Vip Bosna Hersek Turu 4 Gün

Tüm Fotograflar ve Videolar için Tıklayın.

Vip Bosna Hersek Turu 4 Gün

, İstanbul Çıkışlı
 • Ana Kategori :
  Yurtdışı
 • Alt Kategori :
  Ankara Barosuna Özel Turlar, Balkan Turları, Bosna Hersek Belgrad Dubrovnik Turları, Kampanyalı Turlar, Vizesiz Yurtdışı Turları
 • Süre :
  4 Gün
 • Vize :
  Vizesiz Covid-19 Tedbirli
 • Kapasite :
  4

Balkanların kültürü itibariyle bize en yakın, en mağdur, en hüzünlü ama en güzel manzaralarını sunan mükemmel Bosna-Hersek'i tanıtmayı amaçlayan bu harika deneyime davetlisiniz. Baytatil uzmanlığını konuşturuyor...

375 € dan başlayan fiyatlarla

Tur Seçenekleri

Vip Bosna Hersek Turu 4 Gün Kalkış: İstanbul Tur Tarihi : Süre : 4 Gün
Talep Gönder

 

Bosna Hersek Turu 4 Gün
 
 
 
 
PEGASUS HAVA YOLLARI İLE
 
 
 
PC293 İSTANBUL – SARAYBOSNA 16.05 – 17.00
&
PC294 SARAYBOSNA – ISTANBUL 17.45 – 20.30
 
 
VİP HİZMETİ İLE !!!
 
 
Minimum 4 Kişi ile Kesin Hareket !!!
 
 
4* Hollywood Hotel vb. Konaklamalı !!!
 
 
 
SARAYBOSNA – TRAVNİK – MOSTAR – BLAGAJ
 
 
 
*** VİZESİZ ***
 
 
 
*** TURUMUZA TÜRKİYE’NİN HERYERİNDEN KATILABİLİRSİNİZ ***

Tur Programı

1.Gün İstanbul – Saraybosna
İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Terminali Pegasus Hava Yolları Kontuarı önünde buluşmamızın ardından gerekli bilet, bagaj ve pasaport işlemlerimizin tamamlanmasının akabinde Pegasus Hava Yolları’nın PC293 sefer sayılı uçuşu ile saat 16.05’de Saraybosna’ya keyifli bir yolculuk gerçekleştiriyoruz. Yerel saat 17.00’da varışımızın ardından alanda bizleri bekleyen aracımız ile ekstra şehir turumuzu gerçekleştireceğiz.
 
EKSTRA ŞEHİR TURU: 50 EUR
 
Görülecek yerler:
Başçarşı - Bosna Hersek'in başkenti Saraybosna'daki tarihi Başçarşı'nın sokakları, Türkçe kökenli isimleri ve tarihi dokusuyla adeta Osmanlı ruhunu bugüne taşıyo
Gazi Hüsrev Bey Camii
Sebil - Şehrin simgelerinden olan bu sebil, ahşap şadırvanıyla dikkat çekiyor.
Latin Köprüsü - Avusturya–Macaristan veliahdının bu köprü üzerinde öldürülmesinin I. Dünya Savaşı’nın çıkmasına neden olduğu belirtilmektedir.
Sönmeyen Ateş Anıtı - Saraybosna’nın II. Dünya Savaşı’ndan kurtuluşunun anısına yapılan Sonsuz Ateş, Ferhadiye Caddesi’nin başında yer almaktadır.
 
Turumuz sonrası otelimize transfer. Konaklama otelimizde.
 
Konaklama: Hotel Koncept Residence 4* - Saraybosna veya benzeri otel
2.Gün Umut Tüneli ve Vrelo Bosne
Otelimizde alacağımız kahvaltımız sonrası tüm gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ile ekstra Umut Tüneli ve Vrelo Bosne turumuzu gerçekleştireceğiz.
 
EKSTRA TUR: UMUT TÜNELİ VE VRELO BOSNE - 50 EUR
 
Görülecek yerler:
Umut Tüneli - Tüneller, Saraybosna’da 1992-95 yılları arasında yaşanan Bosna Savaşları esnasında gıda ve cephanelik yardımı için yapılmıştı.
Vrelo Bosne - Şehir dışında kalan bu bölge, Saraybosna’nın önemli doğal güzelliklerinden biri olarak kabul ediliyor.
 
Turumuz sonrasında otelimize transfer. Konaklama otelimizde.
 
Konaklama: Hotel Koncept Residence 4* - Saraybosna veya benzeri otel
3.Gün Saraybosna – Mostar - Saraybosna
Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası tüm gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ile ekstra Mostar turumuzu gerçekleştireceğiz.
 
EKSTRA TUR: MOSTAR TURU - 65 EUR
 
Görülecek yerler:
Mostar Köprüsü - Kente hayat veren Neretva Nehri üzerine kurulu yapı, yerel dilde “Stari Most” yani “Eski Köprü” adıyla da anılıyor.
Bakırcılar Çarşısı
 
Turumuz sonrasında otelimize transfer. Konaklama otelimizde.
 
Konaklama: Hotel Koncept Residence 4* - Saraybosna veya benzeri otel
4.Gün Saraybosna - İstanbul

Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında uçuş saatimize göre serbest zaman. Serbest zaman sonrasında havalimanına transfer. Gerekli bilet, bagaj ve pasaport işlemlerinin tamamlanmasının ardından Pegasus Hava Yolları’nın PC294 sefer sayılı uçuşu ile yerel saat 17.45’de İstanbul’a keyifli bir yolculuk gerçekleştiriyoruz. Yine yerel saat 20.30’da İstanbul’a varışımızın akabinde bir başka organizasyonda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

ÖNEMLİ NOTLAR & UYARILAR
Turumuza katılım öncesinde Covid-19 koşulları nedeniyle seyahat edecek misafirlerimizin uçuştan en fazla 48 saat öncesinde alınmak üzere negatif olduğunu gösteren PCR testi almaları gerekmektedir.
> Rezervasyon esnasında misafirlerimizin pasaport no, doğum tarihi ve pasaportun alınış/son kullanma tarihi bilgilerinin alınması gerekmektedir.
> Tura katılan kişilerin seyahat sırasında yanlarında Seyahat Sigortalarını bulundurmaları gerekmektedir.
> Yurtdışı Çıkış Harcının, seyahat tarihinden önce ilgili bankalara ödenmesi ve dekontun seyahat sırasında yanınızda bulundurulması tavsiye edilir.
> Acente, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.
> Ekstra turların günleri; içeriğe bağlı kalmak kaydı ile katılımcı sayısına, müze ve ören yerinin kapalı olma durumuna, uçuş saatlerinde oluşabilecek değişikliklere göre rehber tarafından değiştirilebilir.
> Panoramik şehir turu, şehirlerin tanıtımı için düzenlenen 2-3 saat süreli turlardır. Panoramik şehir turları; müze ve ören yerleri girişleri içermemekte olup şehir hakkında genel bilgi vermek amaçlıdır. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda imkânlar dâhilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.
> Yol üzeri yapılacak ekstra turlarda; tura katılmayacak olan misafirlerimiz, rehber tarafından belirlenen mola yerinde bekleme yapacaklardır.
> 3 kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilmektedir. 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup, 3. Yatak standart yataktan küçüktür.
> 2 yetişkin + 1 çocuk olan rezervasyonlarda çocuk için ayrı yatak bulunmayabilir. Çocuk fiyatları ancak çocuğun iki yetişkin yanında konaklaması durumunda geçerlidir.  Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan yaş grubuna uyan,  “tek çocuk” için geçerlidir.
> Gidilen ülkelerdeki otellerde alınacak kahvaltıların içeriği Türk kahvaltısından farklıdır. Grup kahvaltıları genelde continental kahvaltı (Çay/kahve, kuruvasan ve marmelat) olarak ayrı salonda verilebilir.
> Otellere giriş saatleri uluslar arası kurallarca belirlenmiş olup,  giriş saat 14:00 - 15:00 arasındadır. Çıkış saatleri 10:00 - 12:00 arasındadır.
> Bazı programlarımız birkaç alternatifli oteller bazında satışa sunulmaktadır. Birden fazla otel seçeneği olan programlarımızın rehber ve transfer aracı aynı olabilir.
> Fuar, kongre, konser, etkinlik,  spor turnuvası vb. gibi dönemlerde oteller, belirtilen lokasyonlardan veya km’ lerden daha fazla mesafede kullanılabilir.
> Promosyon ibaresi olan turlarımızda otellerimizin konumu ve verilen içeriği standart paketlerimize göre farklılık gösterebilir. Promosyon turlarımızda misafir tarafından iptal veya değişiklik yapılamaz.
> 18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvafakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur.
> Turlar başka acente turları ile birleştirilebilir.
> Uçak saatlerine bağlı olarak programda değişiklik olabilir.
> Bazı havayollarında yeme-içme ve online check-in hizmetleri ücrete tabi olabilir.
> T.C. Yeşil Pasaportu ile seyahat edecek misafirlerimizin pasaport alınış tarihi 10 yıldan eski ise; pasaportlarını yenilemeleri gereklidir.
> Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına; anılan pasaportların yenilenmesi ve T.C. vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gerekmektedir. Aksi durumda sorumluluk yolcuya aittir.
> Seyahat bitiş tarihi sonrası, pasaport geçerlilik süreleri ülkelere göre minimum 3 ay ile 1 yıl aralığında değişkenlik göstermektedir. Ülkelerin talepleri olan pasaport geçerlilik süresi bilgilerine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.  Aksi durumda misafirlerimiz ülke pasaport polisleri tarafından ülkeye alınmama durumu ile karşılaşabilir.
> Schengen bölgesine seyahat edecek herhangi bir pasaport tipine sahip misafirlerin eğer pasaportlarının alınış tarihi 10 yıldan eski ise; pasaportlarını yenilemeleri talep edilebilir. Aksi halde gidecekleri ülkeye kabul edilmeyebilirler ve/veya Türkiye'den havayolu firması tarafından uçuşları gerçekleştirilmeyebilir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir.
> Schengen Vizesi istenen destinasyonlara yapılan gezilere katılacak T.C. Vatandaşı misafirlerin mutlaka vize geçerliliğini, çok girişli olup olmadığını, kullanım süresinin bitişini kontrol etmesi gerekmektedir.
> T.C. vatandaşı olsa dahi, yurt dışı gezisine farklı bir ülkeden sahip olduğu pasaport ile çıkacak misafirlerimizin, seyahat edeceği ülke(ler)de vize uygulaması olup olmadığı hakkında, ilgili konsolosluğa başvurarak bilgi alması gerekmektedir.
> Turun iptali durumunda vize ücreti iade edilmez. Vize alınmış olması, ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez, pasaport polisinin ülkeye sokmama yetkisi vardır. Bu durumdan Baytatil sorumlu değildir, sorumluluk misafire (yolcuya) aittir.
> Acente havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tâbidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyid edilmesi gerekmektedir. Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburîdir. Paket tura katılacak sayının yeterli olmaması durumunda 21 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir. Uçağın ineceği şehre göre parkurlarda değişiklikler olabilir.

Fiyata Dahil Olanlar

Pegasus Hava Yolları ile İstanbul – Saraybosna / Saraybosna – İstanbul arası gidiş dönüş ekonomi sınıfı uçak biletleri
Bölgede lüks araçlarla ulaşım
3 gece 4* otellerde yarım pansiyon konaklama
3 sabah kahvaltısı
Check point ve otoban geçişleri

Fiyata Dahil Olmayanlar

Yurtdışı çıkış harcı (50 TL)
Öğle ve akşam yemekleri
Müze ve ören yeri giriş ücretleri
Programda ekstra olarak belirtilen geziler
Şoför ve rehber bahşişleri
Yerel rehberlik ücretleri
Profesyonel Türkçe Rehberlik Hizmetleri
Her türlü otel ekstraları
Kişisel Harcamalar
Seyahat Sağlık Sigortası
4* Koncept Hotel vb.
Tur Tarihi
2 Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişi
Ekstra Kişi
1. Çocuk
2. Çocuk
3. Çocuk
05/08/2021
500 €
375 €
567 €
425 €
500 €
375 €
(0-2) 200 €
(3-12) 375 €
(0-2) 375 €
(3-12) 375 €
(0-2) 375 €
(3-12) 375 €
12/08/2021
500 €
375 €
567 €
425 €
500 €
375 €
(0-2) 200 €
(3-12) 375 €
(0-2) 375 €
(3-12) 375 €
(0-2) 375 €
(3-12) 375 €
19/08/2021
500 €
375 €
567 €
425 €
500 €
375 €
(0-2) 200 €
(3-12) 375 €
(0-2) 375 €
(3-12) 375 €
(0-2) 375 €
(3-12) 375 €
26/08/2021
500 €
375 €
567 €
425 €
500 €
375 €
(0-2) 200 €
(3-12) 375 €
(0-2) 375 €
(3-12) 375 €
(0-2) 375 €
(3-12) 375 €
02/09/2021
500 €
375 €
567 €
425 €
500 €
375 €
(0-2) 200 €
(3-12) 375 €
(0-2) 375 €
(3-12) 375 €
(0-2) 375 €
(3-12) 375 €
09/09/2021
500 €
375 €
567 €
425 €
500 €
375 €
(0-2) 200 €
(3-12) 375 €
(0-2) 375 €
(3-12) 375 €
(0-2) 375 €
(3-12) 375 €
16/09/2021
500 €
375 €
567 €
425 €
500 €
375 €
(0-2) 200 €
(3-12) 375 €
(0-2) 375 €
(3-12) 375 €
(0-2) 375 €
(3-12) 375 €
23/09/2021
500 €
375 €
567 €
425 €
500 €
375 €
(0-2) 200 €
(3-12) 375 €
(0-2) 375 €
(3-12) 375 €
(0-2) 375 €
(3-12) 375 €
30/09/2021
500 €
375 €
567 €
425 €
500 €
375 €
(0-2) 200 €
(3-12) 375 €
(0-2) 375 €
(3-12) 375 €
(0-2) 375 €
(3-12) 375 €
İç Hat Bağlantı Ücreti

Ulaşım

> Turlarımız mininum 4 kişi ile Vip Araçlar ile Covid-19 tedbirli düzenlenmektedir. 
> Yeterli çoğunluğun sağlanamaması ve iptal durumunda en geç 20 Gün önceden bildirim yapılır. 
> Tur lideri ve rehberler gerekli durumlarda programda değişiklik yapabilir.