ve otopark ücretsizdir.
Belgrad Hipodromu, Ada Ciganlija Gölü ve yerel rekreasyon merkezi yürüme mesafesindedir. Belgrad Fuarı 1,5 km uzaklıktadır.
Otelin dinlendirici bir ortama sahip konforlu restoranında yerel ve uluslararası mutfaklardan lezzetler servis edilmektedir. Yaz aylarında bahçedeki restoran da hizmet vermektedir. Sumadija Hotel'de ayrıca çeşitli biralar ve sandviçlerin servis edildiği bir kafe-bar bulunmaktadır.
Spa ve sağlıklı yaşam merkezinde iyi eğitimli masaj terapistleri tarafından uygulanan özel masajların keyfini çıkarabilirsiniz.
Hotel Sumadija, talep üzerine ve ek ücret karşılığında 15 km uzaklıktaki Belgrad Nikola Tesla Havaalanı'na transfer hizmeti sağlamaktadır.

Genel Uyarılar

Odada ilave yatak için yer yoktur.
Bir odadaki bebek karyolası kapasitesi: 1 (azami).
Evcil hayvan giremez.

Theater Hotel

,

Genel Tanıtım

Hotel Theater Belgrade, Great War Island'den 2.9 km uzaklıkta bulunmaktadır. Hotel Theater Belgrade 1928 yılında açılmıştır.
Acapulco Night Club otelden 15 dakikalık yürüyüş mesafesinde bulunur. Bu konaklama tesisi, şehir merkezinden 6 km mesafede bulunmaktadır.
Bu otel, müzeler, anıtlar ile ünlü Palilula semtinde bulunmaktadır.
Misafirler, Hotel Theater Belgrade'e Nikola Tesla havaalanından arabayla 15 dakika içinde ulaşabilirler.

Genel Uyarılar

Evcil hayvan istek üzerine girebilir. Ücrete tabi olabilir.

SPA Terme Hotel

,

Genel Tanıtım

Spa Hotel Terme, spa küveti, sauna, spor salonu ve masaj salonu sunmaktadır. Ilidža banliyösünde yer alan bu otelde WiFi erişimi ücretsizdir.
Otelin en-suite odalarının tamamı klima ve düz ekran uydu TV ile donatılmıştır. Odalar işlevsel ve rahat bir iç mekan tasarımına sahiptir.
Spa Hotel Terme'de 2 adet kapalı yüzme havuzu arasında seçim yapabilirsiniz. Konuklar, tesis bünyesindeki restoranda yemek yiyebilir, yemek sonrasında barda içeceklerin keyfini sürebilirler.
Otel, yakındaki Vrelo Bosne Milli Parkı'nda yer alan doğal kaynaklarda piknik düzenleyebilmektedir. Doğal çevrede yapılan diğer popüler açık hava etkinlikleri arasında kayak ve yürüyüş bulunur. 

Genel Uyarılar

Otel her yaştan çocuklara açıktır.
Odada ilave yatak için yer yoktur.
Evcil hayvan giremez.

Exclusive Hotel

,

Genel Tanıtım

Exclusive Hotel, Eternal Flame'den 10 km uzaklıkta bulunan 4 konaklama tesisidir. Exclusive Hotel 2012 yılında açıldı ve ses yalıtımlı odalarda hizmet vermektedir. Çok dil bilen personelin oluşturduğu hoş ortamı misafirleri çok memnun edecektir.
Otel Vrelo Bosne etrafında bulunan güzel bir konuma sahiptir. National Museum of Bosnia and Herzegovina yaklaşık 8 km uzaklıkta.
Bu otel, nehrin, bahçelerin yakınındaki uygun bir yerde bulunmaktadır.

Genel Uyarılar

Evcil hayvan kabul edilmez.

Bellevue Hotel

,

Genel Tanıtım

Trebinje'nin merkezine 2 km uzaklıktaki panoramik manzaralara sahip olan bir noktada yer alan bu modern Hotel Bellevue, düz ekran TV ile donatılmış olan şık ve klimalı odalar sunmaktadır. Ücretsiz Wi-Fi ve ücretsiz özel otopark mevcuttur.
Açık büfe kahvaltının servis edildiği kafe gibi zarif ortak alanlara sahiptir. Ayrıca günün 24 saati hizmet veren bir resepsiyon vardır. Araba kiralama hizmeti de verilmektedir.
En yakın market 1 km mesafededir. Trebinje Otobüs Terminali ve bir spor merkezi 2 km uzaklıktadır. Dubrovnik Havaalanı, tesise 30 km uzaklıkta yer almaktadır.

Genel Uyarılar

Evcil hayvan giremez.

Nar Hotel

,

Genel Tanıtım

Trebinje merkezine 1 km mesafede yer alan Hotel Nar, bünyesinde bir bar ve bir restoran sunmaktadır. Wi-Fi erişimi ve özel otopark ücretsizdir. Trebišnjica Nehri 600 metre uzaklıktadır.
Tüm odalarda klima, teras, düz ekran TV, oturma alanı ve emanet kasası vardır. Duşlu veya küvetli özel banyolar ücretsiz banyo malzemeleriyle donatılmıştır.
Konuklar bisiklet ve yürüyüş gibi çeşitli etkinliklerin keyfini çıkarabilir. Otelde bisiklet kiralama hizmeti sağlanmaktadır. Dubrovnik'in UNESCO listesindeki Eski Kent bölgesi 33 km mesafededir.
Dubrovnik Havalimanı 40 km uzaklıkta bulunmaktadır.

Genel Uyarılar

Evcil hayvan giremez.

Hotel Leotar

,

Genel Tanıtım

Trebinje'nin merkezindeki yemyeşil bir ortamda, eski şehrin muhteşem manzarasını sunacak şekilde konumlanmış olan Hotel Leotar, yakın zamanda yenilenmiş olup lüks konaklama birimlerinin yanı sıra tüm gerekli imkanları sunmaktadır.Herceg Novi'ye 32, Dubrovnik'e ise 30 km mesafede bulunan otel, Adriyatik kıyısındaki köylerde ve yakındaki şehirlerde yapacağınız geziler için ideal bir başlangıç noktasıdır. Akdeniz tarzındaki tesis, spor kulüpleri, öğrenci gezileri ve organize turist grupları için oldukça uygundur.Oteldeki 2 restoran, yerel ve uluslararası mutfaklardan lezzetlerin yanı sıra yerel şaraplar da dahil olmak üzere çok çeşitli içecekler servis eder. Giriş katındaki klimalı restoran 200 kişi kapasitelidir. Bu restoran, yaz ayları için açık bir teras sağlar. İkinci kattaki restoran ise 86 kişiliktir. 

Genel Uyarılar

Listelenen fiyatlar, aksi belirtilmediği sürece, talep ettiğiniz gecelerdeki toplam oda fiyatıdır ve vergi ve harçlar dahildir. Toplam oda fiyatları doluluk oranına göre değişebilir. Bazı fiyatlar için ekstra tanımlamalar gerekmektedir. Ekstra kişiler, çocuklar, tekerlekli yataklar ve yan giderler için ek ücret talep edilebilir.Otel giriş (Check-in) sırasında fotoğraflı Pasaport/Kimlik ibraz edilmesi gerekmektedir. Tesisten talep ettiğiniz özellikler garanti edilmez. Rezervasyon ücreti rezervasyon sırasında kredi kartınızdan çekilmektedir. "Otelde Öde" opsiyonunda otelde ödeyebilirsiniz. Toplam tutar tüm oda ücretlerini ve vergileri kapsamaktadır , ancak park, telefon görüşmesi, oda servisi ve bazı şehirlerde Şehir Vergisi gibi ücretler otele ödenmektedir.   

 

 

Rozafa Hotel

,

Genel Tanıtım

İşkodra'da yer alan Rozafa Hotel, İşkodra Rozafa Kalesi'ne 2,9 km, İşkodra Gölü'ne ise 3,8 km mesafededir. Tesis bünyesinde restoran ve içeceklerini yudumlayabileceğiniz bar bulunmaktadır. WiFi erişimi ve özel otopark ücretsizdir.Tüm odalarda klima ve düz ekran uydu TV vardır. Özel banyolarda küvet veya duş, terlikler ve ücretsiz banyo malzemeleri mevcuttur. Bazı odalar balkonludur.Resepsiyon 24 saat açıktır.En yakın havaalanı olan Tiran Havaalanı 84 km mesafededir.  

Genel Uyarılar

Listelenen fiyatlar, aksi belirtilmediği sürece, talep ettiğiniz gecelerdeki toplam oda fiyatıdır ve vergi ve harçlar dahildir. Toplam oda fiyatları doluluk oranına göre değişebilir. Bazı fiyatlar için ekstra tanımlamalar gerekmektedir. Ekstra kişiler, çocuklar, tekerlekli yataklar ve yan giderler için ek ücret talep edilebilir.Otel giriş (Check-in) sırasında fotoğraflı Pasaport/Kimlik ibraz edilmesi gerekmektedir. Tesisten talep ettiğiniz özellikler garanti edilmez. Rezervasyon ücreti rezervasyon sırasında kredi kartınızdan çekilmektedir. "Otelde Öde" opsiyonunda otelde ödeyebilirsiniz. Toplam tutar tüm oda ücretlerini ve vergileri kapsamaktadır , ancak park, telefon görüşmesi, oda servisi ve bazı şehirlerde Şehir Vergisi gibi ücretler otele ödenmektedir.

 

Alis Hotel

,

Genel Tanıtım

Alis Hotel; İşkodra'da, Rozafa Kalesi İşkodra'ya 3,2 km ve Skadar Gölü'ne 3,6 km mesafede yer almaktadır. Konuklar oteldeki restoranın keyfini çıkarabilirler. Ücretsiz WiFi ve rezervasyon üzerine tesis bünyesinde ücretsiz özel park yeri sunulmaktadır.
Her oda, duş ve bide içeren özel bir banyo ile donatılmıştır. Konforunuz için terlikler ve saç kurutma makinesi de temin edilmiştir. Bazı odalarda düz ekran TV bulunmaktadır.
Resepsiyon 24 saat açıktır. Tesiste toplantı olanaklarından faydalanabilirsiniz.
Alis Hotel, en yakın havaalanı olan Tiran Havaalanı'na 86 km ve Ana Tren İstasyonu 1,3 km uzaklıktadır.

Genel Uyarılar

Evcil hayvan giremez.

Sileks Hotel

,

Genel Tanıtım

Sv. Stefan beldesindeki Hotel Sileks, tam olarak Ohri Gölü'nün kıyısında yer almaktadır. Otelde özel bir plaj, büyük bir havuz, ücretsiz Wi-Fi ve ücretsiz özel otopark sunulmaktadır.
Sileks Hotel'in tüm odalarında balkon ve düz ekran kablo TV vardır.
Restoranda ve barda Makedonya spesiyaliteleri, uluslararası mutfaklar ve çok çeşitli içecekler servis edilmektedir.
Hotel Sileks'in kumsalında bir restoran, oyun alanı, şemsiyeler ve şezlonglar bulabilirsiniz. Otel bünyesinde tenis, basketbol ve futbol sahaları mevcuttur. Ayrıca çeşitli aktivite programlarına katılabilir, türlü konserler ve performanslar izleyebilir ya da bir masajın keyfini çıkarabilirsiniz.

Genel Uyarılar

Evcil hayvan giremez.

Flamengo Hotel

,

Genel Tanıtım

Saint Pantelejmon etrafında bulunan Flamengo misafirleri mevsimlik açık havuz, ortak dinlenme salonu ile çekmektedir.
Ohri Gölü otelden 1200 metre mesafede bulunmaktadır. Otel, Ohri şehir merkezine 3 km uzaklıktadır.
Konuklar Ohrid havalimanına arabayla 15 dakikada ulaşabilirler.

Genel Uyarılar

Evcil hayvan giremez.

Holiday Inn Skopje

,

Genel Tanıtım

Üsküp'te yer alan Holiday Inn Skopje'de WiFi erişimi ücretsizdir. Ayrıca özel banyoda küvet veya duş mevcuttur. Nevresim gibi ek olanaklar da sunulmaktadır.
Tesiste ücretsiz otopark vardır.
Taş Köprü ve Makedonya Meydanı 400 metre, Üsküp Kalesi 600 metre uzaklıktadır. Üsküp Büyük İskender Uluslararası Havalimanı ise 16 km mesafededir.

Genel Uyarılar

Listelenen fiyatlar, aksi belirtilmediği sürece, talep ettiğiniz gecelerdeki toplam oda fiyatıdır ve vergi ve harçlar dahildir. Toplam oda fiyatları doluluk oranına göre değişebilir. Bazı fiyatlar için ekstra tanımlamalar gerekmektedir. Ekstra kişiler, çocuklar, tekerlekli yataklar ve yan giderler için ek ücret talep edilebilir.
Otel giriş (Check-in) sırasında fotoğraflı Pasaport/Kimlik ibraz edilmesi gerekmektedir. Tesisten talep ettiğiniz özellikler garanti edilmez. Rezervasyon ücreti rezervasyon sırasında kredi kartınızdan çekilmektedir. "Otelde Öde" opsiyonunda otelde ödeyebilirsiniz. Toplam tutar tüm oda ücretlerini ve vergileri kapsamaktadır , ancak park, telefon görüşmesi, oda servisi ve bazı şehirlerde Şehir Vergisi gibi ücretler otele ödenmektedir.

Karpos Hotel

,

Genel Tanıtım

Taş Köprü ve Şehir Katedrali'nin yer aldığı Üsküp kent merkezine 2 km mesafede bulunan Hotel Karpos, konuklarına kablolu ve uydu kanallarına sahip bir TV, klima, minibar ve çalışma masası ile donatılmış en-suite banyolu konaklama birimleri sunmaktadır. Otelin önünde bir otobüs durağı mevcuttur.
Tesis genelinde ücretsiz Wi-Fi erişimi sağlanmaktadır. Otelin saunasında rahatlayabilir, masaj yaptırabilir ya da spor salonunda egzersiz yapabilirsiniz.
Restoranda bir açık hava terası bulunmaktadır. Her sabah güne açık büfe kahvaltıyla başlayabilirsiniz.

Karpos, Üsküp ana otobüs terminaline 2,5 km, havaalanına 25 km mesafededir. Tesiste ücretsiz yararlanabileceğiniz açık ve kapalı özel otopark bulunmaktadır. Otele yürüyerek 10 dakika uzaklıkta bir alışveriş merkezi vardır.

Genel Uyarılar

Evcil hayvan giremez.

 

 

Hotel Panoramika Design & SPA

,

Genel Tanıtım

Hotel Panoramika Design, Üsküp'te Taş Köprü'ye 1,8 km uzaklıkta yer almaktadır. Tesis, Makedonya Meydanı'na 20 dakikalık yürüme mesafesindedir. Tesis, Kale'ye 2,1 km ve Üsküp Luna Park'a 2,6 km uzaklıktadır. Tüm konuk odalarında klima, düz ekran kablo TV, buzdolabı, kahve makinesi, küvet veya duş ve gardırop bulunmaktadır. Otelin ücretsiz banyo malzemeleri ile donatılmış özel banyoya sahip odalarında ücretsiz Wi-Fi mevcuttur. Bazı odalar dağ manzaralıdır. Odaların hepsinde oturma alanı vardır. Her sabah kontinental kahvaltı servis edilmektedir. Otelde her gün 07:00-23:00 arasında hizmet veren alakart restoran hizmet vermektedir. Günün 24 saati açık resepsiyondaki personel konukların hizmetindedir. Hotel Panoramika Design, Milenyum Haçı'na 3 km ve Climbing Stadium Karposh'a 3,4 km uzaklıktadır.  

Genel Uyarılar

Çocuklar ve ek yataklar : Konuklar en az 0 yaşında olmalıdır.5'ten fazla oda ayırtıldığında farklı kurallar ve ek koşullar geçerli olabilir. Ek yataklar seçtiğiniz odaya göre verilir.
Evcil hayvan giremez.